دوربینهای دوربین شخصی ، امکانات ، مزایا و معایب از دیدگاه شما

style

عضو جدید
سلام
من تایپک رو امروز دیدم الانم سرکارم :w28:
دوربین من SONY مدل آلفا 200 بقیه مشخصاتشو بعدا مینویسم
من امسال تعطیلات عید حدود 900 تا عکس بش گرفتم که بیشترش مربوط به سفرم به شیرازه عکسا رو بعدا میزارم که نظر بدید:w16:

جو ستریانی

عضو جدید
سلام.اگه یه دوربین حرفه ای میخواهید من دوربین کانن اس500 رو پیشنهاد می کنم.قیمتشم 1200000تومان هست.ولی اگه کارایی خواصی مد نظرتون هست به سایت www.dijihouse.comبرید.اگر بازهم سوال داشتید برام ایمیل بزنید.:w10:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من بین دوربین سونی مدلDSLR-A380 و دوربین کانن مدل EOS-500D میخوام یکیو انتخاب کنم.شما چی پیشنهاد میدید؟

shahkoorosh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقه ی حدس بزن، تشکر جایزه بگیر!!!!

مسابقه ی حدس بزن، تشکر جایزه بگیر!!!!

این دفعه من خلاف جریان آب شنا میکنم!!!
این عکس رو با دوربین خودم از یه رودخونه ی تقریباً خشک گرفتم، حالا سوال اینجاست! اگه گفتین با چه دوربینی عکس گرفتم؟:D
( اینم بگم که اطلاعات EXIF رو پاک کردم که خدای نکرده سردرگم نشید!!! :biggrin:)

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام خوبین کمک مخواستم
به نظرتون من چه دوربینی بخرم که هم قیمتش مناسب باشه هم کاراییش
منتظر نظراتتونم مرسی

sargen

عضو جدید
سلام خوبین کمک مخواستم
به نظرتون من چه دوربینی بخرم که هم قیمتش مناسب باشه هم کاراییش
منتظر نظراتتونم مرسی
دوست عزیز من فکر می کنم canon s5 نیاز شمارو بر طرف میکنه که هم قیمتش مناسبه و هم بسیار با کیفیت یک دوربین نیمه حرفه ای با فیلم برداری عالی البته مدل بعدشم خوبه اما من با یک عکاس خیلی حرفه ای که در یزد نمایشگاه داشت صحبت کردم گفت من هر دو را دارم ولی s5 چیز دیگری است .

ضمنا برای دیدن کیفیت عکسا میتونی به پروفایلم مراجعه کنی این عکسارو با s5 گرفتم .

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
دوست عزیز من فکر می کنم canon s5 نیاز شمارو بر طرف میکنه که هم قیمتش مناسبه و هم بسیار با کیفیت یک دوربین نیمه حرفه ای با فیلم برداری عالی البته مدل بعدشم خوبه اما من با یک عکاس خیلی حرفه ای که در یزد نمایشگاه داشت صحبت کردم گفت من هر دو را دارم ولی s5 چیز دیگری است .

ضمنا برای دیدن کیفیت عکسا میتونی به پروفایلم مراجعه کنی این عکسارو با s5 گرفتم .

مرسی بابت جوا میشه قیمتشم بگین؟؟؟؟

nazilovelorn

عضو جدید
خیلی مطالب جالبی بود ولی من میخوام دوربین نیکون دی شصت بخرم.

کسی این دوربین رو داره؟

سپیدار

کاربر بیش فعال
خیلی مطالب جالبی بود ولی من میخوام دوربین نیکون دی شصت بخرم.

کسی این دوربین رو داره؟

با سلام و احترام

بله . دوربین من نیکون دی شصت هست . اگر سوالی داشته باشید که پاسخ رو بدونم یا کمکی بتونم بکنم ، در خدمتم .

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروووووود

اگه میخواید دوربین بخرید که....آره.... 5d mark ll هم هست...
ولی خوب، یکم.....

من نیکون L100 رو پیشنهاد میکنم!
قابلیت ها رو با قیمتش مقایسه کنید!
بی نظیره

Asayesefid

عضو جدید
سلام دوستان

من تصميم دارم دوربينمو عوض كنم . اگه كسي راجع به Canon

D500 اطلاعاتي داره مي تونه كمكم كنه ؟ :smile:

amiramin.1990

عضو جدید
ببخشید اصولا دوربین عکاسی چقدر برای رشته معماری ضروری و لازمه و در چه موارد و دروسی کاربرد داره ؟ ( حتما باید دوربین عکاسی داشته باشیم ؟( من ترم یکیم! ) )
:w20:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ببخشید اصولا دوربین عکاسی چقدر برای رشته معماری ضروری و لازمه و در چه موارد و دروسی کاربرد داره ؟ ( حتما باید دوربین عکاسی داشته باشیم ؟( من ترم یکیم! ) )
:w20:
اولا که خوش اومدی به جمع ما
دوما عکس توقف زمان است
سوما لازمت میشه چون یه معمار باید از همه چی سر در بیاره
چهاما باید با اصول عکاسی آشنا بشی
و مورد آخر که مهمتر از همه هست :
وقتی با بچه های یونی رفتی مسافرت اگه دوربین ماله خودت باشه موقع عکس گرفتن از فضاهای خوشمل مثل دپسرده ها نمیری وایسی یه گوشه بقیه رو تماشا کنی (به دلیل نداشتن دوربین)
==> دوربین لازمت میشه
موفق باشی رفیق

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوما عکس توقف زمان است
وقتی با بچه های یونی رفتی مسافرت اگه دوربین ماله خودت باشه موقع عکس گرفتن از فضاهای خوشمل مثل دپسرده ها نمیری وایسی یه گوشه بقیه رو تماشا کنی (به دلیل نداشتن دوربین)
==> دوربین لازمت میشه
موفق باشی رفیق
تقریبا برا درسای مثل برداشت و روستا و معماری اسلامی لازمه
از من میشنوی از الان هر جا میری عکس بگیر
بعدا لازمت میشه

a.m

عضو جدید
سلام .یه دوربین عکاسی می خوام که کوچیک باشه،کیفیت تصویرش خوب باشه ولرزشگیر تصویر -حالت ماکرو-منظره یاب داشته باشه ونویز اون کم باشه... دوربین دیجیتال سامسونگ TL225 یاSamsung CL65 بگیرم؟لطف کنید یه راهنمایی کنیدچی بگیرم.اگه دوربین بهتری می شناسید راهنماییم کن.البته همه می گن کانن(950) یا پاناسونیک بگیر اما من یه گوشی داشتم که سامسونگ بود و عکس خوب می گرفت ، برای همین سامسونگ می خوام بگیرم البته اگه می دونید دوربین های سامسونگ خوب نیست و اشکال دارند به من بگید. ممنون.

wildshaghayegh

عضو جدید
منم دوربين ميخوام بخرم اما اطلاعاتم خيلي كمه.ميشه كساني كه اطلاعات دارند يا دوربيني كه ازش راضي هستند اسم و مدل و مشخصاتش رو مثل پيكسل يا زوم يا نوع باطري يا ديپ كالر و همچنين قيمتشو بفرستند.... ممنون ميشم

amiramin.1990

عضو جدید
دوما عکس توقف زمان است
==> دوربین لازمت میشه
موفق باشی رفیق
یعنی یه موبایل با دوربین 5 کارو راه نمیندازه ؟

معمارباشی

عضو جدید
بهترین دوربینی که بین بچه های معماری دیدم از نظر کیفیت و زوم و .... کنون اس 5 بوده !!! ... واقعا فوق العاده است !!!

wildshaghayegh

عضو جدید
بهترین دوربینی که بین بچه های معماری دیدم از نظر کیفیت و زوم و .... کنون اس 5 بوده !!! ... واقعا فوق العاده است !!!
ممنون
نظرتون در باره پاناسونيك چيه؟من دوربيني ميخوام كه بتونم بعدا عكساشو براي متريالهاي تريدي مكس استفاده كنم.اينكه بعدا عكساشو هر چقدر زوم ميكنم تار نشه .

بالا