درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahboob.k

عضو جدید
سلام
کسی کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس ترجمه و نوشته ی علی اکبر جعفریان رو داره؟ دو جلدی هست. خواهش میکنم هر کی نشونه ای از این کتاب داره چه تک جلدی و چه دوجلدی، اینجا بذاره.
ممنون

farizin

عضو جدید
دوست عزیز، کتابهای فارسی کپی رایت دارند و اینجا نمیشه گذاشت..اگه به زبان اصلی میخوایین پیدا کنم؟

Mehdi_tsu

عضو جدید
سلام
کسی کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس ترجمه و نوشته ی علی اکبر جعفریان رو داره؟ دو جلدی هست. خواهش میکنم هر کی نشونه ای از این کتاب داره چه تک جلدی و چه دوجلدی، اینجا بذاره.
ممنون

این کتاب زبان اصلیش

ترجمش هم نیست تو اینترنت
http://www.4shared.com/file/SdGUcYUB/Thomas_Calculus_Differential_E.html

mahboob.k

عضو جدید
دوست عزیز، کتابهای فارسی کپی رایت دارند و اینجا نمیشه گذاشت..اگه به زبان اصلی میخوایین پیدا کنم؟

دوست محترم این کتاب خیلی وقته دیگه نه چاپ میشه و نه پیدا! فقط خواستم ببینم تو نت میشه کتاب رو پیدا کرد یا نه. زبان اصلیشو با یه سرچ ساده میتونم پیدا کنم.
بهرحال ممنون از شما.

mahboob.k

عضو جدید
درود دوباره
اگه میشه کتاب حل مسائل معادلات دیفرانسیل سیمونز رو هم پیدا کنید. به هر زبانی باشه فرق نمیکنه. ولی اگه مال دکتر ببائی باشه خیلی خوب میشه.
سپاس

NILUFAR2

عضو جدید
دوستان همه کتاباتون واسه ترم های بالاس! پس ما ترم پایینی ها چی؟ مثلا مدار1 نمی ذارین! ؟در ضمن این کتابا که زبان اصلین یعنی دانلود می کنین و زبان اصلیش و می خونید . زبانم بد نیس ولی نمی دونم جدا باید انقد قوی باشیم که کتابای زبان اصلی رو بخونیم؟ لازمه؟ واسه کار یا ادامه تحصیل؟ بچه های شریف زبان اصلی می خونن؟

hosseinassar

مدیر ارشد
دوستان همه کتاباتون واسه ترم های بالاس! پس ما ترم پایینی ها چی؟ مثلا مدار1 نمی ذارین! ؟در ضمن این کتابا که زبان اصلین یعنی دانلود می کنین و زبان اصلیش و می خونید . زبانم بد نیس ولی نمی دونم جدا باید انقد قوی باشیم که کتابای زبان اصلی رو بخونیم؟ لازمه؟ واسه کار یا ادامه تحصیل؟ بچه های شریف زبان اصلی می خونن؟
به خاطر قانون کپی رایت امکان گذاشتن کتاب فارسی نیست
اگه کتاب خارجی خاصی مد نظرتون هست بگید تا در صورت موجود بودن گذاشته بشه

torpheh

عضو جدید
سلام
کتاب حل المسایل ریاضی مهندسی اروین کرویت سیگ رو می خوام اگه پیدا کردین بی زحمت یه پیام بدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
کتاب حل المسایل ریاضی مهندسی اروین کرویت سیگ رو می خوام اگه پیدا کردین بی زحمت یه پیام بدین

سلام
متاسفانه همه لینک ها به دلیل قانون کپی رایت از روی سرور ها پاک شده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

انوشه*

عضو جدید
باسلا موخسته نباشید لطفا حل کتاب طراحی مدارات مجتمع خطی نوشته بهزاد رضوی رو بزارید خیلی خیلی لازم دارم مرسی

hosseinassar

مدیر ارشد
باسلا موخسته نباشید لطفا حل کتاب طراحی مدارات مجتمع خطی نوشته بهزاد رضوی رو بزارید خیلی خیلی لازم دارم مرسی

سلام
کتاب به همراه حل میتونید از لینک زیر دانلود کنید
ولی متاسفانه سایت سرور فیلــتر شده
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/46060-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9/page3

mohsen68_89

عضو جدید
:cry:با سلام خدمت همگی
دو روزه دارم دنبال کتاب الکترومغناطیس مهندسی چنگ یا هیت میگردم پیدا نکردم
اگر لینک دانلودی چیزی بزارید ممنون میشم

نیازم فقط برای تمریناتش هست تمرین های فصل 1 فعلا
خیلی فوریه
چهارشنبه کلاس دارم باید تمریناتشو ببرم
:cry::cry::cry::cry:
اگه حل المسائلشم بزارید که دیگه خیلی ممنون میشم
ولی نشدم اشکالی نداره یه خورده فشار میارم به مخم جوابشو پیدا میکنم

