درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام.دنبال مطالبی در مورد واحد تولید ازت و آلاینده های این واحد میگردم.کسی میتونه کمکم کنه
E-Mail:mhn_pgu@yahoo.com
مرسی
دوست عزیز در تاپیک زیر شرح واحد نیتروژن قرار داده شده.(پست نهم)
شرح فرایند واحدهای پالایشگاهی

baran2000

عضو جدید
ماشین حساب

ماشین حساب

سلام .مهندسای عزیز اگه ممکنه یه ماشین حساب مهندسی خوب به من معرفی کنید. ممنون:smile:

khz

عضو جدید
سلام من خودم فعلا" در رشته مهندسي پالايش اين دانشگاه مشغول به تحصيلم .راستش رو بخواي اين دانشگاه واقعا" تو چند سال اخير خيلي پيشرفت كرده از فضاي آموزشي
.كتابخانه مجهز كه در نوع خودش بي نظيره .و بلاخص هيئت علمي جوان كه البته كمي سخت ميگيرن.فعاليت هاي علمي اين دانشگاه هم سير صعودي داشته .خلاصه يك دانشگاه مخصوص مهندسي شيمي كه اگه دانشجوي فعالي باشي خيلي خوبه .راستي اكثر اساتيد هم از دانشگاه امير كبير هستن براي اينكه دانشگاه امير كبير يك شعبه توي ماهشهر داره

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود ماشین حساب میخوای؟؟؟ یا برنامه برای گوشی و رایانه؟؟؟؟

سپهر2

عضو جدید
اگه دنبال يه ماشين حساب مهندسي ارزون وبا قابليت حل معادله و محاسبه انتگرال ميگردي من GATIGAروپيشنهاد ميكنم البته مدل شو فراموش كردم ولي اگه قابليت هاي مورد نظرت رو به فروشنده بگي راهنمائيت ميكنه جالبه بدوني قيمتش فقط 12000تومان هست و1سال گارانتي وراهنماي فارسي هم داره

nicenet1369

عضو جدید
casio 5800 با 60000 تومان قیمت بهترین ماشین حساب واسه مهندسی شیمی قابلیت پردازندش از همه برندای دیگه مثل پارس حساب و کاتیگا بیشتره از این بیشترم پول زیادی خرج کردنه و برای مهندسی شیمی این واقعا کافیه

nazanin fazelii

عضو جدید
کنکور

کنکور

من می خوام واسه کنکور شروع کنم,اما نمی دونم چه جوری و بهم گفتن دیره,کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا:cry:

nicenet1369

عضو جدید
من می خوام واسه کنکور شروع کنم,اما نمی دونم چه جوری و بهم گفتن دیره,کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا:cry:
پیشنهاد میکنم به ادرسهای زیر سر بزنی خیلی مفید و کامله(ماهیو هر وقت از اب بگیری تازس)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/282557-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-91?p=4003133#post4003133
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/282557-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-91?p=4003133#post4003133"]________________________________
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/75810-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%B1?p=4008128#post4008128
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/282557-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-91?p=4003133#post4003133"]
_________________________________________________________________________________________
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/301661-%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D9%88-%D8%AA%D8%A7-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1?p=4003155#post4003155
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/282557-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-91?p=4003133#post4003133"]
_________________________________________________________________________________________[/URL][/URL][/URL]

hr-babaei

عضو جدید
سلام دوست عزیز"
بنده در زمینه های دیگری بهینه سازی انجام داده ام سوال خودتون رو مطرح کنید شاید بتونم بهتون کمکی کنم.
موفق باشید

baharyosefi2

عضو جدید
سنتز استالدهید از اتانول

سنتز استالدهید از اتانول

سلام یه مطلب خوب در این مورد می خوام لطفا کمکم کنید

amirkanaani

عضو جدید
آجرهاي نسوز

آجرهاي نسوز

لطفا مباحث خود راجع به انواع آجرهاي نسوز را در اين تاپيك مرقوم فرمائيد

FLUENT

FLUENT

سلام
من پروژه كارشناسي ارشدم شبيه سازي با فلوئنت هستش.
يه جاهايي به مشكل خوردم كسي هست كه به اين نرم افزار مسلط باشه بتونه كمك كنه و ترجيحا" ساكن اهواز باشه ؟
مرسي

aznavarta

اخراجی موقت
بله البته پر درآمدترین شغل فکر کنم کلاه برداری باشه، که میتونه گاهی روزی چندین میلیون درآمد داشته باشه، اما تو کارای درست و نون حلال ،اینکه واسه خودت کار کنی معمولا در آمد خوبی داری که اونم یه سرمایه اولیه میخواد. <br>
اما درس خوندن شاید مطمئن ترین راه باشه.
<br><br>خدا هیچ وقت راه در اوردن نان حلال را نمیبنده و یا محدود نمیکنه!<br>همیشه نان حلال بیشتر و بهتر از نان حلال به دست میاد<br>اما مشکل سر اینکه که انسان ناخود اگاه فکر میکنه که نان حلال سخته و یا کمه!<br><br>
<font size="6">به نظر شما پر درامدترین شغل در ایران چیه؟ </font>
<br><br>تاسیس پالایشگاه تنها شغلیه که دولت ایران بهش نفت میفروشه ان هم زیر قیمت!<br>در غیر این صورت بشکه ای یک میلیارد هم بدی دولتهای ایران عراق عربستان کویت و غیره یک پاپاسی نفت خام بهت نمیفروشند!<br>این نتیجه بیست سال پرس و جو است که متاسفانه یخلی دیر فهمیدم! <br>

