دعوت به همكاري جهت ساخت فلش كارت زبان تخصصي براي موبايل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metallurgism

عضو جدید
سلام

دوستان عزیز tdm2008 و nasimgolafshanخوش آمدید

شما شماره های25و26 هستید

لطفا پستهای قبلی را مطالعه کنید

لیست جدید داوطلبین

1-فرهنگ
2-reza-1364
3-zeinab68
4-حسین یعقوبی
5-asaly
6-mossit
7-mold_silver
8-reza2124
9-m4material
10-casper.0021
11-hamid-madness
12-ho3in.s
13-setayesh88
14-zahra mohamadi
15-barfak
16-vafa8989
17-alireza_ddf
18- امیر حسین دولتی
19-sormelina
20-crystal
21-crystalin
22-مهران-مواد
23-kambadena
24-mrsos256
25- tdm2008
26-nasimgolafshan

tdm2008

عضو جدید
سلام . من پست های قبلی رو هم خوندم . اما نفهمیدم کدوم صفحه رو باید تایپ کنم؟ اگه ممکنه عکس های مربوط که من باید تایپ کنم را برام بذارید . ( با تشکر از اینکه لینک درس ها رو اصلاح کردید. )

metallurgism

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیزی که تابحال صفحه ای را تایپ نکردند
صفحات زیر انجام نشده است به انتخاب خودتان هر نفر یک صفحه را انجام بدهد
15-20-21-24-28-31-33-36-37-40-42-44-46
اگر لینک دانش مشکل داشت اطلاع دهید تا اصلاحش کنم
موفق باشید

tdm2008

عضو جدید
سلام . صفحه 21 را من تایپ میکنم .راستی لینک دانلود درس های 2 و 4 مشکل دارن . _ فففف ی ل ت ر هستن )

tdm2008

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام. صفحه 21 انجام شد. با اجازه [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]metallurgism[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]اونو تبدیل به درس کردم و میتونید از لینک زیر دانلودش کنید . ( محتوی : 74 لغت[/FONT][FONT=&quot] )

http://up6.iranblog.com/images/qfn5te7i6ay0xmd2ys0.zip

--------------------------------------------------------------------------------
[/FONT][FONT=&quot]اگر ممکن هست تعداد لغت موجود در درس ها رو کم کنید . مثلا هر درس 50 یا 70 تا باشه تا راحت بتونیم یاد بگیریم و زمان نگیره[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]و برای راحتی انجام پروژه هر کس خودش پس از تایپ کردن اونو به درس تبدیل کنه و لینک دانلود رو بذاره[/FONT][FONT=&quot] .
------------------------------
[/FONT][FONT=&quot]اگر ممکنه لینک درس 2 و 4 رو دوباره اپ کنید ( مثلا اینجا تا ***** نشه[/FONT][FONT=&quot] : http://up6.iranblog.com/index.php )
-----------------------
[/FONT][FONT=&quot]راستی فکر کنم بشه این لغت هایی که دوستان تایپ میکنن راتبدیل به دیکشنری نرم افزاری کنیم . و اونو در همکاران پروژه قرار بدیم[/FONT][FONT=&quot] .
[/FONT][FONT=&quot]نظرتون چیه ؟ [/FONT][FONT=&quot]
------------
[/FONT][FONT=&quot]راستی ا ین فایل[/FONT][FONT=&quot] excel [/FONT][FONT=&quot]تایپ شده را هم ارسال خواهم کرد . با تشکر [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

magnet

عضو جدید
با توجه به سکون و عدم پیشرفت کاری ، تایپیک موقتاً قفل می مونه تا استارتر تشریف بیارن و توضیح کاری ارائه دهند .

قفل شد. /

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا