درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

eli1989

عضو جدید
عزیزم من خودم del-latitude گرفتم و راضی هستم ولی تقریبا دوبرابر این پولی هستش که شما میگی اما در کل به نظرم del خوبه مدلهای دیگش و دوستام گرفتن همین حدود قیمت و راضی هم هستن:)
موفق باشی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فقط و فقط dell
مثل اسب کار میکنه واسه آدم...
بقیه ی مارکا درسته کیفیته مانیتورشون بهتره اما بعد از یکی دو ماه تعمیری میشن...
مال من دل 1520 وسترو....
خداییش 3 ساله اخ نگفته...
به عنوانه یه مهندس شیمی میگم عالیه و PES رو عالی اجرا میکنه!!!:biggrin:
شوخی کردم
ببین دل اینسپایرون 5110 چند قیمته؟؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز به تاپیک های مرتبط با لپ تاپ سری بزنید(بچه ها نظرات مفیدی راجع به این مطلب دادن)

ekbatani_s

عضو جدید
شركت مواد مهندسي دياكو نانو تك (Diyaco NanoTech)

شركت مواد مهندسي دياكو نانو تك (Diyaco NanoTech)

شركت مواد مهندسي دياكو نانو تك
اين شركت در سال 1390 با كادري متشكل از متخصصان شيمي،پليمر و مديريت با هدف انجام آزمون‌هاي كنترل كيفيت و توليد سامانه‌هاي پلي‌يورتاني شروع به فعاليت نموده‌است. از اهداف اين شركت جلب رضايت مشتريان، رعايت استاندارد‌هاي داخلي و بين‌المللي،اشتغال‌زايي،افزايش كيفيت و حضور در بازار‌هاي داخلي و تامين‌ نياز‌هاي آن‌ها مي‌باشد. اين شركت با كادر تحقيقاتي خود مي‌تواند با استفاده از تجهيزات مناسب و روز دنيا اطلاعات محصولات را اندازه‌گيري و تحليل‌نمايد.
تلفن‌تماس: 021-44580150 / 0912-1362089(مهندس اكباتاني)

آخرین ویرایش:

VASPORGAN

عضو جدید
معرفی منابع قوی برای ارشد

معرفی منابع قوی برای ارشد

سلام.بچه ها من تقریبا 6 الی 7 سالی از درس دور بودم می خواستم ببینم چه منابعی واسعه ارشد خوبه تا بخونم؟ایه یه سری اطلاعات بدید ممنون میشم

VASPORGAN

عضو جدید
راهنمایی درمورد گرایش و منابع ارشد مهندسی شیمی

راهنمایی درمورد گرایش و منابع ارشد مهندسی شیمی

سلام بچه ها من 6 الی7 سالی از درس دور بودم والان تو عسلویه تو پترو شیمی شاغلم>می خواستم ببینم کدوم گرایش واسم خوبه ومنابع درسی چی بخونم.ممنون میشم اگه جواب بدید

Sensero

عضو جدید
کار و تحصیل همزمان

کار و تحصیل همزمان

با سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم انجمن
به نظر شما میشه همزمان با کار کردن در وزارت نفت (به طور کلی کارهای تمام وقت و مناطق عملیاتی جنوب (حالا یا به صورت اقماری یا شیفتی یا ...)) با مدرک لیسانس مهندسی
در یه رشته ارشد درس خوند ؟
و اینکه چه دانشگاههایی یا دوره هایی (از قبیل روزانه,شبانه,آزاد,پیام نور,غیرحضوری و ...) میتونن با این شرایط کنار بیان و گیر ندن ؟
با در نظر گرفتن اینکه هدف از ادامه تحصیل در حین کار ارتقای سطح شغلی و افزایش حقوق و مزایاست.
اصلا به نظر شما برای کسی که تازه میخواد بره سر کار این کار مفیده (و آیا ممکنه؟) یا بهتره بعد از مدتی با سابقه بشه بعد ادامه تحصیل بده ؟
ضمنا کسی اگه تو فروم این کارو کرده لطف کنه بیاد و راهنماییمون کنه.
یه سوال دیگه : تفاوت حقوق کارشناس ارشد با کارشناس بدر نضر داشتن سابقه یکسان و شرکت مشابه چجوریاس ؟
خیلی حرف زدم ببخشید :redface:
متشکرم از توجهتون.

sarasaj

عضو جدید
سلام.
تا جایی که من در جریان هستم و بین آشناها دیدم و درحال حاضر هم هستن، همزمان با کار توی شرکت نفت می تونید درس بخونید منتها دوره های روزانه رو شک دارم بتونیبد راحت مشغول به تحصیل شید درشون چون توی مقطع ارشد دوره های روزانه عمدتا ازتون عدم اشتغال به کار می خوان و شرکت نفت هم مرخصی به این سادگی بهتون نمیده. ضمنا اگر همکاراتون هم مثل خودتون محصل باشن برا امتحاناتونم آخرش کلی دردسر خواهید داشت.
و اما اینکه از نظر ارتقا بعد از تحصیل دو حالت داره:
اگر مدرک تحصیلیتون مرتبط با شغلتون محسوب بشه و پست سازمانیتونم سازگار باشه مشکل خاصی نخواهید داشت ولی در بدترین شرایط مجبور میشید که امتحان مجدد استخدامی رو برای تعدیل مدرک شرکت کنید.
حالت دومم اینه که مدرک نامرتبط باشه که فکر کنم دو و نیم درصد پایه افزایش حقوق می خورید مگر اینکه بتونید پست مرتبط بگیرید!
تفاوت حقوق کارشناسی و کارشناسی ارشدم دو مدله. حقوق فردی که با ارشد استخدام شده نسبت به کارشناسی بیشتره اما تعدیل مدرک تا اون حد متفاوت نیست هرچند بازم مبلغ قابل توجهی میشه.
موفق باشید

Sensero

عضو جدید
سلام.
تا جایی که من در جریان هستم و بین آشناها دیدم و درحال حاضر هم هستن، همزمان با کار توی شرکت نفت می تونید درس بخونید منتها دوره های روزانه رو شک دارم بتونیبد راحت مشغول به تحصیل شید درشون چون توی مقطع ارشد دوره های روزانه عمدتا ازتون عدم اشتغال به کار می خوان و شرکت نفت هم مرخصی به این سادگی بهتون نمیده. ضمنا اگر همکاراتون هم مثل خودتون محصل باشن برا امتحاناتونم آخرش کلی دردسر خواهید داشت.
و اما اینکه از نظر ارتقا بعد از تحصیل دو حالت داره:
اگر مدرک تحصیلیتون مرتبط با شغلتون محسوب بشه و پست سازمانیتونم سازگار باشه مشکل خاصی نخواهید داشت ولی در بدترین شرایط مجبور میشید که امتحان مجدد استخدامی رو برای تعدیل مدرک شرکت کنید.
حالت دومم اینه که مدرک نامرتبط باشه که فکر کنم دو و نیم درصد پایه افزایش حقوق می خورید مگر اینکه بتونید پست مرتبط بگیرید!
تفاوت حقوق کارشناسی و کارشناسی ارشدم دو مدله.
حقوق فردی که با ارشد استخدام شده نسبت به کارشناسی بیشتره اما تعدیل مدرک تا اون حد متفاوت نیست هرچند بازم مبلغ قابل توجهی میشه.
موفق باشید
بیش از 1.5 برابره ؟

yasin131

عضو جدید
سلام / به نظرم کتابای پوران پژوهش خیلی عالی درس رو تعریف کردن . البته کتابای راهیان ارشد هم خیلی خوبه

bahar29

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

سلام دوستان, منم دنبال منابع و جزوات ارشد رشته ی مهندسی شیمی و رشته ی مهندسی مواد (نانو فناوری ) هستم...
ممنون میشم کمکم کنید...

Engshimi

عضو جدید
حل مسئله بهینه سازی با متلب

حل مسئله بهینه سازی با متلب

من باید ی بهینه سازی در مورد پارامترهای ریت واکنش با استفاده از متلب انجام بدم
اگه کسی تا به حال کار کرده بگه که ازش سوالامو بپرسم
بیشتر منظورم روش کاره همون راه حل کلی

سلام دوست عزیز

شما می توانید با استفاده از دستور optimtool وارد محیط بهینه سازی متلب شوید ، بسته به نوع سوال یک روش را انتخاب می کنید ( مثلاً الگوریتم ژنتیک یا افمین کا و ...) باید تابع هدف را داخل

یک ام فایل قرار داده و در انجا نام ان را وارد می کنید ، سپس قیود را ثبت می کنید . حالا دیگر نهار ما اماده شده می توانید نتایج را میل نمایید .

البته برای بدست اوردن نتیجه خوب باید options هم تنظیم کرد که بیان انها خارج از حوصله باشگاه است

nicenet1369

عضو جدید
سلام.بچه ها من تقریبا 6 الی 7 سالی از درس دور بودم می خواستم ببینم چه منابعی واسعه ارشد خوبه تا بخونم؟ایه یه سری اطلاعات بدید ممنون میشم

اگه دانشجو بودی یجور دیگه بهت میگفتم ولی حالا که از درسها دور بودی به نظر من باید برای هر درس اول یه رفرنس بخری بعدم یا پوران پژوهش یا مدرسان شریف یا ماهان سبک نگارششون یکیه هر کدوم راحتتری
اگه برنامه ریزیم واست سخته برو پوران پژوهش آزموناشم بنویس خیلی بدردت خواهد خورد

yasin131

عضو جدید
کتابای ماهان همش کپی بردای از کتابای راهیان ارشد و پوران پژوهشه!! بیش از حد خلاصه گویی کرده و سرشار از غلط های املایی هستش!!!

nicenet1369

عضو جدید
پارسه کتابای کاربرد تو 20 فصل(معادلات ریاضیمهندسی کاربرد) و تافل زبانو چاپ کرد بنظر جالب میان

