درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

H_mechanical eng

عضو جدید
سلام دوستان :)
راستش من مهندسی مکانیک می‌خونم اما پایان‌نامه‌ی کارشناسیم راجع به شیرین کردن آب دریاها توسط هیدرات‌های گازیه
هر چی گشتم نتونستم هیچ منبعی پیدا کنم، تا آخر تابستون هم باید تحویلش بدم
می‌خواستم خواهش کنم اگر کسی کتابی، سایتی، مقاله‌ای یا در کل هر منبع و هر چیزی که بتونه راجع به این موضوع بهم کمک کنه، می‌شناسه، لطف کنه و بهم معرفی کنه
واقعا ممنون می‌شم :)

shahin.20

عضو جدید
سلام دوستان شب و روزشون خوش...من میخوام 1سری فایل های ویدیویی تدریس برای درس های اصلی رو جمع آوری کنم...از اساتید ایرانی چیزی پیدا نکردم ولی خارجی چندتا هندی پیدا کردم...
کسی میتونه اینجا منو راهنمایی کنه؟که از کجا میتونم پیدا کنم و این حرفا؟
فایل ویدیویی تدریس 1ترم کامل و منظورمه

engm

عضو جدید
با سلام

یک درخواستی داشتم :

بنده آمورزشی فارسی برای آفیس که شامل word و excel و .... می شود را برای مهندسی شیمی می خواستم !

از این جهت این درخواست را اینجا مطرح کردم که از این آموزش برای مصاحبه آزمون های استخدامی مهندسی شیمی و نفت استفاده نمایم .

ازلطف و توجه شما قبل از هر چیز ممنونم. :gol:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوستان شب و روزشون خوش...من میخوام 1سری فایل های ویدیویی تدریس برای درس های اصلی رو جمع آوری کنم...از اساتید ایرانی چیزی پیدا نکردم ولی خارجی چندتا هندی پیدا کردم...

اره .. فیلم آموزشی دروس دانشگاهی ایرانی تو اینترنت پیدا نمی شه ... ولی خارجی باید زیاد باشه !! مثلاخودم فیلم آموزشی ترمودینامیک دانشگاه MIT رو دارم که فکر میکنم از خود باشگاه دانلود کردم و باید تو بخش فیلم های مهندسی شیمی باشه ....

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام

یک درخواستی داشتم :

بنده آمورزشی فارسی برای آفیس که شامل word و excel و .... می شود را برای مهندسی شیمی می خواستم !

از این جهت این درخواست را اینجا مطرح کردم که از این آموزش برای مصاحبه آزمون های استخدامی مهندسی شیمی و نفت استفاده نمایم .

ازلطف و توجه شما قبل از هر چیز ممنونم. :gol:

سلام دوست من ...

آموزش افیس دیگه مهندسی شیمی و غیر مهندسی شیمی نداره ... همه مهندسین تقریبا یه جور از این نرم افزار ها استفاده می کنند که شما هم تو باشگاه می تونید آموزششون رو پیدا کنید و هم خیلی ساده اگه تو گوگل سرچ کنید آموزش افیس براتون لینک کتابای آموزشی افیس رو که فارسی هم هستند، میاره ...

H_mechanical eng

عضو جدید
راستش من مهندسی مکانیک می‌خونم اما پایان‌نامه‌ی کارشناسیم راجع به شیرین کردن آب دریاها توسط هیدرات‌های گازیه
می‌خواستم خواهش کنم اگر کسی کتابی، سایتی، مقاله‌ای یا در کل هر منبع و هر چیزی که بتونه راجع به این موضوع بهم کمک کنه، می‌شناسه، لطف کنه و بهم معرفی کنه

[h=2][/h]
دوستان لطف کنید به منم کمک کنید خیلی کارم ضروریه
ممنون از همه

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
http://ocw.mit.edu/courses/
http://oyc.yale.edu/

gole mikhak

عضو جدید
ممنونم بابت تذکر
ولی اون دفعه خود شما به همچین مقاله های جواب دادین فک کردم دسترسی دارید به خاطر همین گفتم

عذر می خوام

baharezard_m

عضو جدید
سلام...
نماز و روزه هاتون قبول...
ممنون میشم مطالبی در مورد"تجاری سازی محصولات آزمایشگاهی"در اختیارم قرار بدید...
ممنون...
اینم ایمیلم:
baharezard_m@yahoo.com

P O U R I A

مدیر تالار

سلام دوست من ... مطلب درباره هیدرات های گازی بسیار زیاده ... به اینجا یه سر بزنید حدود 65 مقاله درباره هیدرات های گازی وجود داره که فارسی هست ...

[h=1]دانلود 65 مقاله، در حیطه هيدرات هاي گازي ( نحوه تشكيل و كاربردهاي آن )[/h]

در تاپیک زیر هم مطالب زیادی می تونی پیدا کنی ...

[h=1]هیدرات گازی[/h]

iran711

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من به یک مشکل بر خوردم و این که راجع به موضوع نقش جاذب ها در صنایع پالایش ، پتروشیمی ، گاز و نفت کمک می خوام اگر کسی در این موضوع مقاله ای داره کمکم کنه
اگرر به صورت word باشه ممنون می شم

sahar tj

عضو جدید
نه ربطی به ارزشش نداره
در فرایند های تصفیه آب و فاضلاب، فرایندها مهمترند حالا اگر آلاینده ای که انتخاب میکنید مهمتر باشه چه بهتره!!! اینایی که من میگم بیشتر برای چاپ مقاله است وگرنه تو ایران شما هر کاری هم بکینید کسی چیزی نمیگه :cool:

اگر کار آزمایشگاهی می خواید بکنید لااقل رنگزایی انتخاب کنید که کمتر کار کردند. و اگرهم فرایندتون Destructive هست بهتره واسطه هاش هم تعیین کنید.

منم منطورم همین بود،که ارزش مقاله کردن داشته باشه،حتی در حد ISI !؟!
کارم آزمایشگاهیه،جالا که شما اطلاعات خوبی دارین پیشنهاد میدین روی کدوم رنگزا بهتره کار کنم،به استادم پیشنهاد بدم،شاید قبول کنه؟!

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم. سوالی داشتم
برای سیستمهای دوجزیی شرط دوفازی شدن (تعادل نوع LLE) رو میدونیم. منحنی dG یه جایی تغییر تقعر بده. حالا سوالم اینه ما یه مخلوط سه جزئی یا چهار جزئی یابالاتر داریم. از کچا بدونم دو فازی میشه یا نه؟

alireza66_85

عضو جدید
دوستان لطف کنید به منم کمک کنید خیلی کارم ضروریه
ممنون از همه

دوست عزیز معمولا تو این زمینه ها فایل فارسی به سختی گیر میاد، البته سرچ نکردم.
شما میتونی به ساینس دایرکت مراجعه کنی. یه ژورنال هست به اسم desalination که با سرچ کردن عباراتی مثل
[h=1]seawater desalination by gas hydrate process[/h]می تونی مقالات خوبی پیدا کنی.
یه نمونه هم برات ضمیمه کردم
مشاهده پیوست 1-s2.0-S0011916411001111-main.pdf[h=1][/h]

مهندس هنرفر

عضو جدید
پروژه فارغ التحصیلی

پروژه فارغ التحصیلی

با سلام .
سال تحصیلی جدید به امید خدا سال آخر دوره کارشناسیم (صنایع گاز) هست.
اما بزای موضوع پروژه دچار مشکل هستم.
نمیدونم چه موضوعی بایذ باشه و چطور؟
لطفا اطلاعاتی در این مورد به من بدین.
ممنون

بالا