دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قبلا در موردش با مدیران تار مقالات صحبت کردیم.
چون حجم مقالات و کتابهای درخواستی مهندسی شیمی بالاست نمیشه منتقل کرد تالار دیگه. چون باعث میشه وقت زیادی از اون مدیران گرفته بشه.
و چون کاربران فعال مهندسی شیمی میتونن مقالات و کتابهارو برای کاربرا بذارن، گذاشتیم همینجا بمونه.
کلا خودکفا هستیم :D
درود
سرمد جان اگه یه زحمت هم بکشین کلا خودکفا میشیم............
حجم آپلود فایل یکم محدوده اگه امکان داره بگین ییه فکری به حالش بکنن..........
وقتی میخوام یه فایل آپلود کنم یه چشم به اندازه ی آپلود شدست و یه چشم به حجم باقی مونده برای آپلود!
سپاس

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
درود
سرمد جان اگه یه زحمت هم بکشین کلا خودکفا میشیم............
حجم آپلود فایل یکم محدوده اگه امکان داره بگین ییه فکری به حالش بکنن..........
وقتی میخوام یه فایل آپلود کنم یه چشم به اندازه ی آپلود شدست و یه چشم به حجم باقی مونده برای آپلود!
سپاس

این دوست خوبم حرف درستی میزنه ... اگه می شد یه فکری برای حجم اختصاص یافته به کاربران کرد و بیشترش کرد .. عالی میشد ..

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
افزایش حجم فک کنم از انکانات فروم هست فک نکنم بشه تغییرش داد.
اگر قرار باشه افزایشش بدیم باید ادمین این کار رو بکنه.
اگه فایل رو فشرده کنید تا 10 مگابایت میتونید اپلود کنید. اگه بیشتر شد فایل رو دو یا سه قسمت کنید.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
افزایش حجم فک کنم از انکانات فروم هست فک نکنم بشه تغییرش داد.
اگر قرار باشه افزایشش بدیم باید ادمین این کار رو بکنه.
اگه فایل رو فشرده کنید تا 10 مگابایت میتونید اپلود کنید. اگه بیشتر شد فایل رو دو یا سه قسمت کنید.
سرمد جان لطفا پیشو بگیرین
سپاس
آخه تو فرومای دیگه دیدم که حجم کل آپلود ضمیمه محدودیت نداره (اما بازم حجم تک فایل ها محدودیت داره)

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
اه چه خبره میری تو ی تاپیک آموزشی فقط اسپم میبینی
خسته شدم
خو بابا وقتی ی نفر سوال میپرسه و بچه ها سوالشو با نقل قول جواب میدن یکی بیاد اون سوالو پاک کنه،میبینی طرف تشکرشم اسپم میزنه:mad:
سی صفحه اموزشو باید ببینی اخرم توش اندازه پنج تا جزوه پیدا نمیکنی
تورو خدا درستش کنین حیفه
خو خسته شدم:confused:
اگه اسپم ها رو گزارش تخلف بزنیم پاک میشه و مشکلی ایجاد نمیشه آیا؟

P O U R I A

مدیر تالار
سلام به مدیرای عزیز ..

نماز و روزهاتون قبول حق باشه ....

می خواستم یه پیشنهادی بکنم ... اگه صلاح می دونید تاپیکهای زیر رو مهم کنید، خب به نظرم مهم بشه خیلی بهتره ... به هر حال این فقط یه پیشنهاده ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/466906-سوالات-و-درخواست-های-نرم-افزار-فلوئنت-و-کامسول

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/193337-مشاعره-با-واژگان-تخصّصی-مهندسی-شیمی

;)

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
اینها مهم هستند
ولی بخاطر اینکه صفحه اولی تالار از تاپیکهای مهم پر نشه یه سری از تاپیک ها رو از حالت مهم بودن خارج کردیم.
تاپیکهائی که اپدیت میشن خودشون بالا قرار میگیرند.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
لااقل میزاشتین این تاپیک باشه،کجا رفتش؟؟؟

