دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعد از کجا متوجه میشید کی متخصصه

سوال قبلی منو جواب ندادید؟!!

در مورد سوال اولتون:

اگه منظور شما این لیستی هست که گذاشتم!

این لیست فعلا مربوط به کاربرانِ نه دستیارا!! ودر مورد آیورودا چون هنوز عنوانی ندارن فعلا نام کاربریشون به این لیست اضافه نمیشه!!!

در مورد سوال دوم شما هم باید بگم خود مدیر مربوطه تالار کشاورزی با توجه به فعالیت و تخصص هر شخصی بهشون عنوان میدن!!

که بعضی افراد فعال میشن و بعضی متخصص و ممتاز!!:gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا تاپیک امورات مدیریتی باز نمی شود :
تاپیک مورد نظر معتبر نیست. براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد.

داشتم لیست رو اصلاح میکردم که شام قفل کردید ممنون اما کسی میشه لیست رو برام اصلاح کنید
در تاپیکی که تازه ایجاد کردید این پست را زدم آقای بی آزار هم پست دادن ولی متاسفانه پست های ما بدون هیچ دلیلی حذف گردید

دوست عزیز لطفا اسپم ندید سوالاتون رو تو یک پست بزارید!!

در مورد امور مدیریتی معلومه دیگه امور مدیریتی برای کاربران قابل مشاهده نیست!!

در مورد سوال سوم شما که بولد شده من اطلاعی ندارم!!

اجازه بدید مدیر Phyto خودشون پاسخگو باشن

ممنون:gol:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اینجا زیاد چرت و پرت نگید که میام نصفتون میکنما!!

هرکی هر سوال یا انتقادی داره تو یه پست شسته رُفته تر و تمیز مطرح کنه تا چن دقیقه دیگه میام توضیح میدم ...

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینجا زیاد چرت و پرت نگید که میام نصفتون میکنما!!

هرکی هر سوال یا انتقادی داره تو یه پست شسته رُفته تر و تمیز مطرح کنه تا چن دقیقه دیگه میام توضیح میدم ...
چرا اسم آیورودا و آگاهدخت نیست؟؟
در تاپیکی که تازه ایجاد کردید این پست را زدم آقای بی آزار هم پست دادن ولی متاسفانه پست های ما بدون هیچ دلیلی حذف گردید

داشتم لیست رو اصلاح میکردم که شام قفل کردید ممنون اما کسی میشه لیست رو برام اصلاح کنید
:smile::gol:
لیست متخصصین:
آیورودا عنوان ندارن ؟؟/
پس این معنیش چیه؟؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post7377106

مثلا" چند دقیقه؟؟
چند دقیقه میشه از یه دقیقه تا هزار دقیقه !!!!!
بمونیم جواب بگیریم
یا بریم تا فردا ؟؟

چرا تاپیک فعالان هی باز و بسته میشه؟؟
شسته رفته تر از این باید باشه یا همین خوبه؟؟

Phyto

مدیر تالار
چرا اسم آیورودا و آگاهدخت نیست؟؟

:smile::gol:
لیست متخصصین:
آیورودا عنوان ندارن ؟؟/
پس این معنیش چیه؟؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post7377106

مثلا" چند دقیقه؟؟
چند دقیقه میشه از یه دقیقه تا هزار دقیقه !!!!!
بمونیم جواب بگیریم
یا بریم تا فردا ؟؟

چرا تاپیک فعالان هی باز و بسته میشه؟؟
شسته رفته تر از این باید باشه یا همین خوبه؟؟

آیورودا عنوان نداره که اسمش باشه
آگاهدخت دستیار مدیره، اسمش جای دیگس
متخصص بر اساس عنوانی که از قبل داده شده دسته بندی میشه، اگه کسی بعداً عنوان بگیره به لیست اضافه میشه
این که کسی متخصص در رشته ای هس یا نه بستگی به فعالیتش و اطلاعاتش داره (مثلا شخصی مثل افشین باتمانی نشون داده که در زمینه هایی از کشاورزی تخصص داره و به زودی به این لیست اضافه میشه)
کلا کاربران ویژه تغییری در عنوانشون داده نمیشه، فقط امتیازاتی بهشون اعطا میشه که ادمین توضیح داده

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه پیشنهاد دارم بع دلیل زیاد بودن مطالب در زمینه گلخانه یه بخش ایجاد کنید به نام گلخانه تا تمام مطالب گلخانه ای از ساخت و کشت و برداشت و سوالات در اون قسمت قرار بگیره تا درهمه بخشهای کشاورزی
متشکرم.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ممنون از پیشنهاد خوبت

در کنار این پیشنهاد اگه بشه در تالار باغبانی یک زیر تالار هم به معرفی ادوات باغبانی اختصاص بدیم خوبه!

