درخواست کتاب و حل تمرین ها

zshinner

عضو جدید
سلام دوستان. لطفا اگه اطلاعاتی درباره"کتاب طرح های صنعتی شیمی" دارید و اینکه چطور میتونم این کتاب رو تهیه کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید.

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام دوستان. لطفا اگه اطلاعاتی درباره"کتاب طرح های صنعتی شیمی" دارید و اینکه چطور میتونم این کتاب رو تهیه کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید.
نام دقیق انگلیسی کتاب رو بدید
(اطلاعات بیشتر هم دادید که بهتر!)

manehsan

عضو جدید
کتب مورد نیاز شیمی عمومی

کتب مورد نیاز شیمی عمومی

با سلام
از دوستان کسی از حل المسائل شیمی عمومی های زیر خبر نداره؟
با تشکر
1.شیمی عمومی چنگ(حل)
2.شیمی عمومی زومداهل(حل)
3.شیمی عمومی سیلبرگ(حل)

manehsan

عضو جدید
کتب مورد نیاز

کتب مورد نیاز

با سلام
از دوستان کسی لینکی برای شیمی فیزیک بارو و حل المسائل آن دارد؟
با تشکر

manehsan

عضو جدید
کتب مورد نیاز

کتب مورد نیاز

با سلام
از دوستان کسی لینکی برای این کتاب ها ندارد؟
با تشکر
شیمی تجزیه کریستین
شیمی تجزیه هریس
اگه حل المسائل آن ها را نیز معرفی کنید
ممنون می شوم

manehsan

عضو جدید
درخواست کتاب و حل تمرین ها

با سلام
از دوستان کسی لینکی برای کتاب شیمی معدنی
میسلر و تار
همراه با حل المسائل آن سراغ دارد؟
با تشکر

termah

مدیر بازنشسته
با سلام
از دوستان کسی لینکی برای این کتاب ها ندارد؟
با تشکر
شیمی تجزیه کریستین
شیمی تجزیه هریس
اگه حل المسائل آن ها را نیز معرفی کنید
ممنون می شوم

با سلام

دوست عزیز لطفا اول درخواستتون رو در تالار و تاپیکهای مربوطه سرج کنین اگر موجود نبود عنوان کنین

تجزیه هریس

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/366310-کتاب-های-تخصصی-و-زبان-اصلی-گرایش-شیمی-تجزیه

و در ضمن لطف کنین قوانین تالار رو هم مطالعه کنین . از ایجاد تاپیک برای سوالاتتون خودداری کنید و سوالاتتون رو در تاپیکهای مخصوص به خودش بپرسین

با تشکر

na89k

عضو جدید
کتاب روشهای جداسازی ملون

کتاب روشهای جداسازی ملون

سلام خسته نباشید من تازه با سایت شما اشنا شدم میشه کتاب روشهای جداسازی ملمون را برام بفرستید نیاز فوری بهش دارم ولی پیداش نکردم کمکم میکنید؟

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من تازه با سایت شما اشنا شدم میشه کتاب روشهای جداسازی ملمون را برام بفرستید نیاز فوری بهش دارم ولی پیداش نکردم کمکم میکنید؟

سلام...

کتاب درخواستی شما جزء کتبی هست که یکبار در نت آپلود شد و متاسفانه لینک دانلودش هم خرابه.

بنا به درخواست یکی از دوستانم و همچنین شما، این کتاب رو آپلود کردم:

دانلود کتاب روشهای جداسازی ملون:

free download of

CHEMICAL SEPARATIONS
Principles, Techniques, and Experiments
Meloan, Clifton E

ISBN-10: 0471351970
ISBN-13: 9780471351979

yeta

عضو جدید
با سلام.
لینک دانلود دو تا کتاب زیرو می خوام. ممنون از لطفتون.

