درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

bageri

عضو جدید
سلام تلاش كنين بالاخره پيدا ميشه :Dراستش مي خواستم ازتون راهنمايي بخوام راجع به گرايشهاي مهندسي شيمي و دانشگاه ها .راستش امسال كنكور ارشد دادم ولي راجع به گرايشها اطلاع كافي ندارم گرايش خودم پتروشيمي است. ممنون ميشم راهنماييم كنين:)

bageri

عضو جدید
سلام تلاش كنين بالاخره پيدا ميشه :Dراستش مي خواستمازتون راهنمايي بخوام راجع به گرايشهاي مهندسي شيمي توارشد.امسال كنكور دادم ولي راجع به گرايشها اطلاعات چنداني ندارم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين.گرايش خودمتو كارشناسي پتروشيمي است .مرسي:)

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که سوال نداره furnace دنیایی برای خودش بعدشم به کتاب طراحی کوره های صنعتی نوشته "طوبی"اسم کوچکشو یادم نیست فکر کنم حسن بد یا حسین انتشارات دانشگاه اصفهان مراجعه کنید مشکلتون حل میشه
سلام.من به راهنمایی شما خوبان Farnace رو انتخاب کردم.از شما تقاضا دارم تا در جمع اوری مطلب نیز به من کمک کنید.
کتاب،سایت،ویا فایلی اگر معرفی کنید یا در اختیارم بگذارید ممنون میشم:gol::gol::gol:

hosein_t

عضو جدید
برنامه برای Classpad 330

برنامه برای Classpad 330

سلام رفقا
کسی برنامه های SRK و dew point و . . . برای Casio Classpad 330 داره!؟

engineer84

عضو جدید
با سلام به شما مهندسان عزیز!!!
درباره موضوع زیر مطلب لازم دارمومطلب زیاد ودر حد تیم ملی!!!!
poly(furfural-acetone)as new adsorbent
البته یه مقاله تو نت با همین عنوان هست ولی من موارد بیشتری لازم دارم.
با تشکر از زحمات شما

VAHIDJOONE65

عضو جدید
خواهشا به من كمك كنيد

خواهشا به من كمك كنيد

سلام به تموم دوستاي عزيز
مطالبي در رابطه با سنتيك پلي اتيلن سنگين نياز دارم
اگه مقاله يا مطلبي داريد بهم كمك كنيد
در غير اين صورت منو راهنمايي كنيد كه از كدوم سايت يا كتاب و مرجعي مي تونم مقاله اي در اين زمينه بدست بيارم
ممنون از همه ي دوستان

آخرین ویرایش:

Majid.na

عضو جدید
درخواست مقاله برج تقطیر

درخواست مقاله برج تقطیر

:surprised:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان یه مقاله ای در رابطه با برج تقطیر می خواستم کخ شامل تعاریف- طرز ساخت- جزئیات food و product - سازندگان- تاریخچه و غیره در ضمن ممنون می شم اگه در رابطه با پالایشگاه آبادان باشه..... منتظرم

Majid.na

عضو جدید
درخواست مقاله در مورد برج تقطیر

درخواست مقاله در مورد برج تقطیر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان یه مقاله ای در رابطه با برج تقطیر می خواستم کخ شامل تعاریف- طرز ساخت- جزئیات food و product - سازندگان- تاریخچه و غیره در ضمن ممنون می شم اگه در رابطه با پالایشگاه آبادان باشه..... منتظرم

AREFF

عضو جدید
سلام من يه مقاله انگليسي ميخوام در مورد انرژيهاي نو يا در مورد توليد الكتريسيته بوسيله نور خورشيد لطفا كمكم كنيد

mani7610

عضو جدید
با سلام
احتياج به اطلاعاتي در مورد پليمر هاي پلي استايرن(poly stairen) دارم، خيلي واجبه،
دمتون گرم،
كمك كنيد:cry:
اگه مقاله باشه كه عاليه!

snow berry

مدیر بازنشسته

فاطميا

عضو جدید
نانو كامپوزيت

نانو كامپوزيت

با سلام به همهي بجه هاي با مرام من تازه عضو شدم پروژه كارشناسي من راجع به نانو كامپوزيت است تورو خدا مرام بذازين مقاله و پايان نامه و هر چي كه فكر مي كنيد ميتونه كمكم كنه برام بفرستين:) فاطيما

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

خدمت شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=649336&postcount=18

diako.a

عضو جدید
سلام دوستان
خواهشاً اگه ممکنه سریعاً یک جدول فشار بخار آمونیاک بهم معرفی کنید(فوری و اضطراری!!)
با تشکر

hex6789

عضو جدید
سلام دوستان
خواهشاً اگه ممکنه سریعاً یک جدول فشار بخار آمونیاک بهم معرفی کنید(فوری و اضطراری!!)
با تشکر

دوست عزیز e-mail بده تا یه pdf (با حجم خیلی کم) واست بفرستم ;)

اما میتونی کتاب Handbook of thermodynamic diagrams از سایت 4shared با حجم 82 مگابایت دانلود کنی :confused: و با دنیای آمونیاک در جلد 4 روبه رو خواهی شد :D

برای بار سوم اومدم تا edit کنم، اما نتیجش اینه که بدون کارهای بالا بفرمایید:

آخرین ویرایش:

hex6789

عضو جدید
حیاتی

حیاتی

سلام
دوستای عزیز یه نیاز فوری :)cry:) به یه نفر دارم تا چند تا سوال در زمینه ترموشیمی محلول ها ازش بپرسم، پروژم شبیه سازی یه برج جذب آمونیاک با آب هستش، لطفا در صورتی که مایلید با من همکاری کنید یه ایمیل بهم بزنید :smile:

صمیمانه سپاسگزارم :heart:

nash1368

عضو جدید
سلام به تموم دوستاي عزيز
مطالبي در رابطه با سنتيك پلي اتيلن سنگين نياز دارم
اگه مقاله يا مطلبي داريد بهم كمك كنيد
در غير اين صورت منو راهنمايي كنيد كه از كدوم سايت يا كتاب و مرجعي مي تونم مقاله اي در اين زمينه بدست بيارم
ممنون از همه ي دوستان
شاید این دو کتاب بدردتون بخوره:
Handbook of Polyethylene: Structures: Properties, and Applications
(Plastics Engineering
لینک دانلود

Synthesis And Properties of Low- And High-Molecular Compounds: Quantitative Level
لینک دانلود

موفق باشید​

rahmanjoon

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

با سلام خدمت دوستان.من اين ترم پرو‍ژه دارم و شديدا محتاج كمك هستم.موضوع پروژه من بررسي اثر شرايط محيطي زمان جنگ(مانند رطوبت- دما- گردو غبار و ناخالصي هاي موجود در هوا) بر روي عملكرد پيل هاي سوختي PEM ,DMFC

اگر كسي از دوستان مقاله يا مطلبي در اين زمينه داره لطفا كمك كنه.

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام.من به راهنمایی شما خوبان Farnace رو انتخاب کردم.از شما تقاضا دارم تا در جمع اوری مطلب نیز به من کمک کنید.
کتاب،سایت،ویا فایلی اگر معرفی کنید یا در اختیارم بگذارید ممنون میشم:gol::gol::gol:
مطمئن باشید بهترین موضوع رو انتخاب کردید کتابی که معرفی کردم عالیه تو کتابخونه دانشکده ما (که خیلی هم کوچیکه) بود پس 98 در صد تو کتابخونه دانشگاهتون می تونید پیداش کنید.(این برای اینکه نخوای ترجمه کنی)این کتبو پیدا کنی دیگه به منابع زیر نیاز نداری فقط چندتا عکس از هم اینترنت بگیری حله.
حالا انگلیسی:

Industrial and Process Furnaces

تو باشگاه هست پیرجو جان گذاشتنش
و منبع مورد علا قه من:

:
API 560:Fired Heaters for General

Refinery Service

API 535:burners for fired heaters in general refinery

و سکشن 8 GPSA

هر کدوم رو خواستی و نداشتی بگو تا برات بذارم.

این تاپیکم سر بزن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=130825

آخرین ویرایش:

mezak

کاربر فعال
با سلام
كتاب يا مقاله اي پيرامون اين ‌2 موضوع ميخواستم:
quasi-chemical method in association equation of state
and
group contribution method in association equation of state

با تشكر:gol:

آخرین ویرایش:

Somaye & Analytical

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام ببخشید یه مقاله در مورد نانو لوله های کربنی میخوام 
خیلی فوریه
ممنون

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخشید یه مقاله در مورد نانو لوله های کربنی میخوام
خیلی فوریه
ممنون
خدمت شما:
مطالعه تئوري ساختار نواري و تابع دي الكتريك نانولوله كربني ( ۳و ۳) دانلود

بررسی روشهای تولید نانو تیوب های کربنی و انتخاب بهترین روش ساخت
مناسب با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره دانلود

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر کاربرای محترم مهندسی شیمی
من ی منبع یا مرجع میخواستم که بشه توش اطلاعاتی درمورد دمای ذوب فلزات مختلف،جرم،چگالی،cp،cv،و.... کلیه اطلاعات در مورد فلزات مختلفو پیدا کرد.

Amin9595

عضو جدید
خدمت شما:
مطالعه تئوري ساختار نواري و تابع دي الكتريك نانولوله كربني ( ۳و ۳) دانلود

بررسی روشهای تولید نانو تیوب های کربنی و انتخاب بهترین روش ساخت
مناسب با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره دانلود
سلام اقاي مهندس اين فايلها كه گذاشتي با Adobe Reader 8 باز نميشن نگاه كن ببين مشكل چيه

Amin9595

عضو جدید
با سلام به همهي بجه هاي با مرام من تازه عضو شدم پروژه كارشناسي من راجع به نانو كامپوزيت است تورو خدا مرام بذازين مقاله و پايان نامه و هر چي كه فكر مي كنيد ميتونه كمكم كنه برام بفرستين:) فاطيما

اينو ببين شايد به دردت بخوره
ساخت غشاهاي نانو*****اسيوني سراميكي چندلايه اي با استفاده از فناوري نانوكامپوزيتها

snow berry

مدیر بازنشسته
با سلام
كتاب يا مقاله اي پيرامون اين ‌2 موضوع ميخواستم:
quasi-chemical method in association equation of state
and
group contribution method in association equation of state

با تشكر:gol:

امیدوارم به دردتون بخوره.
خدمت شما:

Improved Quasi-Chemical Equation of State Based on Energy and Density Fluctuations in the Small System Grand Canonical Ensemble

A group contribution equation of state for associating mixtures

Application of the hole quasi-chemical group contribution equation of state for phase equilibrium calculation in systems with association

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام بر کاربرای محترم مهندسی شیمی
من ی منبع یا مرجع میخواستم که بشه توش اطلاعاتی درمورد دمای ذوب فلزات مختلف،جرم،چگالی،cp،cv،و.... کلیه اطلاعات در مورد فلزات مختلفو پیدا کرد.

سلام ندا جان

شما میتونی به هندبوک پری( Perry's Chemical Engineers' Handbook)مراجعه کنید که همه ی پارامترهای فیزیکی که نیاز دارید رو در اون میتونی پیدا کنی.

موفق باشید:gol:

بالا