دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

*ندا*

عضو جدید
کاملا نظرتون برای خودتون محترمه ..بنده هم دعا میکنم ادمین زودتر مدیری لایق انتخاب کنن که هم بنده از دست شما کابران واقعا قدرشناس و فهیم و باشعور راحت بشم هم شما از دست بنده.;)
ممنونم خانوم آرامش
میبینم که تا چیزی بر خلاف میلتون گفته میشه خوب جبهه میگیرید.
شما هر طور که خواستید با دیگران برخورد میکنید و انتظار ستایش از دیگران دارید؟!
دوست عزیز با عدالت برخورد کنید تا شاکی نداشته باشید.
وقتی هم کسی از شما شاکی هست یا بدون جواب رهاش میکنید یا با زبان تلخ جواب میدهید یا وقتی هم که حقیقت رو پوست کنده مثل خودتون بهتون متذکر بشن اونچنان جواب میدهید.

بله مسلما از شما انتظار نداشتم که سخن کسی برای شما محترم واقع بشه.
ولی سخنان شما برای من محترم بود.هر چند که مخالف عقاید بنده باشه.

با تشکر.

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنونم خانوم آرامش
میبینم که تا چیزی بر خلاف میلتون گفته میشه خوب جبهه میگیرید.
شما هر طور که خواستید با دیگران برخورد میکنید و انتظار ستایش از دیگران دارید؟!
دوست عزیز با عدالت برخورد کنید تا شاکی نداشته باشید.
وقتی هم کسی از شما شاکی هست یا بدون جواب رهاش میکنید یا با زبان تلخ جواب میدهید یا وقتی هم که حقیقت رو پوست کنده مثل خودتون بهتون متذکر بشن اونچنان جواب میدهید.

بله مسلما از شما انتظار نداشتم که سخن کسی برای شما محترم واقع بشه.
ولی سخنان شما برای من محترم بود.هر چند که مخالف عقاید بنده باشه.

با تشکر.

:w29: =====>>:w21: =====>>:w37:
:C

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif

:w16::w16::w16::w16:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا نظرتون برای خودتون محترمه ..بنده هم دعا میکنم ادمین زودتر مدیری لایق انتخاب کنن که هم بنده از دست شما کابران واقعا قدرشناس و فهیم و باشعور راحت بشم هم شما از دست بنده.;)
:eek: :eek: :eek:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ندای عزیز...سعی کنید کارهای دیگران رو بدون نفع شخصی خودتون ببینید اونوقت شاید مفهوم عدالت چیزی به غیر از انجام تمام امور به نفع خودتون تعریف بشه...سعی کنید به کسی که داره سعی و تلاشش رو برای بهتر شدن کارها و فعالیت شما میکنه لااقل احترام نمیذارید بی احترامی نکنید..اگه کمکش نمیکنید مانعش هم نشید..انقدر کلام قشنگ و زیبا در مردش به کار نبرید. اگر یه تشکر خشک و خالی ازش نمیکنید..اینهمه زحمتی که کشیده رو کاملا ندیده گرفتن کمی بی انصافیه!!من توقع تشکر ندارم ولی شما خودت فکر کن تا حالا اینهمه تاپیکی که جابجا شده اینهمه وقتی که گذاشته شده لایق رفتاری هست که شما یا بقیه انجام میدهند؟؟نه! ما عادت داریم فقط نقصی و کاستی ها رو میبینیم و سریع شاکی هم میشیم سریع میخوایم به دیگران درس ادب هم بدیم!بدون این که ببینم خودمون واقعا همون نکات رو رعایت میکنیم یا نه!!بدون این که ببینیم واقعا حرفی که میزنیم واقعیت داره یا نه!!ما هه معلمهای خوبی هستیم ولی در عمل هیچ کدوممون عمل نمیکنیم!!
شما هیچ وقت نمیتونید در مورد دیگران قضاوت کنید.سخن مخالف رو میشه با ادب و نزاکت هم زد..بعد هم میشه روش بحث کرد ولی این که با زبون قشنگ و شیوا!!! در موردش صحبت بشه مورد قبول نیست..اگر انتقادی هست میشنوم و سعی میکنم عمل کنم ..انتظار ستایش از کسی ندارم اما به هیچ عنوان توهین و پیشداوری ها(کجداوری ها) روتحمل نمیکنم..
کسی اگه از من سوالی داشته جوابش رو دادم..حالا این که کسی قانع نشه من رو مسئول نمیکنه که مدام توجیهش کنم..بنده قانونی رو میگم که تاپیک باهاش در تناقض بوده ..همین...
و هرکسی باهرزبونی سوال بپرسه با همون زبون هم جواب دریافت میکنه..که فکر نکنم جای گلایه ای برای کسی باقی بذاره!!چون بنده هیچ وقت ادعای اخلاق محمدی داشتن نکردم!
در نظر داشتهباشید حقیقت گفتن با توهین فرق داره!!!بنده همیشه حقیقت رو دوست داشتم ولی چیزی که بعضی ها حقیقت فرضش میکنن شاید کچ داوری خودشونه!!که بنده مطمئنا تعهدی برای قبول همچین چیزهایی به کسی ندادم!!
بـــــــــله!!سخنان من اگه غیرمحترم بود چی میشد

