در تاخیر افتادن ازدواج خانواده ها مقصر اند یا دخترها

در تاخیر افتادن ازدواج خانواده ها مقصر اند یا دخترها

• خانواده ها

رای: 8 38.1%
  • دختر ها

رای: 5 23.8%
  • پسرهای بی عرضه !

رای: 8 38.1%

• مجموع رای دهندگان
    21

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما پسری که داره تحصیل میکنه و خانواده پول داری هم نداره .... کار نون و آب داری هم نداره ... و سربازی هم نرفته . وضعیت مناسبی در جهت آماده کردن یک زندگی راحت برای همسرش رو نداره .
به نظر شما خود دختر خانم ها ازدواج با چنین شرایطی رو نمی پسندند . یا خانواده هاشون ؟

( آیا مسائلی همچون عشق و علاقه با این شرایط اهمیتی داره؟)

لیلا مندلیف

عضو جدید
مسلما پسری که داره تحصیل میکنه و خانواده پول داری هم نداره .... کار نون و آب داری هم نداره ... و سربازی هم نرفته . وضعیت مناسبی در جهت آماده کردن یک زندگی راحت برای همسرش رو نداره .
به نظر شما خود دختر خانم ها ازدواج با چنین شرایطی رو نمی پسندند . یا خانواده هاشون ؟

( آیا مسائلی همچون عشق و علاقه با این شرایط اهمیتی داره؟)
هیچ کدوم.حکومت.وقتی یه جوون امکان تفریح وشادی تخلیه هیجانات نداره...وقتی کار نداره...کی باعث شده؟دخترا؟خوبه با آدم بیکار ازدواج کنن.مقصر حکومته.فکر میکنی چرا مهریه رفته بالا؟چون تو قانون نه تنها هیچ حمایتی از زن نمیشه بلکه بهش ظلم هم میشه.نتیجه اش اینه که برای ایجاد پشتوانه مهریه رو بالا میبرن.میدونم راه حل مناسبی نیست ولی انسان برای ادامه زندگی باید احساس امنیت کنه هر چند کاذب.هرچند مهریه برای خیلی از زنها فقط یه اهرم فشاره برای رهایی از ظلم شوهران ظالم.که خدارو شکر اونم ازمون گرفتن!!وقتی پسر بیچاره هیجانات جنسیش بهش فشار میاره و از راه ناسالم خودشو ارضا میکنه نتیجه اش این میشه که حداقل70 درصد پسرا رابطه جنسی ناسالم داشتن و یکی مثل من چون به پسرا اعتماد ندارم که آیا دوست دختر داشته یا رابطه داشته ترجیح میدم ازدواج نکنم...و هزار و یک حرف درد آور و تکراری......

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقصر اصلی آمریکاست ....مرگ بر آمریکا

:w15::w15::w15:

بی عرضگی پسرا که چیز تازه ای نسیت ولی مقصر اصلی خانواده ها هستن که میخوان از روی دلسوزی و محبت بیش از اندازشون میخوان واست بهترین انتخاب داشته باشن که متاسفانه ...

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این گزینه ی سه چرا اینجوریه؟

من فک کنم بهم برخورد.البته فک کنما:surprised:

من که فعلا میخوام درس بخونم.:child::child::whistle:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
این گزینه ی سه چرا اینجوریه؟

من فک کنم بهم برخورد.البته فک کنما:surprised:

من که فعلا میخوام درس بخونم.:child::child::whistle:

گزینه سه به خاطر آزادی بیان می باشد

مقصر اصلی آمریکاست ....مرگ بر آمریکا

اسرائيل رو يادت رفت بگي! :surprised:

تکبیییییییییییر

بابا جون مادرتون بی خیال شید . تاپیک با هر موضوعی رو که نباید با یه جواب پاسخ بدید.
اگه دوست داشته باشید . یه تاپیک هم برای "شعار های درخواستی " می زنیم

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاً مگه ازدواج ها عقب افتاده؟ همین که از سن 9 تا 20 سالگی رسیده به 25 تا 35 سالگی منظورتونه؟

تاره داره نرمال میشه که!

jenefer

عضو جدید
نه پول مهمه نه سربازي مهم دله اره كه ميشه زندگي تشكيل داد مقصر اصلي پسرها هستن وقتي بيان جلو كارهام خود به خود درست ميشه فقط بايد بخوايي بايد به خودت اميد داشته باشي كه ميتونم اين كارو بكنم فقط بايد بخواي و همت داشته باشي

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاً مگه ازدواج ها عقب افتاده؟ همین که از سن 9 تا 20 سالگی رسیده به 25 تا 35 سالگی منظورتونه؟

تاره داره نرمال میشه که!

به نظر شما 25 با 35 سال فرقی نداره ؟
این فاصله 10 سال یک ششم عمره

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما 25 با 35 سال فرقی نداره ؟
این فاصله 10 سال یک ششم عمره

خوب برادر 9 تا 20 سال هم فرقش 11 ساله!

تازه داریم در مورد محدوده سن ازدواج حرف میزنیم و نه یک سن خاص و اکید برای ازدواج! این محدوده 25 تا 35 به نظر من نرماله و تا 40 سال هم خیلی دیر نشده!

یعنی زودتر از 25 به فکرش نیفت ولی تا 40 وقت داری! زندگی کن و حالشو ببر!:D

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه پول مهمه نه سربازي مهم دله اره كه ميشه زندگي تشكيل داد مقصر اصلي پسرها هستن وقتي بيان جلو كارهام خود به خود درست ميشه فقط بايد بخوايي بايد به خودت اميد داشته باشي كه ميتونم اين كارو بكنم فقط بايد بخواي و همت داشته باشي

ای کاش خانواده ها هم همینطور فکر می کردند . ما می خوهیم اما ...

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ina ke gofti hamash ye tarafe majerast in gol pesari ke shoma migin ( alb
ate be estesnaye baziha) daste kam rozi bayad 15 20 toman kharje khodesh kone ta betobne sare pa vayste! hala khodeton ghezavat konid.​

ghazal_IT_eng

عضو جدید
فقط خوشه بندی آقا که موثره
من خوشه 3 ام چطور برم با پسر خوشه 1 ازدواج کنم؟

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مطمعنن دخنرا چون اونان که بیخود سنگ جلو پایه ی پسرا می ندازن , از طرف دیگه خانواده ها هم یه مهریه ای واسه دخترشون اتنخاب می کنن که 1000 برابر قیمت دخترشونه:lol: اونوقت فکر می کنن پسرا تن به این چرندیات می دن:w07: و اینم باید یاد آور شیم دخترا معمولا بیشتر به ازدواج فکر می کنن تا پسرا:w16:
پس تنیجه می گیریم فقط پسرا این وسط بیگناهن:whistle:

IranianWay

عضو جدید
با درود
هیچ کدام از گزینه های شما.
در بهترین شرایط پسر ورود به کار کنه میشه 28 سالش حداقل
اون هم با پول اندک

تا بخواد جمع و جور کنه خودش شده 30 سالش
مگر اینکه پدر پولداری داشته باشه.

IranianWay

عضو جدید

خوب مطمعنن دخنرا چون اونان که بیخود سنگ جلو پایه ی پسرا می ندازن , از طرف دیگه خانواده ها هم یه مهریه ای واسه دخترشون اتنخاب می کنن که 1000 برابر قیمت دخترشونه:lol: اونوقت فکر می کنن پسرا تن به این چرندیات می دن:w07: و اینم باید یاد آور شیم دخترا معمولا بیشتر به ازدواج فکر می کنن تا پسرا:w16:
پس تنیجه می گیریم فقط پسرا این وسط بیگناهن:whistle:
یکی دو تا عامل نیست که آدم بخواد بگه
به نظر من نسل درست نمیشه با این چیزها
یک فرهنگ سازی درست بشه شاید نسل بعدی از این اوضاع در بیاد.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
ina ke gofti hamash ye tarafe majerast in gol pesari ke shoma migin ( alb
ate be estesnaye baziha) daste kam rozi bayad 15 20 toman kharje khodesh kone ta betobne sare pa vayste! hala khodeton ghezavat konid.​

این نشون میده اکثر پسر هایی که شما میشناسین بچه سوسول هستند ... اما پسرهای خوب هم زیادن

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای . آمار غیر قابل پیش بینی بود . 44درصد پسرهای بی عرضه
حالا ما یک گزینه گذاشتیم . شما باید بزنید؟

بالا