در زندگی چه چیز هایی باعث خوشحالی و رضامندی شما میشه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عید داره میاد. یه روز خوب
این اعیاد ظاهرا برای شادی ها و شاد بودن هاست.
یا بهتره بگم بهونه ای برای شادی.
من امسال یه حال و هوای دیگه ای دارم و خوشحال ترم. عیدم بهونه خواهم کرد که حسابی خوب و خوش باشم. آخه من به این نتیجه رسیده ام که شادیها از بیرون نمیان.
بهانه شما برای شاد بودن چیه؟ بگید و بهانه به دست مون بدید تا ما هم شاد باشیم.

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان تقريبا هيچ بهانه اي براي شاد بودن ندارم
اما سعي ميكنم با شاد كردنه ديگران شاد باشم...تنها با كمك كردن به ديگران..البته اگه از دستم بر بياد

ببخشيد نا اميدانه شروع كردم تاپيكو

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به این نتیجه رسیدم که اگه انسان از ته قلبش به آزادی رفتار های شخصی و اعتقادات دیگران احترام بذاره دیگه راحت میشه و همین راحتی براش شادی هم میاره.
حفظ خلوت و حریم خصوصی خود و دیگران هم باعث رضامندی و شادی میشه. بخشش هم همینطور.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در حال حاضر برگشتن جي ميل به حالت قبل به شدت باعث خوشحالي من ميشه......:cry:
من برای شاد بودن عوامل بیرونی و اتفاقات خارج از اختیار خودم رو ملاک قرار نمیدم. چون اتفاق افتادنشون دست من نیست و برا همین من بیخودی دلم رو به این چیزا خوش نمیکنم. یعنی : عدم دریافت پیامهای شاد کننده و یا غمگنانه از بیرون

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای شاد بودن عوامل بیرونی و اتفاقات خارج از اختیار خودم رو ملاک قرار نمیدم. چون اتفاق افتادنشون دست من نیست و برا همین من بیخودی دلم رو به این چیزا خوش نمیکنم. یعنی : عدم دریافت پیامهای شاد کننده و یا غمگنانه از بیرون

خيلي خوبه ولي مشكل غمي هست كه بعدش سراغم مياد چون بايد تا 2 روز ديگه مقاله ام رو بفرستم و الان دارم منفجر ميشم

ولي تاپيك خيلي خوبيه
منم بي صبرانه منتظر عيد امسالم و بهونه هم اينه كه خانواده ام رو مي بينم و كسايي كه دوستشون دارم.... كلا عاشق بهارم ..اين كه از پارسال بهار تا امسال خيلي پيشرفت كردم توي زمينه هايي كه برام مهم بود... و اينكه حس ميكنم چقدر بابا مامانم ازم راضي هستن توي اين روزا خوشحالم ميكنه

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نيل دونالد والش
نويسنده، سخنران بين‌المللي و پيام آور معنوي
هيچ تخته سياهي در آسمان نيست كه خدا هدف از خلقت شما و رسالت شما را روي آن نوشته باشد. هيچ تخته سياهي در آسمان نيست كه روي آن نوشته شده باشد، ”نيل دونالد والش.
مرد خوش قيافه دلپذيري كه در نيمه اول قرن بيست و يكم زندگي مي‌كرد، كسي كه ...“ همه جا خالي است و نوشته اي وجود ندارد. تنها كاري كه بايد انجام دهم تا بفهمم اين‌جا چه كاري انجام مي‌دهم و چرا اين‌جا هستم اين است كه اين تخته سياه را پيدا كنم و ببينم خدا چه منظوري از خلقت من داشته است. ولي تخته سياهي وجود ندارد.
هدف از خلقت شما چيزي است كه بر‌زبان مي‌آوري. رسالت شما رسالتي است كه براي خودتان تعيين مي‌كنيد. زندگي شما چيزي است كه خودتان خلق مي‌كنيد و هيچ كس نمي‌تواند در مورد آن قضاوت كند، نه حالا و نه هيچ وقت ديگر.
تخته سياه زندگي خود را با خواسته‌هاي خود پر كنيد. اگر آن‌را با حوادث زندگي گذشته پر كرده ايد ، پاك كنيد. هر‌چيزي را كه در مورد گذشته است و برايتان سودي ندارد پاك كنيد و شكرگزار باشيد كه اكنون شما را به اين‌جا آورده است و زندگي جديدي را از سر گرفته‌ايد. تميز و شفاف هستيد و مي‌توانيد از همين الآن شروع كنيد. از همين‌جا، همين حالا. لذت خود را بيابيد و در آن زندگي كنيد!

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داستان شگفت‌انگيز جك به تيم تهيه فيلم ”راز“ الهام بخشيد، يك چك سفيد درست كرده و بر‌روي وب سايت ”راز“ به آدرسwww.thesecret.tv قرار داده تا هر‌كس مي‌خواهد آن‌را به‌طور رايگان دانلود كند. اين چك سفيد براي شما است و از بانك كائنات صادر شده است. نام، مبلغ پول و جزئيات را پر كرده و آن‌را در محلي قرار مي‌دهيد كه هر‌روز نگاهتان به آن بي‌افتد. وقتي به چك نگاه مي‌كنيد، احساس كنيد كه اكنون آن پول را داريد. تجسم كنيد در حال خرج كردن اين پول هستيد. همه چيزهايي را كه خواهيد خريد و كارهايي را كه انجام مي‌دهيد، تجسم كنيد. چه احساس شگفت‌انگيزي پيدا مي‌كنيد! بدانيد اين چك مال شما است، چون خودتان مي‌خواهيد. صدها داستان از مردم دريافت كرده‌ايم كه مي‌گويند با استفاده از همين چك ”راز“ مبالغ زيادي بدست آورده‌اند. بازي جالبي است كه جواب مي‌دهد!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان چک روبرومه مبلغ خوشایندی هم توش نوشتم و احساس خوبی هم بهم دست داده .... :twisted:

ولی دلم به حال پرداخت کنندش می سوزه.....
پرداخت کننده ش کاینات هست. نگران نباش . چک شما نقد شده و تو حسابتونه.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرداخت کننده ش کاینات هست. نگران نباش . چک شما نقد شده و تو حسابتونه.

توجه به كائنات بدون توجه و توكل به خدا كاملا بي فايدس
ميشه همون چيزي كه توي مستند راز گفته ميشه و تنها كاري كه مي كنه دور كردن از خداست
درسته اميد مي ده به ادم ولي چون دلت به كائنات خوش ميشه ديگه توجهي به وجود خدا و درخواست از اون نداري

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توجه به كائنات بدون توجه و توكل به خدا كاملا بي فايدس
ميشه همون چيزي كه توي مستند راز گفته ميشه و تنها كاري كه مي كنه دور كردن از خداست
درسته اميد مي ده به ادم ولي چون دلت به كائنات خوش ميشه ديگه توجهي به وجود خدا و درخواست از اون نداري
من که بنا ندارم کاینات رو که در اصل مخلوق خداست , با خدا مقایسه کنم. خداوند کاینات رو برای خدمت به انسان خلق کرده. بحث دل بستن به کاینات نداریم . اگرم داشته باشیم منافاتی با خداوند نداره بلکه فرمان خود اوست. شما ظاهرا معنی راز رو برعکس استنباط کرده اید. یه چیزی تو یه مستندی گفته اونوقت شما اون حرفا رو بجای وحی منزل قرار دادین. کاینات چیزی است که هست و هستی از آن خداست.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوشی مورد علاقه ام رو خریدم ...........و بعدش روزهای جمعه ماشین دست منه.........

• Like

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دلیلی واسه شادی نمی بینم
تجربه و علم ثابت کرده که فکر مثبت و خوب باعث بروز همون اتفاق ها میشه و فکر و منفی هم.....
.
.
پس چرا فکرمون رو مثبت نکنیم تا به هدفهامون برسیم؟؟؟!!!!!
زندگی رو هرطور ببینی همون طور هم واست میشه....:gol:

• Like

MRNK

عضو جدید
بودن با كسي كه بهت آرامش بده مثل يك دوست خوب كه الان كم شده ولي مطمئنا هست.

• Like

negarak

عضو جدید
تجربه و علم ثابت کرده که فکر مثبت و خوب باعث بروز همون اتفاق ها میشه و فکر و منفی هم.....
.
.
پس چرا فکرمون رو مثبت نکنیم تا به هدفهامون برسیم؟؟؟!!!!!
زندگی رو هرطور ببینی همون طور هم واست میشه....:gol:

آخه می دونی فکر مثبتم خودش دلخوشی می خواد

• Like

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]ما آمده ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم؛[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]زندگی[/FONT][FONT=&quot] ما حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند : فروختی ؟[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]گفت : نه ، ولی تمام شد[/FONT][FONT=&quot]![/FONT][FONT=&quot][/FONT]

اگر همواره مانند گذشته بينديشيد، هميشه همان چيزهايي را به‌دست مي‌آوريد كه تا بحال كسب كرده‌ايد .
فاينمن

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقبال کم دوستان شاید نشانه این باشه که خیلی ها بلد نیستند دنبال شادی بگردن. اینطور نیست؟

yare66

عضو جدید
همیشه دوست داشتم اونی باشم که خودم دوست دارم ولی موقعیتم طوریه که نمیشه.
اگه یه روز اونی که میخوام باشم خیلییی خیلیییی خوشحال میشم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم نیست که الان چندم ماه یا کدامین فصل سال هست. خواستم از تاپیکهای قدیمی خودم یادی کرده باشم. و از دوستانی که تو این تاپیک حرفای قشنگی زدن. یاد همه شون بخیر.