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندای عزیز...سعی کنید کارهای دیگران رو بدون نفع شخصی خودتون ببینید اونوقت شاید مفهوم عدالت چیزی به غیر از انجام تمام امور به نفع خودتون تعریف بشه...سعی کنید به کسی که داره سعی و تلاشش رو برای بهتر شدن کارها و فعالیت شما میکنه لااقل احترام نمیذارید بی احترامی نکنید..اگه کمکش نمیکنید مانعش هم نشید..انقدر کلام قشنگ و زیبا در مردش به کار نبرید. اگر یه تشکر خشک و خالی ازش نمیکنید..اینهمه زحمتی که کشیده رو کاملا ندیده گرفتن کمی بی انصافیه!!من توقع تشکر ندارم ولی شما خودت فکر کن تا حالا اینهمه تاپیکی که جابجا شده اینهمه وقتی که گذاشته شده لایق رفتاری هست که شما یا بقیه انجام میدهند؟؟نه! ما عادت داریم فقط نقصی و کاستی ها رو میبینیم و سریع شاکی هم میشیم سریع میخوایم به دیگران درس ادب هم بدیم!بدون این که ببینم خودمون واقعا همون نکات رو رعایت میکنیم یا نه!!بدون این که ببینیم واقعا حرفی که میزنیم واقعیت داره یا نه!!ما هه معلمهای خوبی هستیم ولی در عمل هیچ کدوممون عمل نمیکنیم!!
شما هیچ وقت نمیتونید در مورد دیگران قضاوت کنید.سخن مخالف رو میشه با ادب و نزاکت هم زد..بعد هم میشه روش بحث کرد ولی این که با زبون قشنگ و شیوا!!! در موردش صحبت بشه مورد قبول نیست..اگر انتقادی هست میشنوم و سعی میکنم عمل کنم ..انتظار ستایش از کسی ندارم اما به هیچ عنوان توهین و پیشداوری ها(کجداوری ها) روتحمل نمیکنم..
کسی اگه از من سوالی داشته جوابش رو دادم..حالا این که کسی قانع نشه من رو مسئول نمیکنه که مدام توجیهش کنم..بنده قانونی رو میگم که تاپیک باهاش در تناقض بوده ..همین...
و هرکسی باهرزبونی سوال بپرسه با همون زبون هم جواب دریافت میکنه..که فکر نکنم جای گلایه ای برای کسی باقی بذاره!!چون بنده هیچ وقت ادعای اخلاق محمدی داشتن نکردم!
در نظر داشتهباشید حقیقت گفتن با توهین فرق داره!!!بنده همیشه حقیقت رو دوست داشتم ولی چیزی که بعضی ها حقیقت فرضش میکنن شاید کچ داوری خودشونه!!که بنده مطمئنا تعهدی برای قبول همچین چیزهایی به کسی ندادم!!
بـــــــــله!!سخنان من اگه غیرمحترم بود چی میشد

