درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

ارا

عضو جدید
سلام، این نوع چسب ها هم در صنایع قالب گیری هم در صنایع برق کاربرد دارند، معمولا روش تولید فرآیند رو به صورت تخصصی هیچ جا توضیح نمی دهند زیرا یک مسئله سری در حیطه کاری هر شرکت محسوب می شود، مگر اینکه در کتب صنایع شیمیایی حالت کلی تولید ان ها را بدست بیاورید.
http://www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=925291&postcount=512
دانلود

ممنون از مدیر ارشد عزیز

shinto

عضو جدید
کدوم یکی از بچه ها صنعتی شریف درس میخونه؟

کدوم یکی از بچه ها صنعتی شریف درس میخونه؟

سلام
کدوم یکی از بچه ها صنعتی شریف درس میخونه؟ازشون یه سوال داشتم.

irsa

عضو جدید
سلام
در مورد کرمهای اورگانومیک یا اورگانیک برای تولید کود آلی کسی میتونه سایت معرفی کنه یا کمکی کنه ممنون میشم

:w30:سلام به همه دوستان عزيزم
كتاب يا مقاله اي رو كه مد نظر داريد و نمي تونيد بيابيد، نام كتاب و مولفش رو بهم بديد تا براتون بذارم.
هر چي خدا بخواد...
يا علي
سلام اگه ميشه اموزش کامل نرم افزار aspen plus و hysys برام پيدا کن ازت خيلي ممنونم

sahar tj

عضو جدید
کمک فوری لطفا

کمک فوری لطفا

دوستان سلام
در مورد روش تولید استالدئید بوسیله اکسیداسیون مستقیم اتیلن، و دیگر روش های تولید استالدئید هر گونه مطلب ،تحقیق و مقاله ای (حتی الامکان فارسی )دارین لطفاهر چه سریع تربرای دانلود قرار بدین از همه کسانی که پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران سایت هستند نهایت تشکر را دارم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان سلام
در مورد روش تولید استالدئید بوسیله اکسیداسیون مستقیم اتیلن، و دیگر روش های تولید استالدئید هر گونه مطلب ،تحقیق و مقاله ای (حتی الامکان فارسی )دارین لطفاهر چه سریع تربرای دانلود قرار بدین از همه کسانی که پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران سایت هستند نهایت تشکر را دارم.

Modifizierte enzymatische Bestimmung von Acetaldehyd im Blutserum (unter Verwendung von ADH und DPN-H-Boehringer)
دانلود

شبيه سازي و انجام مطالعات افزايش ظرفيت بخش جذب واحد استالدهايد شرکت پتروشيمي اراک

دانلود

chemkhorramshahr

عضو جدید
درخواست فوري

درخواست فوري

:eek:با سلام خدمت شما دوست عزيز بنده نيازمند كتاب مكانيك سيالات هلند ترجمه دكتر شريعتي نياسر هستم ممنون مي شم برام بذاريش iran_kho@yahoo.com

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
:eek:با سلام خدمت شما دوست عزيز بنده نيازمند كتاب مكانيك سيالات هلند ترجمه دكتر شريعتي نياسر هستم ممنون مي شم برام بذاريش iran_kho@yahoo.com

دوست عزیز کتب فارسی به دلیل حمایت از ناشران داخلی بر روی سایت قرار نمیگیرند.

nagjom1263

عضو جدید
در خواست کمک

در خواست کمک

سلام
دانشجوی مهندسی شیمی هستم. موضوع پایانامه ام شبیه سازی واحد آرگون پتروشیمی شیراز با نرم افزارAspen plus.کسی میتونه در این زمینه کمکی بکنه یا استادی رو معرفی کنه.
متشکرم:cry::cry:

Amirsmol

عضو جدید
Spring Design and Application, Chironis, Nicholas P., ed.
Mechanical design handbook By Harold A. Rothbart, Thomas H. Brown

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
Spring Design and Application, Chironis, Nicholas P., ed.
Mechanical design handbook By Harold A. Rothbart, Thomas H. Brown

کتاب اول در نت نیست .اما کتاب درخواستی دوم را از لینک ها ی زیر میتوانید دانلود کنید.

