[ درخواست پروژه ] ►خود را اینجا مطرح کنید

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام
هرکی تحقیقی در مورد بتن,اجرای بتن,اجرای فولاد می خواد بگه تا براش میل بزنم

با سلام
اين دوست عزيزمون(اقا عماد) اين تايپيك رو نزديك به دو سال پيش ايجاد كرده اند و تا به حال حتي سر هم به آن نزده اند . تايپيك ايشون و مشابه اين موضوع در تالار درخواست ها به وفور پيدا ميشه ، از ساير دوستان تقاضا مندم ، بجاي تبادل ايميل ، كمي تلاش پيشه كنند و در تالار مذكور جستجو كنند تا به جواب نهايي خودشون برسند .

با تشكر

sarbezir90

عضو جدید
سلام..................کمممممممممممممممممکککککککککککککککککککککک.................

پروژه ای در مورد یکی ازمصالح صنعتی....................

لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااا.................................

باتشکر

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام..................کمممممممممممممممممکککککککککککککککککککککک.................

پروژه ای در مورد یکی ازمصالح صنعتی....................

لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااا.................................

باتشکر

سلام
ورودتون به تالار رو خوش آمد ميگم .
ببشيد ، منظورتون از مصالح صنعتي چي هست ؟؟

arien

عضو جدید
دوستان عمرانی؟؟؟؟کمک.......

دوستان عمرانی؟؟؟؟کمک.......

سلام دوستان.
من یه تحقیق میخوام راجع به اینکه "از کاهش قابلیت نفوذپذیری رسهای فعال در کجاها استفاده می شود"
لطفا یکی کمکم کنه.
ممنون میشم.:gol:

arien

عضو جدید
یکی هم به داد ما برسههههههههههههه:cry:
43 تا کاربر آنلاین تو بخش عمران هست.خب یکی هم به ما کمک کنه.:cry:

fatima0

عضو جدید
مقاله

مقاله

راجع به کاخ سفید اطلاعاتی ندارید. ازلحاظ معماریش.

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...................کسی درموردکرسی چینی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفااااااااااا

reza2011

عضو جدید
مرسی از راهنماییتون...........ولی این تایپیک ودیده بودم............تقریبامیتونم میگم چیزخاصی ندیدم............بازم مرسی
:cool:

دوست عزيز اگر تاپيك رو ديدي چطور ميگي چيز خاصي نديدي ؟؟؟؟؟؟؟ :mad: يعني نديدي كه من جواب سئوالت رو دادم .... نا سلامتي مهندسيااااااا ....

واقعا كه بعضي وقتا خستگي تو تن آدم باقي ميمونه .. شما سر به تاپيك ميزني نميدوني كه بايد بري آخر صفحه و آخرين جوابي كه من دادم رو ببيني ...

دوباره به صفحه زير مراجعه كن و جوابي كه من در پايان صفحه به سئوالت دادم رو ببين ....

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/48114-پی-و-کرسی-چینی/page3

آخرین ویرایش:

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز اگر تاپيك رو ديدي چطور ميگي چيز خاصي نديدي ؟؟؟؟؟؟؟ :mad: يعني نديدي كه من جواب سئوالت رو دادم .... نا سلامتي مهندسيااااااا ....

واقعا كه بعضي وقتا خستگي تو تن آدم باقي ميمونه .. شما سر به تاپيك ميزني نميدوني كه بايد بري آخر صفحه و آخرين جوابي كه من دادم رو ببيني ...

دوباره به صفحه زير مراجعه كن و جوابي كه من در پايان صفحه به سئوالت دادم رو ببين ....

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/48114-پی-و-کرسی-چینی/page3

ای بابا مهندس جان چرامیزنی؟؟؟؟؟:redface::(..........................بله دیدم اگه دیده باشیدتشکرم کردم............................لطف کردید ولی کمه خودم هم یه سری مطلب جمع کردم ولی میخوام کامل بشن.............بازم مرسی ازکمکتون;)

reza2011

عضو جدید
ای بابا مهندس جان چرامیزنی؟؟؟؟؟:redface::(..........................بله دیدم اگه دیده باشیدتشکرم کردم............................لطف کردید ولی کمه خودم هم یه سری مطلب جمع کردم ولی میخوام کامل بشن.............بازم مرسی ازکمکتون;)

اول نديده بودي .. چون اگر ديده بودي نميگفتي من كه چيز خاصي نديدم ...:D

ببينم مگه ميخواي درباره كرسي چيني كتاب بنويسي كه ميگي كمه :biggrin:؟؟؟ كرسي چيني چيزي نداره بيش از اين كه من گفتم ....

ضمنا دوست گرامي من واسه تشكر جواب نميدم .. تشكر شخصيت خود شما رو نشون ميده .... موفق باشي .

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول نديده بودي .. چون اگر ديده بودي نميگفتي من كه چيز خاصي نديدم ...:D

ببينم مگه ميخواي درباره كرسي چيني كتاب بنويسي كه ميگي كمه :biggrin:؟؟؟ كرسي چيني چيزي نداره بيش از اين كه من گفتم ....

ضمنا دوست گرامي من واسه تشكر جواب نميدم .. تشكر شخصيت خود شما رو نشون ميده .... موفق باشي .

چرا همون اول دیدم...................بابابیخیال مهندس ...............من معذرت میخوام خوبه؟؟؟؟:D:redface:

نه راستش یه مقدار زیادی استادم و ضایع کردم حالا گیرداده مطالب جامع درباره کرسی چینی........ازمطلب ودتایل و...:confused::eek:

reza2011

عضو جدید
چرا همون اول دیدم...................بابابیخیال مهندس ...............من معذرت میخوام خوبه؟؟؟؟:D:redface:

نه راستش یه مقدار زیادی استادم و ضایع کردم حالا گیرداده مطالب جامع درباره کرسی چینی........ازمطلب ودتایل و...:confused::eek:

نه عزيزم .. شوخي كردم .. معذرت واسه چي ... :heart: .. ضمنا حقت همينه .. تا تو باشي حال استادت رو نگيري ...:biggrin:

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزيزم .. شوخي كردم .. معذرت واسه چي ... :heart: .. ضمنا حقت همينه .. تا تو باشي حال استادت رو نگيري ...:biggrin:

خب وقتی درمورد چیزی اطلاعاتش کمه بایدبگه دیگه........احساس بلدی زیادکرد...................حالالطفااگه اطلاعات بیشتری تونستیدبذارید............مرسسسسسسسی

reza2011

عضو جدید
ممنون از کمکتون ...
ولی مشکل اینجاست که من اصلا کار با پاورپوینت رو بلد نیستم ....

خب مشكلي نيست ... من در اينجا چند فايل آموزش نرم افزار پاور پوينت 2010 رو ميزارم .... به سادگي و با صرف كمي وقت در عرض چند ساعت قادريد خودتون يك اسلايد بسيار زيبا براي پروژه تون خلق كنيد ...

مشاهده سايت آموزش پاور پوينت 2010 به زبان فارسي با متن فارسي و تصوير

دانلود مستقيم تمامي فايل هاي آموزشي مربوط به پاور پوينت 2010 به حجم 75 مگابايت

دانلود مستقيم تمامي فايل هاي آموزشي مربوط به پاور پوينت 2007 به حجم 68 مگابايت

دانلود مستقيم تمامي فايل هاي آموزشي مربوط به پاور پوينت 2003 به حجم 65 مگابايت

ضمنا مغازه هاي كامپيوتري هم معمولا پروژه پاور پوينت رو انجام ميدن فقط لازمه كه از متوني كه بالا واستون گذاشتم كپي كرده و روي يك فايل ورد پيست كنيد تا بتونيد متن رو به اونها بديد تا براتون اسلايد رو بسازن ... هر اسلايد تشكيل شده از يك سري تصوير كه با افكتهاي خاصي كه بينشون قرار ميگيره به نمايش در مياد . هر تصوير رو شما مشخص ميكني ... مثلا تصوير ميتونه تركيبي از عكس و متن باشه يا فقط متن باشه . ميتونيد براي ظاهر شدن يا ناپديد شدن هر متن يا عكس افكت خاصي تعيين كنيد . ضمنا براي مدت ظاهر شدن هر جمله عددي رو مشخص ميكنيد ...

توصيه ميكنم خودتون اين كار رو انجام بديد چون نرم افزار پاور پوينت بسيار ساده و شيرين هست . موفق باشي عزيزم .

بهاره نقش

عضو جدید
درخواست فایل پاورپوینت

درخواست فایل پاورپوینت

من از مراحل اجرای ساختمانهای بتنی پاورپوینتی لازم دارم.خیلی هم عجله دارم.لطفا بهم کمک کنید.(مربوط به درس سازهای بتن آرمه از استاد مستوفی نژاد)خیلی ممنونم@@@@@@@@

مريم قدسي

عضو جدید
من دارم يه پروژه راجع به وينيل آماده ميكنم.خواهشا" كمكم كنيد.

مريم قدسي

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام.من دارم يه پروژه راجع به وينيل آماده ميكنم.خواهشا" كمكم كنيد.:)

rebekajoon

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

در مورد یک ساختمان فرضی و روش های اجرا و زمان بندی پروژه با استفاده از نمودار گانت و هزینه اجرای آن. اگه کسی پروزه ای داره ممنون میشم کمکم کنه.