در شب عروسي اگر قرار شد برقصيدچه جوري مي رقصيد

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه من سه- چهار مدل که رقص آذری بلدم، بهمون تعداد بهم دختر می دن؟:biggrin:
اگه جوابت آره است، تشویق می شم که برم بقیه رقص ها رو هم یاد بگیرم:D
آره :w16::w12:

(بدبخت شدی :whistle::w02: )

کدوم رقصها رو بلدی ؟

roya.b

عضو جدید
آخ جووووون.من عاشق رقصم.هرچی هم بگی بلدم.ولی لزگی و عربی رو ترجیه میدم.

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شبه عروسیم بندری میرخسم هیچکس نمیتونه مثل من برخسه
:w33::w33:

pasargadparisa

عضو جدید
اولا اگه دقت كني اين شكل مخصوص دختراست.ثانياآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآره!!!!!!!!!!!!!

r4g2001

عضو جدید
mamolan ghablesh doping mikonam ta havasam nabashe be khandeyy doro bariyam...akharesham ke filmesho mizaran soratam az karam kabod mishe:redface:

sahragol

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااای من عاشق رقصم بدون آهنگ هم میرقصم باور کنین.

فکر کنم تو شیکم مامانم هم میرقصیدم.

آفرين از روحيت خوشم اومد منم يه زمون مثل تو بودم ... اميدوارم هميشه با اين روحيه بموني....

من از رقصیدن بدم میاد ینی چی پاشی ادا در بیاری نگات کنن بعدم بهت بخندن یا بگن اا چه قشنگ رقصید

خيلي آدم بي ذوقي هستي.... احتمالا كمي هم سر خورده .... قرار نيس حتما برا كسي برقصي من هر وقت دلم گرفت تو خونه برا خودم مي رقصم... اصلا من برا مقابله با افسردگيم به كلاس رقص رفتم و واقعا هم تاثير گذار و عالي بود... راستي رقصيدن اگه بلد باشي لازم نيس عدا در بياري و بخندن من كه هر وقت مي رقصم خودم تو رقصم غرق هستم و تو يه عالم ديگه هستم همه هم با دهن باز منو نگاه مي كنن
رقص سما ي مولوي رو كه شنيدي.. اگه نه يه سرچي بكن...
تو كشورهاي خارجي رقص برا خودش كالج داره و مدرك دانشگاهي ارائه مي كنن اونوقت يه بابايي تو اين جهان سوم به رقص يه ديد دلقك بازي نگاه مي كنه ....
عزيزم چشمها تو بشور و زندگي رو جور ديگه يي نگاه كن....
به بقیه کار ندارم من که بلد نیستم تازهخجالتم میکشم:gol:

آخي عجب خجالتي كمي اعتماد به نفس لازم داري... من با اينكه چند تا كلاس رقص رفتم ولي هميشه قبل از رقص دستام مي لرزه وتپش قلب و استرس دارم....

من عروسی خودم نمیرقصم..اما عروسی شما چرا..دعوتم کنین هرچی خواستین:دی

وا چرا ... مي خواي بگن عروس رقصيدن بلد نبود ... ملت پول خرج مي كنن مي رن كلاس برا رقص عروسيشون .. اونوقت شما...
:w33::w23::w33::w27::w33:;):w33:

آخرین ویرایش:

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

من شب عروسیم به دوستام میگم صوت بزنن میپرم وسط میگم اااااا ماشالااااااااا:w17: :w17:بعد کردی و ترکی و بندری میرقصم میپرم بالا پایین هی میگم هووشت هوووشت(صوت زدن)همه دستااا بالاااا امشب میخوام بندری برقصم.هندی . فارسی . ترکی و کردی و همشو مخلوط میکنم میرقصم.:w33:
البته بعدش فکر کنم دامادو خانوادش لیاقت من و نداشته باشن فرار کنن:w02:

Sarp

مدیر بازنشسته
ای بابا
رقص هم مگه خجالت داره ؟

نمیخواین که تو خیابون برقصین

عروسیه جای رقصه دیگه

با اینکه مدتیه وزنم کمی بالا رفته ، ولی باز هم رقص آزربایجانی
یه پک آموزشی 7 دی وی دیه هم از باکو آورده بودم که به هر کی میخواست کپی میدادم .
نامرد دوستان بردند و نیاوردنش

Sarp

مدیر بازنشسته
من شب عروسیم به دوستام میگم صوت بزنن میپرم وسط میگم اااااا ماشالااااااااا:w17: :w17:بعد کردی و ترکی و بندری میرقصم میپرم بالا پایین هی میگم هووشت هوووشت(صوت زدن)همه دستااا بالاااا امشب میخوام بندری برقصم.هندی . فارسی . ترکی و کردی و همشو مخلوط میکنم میرقصم.:w33:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

arman23

عضو جدید
اینجا مال خانمهاست؟

ولی بنظر من رقص واسه خانمهاست نه آقایون
از بچگی از مردایی که میرقصیدن خوشم نمیومد

Sarp

مدیر بازنشسته
اینجا مال خانمهاست؟

ولی بنظر من رقص واسه خانمهاست نه آقایون
از بچگی از مردایی که میرقصیدن خوشم نمیومد
حالا چون خودت دوس نداری ، این که دلیل نشد رقص فقط مخصوص خانمها باشه :surprised:

arman23

عضو جدید
رقص خانمهارو دوست دارم

ولی آقایون نه

خیلی ضایع است

اصلا بی کلاسیه

mahan 2

عضو جدید

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشكله

خوشكله

فكر كنم خوشكله بايد برقصه بهتر نيست