در خواست کتاب و مقاله (فقط اینجا)

majmaj

عضو جدید
سلام. من کتابtechnology of video and audio streaming رو می خوام تا چند وقت پیش رایگان بوده ولی فایلش تو rapidshare پیغام خطا می ده . می خواستم ببینم هیچکدام از دوستان این فایل رو ندارن؟
سلام دوست من من تو سرچ كتاب ها دنبالش گشتم اين كتاب جزء كتاب هايي نيست كه به صورت رايگان براي دانلود بگذارن تو rapidshare هم برا همين لينك دانلودش حذف شد ولي اگه يه حساب بانكي در بانكهاي خارجي داشتيد ميتونيد اين كتاب رو از لينك زير بخريد
اينجا

majmaj

عضو جدید
salam,man be 2nbale ketabaye mcse hastam 7 coursesho,emkan dare inja gireshon biaram mamnon misham.
سلام دوست من لطفا فارسي بنويسيد
يه سر بزن اينجا اينقدر تنوع كتاباش زياده كه من نميدونم كدومش رو برات بگذارم فقط چون براي rapidshare هست سريع دانلود كن تا لينكش حذف نشده

pdnvd

عضو جدید
سلام
اگه میشه کتاب هوش مصنوعی مفاهیم بنیادی نوشته راسل نورویگ ترجمه راحتی ،بهداد وتیموری رو واسه دانلود بذارید

majmaj

عضو جدید
سلام
اگه میشه کتاب هوش مصنوعی مفاهیم بنیادی نوشته راسل نورویگ ترجمه راحتی ،بهداد وتیموری رو واسه دانلود بذارید
نام اثر : هوش مصنوعي رهيافتي نوين
نگارنده : راسل و نورويگ
ارائه كننده : حسن عسكرزاده
حجم کتاب : 228 کيلوبايت
دانلود

majmaj

عضو جدید
سلام
البته اون بالايي فقط پاورپوينت هست نسخه كامل رو نتونستم گير بيارم چهار تا كتاب ديگه هم داشتم اينا رو هم بخوني بد نيست.

نام اثر: هوش مصونوعي- ويرايش بهار 88
برگرداننده : مهندس سهراب جلوه گر
حجم : 6/92 مگابايت
دانلود

نام اثر : هوش مصنوعي
نگارنده : حسن عسکرزاده
حجم : 1/77 مگابايت
دانلود

نام اثر : هوش مصنوعي – ويرايش دوم
مترجم :مهندس سهراب جلوه گر
حجم : 3/12 مگابايت
دانلود

نام اثر : هوش مصنوعي
مترجم :مهندس سهراب جلوه گر
حجم : 5/17 مگابايت
دانلود

خاله ریزه

عضو جدید
سلامٰ
کسی پروژه کسب و کار برای کارآفرینی داره به من بده یه نوآوری باشه مثلاً اطلاعات یک کارخانه نوع محصولش و رقبای اون و ....خیلی فوری نیاز دارم خواهش میکنم کمکم کنید.

manie666

عضو جدید
vitual lab

vitual lab

salam
vaghean mazerat mikham man windozam farsi nist va farsi saz ham nasb nakardam ek khaheshi dashtam kasi ketabe
CCNA VIRTUAL LAB GOLD EDITTION ra mitone inja ya mamnoon misham baram be Emailam:
manitadayon@yahoo.com
mail kone man khodam har rooz say mikonam be in sait sar bezanam ama agar be Emailam befrestid mamnoon misham.
binahayat mamnoonam;)

omidJoon

عضو جدید
درخواست جزوه اصول و مبانی مدیریت

درخواست جزوه اصول و مبانی مدیریت

سلام .... ازتون خواهش می کنم اگه ممکنه جزوه ی اصول و مبانی مدیریت دانشگاه امیرکبیر یا اصلا هر چی خودتون گفتید!!!که برای کنکور ارشد بهتره برام برای دانلود بذارید...خیلی دنبال چنین جزوه ای گشتم ولی راستش جایی گیر نیاوردم................خواهش می کنم کمکم کنید...:smile:

mostafa.it87

عضو جدید
سلام دوستان من کتاب Network+ انگلیسی رو میخوام،متاسفانه هرچی تو انجمن گشتم نبود !

zeost

عضو جدید
HTML

HTML

سلام.
بچه ها اگه جزو ،کتاب یا... در رابطه با آموزش HTML دارین لطفا دانلودش رو بذارین. :thumbsup:
ممنون;)

zeost

عضو جدید
سلام آقای مدیر.
میشه خواهش کنم جزو های دانشگاه های معتبر که بیشتر منبع کنکور هستن رو هم توی این تاپیک بذارین؟فکر می کنم به درد همه بخوره.
با تشکر.