تازه واردیه دیگه

در ضمن من کتاب غیر درسی زیاد دارم اگه میشه بگید کجا اپلود کنم چطوری بزارم تو سایت که بقیه هم استفاده کنن

با تشکر از شما

hesper

عضو جدید
ریاضی

ریاضی

سلام خسته نباشید ببخشید اگه میشه کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتکرال و هندسه تحلیلی جلد دوم ویراست دوم تالیف لوئیس لیتهلد را داخل سایت قرار دهید.

navidkhob

عضو جدید
سلام
لطفا کتابی درباره تئوری تکنولوژی ادوات نیمه هادی معرفی کنید
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
برای بررسی تئوری تکنولوژی نیمه هادی ها و فیزیکشون به عقیده من ، استفاده از یک کتاب مرجع برای ریفر یا رجوع کردن خوب هست اما در ادامه نباید شما و ذهنتون محدود به اون کتاب بمونه.
تجربه شخصی من اینه که اگر شما از کتب پروفسور بهزاد رضوی استفاده کنید جدا از اونکه از شیوایی مطالب ،پر باری بند بند مطالب و مباحث نو در هر صفحه بهره می برید به خودتون این فرصت رو داده اید که مازاد بر بررسی تئوری و طراحی مدارات مجتمع یا میکروالکترونیک از تجربیات پژوهشی و صنعتی ایشان در مباحث ریز و درشت این زمینه استفاده کنید.
پس از اون خودتون رو مشغول به جستجو در سایت های کمپانی های بزرگ تولید کننده آی سی در جهان کنید.
می تونید از دیتا بوک های مفیدی استفاده کنید.
سایت های کمپانی هایی از قبیل :
national instrument -texas instrument- analog devices

pazhouhesh

عضو جدید
Circuit Theory: Dorf R C, Svoboda J A Introduction to Electric Circuits, 7th ed., John Wiley & Sons ,2006

Electromagnetics: Hammond P and Sykulski J K, Engineering Electromagnetism, Oxford University Press 1994

من احتیاج به این دو کتاب دارم لطفا راهنمایی کنید

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من نياز بسيار فوري به كتاب مخابرات ديجيتال شانموگام دارم البته فارسيش
هم اكنون نيازمنده ياريتان هستيم...

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من نياز بسيار فوري به كتاب مخابرات ديجيتال شانموگام دارم البته فارسيش
هم اكنون نيازمنده ياريتان هستيم...

این کتاب انگلیسیش هم روی نت سخت گیر می یاد (تا پارسال که اصلا نبود ! ) چه برسه فارسی
کتاب های فارسی هم بر روی سایت قرار نمی گیرن به دلیل قانون کپی رایت
موفق باشید

saber13

عضو جدید
درخواست کتاب مدارات مجتمع آنالوگ گری

درخواست کتاب مدارات مجتمع آنالوگ گری

سلام
از دوستان کسی این کتاب را دارد؟

hosseinassar

مدیر ارشد
Circuit Theory: Dorf R C, Svoboda J A Introduction to Electric Circuits, 7th ed., John Wiley & Sons ,2006

Electromagnetics: Hammond P and Sykulski J K, Engineering Electromagnetism, Oxford University Press 1994

من احتیاج به این دو کتاب دارم لطفا راهنمایی کنید
متاسفانه چیزی چیدا نشد

سلام به همه عزیزان لینک دانلود این کتاب رو محبت کنید بذارید:\
Science and technology of chemiresistor gas sensors
By Dinesh K. Aswal, Shiv K. Gupta
http://www.amazon.com/gp/search?inde...rds=1600215149
سلام متاسفانه چیزی چیدا نشد

سلام
از دوستان کسی این کتاب را دارد؟

سلام
اسم کتابی که مخوایید به صورت انگلیسی بنویسید
تا در صورت موجود بودن قرار داده بشه

kiasha-gh

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشيد
من کتاب ماشينهاي الکتريکي نوشته سلمون و حل تمرينش لازم دارم. اگه کمک کنيد ممنون ميشم
راستي حل المسايل ميکروالکترونيک رضوي نداريد؟

omdtjk

عضو جدید
سلام دوستان
کسی حل المسائل کنترل دیجیتال اگاتا رو داره؟ منظورم حل المسائل discrete time control systems هست. اگه کسی داره ممنون میشم قرار بده.

saber13

عضو جدید
سلام
اسم کتابی که مخوایید به صورت انگلیسی بنویسید
تا در صورت موجود بودن قرار داده بشه[/QUOTE]

Analysis and Design of Analog Integrated Circuits by Paul R. Gray Paul J. Hurst

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا