در خواست مقالات مرتبط با شهر سازی

maryampiry

عضو جدید
سلام بچه ها
تو این بخش مقاله هایی که در رابطه با شهر سازی میذارییم
هرکسی چیزی خواست عنوان رو بنویسه بقیه ام اگه چیزی داشتن یا مقاله رو بذارن یا آدرس یا لینک دانلودش رو
ممنون:gol:

maryampiry

عضو جدید
بچه ها من مطالبی در مورد روانشناسی محیطی می خوام (برای درس درک و بیان محیط شهری) اگه چیزی دارین بذارین.اگرم کتاب های مرجع خوب می شناسین بهم معرفی کنین.
باید چند صفحه به زبون اصلی در موردش بنویسم
ممنون

atishar

عضو جدید
بچه ها من مطالبی در مورد روانشناسی محیطی می خوام (برای درس درک و بیان محیط شهری) اگه چیزی دارین بذارین.اگرم کتاب های مرجع خوب می شناسین بهم معرفی کنین.
باید چند صفحه به زبون اصلی در موردش بنویسم
ممنون
سلام مریم جان چطوری؟ کم پیدایی؟
میگم که این موضوع و این درس خیلی درس بدیه؟؟!! کلاً درک و بیان درس بدون کاربردیه:surprised:
درباره موضوعت باید بگم که موضوع پیچیده و پر شاخ . برگیه و کتاب سخته در موردش پیدا کردن؟
ولی اگه فارسی بخوای میتونم کتاب طر احي فضاي شهر ي :نگرشي بر فرايندهاي اجتماعي -مکاني نوشته علی مدنی پور معرفی کنم و یا کتاب روانشناسی محيط و کاربرد آن نوشته شهناز مرتضوی .... در مورد کتب خارجی هم اطلاعاتی ندارم شرمنده:(

maryampiry

عضو جدید
سلام مریم جان چطوری؟ کم پیدایی؟
میگم که این موضوع و این درس خیلی درس بدیه؟؟!! کلاً درک و بیان درس بدون کاربردیه:surprised:
درباره موضوعت باید بگم که موضوع پیچیده و پر شاخ . برگیه و کتاب سخته در موردش پیدا کردن؟
ولی اگه فارسی بخوای میتونم کتاب طر احي فضاي شهر ي :نگرشي بر فرايندهاي اجتماعي -مکاني نوشته علی مدنی پور معرفی کنم و یا کتاب روانشناسی محيط و کاربرد آن نوشته شهناز مرتضوی .... در مورد کتب خارجی هم اطلاعاتی ندارم شرمنده:(
سلام نازنینم مرسی خوبم.... تو خوبی؟
مام هستیم یه نگاه به زیر پات بندازی مارم می بینی
به نظر من موضوع جالبیه ممنونم از راهنماییت
همیشه موفق باشی :gol:

dadashkaiko

عضو جدید
سلام بر بچه های شهرسازی
یه مقاله در مورد معماری شهرسازی اصفهان می خوام . لطف کنید کمکم کنید .دعاتون میکنماااااااااااااااا!!!!!:question:

maryampiry

عضو جدید
سلام بر بچه های شهرسازی
یه مقاله در مورد معماری شهرسازی اصفهان می خوام . لطف کنید کمکم کنید .دعاتون میکنماااااااااااااااا!!!!!:question:
سلام دوست عزیز شرمنده من چیزی ندارم
به بخش معماری هم سر بزنید .... امیدوارم کمکتون کنن
موفق باشین:gol:

t_nima

عضو جدید
سلاااااااااااااااااام به دوستای گلم:w36:
دوستان من یه مقاله در مورده جامع شناسی شهری میخواستم یعنی یه چیزی که به این درس ربط داشته باشه:w20:
ممکنه کمکم کنین؟:w12:

mohamad_a226

اخراجی موقت
دوستان من یه مقاله در مورده جامع شناسی شهری میخواستم یعنی یه چیزی که به این درس ربط داشته باشه:w20:

یه سری مقاله تو زمینه های مختلف جامعه شناسی شهری آماده کردم که امیدوارم بدردتون بخوره. می تونین از انجمن زیر دریافت کنین: ;)
http://engineers.ffh.ir

negin s

عضو جدید
سلام من ترم 2 كه بودم يه مقاله كامل در مورد جامعه شناسي ارايه دادم اگه پيداش كنم واست مي زارمش البته نمي دونم چه جوري مي شه گذاشت:D

negin s

عضو جدید
مريم جون واسه درك و بيان اگه بتوني سفر نامه بخوني خيلي كمكت مي كنه بهت نشون مي ده رفتار مردم هر شهري چه جوريه كه تو طراحي موثره:smile:توي كتاب بعد پنهان كه درباره ي همين موضوعي كه ميخواستي يه تيكه هاييش يه قسمت هايي ازسفرنامه اورده.

maryampiry

عضو جدید
مريم جون واسه درك و بيان اگه بتوني سفر نامه بخوني خيلي كمكت مي كنه بهت نشون مي ده رفتار مردم هر شهري چه جوريه كه تو طراحي موثره:smile:توي كتاب بعد پنهان كه درباره ي همين موضوعي كه ميخواستي يه تيكه هاييش يه قسمت هايي ازسفرنامه اورده.
از راهنمایت خیلی ممنونم طناز جون
سعی می کنم حتما بخونمش .ما که تو درک و بیان بیش تر بهمون دیکته ای درس می دن ...من اینجور درس خوندن رو اصلا دوست ندارم ...

maryampiry

عضو جدید
سلام نگین جون
می خواستم برات پیام خصوصی بفرستم راهناییت کنم واسه آپلود کردن فایل گفت که پیام خصوصی تو فعال نیست ...
یه زحمت بکش برو تو تنظیمات شخصیت قسمت دریافت و ارسال پیام خصوصی رو فعال کن که بتونیم واست پیام خصوصی بفرستیم...
واسه این که یه فایل بخوای بزاری تو یه تاپیک باید آپلودش کنی
این طوری:
1-اول گزینه پاسخ به پست رو بزن2-بعد برو پایین گزینه فایل ضمیمه رو بزن3-بعد گزینهbrows بزن 4-بعد فایل توی کامپیوترت رو انتخاب . آپلود کن
موفق باشی...:gol:

mohamad_a226

اخراجی موقت
پایین سمت چپ پست ها دکمه post reply رو بزنین اونجا امکان پیوست فایل هست. ایشالا که مقاله رو هم پیدا کنین.

e.ardalan

عضو جدید
سلام عزیزم . شما می تونی برایه مقاله جامعه شناسی از کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز استفاده کنی . کتاب خوبیه

e.ardalan

عضو جدید
سلام نیما جان . شما میتونی از کتاب جامعه شناسی آنتونی گیدنز کمک بگیری . کتاب خوبیه .

e.ardalan

عضو جدید
سلام به دوستان . من ترم 6 شهر سازیم و یه مقاله راجه به کاربرد نظام اطلاعات در شهر سازی میخام :w09:. اگه بتونین کمکم کنین ممنون می شم :w36:

zahra.k

عضو جدید
خلاصه کتاب

خلاصه کتاب

:gol:سلام من زهرا هستم و شهرسازی می خونم. از این به بعد اگه وقتشو داشته باشم سعی میکنم مطالب مفید و بدردبخور در مورد رشتمون (که سوگل همه رشته هاس) بذارم.دوستون دارم
واسه شروع خلاصه کتاب مبادی سواد بصریو میذارم امیدوارم مفید باشه ولی اگه وقت کردین اصل
کتابو حتما بخونید خصوصا اونایی که به طراحی علاقه دارن

http://www.4shared.com/file/93124205/324db4b0/____.html

zahra.k

عضو جدید
آخرین ویرایش:

maryampiry

عضو جدید
مریم جون اینم راجع به روانشناسی محیطی هرچند فکر میکنم الان دیگه به دردت نمیخوره ولی در هر صورت اولیش خیلی جالب و خوندنیه
سلام زهرا جون
اولا که خیلی خیلی خوش اومدی ...
ثانیا از راهنماییت خیلی ممنونم
موفق باشی:gol:

maryampiry

عضو جدید
سلام طناز جون
می خواستم برات پیام خصوصی بفرستم راهناییت کنم واسه آپلود کردن فایل گفت که پیام خصوصی تو فعال نیست ...
یه زحمت بکش برو تو تنظیمات شخصیت قسمت دریافت و ارسال پیام خصوصی رو فعال کن که بتونیم واست پیام خصوصی بفرستیم...
واسه این که یه فایل بخوای بزاری تو یه تاپیک باید آپلودش کنی
این طوری:
1-اول گزینه پاسخ به پست رو بزن2-بعد برو پایین گزینه فایل ضمیمه رو بزن3-بعد گزینهbrows بزن 4-بعد فایل توی کامپیوترت رو انتخاب . آپلود کن
موفق باشی...:gol:
ببخشید اول نوشته بودم نگین منظورم طناز جون بود...

maryampiry

عضو جدید
دوستان تازه وارد
به جمع دوستای خودتون خیلی خوش اومدین...
خیلی خوبه که اعضای شهر سازی هر روز بیش تر می شن :gol:
اگه خواستین خودتونو تو تاپیک آشنایی با بچه های شهر سازی معرفی کنین..

maryampiry

عضو جدید
سلام به همگی
من مطالبی در مورد _نقش جغرافیا در ایجاد فضاهای شهری_می خوام اگه کسی چیزی داره لطف کنه اینجا بذاره یا آدرس رو بگه ممنون می شم
موفق باشین:gol:

maryampiry

عضو جدید
سلام بچه ها
من چند تا پلان پارک و سردر پارک می خوام.
اگه چیزی دارین کمکم کنین..فوریه...
خیلی ممنون می شم:gol:

Neutron

عضو جدید
سایت دکتر فکوهی رو حتما ببینید.

سایت دکتر فکوهی رو حتما ببینید.

www.fakouhi.com
سایت دکتر فکوهی مولف کتاب انسان شناسی شهری

Neutron

عضو جدید
طالب های مقاله های خارجکی شهرسازی یخوانند!

طالب های مقاله های خارجکی شهرسازی یخوانند!

ام آی تی پروژه هاتی دانشجویی urban planning رو به صورت رایگان و Free روی این لینک میذاره:
http://ocw.mit.edu/OcwWeb/Urban-Studies-and-Planning/index.htm

واسه لینکهای بیشتر به این سایت مراجعه کنید و عضو بشین : http://stunion.ir
;););)

بالا