دوستان از اين مطالبي كه درباره محرم مي خوني ناراحت نشن ولي واقعيت جامعه الان ماست متاسفانه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رفیق خود من مداح اهل بیته. صادقانه بگم چند روز پیش با هم یه جا بودیم داشت قمار میکرد. تو این ده شب هم میره نوحه میخونه. بعد جالبش اینجاست شبی 200 تومن میگیره اونوقت میگه واسه امام حسین میخونم. امام حسین بزنه اون گردن کلفتتو/
یادت باشه ابن زید هم مردم رو به سوی خدا دعوت میکرد/پس نچسبون به همه مداح ها عزیزم

كربلايي حسام

اخراجی موقت
طرف نماز نميخونه ميره سينه زني
درسته
نوكري امام حسين خوبه
اما امام حسين واسه چي شهيد شد؟
واسه نماز
امر به معروف نهي از منكر

طرف كم مونده لخت بياد بيرون
مثلا مياد تو دسته امام حسين عزاداري
اما غافل از اينكه روز عاشورا
امام حسين اصرار داشت حضرت زينب از خيمه بيرون نياد تا نامحرم نبيندش

ما كجاييم
حسين (ع}) كجاست

برگرديم به سلوك حسيني

سال قبل اون بالامالاهاي تهران چيزهايي ديدم كه شاخ دراوردم

سال قبل بيشترين فروق لوازم ارايشي تو محرم بوده

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا پولی که گوگوش میگیره واسه کنسرتش به مراتب شرافت داره به پولایی که اینا به اسم امام حسین میگرن. دلم واسه امام حسین میسوزه. من 5 ساله که پامو از خونه بیرون نذاشتم تو این مراسم. امسالم بیرون در نمیام.

توفیقش رو نداری عزیزم

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینا زیادن.منم خیلی دیدم.
خانومه اومده بود خونمون مداحی گیر داد چرا ابرو بر داشتین و اینا یعنی چی..جلو دختراتونا بگیرین و...........
چادر حجابه کامله و این حرفا و باعث یه اختلاف خونوادگی شد اما با دخترش بیرون دیدمش بی چادر و هفت قلم آرایش و صندل و بی جوراب و لاک زده و موی بیرون و مامانه هم بی روسری با یه چادر نازک که گردنش همه مشخص بود
اینا ادعان واسه مردم

اون خانومه مداح نبوده/اون خانومه بیشعور بوده اومده مداح شده البته اگه شما راست بگی

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا اینم بگم که این کارا جدیدا مد شده. قبلا کسی واسه مداحی و آشپزی و ... تو این ماه پول نمیگرفت. ولی متاسفانه یه عده برای خلاصی از عذاب وجدان، کسب وجهه موجه و ... پولشونو میکنن تو حلق این جماعت سوء استفاده چی. من نمیدونم اینکه یه نفر با صدای نتراشیده و نخراشیده حنجره پاره کنه و یه عده گریه کنن چه منفعتی داره؟

اگه واسه دل خودشون دارن اینکارو میکنن چرا پای امام حسین رو وسط میکشن؟

اینکارا واسه امام حسین و نهضتش چه ارزشی داره؟ نه تنها بی ارزشه بلکه به مراتب مضر هم به حساب میاد.

خیلی کارای بهتر میشه کرد که ثابت کنیم حسینی هستیم. عامیانه بگم:

امام حسین از مداحی و علامت کشی خوشحال میشه یا گرفتن دست فقرا؟
اگه این کارها خوب نبود غرب میلیارد دلاری خرج نمیکرد که حضور مردم رو با تبلیغاتش کم کنه
اگه نمیدونی بدون که حرف اونا اینه که اگه حسین رو از اینا نگیریم کار از کار نمیتونیم پیش ببریم
علامت کشی رو بریز آشغالی

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه توی این ایام خانم ها با چنان سر و وضعی میان تو انظار که انگاری دارن تشریف میبرن مجلس عروسی.

رسم شده بیشتر از تعداد مردان یک هیئت، زن دنبالشون راه بیفتن تو خیابون .

مداحان که دیگه هیچی . راحت به اسم عزاداری امام حسین هر چیزی رو به خورد مردم میدن .

بعضی ادمایی هم که در طول سال از راه های خلاف به مال و منال میرسن این چند شب حسابی با بریز و بپاش هاشون خودی نشون میدن .