سوالات و درخواست های نرم افزار فلوئنت و کامسول

همونطور که تاپیک هایسیس و متلب هستش این تاپیک هم اختصاص پیدا میکرد به مبحث CFD
:(

تازشم جواب سوال آخری که پرسیده بودم رو هم پیدا کردم هووووووووووم

P O U R I A

مدیر تالار
لااقل میزاشتین این تاپیک باشه،کجا رفتش؟؟؟

سوالات و درخواست های نرم افزار فلوئنت و کامسول

همونطور که تاپیک هایسیس و متلب هستش این تاپیک هم اختصاص پیدا میکرد به مبحث CFD
:(

تازشم جواب سوال آخری که پرسیده بودم رو هم پیدا کردم هووووووووووم

ای بابا ... تاپیک سوالات و درخواست های نرم افزار فلوئنت و کامسول رو حذف کردن ..!!! اخه چرا ؟؟!! ما منتظر بودیم مهمش کنن !!! پاکش کردن !!:confused:

P O U R I A

مدیر تالار

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.ضمن خسته نباشید.چرا هر فیلمی رو میخوایم دانلود کنیم لینکش خرابه؟؟؟؟
هر جایی میخوای بری به در بسته میخوری...

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
با سلام.ضمن خسته نباشید.چرا هر فیلمی رو میخوایم دانلود کنیم لینکش خرابه؟؟؟؟
هر جایی میخوای بری به در بسته میخوری...

ی تاپیک به سرم زد ایجاد کنم،برای مبارزه با اسپم
این آقا سرمد هم هی میاد میگه اسپما رو پاک میکنیم،اخه برادر من شونصد صفحه باید بری جلو اخرشم هیچی دستگیرت نمیشه،اعصاب ندارم سر این بی نظمیا:razz:

دوستان به این تاپیک مراجعه کنند

سلام دوست عزیز شما در هر تاپیکی که با این مشکل مواجه میشین در تاپیک زیر درخواست تصحیح لینک رو بزارید دوستان اگه داشته باشن زحمت میکشنو دوباره آپ میکنند،متاسفانه لینک های قدیم با این مشکل مواجهن
موفق باشید

محل پاسخگویی لینک های خراب تالار مهندسی شیمی

آخرین ویرایش:

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
والا خیلی از لینکها از منبه اصلیشون لینکشون پاک شده.

ایییییییییییییییییییی چقد سریع ج دادی،فک کنم وقتی پشتت میحرفیم باشگاه مهندسان تو خونه شما شروع میکنه سوت زدن
لااقل لینک هایی که پاک شدن و نداریمشون رو هم کلا تاپیکشو پاک کنیم دیگه ها

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام ..

لطفا تاپیک زیر قفل بشه چون مشابهش در تالار مقالات وجود دارد و همچنین کسی برای پاسخ گویی به دوستان در این تاپیک وجود ندارد :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/31524
(جهت اطلاع بگم که با سرمد جان هم هماهنگ کرده بودم )

آخرین ویرایش:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز

P O U R I A

مدیر تالار
سلام ...

1- یک سری جزوه درباره شیمی فیزیک در لینک های زیر هست لطفا انها رو به تاپیک جزوه های درس شیمی فیزیک منتقل کنید ..
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/478586
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/471271

2- جزوه زیر به تاپیک جزوه درسی انتقال جرم منتقل شود.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/459255

3- جزوه های تاپیک زیر هم به تاپیک جزوه های مقطع کارشناسی ارشد منتقل شه و یا خودش جداکانه مهم شود ..
جزوه ریاضیات مهندسی پیشرفته

4- تاپیک های زیر هم چون از درس های مهم کارشناسی و ارشد هستند اگر صلاح می دونید مهم شوند..
جزوه طراحی راکتورهای شیمیایی
فرايند گاز