Phyto

مدیر تالار
سلام
یه پیشنهاد دارم بع دلیل زیاد بودن مطالب در زمینه گلخانه یه بخش ایجاد کنید به نام گلخانه تا تمام مطالب گلخانه ای از ساخت و کشت و برداشت و سوالات در اون قسمت قرار بگیره تا درهمه بخشهای کشاورزی
متشکرم.

سلام ممنون از پیشنهاد خوبت

در کنار این پیشنهاد اگه بشه در تالار باغبانی یک زیر تالار هم به معرفی ادوات باغبانی اختصاص بدیم خوبه!

سلام
سلام

متاسفانه اینجا خیلی سخت زیرتالار میدن! و بازم متاسفانه فعلا در این دو زمینه که گفتین مطالب در حد یه زیرتالار جدا نیست.
می تونیم تو دو سه تا تاپیک جمع و جورش کنیم (بر اساس ارتباط مطالب)؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام

متاسفانه اینجا خیلی سخت زیرتالار میدن! و بازم متاسفانه فعلا در این دو زمینه که گفتین مطالب در حد یه زیرتالار جدا نیست.
می تونیم تو دو سه تا تاپیک جمع و جورش کنیم (بر اساس ارتباط مطالب)؟

:confused:من میگم. یهسری بخشها هست.. که اگه حذف بشه. و این جایگزین بشه بهتره شما یه صحبت با بالا کنید. موافقت میکنن..
برای نظم سایت خودشون بهتره..
ولی باز هم. حق باشماست.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم با نظر آیورودا موافقم در ضمن اگه اینطور باشه منم یه زیر تالار برای نشریه میخوام که بقیه کارهای اصلی رو تو بخش خودش انجام بدیم.
و از پراکنده شدن موضوعات ستاک تو تالار کشاورزی جلوگیری بشه.
این نشریه رو راه میندازیم انشاالله یه خروجی خوب بدیم بعد خودم میرم یه زیر تالار برای نشریه میگیرم دِهَ:D
اما برای گرفتن زیر تالارهایی که گفته دست من نیست شما باید بری حقت رو بگیری!:D
یه چیزِ دیگه بعضی از تاپیک ها رو نمیشه همیشه با یه تاپیک دیگه ادغام کرد چون مطلبش خیلی مفیدِ و ممکنِ ادامه دار باشه
معمولا تاپیک هایی ادغام میشن که موضوعات محتواییشون مشابه هست و یا ادامه دار نیستن و برای جمع بندی تو یه تاپیک ادغام میشن.
تازه همون تاپیک ها رو هم باید یه لیست تهیه کرد که یه کاربر دنبال یه مطلب میگرده پیداش کنهِ:confused:

به نظرم زیر تالار باشه بهتره!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فعلا 10 تا تاپیک در مورد ادوات باغبانی داریم! اگر زیادتر نشه تو یه تاپیک ادغام میشه!

mdm0158

عضو جدید
سلام
مطالب سایت خوب وجالبه
اما خیلی پست اسپم دارید لطفا این پستارو حذف کنید
برای پیدا کردن موضوع باید تمام این پستارو یکی یکی بخونیم اون آخر اونچیزی که میخواییم نیست

Phyto

مدیر تالار
سلام
مطالب سایت خوب وجالبه اما خیلی پست اسپم دارید لطفا این پستارو حذف کنید
برای پیدا کردن موضوع باید تمام این پستارو یکی یکی بخونیم اون آخر اونچیزی که میخواییم نیست
سلام
میشه مثال بزنید؟ کدوم تاپیکا اسپم زیاد داره؟

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران محترم
پیشنهادات در خصوص تالار صنایع غذایی:

1- حذف تاپیک های نامربوط در کل تالار

2- حذف تاپیک های قدیمی و ناکارآمد

3- انتقال هر تاپیک به بخش مربوط به خودش

4- اضافه کردن بخش جدیدی به نام " تغذیه و سلامت " و انتقال تاپیک های مربوطه به این بخش

5- در صورت امکان اضافه کردن بخشی به نام " تحصیلات تکمیلی " و منتقل کردن تاپیک های مربوط به کنکور و کارشناسی ارشد و همینطور پایان نامه به این بخش

6- به نظرم بخش "تکنولوژی صنایع غذایی" خیلی کلی هستش ، اگر به بخش های جزئی تر تقسیم شود و یا حداقل زیر بخش هایی داشته باشد بسیار مفید تر است...
زیر بخش هایی با عناوین : " صنایع شیر و فراورده های لبنی " ، " تکنولوژی فراورده های غلات " ، " تکنولوژی قند " ، " صنایع روغن " ، " صنایع فراورده های گوشتی " ، " صنایع تخمیری " ، " فرایند حرارتی " ، " صنایع محصولات غذایی سنتی " ، " صنایع بسته بندی " ، " اصول و روش های نگهداری مواد غذایی "
و انتقال تاپیک های مربوطه به این بخش ها

7- به نظرم بخش "تجزیه و شیمی مواد غذایی" بخش جالبی نیست...یعنی عنوانش به تاپیک هایی که در خود جای داده نمیخوره و البته با اضافه کردن بخش هایی که در مورد قبل گفتم تمامی تاپیک های آن به این بخش ها منتقل میشوند...اگر به جای این بخش، بخشی به نام " آزمایشگاه " اضافه شود که در خصوص آزمایشات متعدد صنایع غذایی اطلاعاتی در اختیار خواننده بگذارد مفید تر است.

البته سر فصل ها زیادند اما آن ها را میتوان در قالب یک تاپیک در بخش عمومی تالار مطرح کرد.

در انتها از دوستان عزیزم که در این رشته مشغول به تحصیل و یا فارغ التحصیل شدند تقاضا دارم در جهت پویا تر شدن این تالار فعالیت کنند...:gol:
از مدیران زحمتکش این تالار نیز کمال تشکر را دارم...:gol:

Phyto

مدیر تالار
با سلام خدمت مدیران محترم

1- حذف تاپیک های نامربوط در کل تالار
2- حذف تاپیک های قدیمی و ناکارآمد
3- انتقال هر تاپیک به بخش مربوط به خودش

سلام

در خصوص این سه مورد چون مباحث تخصصی هست و ممکنه من به عنوان کسی که حتی یک واحد از دروس صنایع غذایی رو پاس نکرده نتونم اون طور که باید و شاید تصمیم بگیرم، از خود شما خواهش می کنم لیست تاپیکهایی که باید حذف بشه یا انتقال داده بشه یا هر تغییر دیگه، در همین تاپیک اعلام کنید (با ذکر دلیل) تا رسیدگی بشه.

پیشاپیش بخاطر زحمتی که متقبّل میشید سپاسگزارم

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

در خصوص این سه مورد چون مباحث تخصصی هست و ممکنه من به عنوان کسی که حتی یک واحد از دروس صنایع غذایی رو پاس نکرده نتونم اون طور که باید و شاید تصمیم بگیرم، از خود شما خواهش می کنم لیست تاپیکهایی که باید حذف بشه یا انتقال داده بشه یا هر تغییر دیگه، در همین تاپیک اعلام کنید (با ذکر دلیل) تا رسیدگی بشه.

پیشاپیش بخاطر زحمتی که متقبّل میشید سپاسگزارم

حتما این کارو انجام میدم....
خواهش میکنم:gol:

Phyto

مدیر تالار

...

