درود بر معلمین زحمتکش

BaBak.Turk

اخراجی موقت
ممنون از استارتر
تایپیک بجایی بود مخصوصا برادر خودم عزیزم که 15 ساله معلم مقطع اول ابتدایی هست ..روزت مبارک ... و روزه همه معلمان عزیز مباارک
کاش دیروز یه تایپیکی هم با مضمون روز کارگر میزدین ... کارگرا ببخشن کمی دیر شده ولی روزه شما هم مبارک ..خسته نباشین

EECi

مدیر بازنشسته
ممنونم محمد جان
این روز رو به تمام دبیران و معلمین و از جمله به پدر و مادر خودم نیز تبریک میگم که در راه تربیت فرزندان ایران زحمات بسیاری کشیده اند
:gol:

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به نوبه ی خودم این روز رو به همه معلمای خوب و باحال ایرونی تبریک می گم به ویژه به پدر و مادر و خاله و دایی های خودم

روز معلم مبارک

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلم کلاس اول : خانم اسدی
دوم : خانم حاج آقایی
سوم : خانم حریری
چهارم : خانم نوروزی
پنجم : خانم مرعشی
همشونو دوس دارم هر چند وقت یکبار هم به دیدارشون میرم
بهترین معلمای زندگیم مامانمو بابام بودن ...
توی راهنمایی معلم ریاضی خانم سنقری
توی دبیرستان دبیر ریاضی خانم مظفری
و پیش دانشگاهی دبیر فیزیک خانم علی اکبر
دانشگاه استاد جوانی

روز همگیشون مبارک

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم محمد جان
این روز رو به تمام دبیران و معلمین و از جمله به پدر و مادر خودم نیز تبریک میگم که در راه تربیت فرزندان ایران زحمات بسیاری کشیده اند
:gol:
سلام ........ممنون آیدین جان ........این کمترین کاریست که از دستمون بر میاد برای پاسداشت زحمات این عزیزان

پدر و مادر که خود بزرگترین معلم هر کدوم از بچه هاشون هستن ............حال
دیگه حسابی خوش به حال شماست :gol:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز میگفتم : مشقهایم را خط بزن … مرا مزن / روی تخته خط بکش … گوشم را مکش / مهر را در دلم جاری بکن … جریمه مکن / هر چه تکلیف میخواهی بگیر … امتحان سخت مگیر / اما کنون .. / مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیر /

مرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان :cry::gol:

بسیار زیبا

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
هدیه
شخصى در مدینه، مدرسه اى بنا کرده و به آموزش کودکان مشغول بود. روزى یکى از فرزندان امام حسین علیه السلام به مدرسه وى رفت و آیه شریفه «الحمد لله رب العالمین» را آموخت. وقتى به منزل برگشت، آیه را تلاوت کرد و معلوم شد آن را در مدرسه از معلم آموخته است.

امام حسین علیه السلام هدایاى بسیارى براى معلم فرستاد؛ آن گونه که موجب شگفتى گروهى از یاران آن حضرت شد.

آنها نزد امام آمدند و عرض کردند: آیا آن همه پاداش به معلم رواست که شما در برابر آموزش یک آیه، این همه براى وى فرستاده اید؟ حضرت فرمود: آنچه دادم، چگونه برابرى مى کند با ارزش آنچه او به پسرم آموخته است؟

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است

و ماندگار شدن برای یک عمر

سلام بر معلمی که هر سال نمونه است و یک عمر ماندگار.