در خواست کتاب و مقاله (فقط اینجا)

friend 1

عضو جدید
کمک

کمک

کسی حل تمرین اقتصاد مهندسی دکتر اسکونژاد و داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
کسی حل تمرین اقتصاد مهندسی دکتر اسکونژاد و داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گشتم نبود نگرد نیست!!
من سه ماه پیش تا اونجا که شد دنبالش گشتم توی اینترنت پیدا نکردم.حالا از اون موقع تا حالا کسی گذاشته باشه نمیدونم.اگه پیدا کردی به منم بگو.
اما کتاب چاپیش رو فکر میکنم هست.

maboudi.amir

عضو جدید
سلام.
من دنبال یه مقاله 2010 به بعد در باره استفاده از Stochstich Processes در یکی از زمینه های IT ترجیحا شبکه هستم.
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم.

a.ghasemi57

عضو جدید
یه مقاله درموردSTRADIS میخواستم
ادرس ایمیل : (گذاشتن آدرس ایمیل خلاف قوانین هست و پاک میگردد)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

morimori

عضو جدید
کمک خیلی فوری

کمک خیلی فوری

یه مقاله میخوام که توی اون یه tps (سیستم پردازش عملیات یا مراودات) رو به طور کامل توضیح داده باشه
مثلا به طور کامل سیستم خرید یا فروش یا انبار یا پرداخت حقوق رو توضیح داده باشه
و مدل مفهومی و منطقی اون رو گفته باشه
خیلی بهش احتیاج دارم

Sahar*it

عضو جدید
کمک برای درست کردن فروشگاه الکترونیکی

کمک برای درست کردن فروشگاه الکترونیکی

سلام من باید یه فروشگاه الکترونیکی با دروپال و جوملا درست کنم ولی نمیدونم از چی و از کجا شروع کنم :surprised:این اولین تجربه ی منه.!
ممنون میشم اگه کسی باشه منو راهنمایی کنه چون حتی خیلی به نرم افزارش وارد نیستم

mahsa sadat

عضو جدید
سلام.کتاب مبانی بیوفیزیک از دکتر حسین دخت-چمنی رو میخواستم.و کتاب بیوفیزیک سنجش و سنجش تکمیلی ازطاویرانی و یوسفی و رنجبروهمکاران.ببخشید خیلی عجله دارم.ممنون

مسافر1

عضو جدید
:gol:سلام به دوستان گرامی
اگر به اموزش JAVA علاقه دارید می توانتید از این سایت دانلود کنید
www.developerstudio.ir
سلام
عزیزان من یه دانشجوی پراسترس چند شب مونده به امتحانم :cry: که شدیدا به نمونه سوالات جاوا نیاز دارم ، اما هر جا میرم چیز جالبی به دست نمیارم، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.

:question:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
عزیزان من یه دانشجوی پراسترس چند شب مونده به امتحانم :cry: که شدیدا به نمونه سوالات جاوا نیاز دارم ، اما هر جا میرم چیز جالبی به دست نمیارم، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.
سلام دانشجوی پر استرس چند شب مونده به امتحان :D
دوست من گشتم ولی دقیقا نمونه سوال به درد بخوری پیدا نکردم
تو این فروم یه نگاه بنداز ببین پیدا میکنی چیزی.
موفق باشی.

milititi*

عضو جدید
سلام

- ویژگی بارز زبان جاوا را با شکل توضیح دهید.(2 نمره)2- برنامه ای به زبان جاوا بنویسید که یک رشته را از ورودی بگیرد و آنرا چاپ نماید.(2 نمره)3- برنامه ای به زبان جاوا بنویسید که اسم 5 دانشجو را از ورودی گرفته و در آرایه ای قرار داده و آنها را برحسب نامشان بصورت صعودی مرتب کرده و سپس آنها را چاپ نماید.(3 نمره)4- برنامه ای به زبان جاوا بنویسید که اطلاعات مربوط به دانشجویان (شامل: شماره دانشجویی، نام ، معدل) را از ورودی گرفته و در یک لیست پیوندی یکطرفه قرار دهد و سپس با گرفتن یک شماره دانشجویی آنرا در لیست جستجو کرده و اطلاعاتش را چاپ نماید.(3 نمره)5- استثناها و دستورات استفاده از آنها را با مثالی توضیح دهید.(2 نمره)6- ارث بری در جاوا را با یک مثال برنامه نویسی توضیح دهید. (3 نمره)

این هم نمونه سوالات تستی:::::

