درخواست کمک جهت تاسیس شرکت تاسیساتی

dsl

عضو جدید
باسلام خدمت تمامی مهندسین عزیز و گرامی
اول از همه اگر تایپک رو جای نامناسبی زدم عذرخواهی میکنم
دوستان عزیز من میخوام که شرکت تاسیساتی در مورد سیستمهای مداربسته و سیستمهای امنیتی و درکل سیستمهای الکترونیکی رو تاسیس کنم
اما تا به حال اینکارو نکردم در مورد تجربه هم تا قبل از به فکر افتادن شرکت من کار زیاد برداشتم و تحویل دادم اما حالا میخوام شرکت بزنم
دوستان باتجربه عزیزم لطفا بفرمائید مزایا و معایب تاسیس شرکت چیه و چی نیست؟
و در آخر بفرمائید که چه چیزهایی رو نیاز دارم و باید چه کارهایی رو انجام بدم
درضمن فعلا تا یه مدتی مهندس ندارم و اینکه بفرمائید برای شروع کار میشه بدون مهندس هم شروع کرد؟
درکل ممنون عزیزانی میشم که کامل تجربه بدن
سپاسگذارم از همگی

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
باسلام خدمت تمامی مهندسین عزیز و گرامی
اول از همه اگر تایپک رو جای نامناسبی زدم عذرخواهی میکنم
دوستان عزیز من میخوام که شرکت تاسیساتی در مورد سیستمهای مداربسته و سیستمهای امنیتی و درکل سیستمهای الکترونیکی رو تاسیس کنم
اما تا به حال اینکارو نکردم در مورد تجربه هم تا قبل از به فکر افتادن شرکت من کار زیاد برداشتم و تحویل دادم اما حالا میخوام شرکت بزنم
دوستان باتجربه عزیزم لطفا بفرمائید مزایا و معایب تاسیس شرکت چیه و چی نیست؟
و در آخر بفرمائید که چه چیزهایی رو نیاز دارم و باید چه کارهایی رو انجام بدم
درضمن فعلا تا یه مدتی مهندس ندارم و اینکه بفرمائید برای شروع کار میشه بدون مهندس هم شروع کرد؟
درکل ممنون عزیزانی میشم که کامل تجربه بدن
سپاسگذارم از همگی

سلام دوست من... تا جایی که من اطلاع دارم بدون مهندس نمیشه شرکت زد... یا اینکه از دفاتر ثبت شرکت لیسانس دارای رتبه بخری که هزینه ی بالایی داره... اگر فقط فعالیت شما در همین زمینه ی امنیتی باشه که با یه مغازه و هزینه ی کمتر میشه راه انداخت...اگر هدف پول دراوردنه... فقط در زمینه ی امنیتی کافی نیست.. چون مالیات و عوارض و بیمه و کارگر و این چیزا یقیه ی ادمو میگیره...مگر اینکه به مرور زمان زمینه ی فعالیت رو گسترش بدی .و بستگی داره کجا و در چه شهری این شرکت ثبت بشه...چون اگر پالایشگاه و منطقه ازاد و این چیزا دور و برت باشه میتونی زیر نظر این موسسات باشی و هر کاری داشته باشن اول به شرکت شما بگن.. اما برای این کار باید برای هر موسسه جداگانه در محل مورد نظر دفتر بزنی... که اینم هزینه ی اضافی(منشی .. خط تلفن ...کامپوتر و ...).. و به نطر من اگر بتونی نمایندگی از همین سیستم ها بگیری خیلی بهتره

dsl

عضو جدید
با سپاس از راهنماییتون
ببینید هدفم یه شرکت تاسیساتی هستش فعلا نیاز به گرید ندارم و فقط میخوام که ثبت شده باشه
تو شهرستان هستم و اینجا اونقدر کارهای سنگین نیستش که بخوام از رتبه استفاده کنم
فقط نیاز به سربرگ یا چطور بگم نیاز به اعتبار دارم که میخوام از ثبت شرکت شروع کنم اما متاسفانه نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟

بالا