nicenet1369

عضو جدید
موسساف فعال در ضمینه کنکور ارشد

موسساف فعال در ضمینه کنکور ارشد

سعی کردم همشو بزارم هرچیز جامونده کمک کنید که کامل بشه
اکسین----------------------------------->oxin.ac.ir
سنجش تکمیلی------------------------->sanjeshtakmili.org
سنجش و دانش------------------------->sanjesh.ir
سنجش تکمیلی امیر کبیر-------------->sanjeshetakmili.com
نصیر------------------------------------->nasir.ir
بینش----------------------------------->m-binesh.ie
کوثر------------------------------------->kosarut.ir
فاضل------------------------------------>fazel.ac.ir
مهستان-------------------------------->mahestan.ac.ir
پوران پژوهش--------------------------->pouran.net
پردازش--------------------------------->pardazeshpub.com
انتشارات ارشد------------------------>arshadbook.com
گاج------------------------------------->arshad.gaj.ir
سیمیا--------------------------------->simia.ac.ir
مدرسان تهران--------------------------->??????(هر کی بلده بزاره)

آخرین ویرایش:

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچّه ها هیچ کدوم از مقاله های بالا پیدا نشد؟؟

بررسي تاثير متغيرهاي موثر بر وزن مولكولي در ساخت پلي اتيلن به روش پليمريزاسيون كئورديناسيوني باكاتاليست زيگلر - ناتا

بررسي سينتيك پليمريزاسيون كاتاليست هاي صنعتي توليد پلي اتيلن

enteghad

عضو جدید
سلام دوست عزیز از این صفحه بازدید نمایید و به دوستان خود پیشنهاد دهید

nicenet1369

عضو جدید
کدام موسسه برای آمادگی کنکور ارشد؟؟؟؟؟

کدام موسسه برای آمادگی کنکور ارشد؟؟؟؟؟

با سلام

من نمیخوام با مطلب این پستم بگم کدوم موسسه بهتره و کدوم بدتر؟!میخوام با خوندن این مطلب متوجه شی برای چی میخوای بری این موسسه ثبت نام کنی و نقش این موسسه تو موفقیت تو در کنکور ارشد یا هرکنکور دیگه چیه؟؟؟؟
-----

همون جور که دوستان اطلاع دارن هرموسسه یه پکیج آموزشی داره که حاوی تمامی جزوات درسی مربوط به هررشته ی درسیه....از تمامی منابع پیشنهاد شده واسه هردرس خلاصه مطالبی رو ارائه دادن تحت عنوان جزوه!!!

بخش دیگه این موسسات آزمونهای آزمایشی این موسسات که به نظر من فقط برای اینکه با هدف و برنامه بتونی درس بخونی فقط مفید هستن ولاغیر .چون قرار نیست که سوالای کنکورا حتما از سوالای این آزمونا آورده بشه پس تکیه به سوالای این آزمونا نکنید!!!

بخش دیگه که واقعا میتونه مفید باشه کلاسای کنکور و تست و رفع اشکاله ،واقعا اگه بتونید تو این کلاسا شرکت کنید خیلی خیلی براتون مفیده ولی اگه اساتید مجربی داشته باشن!!!

برای آمادگی کنکور ارشد موسسات خاصی چون :پارسه،ماهان،پوران پژوهش،نصیر،سنجش تکمیلی،اکسین،سنجش و دانش و....معرفی شده که هرکدوم خوبی های خاص خودشون رو دارن....

اول حرفام بگم که من خودم به شخصه عضو یکی از این موسسات هستم ولی کدوم یکیش بماند چون نمیخوام تبلیغ موسسه خاصی رو کرده باشم.پس نمیخوام با حرفام بگم حتما برید عضو شید ویا اینکه اصلا بدرد نمیخورن و خودت بشین درساتو خوب خوب بخون؟!

-اول با خودت بگو واسه چی میخوای بری ثبت نام کنی؟
-آیا قبل ثبت نامت تونستی یه مرور منابع رو بخونی؟
-آیا منابع اصلی رو گیر آوردی یا اینکه فقط میخوای از پکیج آموزشی اون موسسه استفاده کنی؟
-آزمونا رو میخوای بری یا پکیج و کلاسا رو میخوای ثبت نام کنی؟
.
.
.