Inorganic Reaction Mechanism by M.L. Tobe, J. Burgess
The Study of Kinetic and Mechanism of Reaction of Transition Metal Complexes by Ralph G. Wilkins

vista-pc

عضو جدید
سلام
کتاب حل تمرین نگرشی بر طیف سنجی پاویا رو می خواستم میشه لطف کنید واسه دانلود قرار بدید
ممنون میشم.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
درخواست جزوه

درخواست جزوه

سلام به همه ی مهندسین عزیز
نیاز به جزوه ی شیمی صنعتی 2 دارم .و یک سوال: بهترین روش برای یادگیری شیمی صنعتی 2 چه راهی هست؟؟؟ ممنون
:gol:

یستا

عضو جدید
کتاب سینتیک شیمیایی اچ ای امدی دکتر کریم زارع-جلد اول کتاب استنفلد(حل المسائل) -ترمودینامیک کلاسیک-- کتاب ترمودینامیک اماری دکتر ح

کتاب سینتیک شیمیایی اچ ای امدی دکتر کریم زارع-جلد اول کتاب استنفلد(حل المسائل) -ترمودینامیک کلاسیک-- کتاب ترمودینامیک اماری دکتر ح

کتاب سینتیک شیمیایی اچ ای امدی دکتر کریم زارع-جلد اول کتاب استنفلد(حل المسائل) -ترمودینامیک کلاسیک-- کتاب ترمودینامیک اماری دکتر حسین اقایی یا ترمودینامیک اماری انتشارات علوم تحقیقات تهران--- شیمی فیزیک 2 پیام نور دکتر حسین اقایی یا جلد سوم شیمی فیزیک اتکینز ویرایش چهارم---طیف سنجی مولکولی بنول رو میخوام تو شهر ما که هیچکدومش نبود شما کمکم کنید ممنون

fr.chemi3t

عضو جدید
اگه ممکنه حل تمرین معادلات دیفرانسیل از لیدا فرخو را برام بزارید ,ممنون

rahimi.moj64

عضو جدید
سلام بچه ها اگه کتاب حل التمرین الکتروشیمی بارد داره برام بذاره ممنون

سلام بچه ها اگه کتاب حل التمرین الکتروشیمی بارد داره برام بذاره ممنون

[/QUOTE]

سلام بچه ها اگه کسی کتاب حل التمرین الکتروشیمی بارد داره برام بذاره ممنون

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام از شما دوستان تقاضامندم جزوات درسی شیمی معدنی1 و شیمی الی1 دانشگاه سراسری رو اگه دارن بزارن ممنون میشم متشکرم

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام از شما دوستان تقاضامندم جزوات درسی شیمی معدنی1 و شیمی الی1 دانشگاه سراسری رو اگه دارن بزارن ممنون میشم متشکرم

omid_00002000

عضو جدید
با عرض سلام.
نیاز فوری به کتاب [h=1]Student Solutions Manual to accompany Modern Analytical Chemistry
حل المائل شیمی تجزیه مدرن دیوید هاروی میشه.
همه جا پولی.نمیشه رایگان از جایی دانلود کرد؟؟[/h]

fa7alveh

کاربر ممتاز تالار شیمی
سلام
دوست عزیز آخر کتاب زبان اصلی کتاب پاسخ سوالات هست
اگه کتاب زبان اصلی ندارین بزارم واستون؟

termah

مدیر بازنشسته
هر کاری کرد این کتاب دانلود نشد اگه لطف کنید برام ایمیل ممنون میشم ]حل تمرین شیمی تجزیه هریس

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/365112-درخواست-حل-مسائل-شیمی-تجزیه-هریس
[/QUOTE]

با سلام دوست عزیز

اول اینکه لطفا قوانین تالار رو مطالعه کنید قرار دادن ایمیل و شماره تلفن ممنوع می باشد .

بعد اینکه لینکه بالا به دلیل اینکه از بین رفته بود حذف شده اما ما کتاب تجزیه هریس به همراه جوابیه رو در تا÷یک کتابهای شیمی تجزیه داریم و میتونید استفاده کنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/366310-کتاب-های-تخصصی-و-زبان-اصلی-گرایش-شیمی-تجزیه

بالا