4- اضافه کردن بخش جدیدی به نام " تغذیه و سلامت " و انتقال تاپیک های مربوطه به این بخش

5- در صورت امکان اضافه کردن بخشی به نام " تحصیلات تکمیلی " و منتقل کردن تاپیک های مربوط به کنکور و کارشناسی ارشد و همینطور پایان نامه به این بخش

6- به نظرم بخش "تکنولوژی صنایع غذایی" خیلی کلی هستش ، اگر به بخش های جزئی تر تقسیم شود و یا حداقل زیر بخش هایی داشته باشد بسیار مفید تر است...
زیر بخش هایی با عناوین : " صنایع شیر و فراورده های لبنی " ، " تکنولوژی فراورده های غلات " ، " تکنولوژی قند " ، " صنایع روغن " ، " صنایع فراورده های گوشتی " ، " صنایع تخمیری " ، " فرایند حرارتی " ، " صنایع محصولات غذایی سنتی " ، " صنایع بسته بندی " ، " اصول و روش های نگهداری مواد غذایی " و انتقال تاپیک های مربوطه به این بخش ها

7- به نظرم بخش "تجزیه و شیمی مواد غذایی" بخش جالبی نیست... یعنی عنوانش به تاپیک هایی که در خود جای داده نمیخوره و البته با اضافه کردن بخش هایی که در مورد قبل گفتم تمامی تاپیک های آن به این بخش ها منتقل میشوند... اگر به جای این بخش، بخشی به نام " آزمایشگاه " اضافه شود که در خصوص آزمایشات متعدد صنایع غذایی اطلاعاتی در اختیار خواننده بگذارد مفید تر است.

البته سر فصل ها زیادند اما آن ها را میتوان در قالب یک تاپیک در بخش عمومی تالار مطرح کرد.

4-
چندتا تاپیک برای انتقال به این بخش وجود داره؟

5-
متاسفانه امکان ایجاد این زیرتالار وجود نداره. مباحث مربوط به تحصیلات تکمیلی باید در همون تالار در مثلا یکی دو تاپیک خاص عنوان بشه

6-
چون "تکنولوژی صنایع غذایی" خودش زیر بخشه، نمیشه باز هم تقسیم بندیش کرد.

7-
در این مورد لازمه که بیشتر توضیح بدین ...

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بنده پیشنهاداتم رو فعلا در خصوص فقط صفحه اول تالار صنایع غذایی در قالب یک فایل pdf آماده کردم...
البته این نظر شخص منه که خب به هر حال هنوز دانشجوام و شاید خیلی رو موضوعات مسلط نباشم و قطعا شما بهتر راجع به این موارد تصمیم گیری میکنید... حالا اگر مایل بودید من صفحات بعدی تالار رو هم به همین شکل بررسی میکنم
ممنون از توجهتون

http://uploadkon.ir/fl/d/MjQ0MjA%3D

Phyto

مدیر تالار
سلام
بنده پیشنهاداتم رو فعلا در خصوص فقط صفحه اول تالار صنایع غذایی در قالب یک فایل pdf آماده کردم...
البته این نظر شخص منه که خب به هر حال هنوز دانشجوام و شاید خیلی رو موضوعات مسلط نباشم و قطعا شما بهتر راجع به این موارد تصمیم گیری میکنید... حالا اگر مایل بودید من صفحات بعدی تالار رو هم به همین شکل بررسی میکنم
ممنون از توجهتون

http://uploadkon.ir/fl/d/MjQ0MjA=
ممنونم بخاطر زحمتی که می کشید

خیلی عالیه، فقط امکان پاسخگویی و نقل قول دیگه نداره اینجوری!
میتونید هم لینک هر تاپیک رو بذارید و توضیحاتتون رو زیرش بنویسید، مثلا:

لغات تخصصی صنایع غذایی
اصطلاحات صنایع غذایی
این دو تاپیک مکمل هم هستند و میتونن با هم اذغام بشن!

Phyto

مدیر تالار
مطالبی که در فایل پیوست اشاره شده بود انجام شد ...

در مورد تاپیک دانستنیهای صنایع غذایی چون خیلی مطالب متنوعی داره کاریش نمیشه کرد مگه این که یه سری پست های خاص رو به صورت مجزا تو یه تاپیک قرار بدیم. اگه در این مورد نظری دارید بگید.

تاپیک نمایشگاه ها و همایش های صنایع غذایی تغییر نام یافت.