من خودم جزوات پارسه و ماهان و مدرسان رو دیدم و تاحدودی مطالعه کردم(قبلنا!!!) ...من موندم چطور داوطلب بدون اینکه منابع اصلی رو بخونه با تکیه بر این پکیج تو آزموناش شرکت میکنه و با اعتماد به نفس بالا که دولتی قبول میشه میره میشینه سرجلسه کنکور و بعدش که گند میزنه به آزمونش میاد و از موسسه شاکی میشه؟؟؟؟!!!!

بعضیها از قبل خوب خوب در طول ترمای دانشگاهشون با توجه به اساتید مجرب که داشتن(دانشجوهای دانشگاه های تهران و دیگر دانشگاه های برتر کشور!!!)درسا رو خوندن و تو موسسه خاصی شرکت میکنن و فقط باتوجه به وقت کمشون از پکیج و کتابای کمک آموزشی استفاده میکنن و ممکنه رتبه عالی بیارن....حالا خودت رو با همچین دانشجویی مقایسه کن ببین تو هم صلاحیت انجام همچین کاری رو داری؟؟؟؟؟!!!

وقتی جرم تریبال رو تاحالا لاشو وا نکردی و سرشار از اشکالی،چطور جزوه ی 30 یا 40 یا 50 صفحه ای این موسسه رو میخوای بخونی و به فرض که واست بشه آب خوردن بعد انتظار داری سر جلسه کنکور چشات چارتا نشه از دیدن سوالات سخت و مفهومی کنکور؟؟؟؟

بقیه منابع هم همین طور....

این پکیجا واسه دست آخر برای ماه آخر یعنی دیماه و بهمن ماه بدرد بخورن وگرنه هیچ، چون با این وضعیت به سختی آزاد اونم یه جای دورافتاده قبول میشی... (اگه همینو میخوای که هیچی)

یکی از دوستان میگفت:دوستم فلان موسسه ثبت نام کرده و کل کلاسا رو با پکیجشون گرفته خونده ولی مجاز هم نشده!!!آخه خودت قضاوت کن وقتی منبع رو درست نخوندی که ببینی کجاش مشکل داری چطور میشینی سرکلاس و بعد آزمون میدی و از پکیج خشک خالی استفاده میکنی؟؟؟؟بعد هم انتظار یه رتبه خوب رو هم داری...

اگه شما تسلط کامل به منابع اصلی داری دست آخر میتونی از این پکیج کمکی استفاده کنی که مفید هم میشه!

کسانی ازجمله خودم که استرس کنکور دارید میتونید آزمونا رو شرکت کنید چون با چند بار شرکت در آزمونا میتونید هم با برنامه درس بخونید و هم با سوالات کنکور آشنا بشید و تو آزمونای آخری که شبیه سازی کنکورن خودتون رو بطور کامل امتحان کنید....

اما دوستانی که میخوان آزمونا رو شرکت کنن:چون آزمونا معمولا از آبانماه شروع میشه و هردوهفته یه بارن پس مطمئن باش حجم مباحث هرآزمون بخاطر کمی وقت زیاده...باور کنید اگه از این یه ماهی که مونده استفاده نکنید برای آزمونا کارتون سخت میشه...تو اون دوهفته چطور میخوایید هم منبع اصلی رو بخونید و هم تست کنارش کار کنید؟تازه باخوندن بار اول منابع ممکنه اشکالاتون هویدا شه که چه شودددددددددددد!!!نور علی نوره!!!

اما تحت هرشرایطی اگه منابع رو مطالعه کامل کردید بهتون توصیه میکنم برای قسمتایی که اشکال دارید حتما کلاس کنکور و رفع اشکال برید هرموسسه فرقی نداره فقط اساتید مجرب و باتجربه باشن....
------
کلام آخر:

اینکه داوطلب کدوم موسسه باشی مهم نیست چون این موسسات به درس خوندن تو نظم و برنامه میدن ولاغیر...تمام همت و تلاش قبول شدن برمیگرده به خود داوطلب!

اگه تلاش کنی مطمئن باش نتیجه میگیری!

اگه با برنامه و بااصول درس بخونی مطمئن باش که قبول میشی اونم با یه رتبه عالی!

اگه حرف گوش کنی و اول منابع اصلی رو خوب بخونی مطمئن باش موفقی!

وگرنه قرار نیست آزمونا یا پکیج آموزشی یا کلاس کنکور هیچ موسسه ای واسه شما معجزه کنن و نباید هم انتظار معجزه از هیچ موسسه رو داشته باشید تا زمانی که خودتون همت نکردید و آستین بالا نزدید....

دیگه تصمیم با خودتونه!!!! چون مسئولیت تصمیمت به عهده خودته نه هیچ موسسه ای و استادی

somayehbarzegar

عضو جدید
قبولی در ارشد

قبولی در ارشد

لطفا به من راهنمایی کنید ارشد در علوم و فنون بابل با گرایش مهندسی شیمی بهتر است یا در دانشگاه آزاد شاهرود با گرایش مهندسی فرایند؟

nicenet1369

عضو جدید

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم یه سال اکسین بودم بدرد نمی خوره تا جایی هم که می دونم پارسه از همشون بهتره بعدش هم ماهان ولی قیمتاشون یکم زیاده

بالا