دوستیابی

دوستیابی

• مجموع رای دهندگان
    85

Omid Jackson

عضو جدید
من پنج تا زن دارم. از نقاط مختلف دنیا. یکی هم از ایران میخوام. کی زن من میشه؟ اگه پولدار باشه که دستش درد نکنه. لطفا" تحصیلات و ایمانش هم کامل باشه. فقط یه جور باشه که من مادر زن نداشته باشم.

• Like
واکنش ها: YuMi

H_Polimer

عضو جدید
کسانی که میخوان همسر آیندشون و همسر دلخواهشونو پیدا کنن اینجا در خواست بدن.:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

من شوووووووووووووووووررررررررررررررررر (شوهر) میییییییییییییییییخخخااااااااااام:(:(:(
یکی بیااااااااااااد مناااااا بسوووووووووووووووووند
تو رو بخدااااااااااااااااا:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

TITANIC

عضو جدید
من به تحصیلات رای دادم;)

چرا که اونی که تحصیل کرده باشه ... با فرهنگم می شه ... و خیلی از چیزا رو می تونه راحتتر درک کنه....

just TAHSILAT (education)l

neda_f

عضو جدید
من به تحصیلات رای دادم;)

چرا که اونی که تحصیل کرده باشه ... با فرهنگم می شه ... و خیلی از چیزا رو می تونه راحتتر درک کنه....

just TAHSILAT (education)l

مخالفم.یه تحصیل کرده باید یکی مثل خودشو پیدا کنه...اما هر تحصیل کردهای حتما با فرهنگو فهیم نیست:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسانی که میخوان همسر آیندشون و همسر دلخواهشونو پیدا کنن اینجا در خواست بدن.:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

ایول حاجی خوب م دونی درد جوونا رو ها :دی نه این که من قصد ازدواج داشته بام ها !!! ( حالا چون خیلی اصرار می کند یبگین روش فکر می کنم :دی ) همین چوری گذرم افتاد گفتم یه پست بدم :دی

حاج ابوالفضل

عضو جدید
برات پیدا میکنم

برات پیدا میکنم

ایول حاجی خوب م دونی درد جوونا رو ها :دی نه این که من قصد ازدواج داشته بام ها !!! ( حالا چون خیلی اصرار می کند یبگین روش فکر می کنم :دی ) همین چوری گذرم افتاد گفتم یه پست بدم :دی
بگرد پیدا میشه ولی از من میشنوی بیخیال زن گرفتن شو.من دوبار گرفتم توشون هیچی ندیدم