Harold A. Rothbart,&nbspThomas H. Brown, "Mechanical Design Handbook, Second Edition (McGraw Hill Handbooks)"
Publisher: McGraw-Hill Professional | Pages: 900 | 2006-04-01 | ISBN: 0071466363 | PDF | 23,7 Mb

Optimize the efficiency and reliability of machines and mechanical systems
Totally redesigned to meet today’s mechanical design challenges, this classic handbook provides a practical overview of the complex principles and data associated with the design and control of dynamic mechanical systems.
New Chapters on continuous control systems, digital control systems, and optical systems
Covers power transmission and control subsystems

ِِدانلود
Or
دانلود

موفق باشید

almasian

عضو
سلام،اگر کسی می تونه این کتاب پیدا کنه،متشکر از همه دوستان
Rules Of Thumb For Maintenance And Reliability Engineers
Ricky Smith & R. Keith Mobley

Format: Hardback
Publisher: Elsevier
Publish Date: 2008

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام.من درباره "بازیافت کامپاند" یا "دوباره کاری روی لاستیک" و شرایطی که برای این کار باید روی لاستیک انجام بشه ،مقاله می خواستم.تو ایران در این باره کار تحقیقی انجام نشده!!اگه می شه کمک کنید.:w10:

ramins

عضو جدید
با سلام
مقاله در مورد پارامترهای سینتیکی شکست کاتالیستی residual fuel oil به gasoline می خواستم که سینتیک این واکنش ها رو مدل و مقادیر عددی پارامترهای سینتیکی را حساب کرده باشه.
ممنون می شم کمکم کنید!

beh

عضو جدید
آمین ها

آمین ها

با سلام
مقالاتی در مورد انواع آمین ها و کاربردشون در شیرین سازی گاز میخوام
سپاسگزار

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام
مقاله در مورد پارامترهای سینتیکی شکست کاتالیستی residual fuel oil به gasoline می خواستم که سینتیک این واکنش ها رو مدل و مقادیر عددی پارامترهای سینتیکی را حساب کرده باشه.
ممنون می شم کمکم کنید!

Pilot Plant Study for Production of Gasoline From Syngas in a Fixed Bed Reactor
بررسي عملكرد راكتور پايلوت توليد بنزين از گاز سنتز در راكتور بستر ثابت

دانلود

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام
مقالاتی در مورد انواع آمین ها و کاربردشون در شیرین سازی گاز میخوام
سپاسگزار

شبيه سازي, بررسي پارامترهاي عملياتي و طراحي مقدماتي فرآيند شيرين سازي گاز طبيعي در مقياس پايلوت

دانلود

amin88

عضو جدید
در خواست پروسه رنگ كاري

در خواست پروسه رنگ كاري

سلام
من كتاب يا جزوه و يا مقاله اي كامل در خصوص پروسه رنگ كاري بطور كامل بر روي فلزات و يا بدنه نبشي ها به همراه تست هاي لازمه آن را مي خواستم

shivana

عضو جدید
در خواست كمك

در خواست كمك

سلام موضوع پايان نامه من عايق هاي حرارتيه ممنون ميشم اگه در اين زمينه كمكم كنيد.

84513346

عضو جدید
مهم مهم پروژه

مهم مهم پروژه

سلام

من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی گرایش صنایع گاز هستم و فقط درس پروژه را دارم و موضوع پروژه جداسازی گاز از طریق روش های نوین (بیولوژیکی و غشا) است اگر کسی اشتباه کنه وبه من کمک کنه ممنون میشم.

راستی بعد از هر چیز(پنیر) ورود خودمو به باشگاه به شما تبریک میگم

84513346

عضو جدید
مهم مهم پروژه

مهم مهم پروژه

سلام

من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی گرایش صنایع گاز هستم و فقط درس پروژه را دارم و موضوع پروژه جداسازی گاز از طریق روش های نوین (بیولوژیکی و غشا) است اگر کسی اشتباه کنه وبه من کمک کنه ممنون میشم.

vahdat...jafari

عضو جدید
درخواست جزوه

درخواست جزوه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی مهندسین محترم
من جزوه ی موازنه انرژی و مواد را لازم دارم یکی منو راهنمایی کنه لطفا:gol:

پیوست ها

• vahdat.jpg
    vahdat.jpg
    26.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من سعی میکنم که تا فردا یه سره کتاب و جزوه واست mail کنم.فقط فایل ها همشون pdf هستن . امید وارم که بدردت بخورن.
چون خودم واسه پروژه ای که داشتم خیلی دستم خالی بود و میدونم که چه زجریه که پروژه داشته باشیو دستت خالی باشه واسه همین سعی میکنم که کمکت کنم...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام

مقالاتی در این زمینه دارم، کمکتون می کنه؟

mchjgh

عضو جدید
سلام
من اين ترم بايد يك پروژه در زمينه معرفي نرم افزار لينگو ارائه بدهم . كسي ميتونه كمكم كنه ؟

بالا