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام
من هم چند وقت پیش با همین مشکل مواجه شدم,ولی شبانه ی ارشد قبول شدم که نرفتم چون مرخصی نمیدن , بعدشم حیفه ادم کارشو از دست بده چون همه درس میخونیم برا کار دیگه,و دانشگاههای دولتی تقریباً 3 یا 4 روز در هفته کلاس دارن , و 5 شنبه و جمعه هم تعطیلن
اما ارشد دانشگاه ازاد شاهرود خوبه چون فقط 5شنبه جمعه ها کلاس دارن و بیشتر بچه ها شاغلن و سرکلاسارو نمیان بستگی به استادم داره که به حضور غیاب چقد گیر بده
اما اگه دانشگاه دولتی تو شهر خودتون باشه خوبه
موفق باشین

bahar29

عضو جدید
منابع

منابع

سلام
من دانشجو هستم و اول راه.. کم کم درسای تخصصیمون داره شروع میشه.. میخوام از همین الان برنامه بریزم, درسامو که میگیرم واسه کنکور هم بخونم... دنبال منابع و جزوه های مرجع هستم.(گرایشم صنایع پتروشیمی هست ولی واسه ارشد دوست دارم برم نانو فناوری) اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید...

a4d1ng

عضو جدید
سلام
من دانشجو هستم و اول راه.. کم کم درسای تخصصیمون داره شروع میشه.. میخوام از همین الان برنامه بریزم, درسامو که میگیرم واسه کنکور هم بخونم... دنبال منابع و جزوه های مرجع هستم.(گرایشم صنایع پتروشیمی هست ولی واسه ارشد دوست دارم برم نانو فناوری) اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید...

فعلا بچسبین به همون درساتون
کنکور رو تو 5 ماه میشه به راحتی جمع کرد
نگرتن نباشید;)

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من بستگی به رییست داره که بزاره بری یا نه
من تو دوستان 7 تا 10 نفر هستند که دارن درس می خونن سر کار هم که هستند

sarasaj

عضو جدید
منم افراد زیادی رو توی شرکت نفت دیدم که همزمان هم کار می کنن و هم درس می خونن. به هر حال پیشنهادم اینه که برای کسب اطلاعات دقیق تر به انجمن نفتالو که بچه های زاگرس جنوبی که توی منطقه پارسیان کار می کنن راهش انداختن برید و اونجا سوالاتونو ازشون بپرسید. هرچی باشه اونا بهتر از ما می تونن راهنماییتون کنن. چه درباره ی حقوق و چه در زمینه ی شرایط تحصیل هم زمان با کار. آدرسشم اینه:
http://www.forum.naftaloo.com/index.php
ا
میدوارم مفید واقع بشه

parvin hosseini

عضو جدید
درخواست مطلب علمی راجب الکتروسنتز

درخواست مطلب علمی راجب الکتروسنتز

با سلام و عرض ادب
لطفم کمکم کنید
من یه اطلاعات کلی راجب الکتروسنتز میخوام. لطفا اگر مطلبی دارید برام بذارید
پیشاپیش به شما عزیزان خسته نباشید میگم و از همتون سپاسگذارم

سی و سه پل

عضو جدید
سلام. ممنون میشم اگه کسی این دوتا مقاله را برام پیدا کنه:
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/...ionid=303C581443925525393060E7B3FD736D.d02t02
Microwave-Assisted Synthesis of a Superparamagnetic Surface-Functionalized Porous Fe[SUB]3[/SUB]O[SUB]4[/SUB]/C Nanocomposite
Chemistry – An Asian Journal
Volume 1, Issue
4
,
pages 605–610, October 20, 2006

http://pubs.rsc.org/en/Content/ArticleLanding/2011/JM/c0jm04569a
Magnetic Fe3O4@C@Cu2O composites with bean-like core/shell nanostructures: Synthesis, properties and application in recyclable photocatalytic degradation of dye pollutants
J. Mater. Chem., 2011, 21, 7459-7466

مرسی

zahra gholami

عضو جدید
سلام. ممنون میشم اگه کسی این دوتا مقاله را برام پیدا کنه:
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/...ionid=303C581443925525393060E7B3FD736D.d02t02
Microwave-Assisted Synthesis of a Superparamagnetic Surface-Functionalized Porous Fe[SUB]3[/SUB]O[SUB]4[/SUB]/C Nanocomposite
Chemistry – An Asian Journal
Volume 1, Issue
4
,
pages 605–610, October 20, 2006

http://pubs.rsc.org/en/Content/ArticleLanding/2011/JM/c0jm04569a
Magnetic Fe3O4@C@Cu2O composites with bean-like core/shell nanostructures: Synthesis, properties and application in recyclable photocatalytic degradation of dye pollutants
J. Mater. Chem., 2011, 21, 7459-7466

مرسی

in ham maghale haee ke khaste boodid.

پیوست ها

• Magnetic....pdf
    556.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Microwave-Assisted.pdf
    259.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pasargad.royal

عضو جدید
سلام من می خواستم ببینم کسی راجب به پایگاه داده های زمانی اطلاعاتی داره؟
کس یمقاله ای در این مورد داره ؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهندسای عزیز یکی می تونه منو راهنمایی کنه که فرق بویلر با ریبوبلر چیه از لحاظ ساختار و کاربرد می گم؟

ممنونم

بالا