من یکی تو این ده شب مخصوصا تاسوعا و عاشورا پامو از خونه بیرون نمیذارم
اون موقع که تایپیک تفاوت باحجاب و بی حجاب زده بودم ازشون دفاع میکردید(البته شما نبودید)اما حالا سر و وضعشون چیه مگه؟بده مگه نه؟آره بده؟بگو برن از عمه سادات زینب کبری(س) یاد بگیرن

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقع که تایپیک تفاوت باحجاب و بی حجاب زده بودم ازشون دفاع میکردید(البته شما نبودید)اما حالا سر و وضعشون چیه مگه؟بده مگه نه؟آره بده؟بگو برن از عمه سادات زینب کبری(س) یاد بگیرن

چه خوب امار حاضر غایبا رو داری !!!!!!!!!

اگر خودتو مجبور نمی کردی با این حرفات جواب همه رو بدی می فهمیدی من گفتم در این ایام یعنی این ایام حرمت داره و حرمتش توسط همه ادما باید حفظ شه و هیچ ادمی حق نداره حرمت این ایامو زیر سوال ببره . اون ادمایی هم که فکر میکنن برای سوال همه مردم جواب دارن و برای هر دردی نسخه می پیچن با این رفتارشون حرمت این ایامو زیر سوال میبرن چون حسین در کربلا یک درس بیشتر به دنیا یاد نداد. اگر دین ندارید ازاده باشید .

اون عمه سادات بی بی زینب هم مطمئن باشید نسبش به من خیلی نزدیکتره تا دیگران . اونم به عنوان یک زن شجاعت و تسلیم نشدن در برابر حرف زور رو به من یاد داده

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

من نفهمیدم الان داری از چی دفاع میکنی؟؟

چرا همه باهات مخالفن ؟؟
جریان اون بنده خدایی که داشته اتوبان خلاف میرفته به بقیه فحش میداده که قانون سرشون نمیشه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر خودتو مجبور نمی کردی با این حرفات جواب همه رو بدی می فهمیدی من گفتم در این ایام یعنی این ایام حرمت داره و حرمتش توسط همه ادما باید حفظ شه و هیچ ادمی حق نداره حرمت این ایامو زیر سوال ببره . اون ادمایی هم که فکر میکنن برای سوال همه مردم جواب دارن و برای هر دردی نسخه می پیچن با این رفتارشون حرمت این ایامو زیر سوال میبرن چون حسین در کربلا یک درس بیشتر به دنیا یاد نداد. اگر دین ندارید ازاده باشید .

اون عمه سادات بی بی زینب هم مطمئن باشید نسبش به من خیلی نزدیکتره تا دیگران . اونم به عنوان یک زن شجاعت و تسلیم نشدن در برابر حرف زور رو به من یاد داده

من اونجا گفتم چرا میرید حرم امام رضا یا ایمه دیگر چادر سر میکنید گفتن که چون زورکیه/اتفاقا منم دنبال همین کلمه حرمت بودم که اونا نگفتن ولی شما گفتید
شما این ایام رو محترم میشمارید وبقیه ایام هیچ؟به خاطر بنده خوب خدا حسین(ع) چادر سر میکنید و لی اینکه همه سال برای خداست به خاطر خدا چادر سر نمیکنید؟؟؟
خیلی جرات داری خودت رو از دیگران به ایمه نزدیکتر میدونی/دمت گرم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اونجا گفتم چرا میرید حرم امام رضا یا ایمه دیگر چادر سر میکنید گفتن که چون زورکیه/اتفاقا منم دنبال همین کلمه حرمت بودم که اونا نگفتن ولی شما گفتید
شما این ایام رو محترم میشمارید وبقیه ایام هیچ؟به خاطر بنده خوب خدا حسین(ع) چادر سر میکنید و لی اینکه همه سال برای خداست به خاطر خدا چادر سر نمیکنید؟؟؟
ماشالا عجب نفسی داری
یهو جواب همه رو میدی خسته نمیشی؟

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالا عجب نفسی داری
یهو جواب همه رو میدی خسته نمیشی؟

من قبلا گفتم
از کسانی که با دستگاه امام حسین شوخی میکنن.....
هر چی میخواین به سیاست بگین منم اگه قابل دفاع باشه دفاع میکنم ولی امام حسین شوخی بی شوخی

كربلايي حسام

اخراجی موقت

سلام عليكم
خسته نباشيد
حرف شما درست
اما فكر نميكنيد حرمت اين ايام هم به خاطر كاري است كه اباعبدالله (ع) و يارانشون كردن؟
قطعا حضرت ارمانهايي داشتند
ارمانشون خونشون نبود
ارمانشون نماز و امر به معروف و نهي از منكر بود و حجاب و ....
اين خوبه كه ما اين چند روز بيشتر از پيش حرمت نگه داريم و حرمت خون سيدشهيدان رو
ولي قبلش بايد بدونيم كه نماز و روزه و .... واجبن

خيليها مثل من
فقط محرم و رمضون نماز روزه ميگيرن و رعايت چيازي ديگه ميكنن
بعدش دوباره روز از نو روزي از نو