مشاهده پیوست javascript2.rar

farzingh

عضو جدید
ebook شبكه گارسيا

ebook شبكه گارسيا

ebook شبكه گارسيا رو كسي داره لطفا بهم خبر بديد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zumbi

عضو جدید
سلام.اگه میخوای کار باهاش رو یاد بگیری یه pdf تو سایت www.aghazeh.com هست(البته که میدونی) و یه فیلم آموزشی 14mb هم تو سایت www.p30sazan.com از مهندس ملکیان هست.فکر کنم کمکت کنه.دوست عزیز فکر کنم یه خورده هم باید با مباحث تجارت الکترونیک آشنا باشی.
منم مثل خودتم تازه دارم شروع میکنم،------->کار با دروپال رو میگم.کار با جوملا هم که pdf اش تو نت ریختس.

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
دروپال مناسب این کار نیست. از ecommerce استفاده کن. از افزونه آکیبا برای جوملا هم میشه استفاده کرد که عالیه اما یکی پیچیده.

tk67

عضو جدید
گرافیک رایانه ای جلد دوم

گرافیک رایانه ای جلد دوم

سلام دوستان

کتاب گرافیک رایانه ای جلد دوم رو می خواستم از دونالد هیرن، ام.پائولین بیکر، بهروز قلی زاده (مترجم)

ممنون میشم ....... :smile::gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در خواست کتاب

در خواست کتاب

سلام به همه
کسی ریاضی 2 آقاسی رو داره؟
جزوه ریاضی 2 شهشهانی چی؟
ممنون میشم:gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
کسی ریاضی 2 آقاسی رو داره؟
جزوه ریاضی 2 شهشهانی چی؟
ممنون میشم:gol:
سلام خییلی خییلی از همگی ممنونم انقد پاسخ گذاشتید!
خودم کتاب آقاسی رو خریدم!
فقط خواهشا" اگه شهشهانی رو دارید بذارید!!!!

ارتباط

عضو جدید
کتاب اصول و مبانی مدیریت

کتاب اصول و مبانی مدیریت

کتاب اصول و مبانی مدیرت میخواستم اگه هست ممنون

tara_68

عضو جدید
کتابی راجه به تبلت ها

کتابی راجه به تبلت ها

سلام دوستان
خواهش میکنم اگه کسی کتاب یا مجله معتبری در مورد تبلت ها می شناسه معرفی کنه بهم هر چه زودتر لطفا به عنوان رفرنس برای پروژه ام می خوام ممنون:(

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خواهش میکنم اگه کسی کتاب یا مجله معتبری در مورد تبلت ها می شناسه معرفی کنه بهم هر چه زودتر لطفا به عنوان رفرنس برای پروژه ام می خوام ممنون:(
سلام.
شما مطلب پروژه رو از کجا پیدا کردی؟ همون میشه رفرنست دیگه.میخوای یه منبعی رو معرفی کنی که ازش استفاده نکردی؟؟!

FATIMA_IT

عضو جدید
الگوریتم فشرده سازی صوت

الگوریتم فشرده سازی صوت

سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا اگر الگوریتم ، مقاله ، کتاب و یا مطلبی راجع به فشرده سازی صوت دارین برام بزارین ممنون میشم. کارم خیلی خیلی حیاتیه!!:surprised::confused:

mahboob@

عضو جدید
سلام
من یه کتاب در مورد تازیخچه زبان ها و مزیت های c# و زبان های شی گرا یا محوریت c# البته و اینجور چیزا نیاز دارم
مرسی :gol:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه کتاب در مورد تازیخچه زبان ها و مزیت های c# و زبان های شی گرا یا محوریت c# البته و اینجور چیزا نیاز دارم
مرسی :gol:
سلام
فکر نمیکنم همچین e-book ای باشه.
ولی با سرچ تو گوگل مطالب خیلی مفیدو جالبی در رابطه با تاریخچه ها هست.

sougmad

عضو جدید
چه جایِ خوبی:D
قبلنا زیاد می اومدم!!

ممنون میشم اگه مطلبی راجع به "دولت الکترونیک و کشورهایی که در این زمینه پیشرو هستن" دارید بذارید:gol:

حسام یاریا

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشین کتابی میخوام (بنام محیط های چند رسانه ای موالف رامین مولانا ودکتر احمدفراهی).اگه میشه هرچه زودتربهم برسونید بدجور لازمم هست

sama.kzm

عضو جدید
سلام.
من دنبال یک کتاب در زمینه شبکه به زبان اصلی هستم که نویسنده اش آمریکایی یا انگلیسی باشه کسی می تونه کمکم کنه؟

بالا