ممنون .:gol:

mohsenv21

عضو جدید
با عرض سلام خدمت مدیران گرامی

چرا وقتی توی یک تاپیک پرطرفدار یکی اسپم میکنه بجای اخراج اون کاربری کل تاپیک رو میبندین؟
توی خیلی از تاپیکها دری بری و چرت و پرت نوشته شده ولی هیشکدوم از مدیران کاری به اونجا ندارن!!! جالبه، بسیار جالبه
بنده پارسال تاپیکی زدم واسه آزمون استخدامی گاز، به 24 ساعت نکشید هنوز 10 تا پست توش منتشر نشده بود ولی بی دلیل حذف شد!!
دوباره یکی از دوستان این کار رو انجام داد و این تاپیک علیرغم پرطرفدار بودن به لطف پروردگار تا چند روز پیش از دست مدیران عزیز جون سالم بدر برده بود و مشکل خیلی از دوستان رو حل کرده بود
چند روز پیش اول جناب پیرجو میاد تذکری رو درمورد بحث چندتا از دوستان درمورد واریکوسل توی طب صنعتی میدن، علیرغم اینکه این موضوع به نظر بنده و خیلی از دوستان هیچ مورد و مشکلی نداره ولی دوستان لطف کردن و بحث در اون رابطه رو متوقفش کردن، ولی یهو ایشون تاپیک رو قفل کردن!!!!
یکی از دوستان بدلیل نیازی که همه به این تاپیک داشتیم تاپیکی رو واسه ادامه بحث ایجاد کردن، ولی اونم ترکوندنش!!!
نمیدونم چرا مدیران از تاپیکهایی که طرفدار زیادی داره ترس دارن؟!!

بحث و گفتگو در این رابطه مورد نیاز خیلی از دوستان هست
خواهشاً و لطفاً هر چه زودتر نسبت به بازکردن این تاپیک اقدام نمایید

با تشکر

آخرین ویرایش:

jam65

عضو جدید
مدیر جان این ضرب المثل غلط رو که نظامی ها دارن(تشویق برا یکی تنبیه برا همه) شما توی یه محیط علمی فرهنگی پیاده نکنید ما جماعت باید بتونیم مسائل و با صحبت حل کنیم وگرنه با یه فرد معمولی چه فرقی داریم؟خواهش میکنم برای نشان دادن احترام به سایر افرادی که از این سایت استفاده میکنن وقصد و نیت سوء ندارن یباره دیگه تجدید نظر کنید در مورد تاپیک "استخدامی شرکت گاز"
باتشکر و ارزوی بهروزی

s.hossein.m

عضو جدید
ممنون از محسن عزیز ...

منم با جناب پیرجو صحبت کردم و گفتم که اگه کاربری اسپم زده و یا تاپیک رو منحرف کرده باید به اون یا اون ها اخطار داده بشه و و در صورت عدم توجه اخراج موقت و بعدش اخراج دائم ...
اینکه کل تاپیک رو به خاطر دو یا سه نفر ببندن باعث آزرده خاطر شدن بقیه دوستان که فعالیت مفید داشتن و تنها تلاششون اطلاع رسانی و آگاه سازی دوستان بوده میشه .

ولی خب نظر ایشون چیز دیگه ای بود بنده هم در مورد اسپم و اینکه بعضی از بچه ها درست رفتار نمیکردن بهشون حق میدم ولی امیدوارم مشکل برطرف بشه .

almatra2

عضو جدید
لطفا تاپيك استخدامي گاز رو باز كنيد . نه كسي بي احترامي كرده نه به شخصيتي توهين شده واقعا چي رو شما ميگيد اسپم . يه كم ديدتون رو باز كنيد خيلي محدود نكنيد خودتون رو . به نظر شما بحث كردن درباره بيماري واريكسول اسپمه!!!!! كه پيرجو مياد تاپيك رو قفل ميكنه . مگه شما درس تنظيم خانواده رو پاس نكرديد كه اين حرفا رو ميزنيد به نظر شما اون كتاب همش اسپمه؟؟؟؟كوته فكر نباشيد
حالا گيريم كه جرمه چرا كل تاپيك رو ميبندين قانون رو بزار من يادتون بدم شما اول بايد براي فردي كه اسپم نوشته يك پيغام خصوصي ميفرستاديد و تهديد ميكرديد كه در صورت تكرار نام كاربريشون بن ميشه يا ايپيشون بن ميشه
در ضمن فعالترين تاپيك بخش مهندسي شيمي همين بود

a.nazari.63

عضو جدید
سلام خدمت مدير محترم

حدود دو ماه است كه از طريق تاپيك (استخدام شركت ملي گاز ايران91 + آزمون كتبي + ....) با اين فروم آشنا شدم و در روزهايي كه جز انتظار كاري از دستم بر نميومد، از دوستان اطلاعات واقعا مفيدي دريافت كردم. شما به عمر تاپيك و همچنين تعداد صفحات آن كه دقت كنيد متوجه مي شويد تا اين اواخر كاربران چندين ساله سايت شما تاپيك را به خوبي جلو مي بردند. ممكن است افرادي كه جديدا عضو شده اند(يكي مثل من) اشتباهي مرتكب شده باشد. شما لطف بفرماييد به احترام همراهان قديمي سايت شما تاپيك را مجددا باز بفرماييد.

mohsenv21

عضو جدید
بابا مدیران اینجا چقدر انتقاد پذیر هستن و ما نمیدونستیم!
بخاطر یه انتقاد محترمانه و خواهش (باز شدن تاپیک استخدام گاز) و همچنین بخاطر اینکه تمایلی به باز شدن تاپیک نداشتن و من دوستان رو به یک سایت دیگه معرفی کردم چنان به من اخطار دادن و من رو تهدید کردن که انگار بهشون فحش ناموسی دادم!!!

یجوری تهدید میکنن به لغو عضویت و اخراج انگار میخوان کارت سبز آمریکا رو از طرف بگیرن!!!
من سال 2008 واسه دانلود کردن فایلی که یکی از دوستان گذاشته بود مجبور به عضویت شدم، و تا پارسال که تاپیک استخدامی زده شد به این سایت سر نزده بودم، حتی پارسال که اومدم اینجا نمیدونستم عضو هستم!!!
الان هم اگه تاپیک گاز نباشه دیگه اینجا کاری ندارم، هر کاری دوست دارید با نام کاربری من انجام بدین

اصلاً پیشنهاد میکنم بجای اخراج موقت کلاً اسمم رو حذف کنین تا اینجوری دلتون بیشتر خنک بشه!!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلیه دوستان با شعور و با درک رو ممنونیم که اعتراض خودشون رو جهت احقاق حق از دست رفته بیان میکنن . بنده هم پیام خصوصی دادم به مدیر . اما ظاهرا اینجا قانون پادگان نظامی یا کمپ اسرای جنگی بر قراره !!
خبری از دموکراسی مذاکره منطق تعامل احترام درک و ..... وجود نداره !
بچه هایی که 6 ماه باهم بودن و تو استرس و ناراحتی و سوال و جواب کمکیاره هم بودن رو متفرق کردن ! اونم به چه جرمی؟!! صحبت در مورده طب صنعتی که اونم یک قسمت از پروسه استخدام شرکت بود و باید اطلاع رسانی میشد در موردش !
اینجا دوستان گلم سیستم دیکتاتوری پابرجاست خودتون رو خسته نکنید زیاد! من رو هم بزودی بن میکنن و دیگه هم بعدش شاید نیام اینجا.
فقط یه چیزو با اطمینان و جرات میگم: اگر این تاپیک رو چندین ماه قبل ندیده بودم امکان قبولیم توی مصاحبه به شدت کم میشد ! چون دقیقا همون سوالاتی که اینجا نمونش مطرح شد رو خوندم و توی مصاحبه جواب دادم. من قبولی خودم رو اول خدا و بعد مدیون اطلاعات مفید بچه های تاپیک گاز هستم . از همه عزیزان متشکرم .

سلام به همه بچه های مهندسان شیمی.
ببخشید
اما من یه انتقاد دارم
چرا همه تاپیک ها انقد قدیمی هستن؟لینک های دانلود.مقالات.جزوات.همه ماله خداسال پیش هستن.لطفا جدید هم بذارید.من چندتا گذاشتم که متاسفانه حذف شدن.مرسی

بالا