درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم بستگی داره زیاد انتخاب رشته نکردم .ولی اگه امسال حال خوندن داشته باشیم شانسمون زیاد میشه..

lakistan

عضو جدید
مگه کتابخونه نمیتونین برین؟کار امروز رو نباید به فردا انداخت.از الآن شروع کنین هرچه زودتر شروع کنین جلوتر هستین.چون تو خوابگاهین واجب نیس که ۹ ساعت بخونین همین ۶ ساعتی که توی برنامه خودم هست رو بخونین فعلاً کافیه.
آره\كلا بيشتر از شيش ساعت نميشه\چون پرو‍ژه ام رو بايد تحويل بدم.ولي بعد پروژه هم واحد دارم

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره\كلا بيشتر از شيش ساعت نميشه\چون پرو‍ژه ام رو بايد تحويل بدم.ولي بعد پروژه هم واحد دارم
همین ۶ ساعت رو تا آخر ادمه بدین مطمئن باشین تموم میکنین.پروژه هم که کار تفریحیه و باعث بازشدن دیدتون نسبت به درسا میشه.

pegah.a

عضو جدید
میشه لطف کنید مطالبی راجع به kettle type reboiler در اختیارم بذارید.مرسی

javadpetroleum

عضو جدید
سلام به مدیران و بزرگان.آقا ما مقالات فارسی از سیویلیکا میخوایم.لینکشونم گذاشتم اما کسی دانلود نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

che-en

عضو جدید
باتری های rechargable

باتری های rechargable

اینجا کسی روی این باتری ها کاری انجام داده؟؟ مقاله یا سایتی رو میتونید لینک کنید برام به خصوص اطلاعاتتون اگه در مورد باتریهای هیبریدی (پیل الکتروشیمیایی) باشه بهتره:que::smile:

ooskarim

عضو جدید
سلام دوستانا
این جزوه های پارسه یا مدرسان که 200 تومنم خرجشه به درد میخورن یا راهیان و پوران کفاف میکنه؟؟؟؟
ممنون

mahtab_chem

عضو جدید
سلام دوستان منم میخوام به جمع اضافه بشم و ایشالا امسال همه واسه ارشدمون تلاش کنیم
ابته من پایان نامه هم دارم:(
میخوام برنامه ریزیمو از مرداد شروع کنم و تابستون رو فقط عملیات و حرارت بخونم،نظرتون چیه؟

mahtab_chem

عضو جدید
آزمون مرحله اول پارسه 1389

آزمون مرحله اول پارسه 1389

امیدوارم به درد بخوره
آزمونای بعدی رو هم چند روز دیگه آپلود میکنم;)

پیوست ها

• 892811.pdf
    263.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • P.MSHimi.pdf
    151.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم میخوام به جمع اضافه بشم و ایشالا امسال همه واسه ارشدمون تلاش کنیمابته من پایان نامه هم دارم:(میخوام برنامه ریزیمو از مرداد شروع کنم و تابستون رو فقط عملیات و حرارت بخونم،نظرتون چیه؟
سلام خوش اومدین به گروه.اینکه پایان نامه دارین ناراحتی نداره.خوشحالی هم داره.چون اینجوری دیدتون نسبت به درسا کاربردی تر میشه و ایجوری در ذهنتون تثبیت میشه.اینکه تابستون رو فقط ۲تا درس بخونین از نظر من درست نیس.بهتره که حداقل ۵درس رو توی برنامه ریزیتون جا بدین.میتونین برای شروع از ۲تا فایلی که گذاشتم توی نظرات قبلی استفاده کنید.

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستانا
این جزوه های پارسه یا مدرسان که 200 تومنم خرجشه به درد میخورن یا راهیان و پوران کفاف میکنه؟؟؟؟
ممنون
آره.همون راهیان رو هم فقط بخونی کفاف میده.مهم اینه که خوب بخونی نه اینکه ۲،۳ تا کتاب بخونی.

roozis

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

سلام به همه ی بچه های گل سایت .اگه خدا بخواد دارم فارغ التحصیل مشم اما گیر پروژمم راستش خیلی وقته دنبال کاراشم اما هرچی میگردم کمتر پیدا میکنم.موضوع پروژم این هستش به خدا ثواب داره کمکم کنید دوست دارم سریع کارام ردیف شن .ممنون میشم هرکس هر مطلبی راجع بهش داره بذاره واسم دعاش میکنم. Synthesis of dme from co[SUB]2[/SUB]-H[SUB]2[/SUB] GAS MIXTURE

hysteric

عضو جدید
سلام بچه ها اقا من یه کتاب ریاضی پارسه تالیف مهندس یوسف یوسف رشیدی دیدم حجم کمی داشت(ریاضی کاریردی عددی)
اما شنیدم از یکی از بچه ها ریاضی پارسه تالیف مهندس طاهری هست کدوم درسته فرق میکنن یا اینکه مثل هم هستن

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اقا من یه کتاب ریاضی پارسه تالیف مهندس یوسف یوسف رشیدی دیدم حجم کمی داشت(ریاضی کاریردی عددی)
اما شنیدم از یکی از بچه ها ریاضی پارسه تالیف مهندس طاهری هست کدوم درسته فرق میکنن یا اینکه مثل هم هستن
سلام.من هر دوتاشو دیدم.اون کم حجمه 160 صفحه هست اونی که تالیف طاهری هست که خودمم دارمش خیلی رونتر گفته و نکته هارئ جداکرده و تست های خوبی هم داره.به همه پیشنهاد میکنم این کتابو بگیرن.کامل تر از این من ندیدم.

hysteric

عضو جدید
سلام.من هر دوتاشو دیدم.اون کم حجمه 160 صفحه هست اونی که تالیف طاهری هست که خودمم دارمش خیلی رونتر گفته و نکته هارئ جداکرده و تست های خوبی هم داره.به همه پیشنهاد میکنم این کتابو بگیرن.کامل تر از این من ندیدم.
ممنون از راهنماییت اونی که تالیف طاهری هست دست نویسه یا کتاب چاپیه و از کجا میشه گیر اورد
؟

آخرین ویرایش:

mohandes-87

عضو جدید
سلام بچه هاخوبید؟چهخبر؟تاکجاخوندید؟من جرم 2فصل ریاضی 2فصل سیالات دوفصل حرارتم 2فصل خوندم

بالا