zeost

عضو جدید
سلام دوستان، من دنبال یه مطلب در مورد IDEF می گردم. اگر دوستان مطلبی حتی در حد چند خط و یا لینکی در این مورد دارند، اون رو برای استفاده سایرین(یعنی در واقع خودم!) در اینجا قرار بدهند خیلی خیلی در حق سایرین(یعنی بازم خودم!) لطف می کنند و یک دمش گرم از ته دل که معادل همون خدا پدر مادرشو بیامرزه است، از طرف هر کس که استفاده کنه نصیبش میشه.;):gol:
سلام.
یه سر به این لینکی که گذاشتم بزن امیدوارم به دردت بخوره.;)
http://research.guilan.ac.ir/research/doc/c2258_0.pdf
http://www.iriboffice.ir/LinkClick.a...id=245&mid=636

hunny

عضو جدید
سلام
اگه ممکنه چند تا کتاب network+فارسي به من معرفي کنيد

سلام آقای مدیر این کتاب رو قبلا پیشنهاد دادن کتاب + Network هست از شرکت Comptia که پیشنیاز خواندن شبکه و به خصوص در Course های Cisco هست

ترجمه فارسیش تو کتابخونه تالار هست

تو چند صفحه ی اولی قسمت کمک و راهنمایی به دانشجویان it برای پیشرفت... هم چندتا کتاب دیگه هم معرفی شده.موفق باشید

zeost

عضو جدید
این کتاب رو کسی برای دانلود داره؟

من ابن کتاب رو دارم می خوام آپلودش کنم ولی حجم اون 10.2 مگابایت هست و وسط آپلود پیغام میده که نمی تونم آپلود کنم.اگر کمک کنی که آپلودش کنم ممنون میشم.مثلا یه سایت در این زمینه که فایل های بیشتر از 10 مگابایت رو آپلود کنه معرفی کنید.من این سایت رو پیدا کردم ولی نمی تونم باهاش کار کنم.
http://myaccount.dropsend.com/storage/upload

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ابن کتاب رو دارم می خوام آپلودش کنم ولی حجم اون 10.2 مگابایت هست و وسط آپلود پیغام میده که نمی تونم آپلود کنم.اگر کمک کنی که آپلودش کنم ممنون میشم.مثلا یه سایت در این زمینه که فایل های بیشتر از 10 مگابایت رو آپلود کنه معرفی کنید.من این سایت رو پیدا کردم ولی نمی تونم باهاش کار کنم.
http://myaccount.dropsend.com/storage/upload

میتونی از این سایت استفاده کنی
باید یک اکانت بسازی اول
http://www.4shared.com/
:victory:

ProgramerPrince

عضو جدید
سلام دوستان.
من تو یه تاپیک خوندم که تو رشته ITتو مقطع کارشناسی چیزای زیادی یاد آدم نمیدن مثلا بعد از فارق التحصیلی حتی نمیتونید 2 تا کامپیوتر رو شبکه کنید و از این حرفا.
حالا کسی میدونه چه کتابهایی بخونم تا مهارتم تا وقت فارق التحصیلی به قدر کافی بره بالا و در ضمن نمرات خوبی هم تو دانشگاه بگیرم(چون اگه نگیرم جواب ننه ،بابا هرو کی میده؟)
نکته آخر اینکه من برنامه نویسی ویبی دات نت رو تقریبا حرفه ای بلدم.بدردم میخوره یا نه؟

mostafa.it87

عضو جدید
درخواست کتاب ساختمان داده

درخواست کتاب ساختمان داده

سلام.یه کتاب واسه ساختمان داده میخوام(انگلیسی) شما چه چیزی پیشنهاد میدین ؟ :gol:

zeost

عضو جدید
سلام. یک دیکشنری از لغات تخصصی از رشتمون رو لطفا بذارین.فکر می کنم خیلی به درد می خوره.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.
من تو یه تاپیک خوندم که تو رشته ITتو مقطع کارشناسی چیزای زیادی یاد آدم نمیدن مثلا بعد از فارق التحصیلی حتی نمیتونید 2 تا کامپیوتر رو شبکه کنید و از این حرفا.
حالا کسی میدونه چه کتابهایی بخونم تا مهارتم تا وقت فارق التحصیلی به قدر کافی بره بالا و در ضمن نمرات خوبی هم تو دانشگاه بگیرم(چون اگه نگیرم جواب ننه ،بابا هرو کی میده؟)
نکته آخر اینکه من برنامه نویسی ویبی دات نت رو تقریبا حرفه ای بلدم.بدردم میخوره یا نه؟

بهتره به فکر یادگیری شبکه باشید، برنامه نویسی شبکه هم بد نیست!
حالا که وی بی دات نت رو بلدید! بهرته روی ASP.NET بیشتر کار کنید
موفق باشید

nargil

عضو جدید
سلام
یه موضوع توپ و جدید می خوام در مورد سیستم عامل برای کنفرانس
کسی می تونه کمکم کنه فقط تو رو خدا زود چون باید در اسرع وقت به استادم موضوع رو بگم

mahyafa

عضو جدید
سلام، من كتاب مديريت مهندسي نوشته ابراهيم حيدري همچنين كتاب مديريت جيمز اي اف استونر رو لازم . اگه دارين لطفا لينكشو بذارين.;)

zeost

عضو جدید
یه دیکشنری از لغات تخصصی IT توی تاپیک به این بزرگی کسی نداره بذاره؟؟؟ :surprised:شایدم دارید ولی مرام یا حوصله یا ...ندارین که بذارین ها؟؟؟:whistle:

بالا