در زیبایی یک آدم اولین ملاک چیه ؟

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستانم
لطفا نظر خودتونو در این مورد بگید
شايد خيليا بگن زيبائي ظاهر مهم نيست ولي به نظر من زيبائي ظاهر به خصوص در وهله اول خيلي نقش داره!

البته منظورم از زيبائي از زيباترين ها بودن نيست چهره اي موزون و اراسته و..

اما وقتي مدتي با كسي مراوده داري هر چه قدر كه فرد زيبا باشه زيبائي

درونشه كه مورد توجه قرار ميگيره!و زيبائي ظاهرش به يه عادت تبديل ميشه..

يعني گر زيباترين چهره رو داشته باشه اگه سيرتش زيبا نباشه بعد از مدتي

خسته كننده ميشه!

پس هر دوش خوبه اما زيبائي دروني لازمه!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انسان نمیتونه زیبا باشه. چون اگه جاش بیفته هم قتل بلده هم دروغ و هم فساد . زیبایی لایق گلهاست نه انسانها. انسان زیبا نداریم.

haunt

عضو جدید
به نظر من هم زیبایی در وهله ی اول مهم جلوه میکنه .
اما عد کمی که میگذره میبینی نه .
سیرت زیبا خیلی مهم تر از صورت زیباست .

مـیلاد

عضو جدید
قیافه طرف هر چقدر هم غیر زیبا باشه بعد از یه مدت برات عادی میشه....مهم نیست اصلا
حتی او همین دوستی های اجتماعی کوچیک...مثل دانشگاه و این حرفا

chehresaz

عضو جدید
har cheghadr ham k gofte beshe zibaiiye zaher mohem nist vali bazam age kasi ziba nabashe tarafesh nemiran

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم بابقیه دوستان موافقم
به نظر من در وهله اول چیزی که جلب توجه میکنه زیبایی ظاهریه
اینو نمیشه منکر شد
البته از ظاهری منظورم فقط صورت نیست به نظر من اندام زیبا و متناسب از صورت زیبا مهمتره ولی بعد چیزی که فقط تاثیر گذاره زیبایی باطنی که بخش عمده اش اخلاق و فرهنگ طرف مقابل .
که میتونه تمام زشتیها و کاستیها رو بپوشونه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اگه زيبايي در حد مورد پسند بودن در ابتدا باشه بعد از يه مدتي عادي ميشه اما اگه اين زيبايي در حد معمول نباشه هيچ وقت عادي نميشه و هر چقدر هم فرد مقابل خوب باشه خوبيهاش اصلا به چشم نمياد.من تجربه اش را دارم.
راستي توجه كردين هر وقت با يه آدم زيبا مي خوايم ارتباط برقرار كنيم همه ميگن بعد يه مدت برات عادي ميشه از اخلاقش بترس!!!

minoo-lovely

عضو جدید
به نظر من سیرت آدم در صورتش هم تاثیر داره، بعضی وقتها پیش میاد با یه آدمی برخورد کنیم که زیبایی ظاهری خوبی نداره اما انقدر باطن پاکی داره که ناخودآگاه همین آدم با چهره معمولی آدم جذب خودش میکنه ....... و بر عکس......

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو نمیشه منکر شد
البته از ظاهری منظورم فقط صورت نیست به نظر من اندام زیبا و متناسب از صورت زیبا مهمتره ولی بعد چیزی که فقط تاثیر گذاره زیبایی باطنی که بخش عمده اش اخلاق و فرهنگ طرف مقابل .

موافقم

sokoot.assa

عضو جدید
زیبایی عادی میشه ولی اخلاق و رفتار هیچوقت عادی نمیشه یعنی خودم به شخصه رفتار بد و ناپسند واقعا ناراحتم میکنه حالا هرچقدر هم زیبایی ظاهر داشته باشه

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو نمیشه منکر شد

موافقم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به همه بنده هاش بهر ه ای اززیبایی داده پس بی انصافیه بگیم یکی زشته یا دیگیری زیباست