دلایل خیانت در زن و شوهرهای ایرانی

...ARASH...

عضو جدید
دوستان مسائل جنسي ميتونه يكي از مهمترين دلايل خيانت به حساب بياد
اما تنها دليل نيست
شما الان دارين بحثو حول مسائل جنسي ميچرخونين،

من الان به دور و اطرافه خودم كه فك ميكنم،ميبينم اغلبه مرداي متاهل خيانت ميكنن و زناشون هم از اين قضيه خبر دارن،اما عكس العمل متقابل نشون نميدن

M P 3

اخراجی موقت
اونی که شما شنیدی یه بخشی از آمار طلاق مربوط به خیانته تو ایران دلیل نمیشه که خیانت تو ایران زیاده! اونورا که شما بودین به خاطر این قضیه طلاق نمیگیرن!
1.زنای ایرانی خیلی نجیب تر و خانوم تر از اونی هستن که اگرم کوتاهی ای باشه از طرف شوهرشون به فساد کشیده شن
2. این قضیه یه بحث دیگه س. (از نشونه های اونوری بودن ضد اسلام و فرهنگ ایران حرف زدنه میدونم!)
3.حرفای الکی و خاله زنکی تاثیرش بیشتر از فیلما و...ی الکی ای هست که صب تا شب به خورد اونوریا میدن ینی؟

چیزی به اسم کمونیسم جنسی نشیدی شما که اونورا بودی؟
یا در رابطه با قضیه ی راه حل ناتوانی مرد در ارضا زن اونورا؟!

حرف تو حرف نیار!!!!
زنهای ایرانی بله نجیب ترن و اصیلترن و خودمم میدونم!!!!
ولی بحث سر اینه که توی ایرانم خیانت جنسی زیاده!!!!
کسی ضد اسلام حرف نزد!!!!حرف تو دهن من نزار!!!

TRON

کاربر فعال
حرف تو حرف نیار!!!!
زنهای ایرانی بله نجیب ترن و اصیلترن و خودمم میدونم!!!!
ولی بحث سر اینه که توی ایرانم خیانت جنسی زیاده!!!!
کسی ضد اسلام حرف نزد!!!!حرف تو دهن من نزار!!!

اول یه دور حرفاتو بخون بعد بیا بحث کن
خودتم نمیدونی چی میگی
خودت حرفا خودتو نقض میکنی
خیانت جنسی تو ایران زیاده با خیانت جنسی تو ایران بیشتر از اونوراس فرق میکنه دیگه نه؟!:)
زنای ایرانی اگه اصیلتر از این حرفان و قبول داری پس چرا گفتی دلیل خیانتشون ناتوانی مردشونه؟:)
اینی که حکم اسلامو میگی خیانت جنسی ضد اسلام نیس؟:)
بیخیال
شما درس میگی

M P 3

اخراجی موقت
اول یه دور حرفاتو بخون بعد بیا بحث کن
خودتم نمیدونی چی میگی
خودت حرفا خودتو نقض میکنی
خیانت جنسی تو ایران زیاده با خیانت جنسی تو ایران بیشتر از اونوراس فرق میکنه دیگه نه؟!:)
زنای ایرانی اگه اصیلتر از این حرفان و قبول داری پس چرا گفتی دلیل خیانتشون ناتوانی مردشونه؟:)
اینی که حکم اسلامو میگی خیانت جنسی ضد اسلام نیس؟:)
بیخیال
شما درس میگی

همه ی حرفامو اونجور که دوس داشتی برداشت کردی!!!!هیچ کدوم از نتیجه گیریات درس نبود!!!!!
من میگم توی ایران بیشتر خیانتا جنسی هستن!!!!نگفتم توی غرب حیانت جنسی نمیشه!!!درصدی بخوای حسابش کنی درصد خیانت جنسی توی ایران بیشتره!!!
مثلن فک کن کل خیانتای ایران 100تا باشه 60تاش جنسی هستن!!!
ولی توی خرب کل خیانتا 1000نت باشه یعنی ده برابر ایران!(و این یعنی خیانتای دخترای ایرانی کمتره چون خونواده دار و ازین حرفا...هستن)ولی میتونه مثلن 300تاش جنسی باشه!!!
رشتت فک کنم بخوره به اینکه بتونی درصدارو مقایسه کنی!!!این عددا همش یه جور مثال هستن!!!
من گفتم اسلام اجازه ی چند همسری بودن رو میده!!!خب این میشه ضد اسلام!!!؟؟؟؟خب حتمن شما بهتر اسلامو میشناسی و اسلام چنین اجازه ای به مرد نمیده که بره چند زن بگیره!!!ایطور که شما میگی!!!؟؟
دیدی همه ی حرفامو بد برداشت کردی!!!
بیخیال راست میگی!!!بحث فایده نداره!!!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا موضع میگیری؟؟؟
حقیقته!!!
هیچ جای دنیا غیر ایران اینطور نیست!!!
توی غرب زمان مجردی دختر درسته دوس پسر داره و با دوس پسرش *** هم میکنه ولی توی غرب وقتی همون دختر ازدواج کرد دیگه فقط با شوهرشه!!!همونجا هم خیانت هست ولی خیلی کمتر از ایران!!!میدونی چرا؟؟؟چون ایرانیا اینقد محدود میشن که گاهی دوس ندارن و فقط بخاطر فرار از محدودیت میرن خودشونو خراب میکنن!!!!

نه دیگه می خواستی بعدشم که شوهر کنه با صد نفر دیگه باشه هنر اونه که شوهر نداشته باشی و با کسی رابطه هم نداشته باشی

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونی که شما شنیدی یه بخشی از آمار طلاق مربوط به خیانته تو ایران دلیل نمیشه که خیانت تو ایران زیاده! اونورا که شما بودین به خاطر این قضیه طلاق نمیگیرن!
1.زنای ایرانی خیلی نجیب تر و خانوم تر از اونی هستن که اگرم کوتاهی ای باشه از طرف شوهرشون به فساد کشیده شن
2. این قضیه یه بحث دیگه س. (از نشونه های اونوری بودن ضد اسلام و فرهنگ ایران حرف زدنه میدونم!)
3.حرفای الکی و خاله زنکی تاثیرش بیشتر از فیلما و...ی الکی ای هست که صب تا شب به خورد اونوریا میدن ینی؟

چیزی به اسم کمونیسم جنسی نشیدی شما که اونورا بودی؟
یا در رابطه با قضیه ی راه حل ناتوانی مرد در ارضا زن اونورا؟!

اقا قبولت دارم بد جور حرف دل ما رو زدی دمت گرم

• Like
واکنش ها: TRON