درسته؟

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا گفتم
هر چی میخواین به سیاست بگین منم اگه قابل دفاع باشه دفاع میکنم ولی امام حسین شوخی بی شوخی

چه جوری تشخیص دادی با دستگاه امام حسین شوخی میکنند؟؟
شما متولی دستگاه امام حسین هستید؟؟
یه لیوان آب سرد بخور بعد با آرامش و طمانینه سعی کن جواب بدی
نه اینکه فقط یه چیزی بنویسی در جواب بقیه
خیلی فرقه بین این دوتا
در ضمن اصلا لزومی هم نداره به همه جواب بدی بعضی وقتها سنگین تره که اصلا جواب نداد

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا گفتم

کی با امام حسین شوخی کرد؟
شایدم ما جزو همونیایی هستیم که سال پیش در روز عاشورا رقصیدیم و حتک حرمت کردیم؟
تو رو به هر چی معتقدی بگو من کی شوخی کردم؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

من در این ایام هم چادر سر نمیکنم . ولی صرف چادر سر کردن یا نکردن دلیل بر رعایت کردن شا ن و شخصیت یک زن نیست. جوری در جامعه حضور دارم که شان و شخصیت خودم رو به عنوان یک زن حفظ کنم.

اره که جراتشو دارم. اگه همه خودشون با لفظ به این خاندان پیوند میدن من افتخار پیوند خانوادگی با اونها رو دارم . شما هم بهتره تا از رگ و ریشه یکی مطمئن نشدید اظهار نظر نکنید چون بعدا پشیمون میشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم
خسته نباشيد
حرف شما درست
اما فكر نميكنيد حرمت اين ايام هم به خاطر كاري است كه اباعبدالله (ع) و يارانشون كردن؟
قطعا حضرت ارمانهايي داشتند
ارمانشون خونشون نبود
ارمانشون نماز و امر به معروف و نهي از منكر بود و حجاب و ....
اين خوبه كه ما اين چند روز بيشتر از پيش حرمت نگه داريم و حرمت خون سيدشهيدان رو
ولي قبلش بايد بدونيم كه نماز و روزه و .... واجبن

خيليها مثل من
فقط محرم و رمضون نماز روزه ميگيرن و رعايت چيازي ديگه ميكنن
بعدش دوباره روز از نو روزي از نو

درسته؟

سلام بر شما

شما هم خسته نباشید

دقیقا حرف شما درسته .حرمت اين ايام هم به خاطر كاري است كه اباعبدالله (ع) و يارانشون كردن .

میدونید امام و یارانشون دقیقا چه کاری کردن که برای همه جهانیان در همه زمانها قابل احترام گذاشتنه ؟

اگه ارمانشون فقط نماز و امر به معروف و نهي از منكر بود و حجاب و .... که دیگه لازم نبود تمام دنیا سر در برابر ایشون خم کنن. اگه فقط هدف حضرت همینا بود که شما گفتید نهایتا باید برای جهان اسلام حرمت میداشتن ولی اونچه که حسین رو از مرز مکان و زمان خارج میکنه اینها نیست . اینه :" اگر دین ندارید ازاده باشید "

همین یک جمله است که مسیحی و یهودی و زرتشتی و کافر و بودایی و مسلمون همه قرون رو وادار میکنه به ایشون احترام بذارن و براشون حرمت قایل بشن.

امام در روز عاشورا از دنیا نخواست روزه بگیره ، نماز بخونه ، ............... . بلکه ایشون از دنیا خواستن در برابر ظلم ظالم کوتاه نیان حتی اگر دین ندارن

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
توفیقش رو نداری عزیزم

توفیق؟

کدوم توفیق؟

برم تو هیئت هایی که میدونم همه کسشون چه کاره ان؟

یا برم تو خیابون زن و بچه مردم و دید بزنم؟

یا اربده کشی یه عده رو سر علامتا ببینم؟

یا تیپای یعجوج معجوج طبل زنایی که چششون تو لنگ و پاچه مردمه؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفهاي كه زدي واقعا درستن ولي فراموش نكنيم ما هم جزء همين مردميم ما هم ايرادات زيادي داريم كه شايد گناه اين آدمها پيش گناه هاي ما هيچ باشن.البته بلا نسبت شما.خيلي وقتها خدا رو شكر ميكنم كه تو زمان امام حسين زندگي نميكنم چون اگه بودم بدون شك از ياران يزيد ميشدم.

sanam_el

عضو جدید
چون ما به اسم حمایت از امام حسین درباره خیلی ها و خیلی چیزا قضاوت میکنیم.تهمت میزنیم.غیبت میکنیم......

بالا