تاپیک اصول طراحی کارخانه تغییر نام یافت و پست های اضافه رو پاک کردم.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم بابت تغیراتی که ایجاد کردید

همه چیز در مورد چیپس
تغذیه و سلامت

کاریابی صنایع غذایی
از حالت نظرسنجی دربیاد و پست هایی که در رابطه با موضوع تاپیک نیست حذف شود

نرم افزار رنگ سنجی
انتقال به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

انواع پنیر
انتقال به تاپیک معرفی و دانلود مقاله و کتاب های لاتین صنایع غذایی

آلوورا
تغذیه و سلامت

تقلبات در صنایع غذایی
یک پست داره که اون هم به تاپیک تقلب در مواد غذایی منتقل شود

منابع استخدام کارشناس امور فنی صنایع
Delete

خواص ژله
تغذیه و سلامت

کفیر
انتقال به بخش میکروبیولوژی مواد غذایی

کتاب و جزوات دانشگاهی ( فارسی )
انتقال به تاپیک معرفی و دانلود مقاله و کتاب های فارسی صنایع غذایی البته فقط پست های مفیدش

در خصوص تاپیک دانستنی های صنایع غذایی
راستش وضع این تاپیک خیلی خرابه!! 90% پست هاش مربوط به مباحث تغذیه ایه که هر کدوم قابلیت اینو دارن که به صورت یک تاپیک جداگانه در بیایند چون شما فرض کنید که مثلا من دنبال مطلبی در خصوص ویتامین ها هستم...از کجا باید بدونم که مطلب مورد نظرم در این تاپیک هست یا اگر هم بدونم باید تا صفحه 19 بیام تا به مطلب مورد نظرم برسم.... به همین خاطره که من ایجاد بخشی به نام تغذیه و سلامت را ضروری میدونم....
ولی باز هم همه چی بستگی به نظر شما داره

معذرت میخوام که من هر دفعه تاپیک های کمی رو بررسی میکنم...
خیلی خیلی ممنون بابت توجهتون:gol:

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مضرات نوشابه های گازدار(رشته صنایع غذایی)

چربی سوزهای باورنکردنی

برخی کارها بعد ازغذاخوردن ممنوع!

نوشیدنی که شماراسرحال می آورد

تاریخچه غذای سنتی آبگوشت در ایران

شکلاتی که ذوب نمی شود

خوراکی های افزایش دهنده طول عمر

خواص سركه سيب.

درمان ضعف بدن.

انار، زعفران، نارگیل...

اين غذاها دشمن آلزايمر هستند.

انجیر! اعجاز قرآن

تولید کالباس خمیر مرغ !!!!

خواص هر رنگ میوه را بشناسید.

در چه زمان هايي بهتر است آب بخوريم؟

خوراکی های فوق العاده برای خانم ها

اگر بعد از ظهر خسته هستی یک خیار بخور!

خاصیت مواد غذایی تند برای بدن

تمامی این تاپیک ها در صورتی که بخش تغذیه ایجاد شود، مربوط به آن بخش هستند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

استخراج کافئین از چای
انتقال به تاپیک روش های آزمایشگاهی صنایع غذایی (کلاسیک و نوین)

ميزان مصرف مواد غذايي رستوران

اطلاعات از اینده شغلی صنایع غذایی

این 2 تاپیک منتقل شوند به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

استخراج توکوفرول ها از روغن های گیاهی
واردات شکر در حال و آینده سفید یا خام

این 2 تاپیک یا Delete یا انتقال به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

طرح توجیهی تولید قند کله انتقال به تاپیک اصول طراحی کارخانه

کنسروها
انتقال به بخش تکنولوژی صنایع غذایی

صنايع غذايي

Delete

روبات گیاه خوار

فکر نمیکنم ربطی به صنایع غذایی داشته باشه.... Delete???

بیو اتانول و سوختهای زیستی

فقط 2 پستش انتقال به تاپیک معرفی و دانلود مقاله‌ و كتاب‌هاي لاتين صنايع غذايي

با بعضی تاپیک ها واقعا آدم میمونه چیکار کنه مثلا این تاپیک: سوال در رابطه با درس فراوردهای شیری(رشته صنایع غذایی)
استارتر این تاپیک سوالیو مطرح کرده...حالا شما تا انتهای این تاپیکو نگاه میکنی راجع به همه چیز پست گذاشته شده به جز سوال اون بنده خدا.... به نظرم فقط پست های بی موردش رو پاک کنید!!!... کاریش نمیشه کرد!!!!

وقتي در طول 24 ساعت شبانه روز مشغول فعاليت وخواب هستيم در بدن ماچه اتفاقاتي ميافتد؟...............

به نظرتون واقعا چی کار میشه کرد با این تاپیک؟؟؟؟ اگه میشد منتقلش کرد به تالار پزشکی عالی میشد!!!!

