در مورد مدار1(لطفا هر چه سریع تر جواب بدید!)

Eilya

عضو جدید
سلام من چند روز دیگه امتحان مدار 1 دارم .
من برای میانترم کتاب عابدی رو خوندم و استادمون نیلسون رو معرفی کرده که متاسفانه گیر نیوردمش.می گن سوالاش مثله نیلسونه ولیمن با اینکه عابدی رو خوب خونده بودم نتونستم خوب جواب بدم حالا به نظر شما من در این فرصت 6 روزه چه کتابی رو یا چه حل المسایلی رو بخونم بیشتر به دردم می خوره لصفا زودتر جواب بدید.
با تشکر

سلام من چند روز دیگه امتحان مدار 1 دارم .
من برای میانترم کتاب عابدی رو خوندم و استادمون نیلسون رو معرفی کرده که متاسفانه گیر نیوردمش.می گن سوالاش مثله نیلسونه ولیمن با اینکه عابدی رو خوب خونده بودم نتونستم خوب جواب بدم حالا به نظر شما من در این فرصت 6 روزه چه کتابی رو یا چه حل المسایلی رو بخونم بیشتر به دردم می خوره لصفا زودتر جواب بدید.
با تشکر
سلام
به نظر من اگه مسائل جبه دار(ترجمه ارسنت کوه) رو حل کنی از کتابهای دیگه هم که سوال بدن می تونی حل کنی.البته باید فکر کم بودن وقتت رو هم بکنی!
یاعلی

vihara

عضو جدید
به نظر من قبل اینکه جبه دار رو بخونی باید مفاهیم رو خوب یاد گرفته باشی،کتاب هیت میتونه کمک بیشتری بکنه(با حل المسائلش)
من تابه حال هیچ کتاب یا جزوه ی کاملی برای مدار ندیدم

IMAK

عضو جدید
دوست عزیز،
من هم با کتاب هیت موافق هستم. سوالات کتاب جبه دار خیلی خوبه ولی به شرط اینکه وقت داشته باشی و البته خوب کتابشو خونده باشی. با توجه به اینکه کتاب دکتر عابدی رو خوندی حل کردن سوالات کتاب هیت خیلی می تونه بهت کمک کنه...
موفق باشی.;)

Eilya

عضو جدید
خیلی ممنون فقط از هیت چند تا حل هست کدومشون خوبن؟

molood

عضو جدید
medar

medar

salam vali man pishnahad mikonam hamoon jabe daro bekhon man toye 4 roz ono khondam taghriban tamame masaelesh shabihe hame va mitoni vaght koni bekhoni albate age az hamin allan beri bekhonish age jabe dar bekhoni motmaen bash medaret 'ali mishe