الان می خوام برم ناهار بخورم، برگشتم میام بخونم چی نوشتی!!
اخطار نده ! اسپم نکردم که ! دارم مدیریت می کنم!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از فوت پیغمبر و اونهمه عذابی که مردم مولا علی رو دادن یک شب مولا خواب پیغمبر رو دید.
پیغمبر رو بغل کرد و زد زیر گریه.
پیغمبر گفت که چه شده علی جان؟!
مولا علی فرمود:
سالار من..مردم تو امان من را بریده اند..
پیغمبر به علی نگاه کرد و فرمود:
نفرینشان کن.
مولا علی فرمود:
آرزو میکنم خداوند حاکمی بدتر از من نصیب این مردم کند..
آرامش جان از کسانی برچسب دیکتاتوری میخوری که ذره ای و فقط ذره ای کلمه ی دیکتاتوری را نمیشناسند.
به قول دکتر چمران
وای بر جوانان پاکدل ما که فریب شعارهای به ظاهر زیبا را میخورند..
موفق باشی و استوار چون کوه.

YuMi

اخراجی موقت
بعد از فوت پیغمبر و اونهمه عذابی که مردم مولا علی رو دادن یک شب مولا خواب پیغمبر رو دید.
مولا علی فرمود:
نفرینشان کن.
مولا علی فرمود:
آرامش جان از کسانی برچسب دیکتاتوری میخوری که ذره ای و فقط ذره ای کلمه ی دیکتاتوری را نمیشناسند.
به قول دکتر چمران

من یه بار حدیث بی منبع گفتم اخطار گرفتم

این روایت هم بی منبع هست
لطفا عدالت رو رعایت کنید تا مردم پشت سرتون حرف درنیارند:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
الان می خوام برم ناهار بخورم، برگشتم میام بخونم چی نوشتی!!
اخطار نده ! اسپم نکردم که ! دارم مدیریت می کنم!
نخوندی هم نخوندی!!بعدا خودم حضوی برات توضیح میدم!!

مولا علی فرمود:
نفرینشان کن.
مولا علی فرمود:
به قول دکتر چمران
:D یعنی من الان اینا رو نفرین کنم به مدیری بدتری از من دچار بشن؟!؟آره فکر خوبیه!!!:Dآی یه مدیر بیاد حالتون رو بگیره تازه بفهمید دیکتاتور یعنی چی!!:D
من یه بار حدیث بی منبع گفتم اخطار گرفتم

این روایت هم بی منبع هست
لطفا عدالت رو رعایت کنید تا مردم پشت سرتون حرف درنیارند:D
اگه قرار بر عدالت باشه که تو اصلا نباید الان تو سایت میبودی!!!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
نخیر:mad:
من حبسنو کشیدم بعد برگشتم

:w12:
باوشه!!باوشه!!!تو خوبی!!!:D
یعنی ارام که الان اینجا مدیر شده واسه اینه که قدر منو ندونستن حالا یه مدیر دیکتاتور سرشون اومده؟!! :whistle:
نه قوم اون موقع خداترس بود دعا کردن از ظلم تو آزاد بشن بعد خدا من روبراشون فرستاد ولی بعد کفران نعمت کردن منم نفرینشون کردم!!:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
درسته که آرامش تاپیک زیاد حذف میکنه ولی مدیریتش عالیه
:D یوزاخان دلت آب!!!بالاخره یکی هم از من تعریف کرد!

:mad:
کی گفته درسته؟
اصلا هم زیاد حذف نمیکنه

فکر کردی فقط خودت پ.خ بلدی؟:redface:
خیال کردی!!پاچه خواری پذیرفته نیست!!
فکرکردی فقط خودت بلدی پ.خ یعنی چی؟!؟!
:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
:Dآله استعدادم خیلی زیاده
آرامش یه دونه اییییییییییییی
:Dاستعدادت بی نظیره..حرف نداره!!حیف که اینا رو نفرین کردم که به مدیر بدتر عقوبت بشن وگرنه اصلا همکار خودم میکردمت!!:biggrin: ولی تو حیفی بذار یه دیکتاتور اساسی براشون پیدا کنم حالشون بیاد سرجاش:D:D:D