جوان نگهداشتن مغز!

این یکی هم مثل قبلی!!! ... تنها راهش اینه که بره جزو تغذیه و سلامت

ممنون

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار
درخواست تالار "تغذیه و سلامت" رو به ادمین دادم، ولی بعید میدونم به این زودیا جواب بده!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واقعا ممنون بابت پیگیریتون
امیدوارم هر چه زودتر این بخش ایجاد بشه .... به هر حال من تاپیک های با محوریت تغذیه را اینجا خدمتتون معرفی میکنم که اگر این بخش ایجاد شد تاپیک ها مشخص باشند ...اگر هم که ایجاد نشد چاره ای نیست، سر جای خودشون میمانند

گوشت بوقلمون گوشت معجزه گر!

طرفداران کاکائو بفرمایید

استفاده از رب گوجه‌فرنگی برای محافظت پوست در برابر اشعه‌های ماوراء بنفش!

برنج‌هايي ‌كه به ‌صورت ‌مصنوعي قد مي‌كشند

15دقیقه‌ پیاده‌روی ، میل زیاد به خوردن شکلات را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد!

کدام فست فود (پیتزا/ساندویچ) را انتخاب کنیم؟

هشدار بهداشتي (زیتون سیاه)

آرایشی بهداشتی و تغزیه ایی

سردرد ناگهانی با خوردن بستنی

کره بادام زمینی چربیی مفید حتی برای بیماران قلبی

ساخت همبرگر با فضولات انسانی!!!!!

برنج قهوه ای

غذاهايي كه اجتماعشان با همديگر ممنوع است!

هفت توصیه برای تقویت بدن

آشنايي با طبيعت غذاها

رژیم غذایی افراد مشهور دنیا

یک رژیم غذایی با توجه به گروه خونی

نکاتی در مورد چربی و چاقی

فواید و مضرات گیاهخواری (ترجمه)

آدامس

فواید نمک دریا

گوشت شترمرغ و خواص آن

این تاپیک ها مربوط به بخش تغذیه و سلامت است.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اصطلاحات تخصصی صنعت لبنی انتقال به تاپیک اصطلاحات صنایع غذایی

طرح توجیهی انتقال به تاپیک اصول طراحی کارخانه

مجوز بهداشت

فقط پست هایی که به سوالاتشون پاسخ داده شده انتقال به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی بقیه پست هایش Delete

اصول طراحی کارخانجات صنایع غذایی-کارخانه زرماکارون

Delete

کتاب و جزوات دانشگاهی ( فارسی)
انتقال به تاپیک معرفی و دانلود مقاله و کتاب های فارسی صنایع غذایی

مقاله در ارتباط با ریولوژی خمیر

تمام لینک های این تاپیک مشکل داره...شایدم من نتونستم بازشون کنم... ولی اگر لینک ها سالم بودن لطفا این تاپیک منتقل شود به تاپیک معرفی و دانلود مقاله‌ و كتاب‌هاي لاتين صنايع غذايي اگر هم که مشکل داشت که Delete

روش کار پروژه اندازه گیری الودگی فلزی ( مس و سرب ) در مواد غذایی به روش( اسپکتوفتومتری)

لینک این تاپیک هم باز نمیشه...اگر باز شد انتقال به تاپیک روش های آزمایشگاهی صنایع غذایی (کلاسیک و نوین) در غیر این صورت Delete

سه تا مقاله انگلیسی درباره بهداشت مواد غذایی

لینک ها این یکی هم همینطور ...اگر باز شد انتقال به تاپیک معرفی و دانلود مقاله‌ و كتاب‌هاي لاتين صنايع غذايي

راهنمایی - خرید مواد آزمایشگاهی
قابل توجه مهندسان محترم صنایع غذایی و مسئولین محترم کنترل کیفی محصولات لبنی
PHDصنایع غذایی امسال(91)
این تاپیک ها یا Delete یا انتقال به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

ریاضیات جامع صنایع غذایی

یا Delete یا فقط پست اولش انتقال به تاپیک مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

اهمیت کنترل خطرات مواد غذایی و برنامه ی HACCP در تأمین امنیت مواد غذایی

انتقال به تاپیک سیستم های HACCP در صنایع غذایی

ممنون