دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 88

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تو كنكور وقتي به اين سوال رسيدم خيلي تعجب كردم كه سواله به اين راحتي چه طوري اومده. اين سوال براي شيمي دبيرستانه.
مي دونيم كه C + O2 -> Co2
6 گرم كربن معادل نيم مول كربن است و 6 گرم اكسيژن معادل نيم مول اكسيژن است . همچنين طبق اين فرمول مي دانيم اگر نيم مول كربن با نيم اكسيژن تشكيل شود توليد نيم مول دي اكسيد كربن مي كند. وقتي براي تشكيل نيم مول دي اكسيد كربن 220 كيلو حرارت ايجاد شود نتيجه مي گيريم گرماي تشكيل يك مول دي اكسيد كربن 440 كيلو مي شود.

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب سوال زیر چگونه است؟
واکنش کربن با اکسیژن منجر به تولید دی اکسید کربن میگردد. اگر واکنش با6گرم کربن و16 گرم اکسیژن منجر به تولید -220کیلو J حرارت شود گرما ی تشکیل دی اکسید کربن چقدر است؟
سلام
من تو كنكور وقتي به اين سوال رسيدم خيلي تعجب كردم كه سواله به اين راحتي چه طوري اومده. اين سوال براي شيمي دبيرستانه.
مي دونيم كه C + O2 -> Co2
6 گرم كربن معادل نيم مول كربن است و 6 گرم اكسيژن معادل نيم مول اكسيژن است . همچنين طبق اين فرمول مي دانيم اگر نيم مول كربن با نيم اكسيژن تشكيل شود توليد نيم مول دي اكسيد كربن مي كند. وقتي براي تشكيل نيم مول دي اكسيد كربن 220 كيلو حرارت ايجاد شود نتيجه مي گيريم گرماي تشكيل يك مول دي اكسيد كربن 440 كيلو مي شود.

sunboy_f6

عضو جدید
سلام.من آرش هستم تازه عضو شدم.سال آخریه سرامیک علوم و تحقیقات.مرسی بابت سوالای 88;)

am2mk

عضو جدید
با سلام امين هستم
ميخواستم بدون تاثير 20 درصدي معدل در كنكور ارشد الان اعمال ميشه؟
و اينكه آيا آزاد يا سراسري بودن دانشگاه فرقي داره؟
و اينكه در سال هاي پيش براي رتبه زير هزار چه درصد هايي نياز بوده؟
ممنون

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام امين هستم
ميخواستم بدون تاثير 20 درصدي معدل در كنكور ارشد الان اعمال ميشه؟
و اينكه آيا آزاد يا سراسري بودن دانشگاه فرقي داره؟
و اينكه در سال هاي پيش براي رتبه زير هزار چه درصد هايي نياز بوده؟
ممنون

بله،معدل تأثیر داره و آزاد با سراسری فرق داره، مثلأ ضریب مواد شریف و تهران و علم و صنعت حدود 1.6 -1.4 ولی مال امیرکبیر کمتره فکر کنم حدود 1.2 و اینکه آزاد کمتره از سراسری،ولی خود ضرایبو شک دارم همینارو هم شنیدم دقیق نمیدونم،امیدوارم خیلی غلط و پرت نگفته باشم.:)

برای رتبه زیر هزار حدودأ از هر درسی 20-30 تا بزنی و یه درسم کمتر بزنی فکر میکنم کفایت میکنه البته پارسال یه نفر که رتبش 1082 شده بود اینجوری زده بود:
زبان:20%
ریاضی :10%
فیزیکی:48%
مکانیکی:35%
ترمو:16%
البته به من اینا رو گفت شایدم خالی بسته نمیدونم!
به هر حال من که امسال همینا رو هم نزدم! هیشکی بدتر از من کنکور نداد امسال :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ببخشید اگه اطلاعاتم ناقص بود:redface:

samaneh.hi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این هم دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد .......حواستون باشه کلید A یا B رو باید از سایت سنجش بگیرید و چک کنید.
در صدهای خودم :cry::cry::cry:(ایشالا دانشگاه آزاد یا سال دیگه!!):
زبان : حدود 20
ریاضی : سفید:(
فیزیکی: حدود 50
مکانیکی : حدود 65
ترمو : حدود 25
شما ها چی کار کردین؟
راستی تشکر یادتون نره ها....

با اشتیاق فایل سوالات را ذخیره کردم. اما!!!!
چرا کسی به فکر بچه های معماری نیست. :redface:

اما در کل خسته نباشید. انشالله قبول میشید

somy_h

عضو جدید
midoonam kheyli gozashte
ama merc
bazam komake
rasti
man physic khundam
mikham arshad nano sherkat konam
1kam rahnamayim mikoni?
ru chia bayad bishtar kar konam
v kolan az che manabei estefadekonam?
merc

araz1991

عضو جدید
www.konkur.blogfa.com

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد برق سال ۹۰

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مکانیک سال ۹۰

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد آی تی سال ۹۰
دانلود سوالات

دانلود مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد عمران سال ۹۰
دانلود : دفترچه سوالات کنکور 1390 عمران (2Mb) - سرور اول

دانلود مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر سال ۹۰
سوالات عمومی

سوالات اختصاصی

به تدریج سوالات به طور کامل در این وبلاگ قرار می گیرد​

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اگر می خواهید اولین نفری باشید که این سوالات به ایمیل او ارسال بشود هرچه سریعتر در وبلاگ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]عضو شوید[/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و از مزایای آن بهره مند شوید[/FONT]

www.konkur.blogfa.com