درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

king_off

عضو جدید
به نطر من که هیچ کدومشون به درد نمیخوره.میتونی از سایت های مختلف سوال هاشونو دانلود کنی خودت تست هاشو بزنی
بیخودی پولتونو حروم نکنین

mohandes-87

عضو جدید
ثبت نامش چه جوریه؟مگه میشه برای هر کدوم از آزمونا جدا ثبت نام کنی؟بسته آموزشیشم میگیری؟

آره میشه هرکدومو که دوست داری ثبت نام کنی آگهی توی پیک سنجش میاد.فکرکنم ازاول مرداد ثبت نام شروع میشه بعد میری سایت www.sanjeshserv.ir
کارت اعتباری میخری بعدم ثبت نام.
نمیشه گفت بی فایدست چون بالاخره مانیازداریم بدونیم که بعدازخوندن حجم مشخصی اگه مثلا سال پیش امتحان داده بودیم چه رتبه ای کسب میکردیم که این اطلاعاتو توی کارنامه ازمونای ازمایشی میبینیم

engineer84

عضو جدید
با سلام
دوستان لطفا این کتاب را برای دانلود قرار دهید. خیلی فوری و حیاتی لازم دارد. لطفا خواهش :cry:
[h=1]Catalysts for Fine Chemical Synthesis, Catalysis by Polyoxometalates (Catalysts For Fine Chemicals Synthesis) (Volume 2)[/h]Ivan Kozhevnikov (Author)

معتمدد

عضو جدید
آره میشه هرکدومو که دوست داری ثبت نام کنی آگهی توی پیک سنجش میاد.فکرکنم ازاول مرداد ثبت نام شروع میشه بعد میری سایت www.sanjeshserv.ir
کارت اعتباری میخری بعدم ثبت نام.
نمیشه گفت بی فایدست چون بالاخره مانیازداریم بدونیم که بعدازخوندن حجم مشخصی اگه مثلا سال پیش امتحان داده بودیم چه رتبه ای کسب میکردیم که این اطلاعاتو توی کارنامه ازمونای ازمایشی میبینیم
دوست عزیز تو پاسخ تشریحی آزمون های آزمایشی ویژه داوطلبان کارشناسی ارشد خبری از مهندسی شیمی نیست فکر نمیکنم برای مهندسی شیمی آزمون بزگذار کنن خب اگر بود باید پاسخ آزمونهاش هم باشه که نیست حالا چی کنیم؟

alireza_hadi

عضو جدید
من نمیدونم جامعه آماری بالا یا پایین برای یه موسسه چه ربطی به سوالای کنکور داره!!!!! مهم خود سوالای آزمون!
هر چه قدر آزمون های آزمایشی به سوالای کنکورهای (بهتر بگیم به کتابای مرجع)نزدیک باشه بهتره
ولی راجب به سنجش تکمیلی بگم که اگه واقعا کیفیت جزوه هاش و آزموناش خوب باشه باید از پارسه بهتر باشه

من فقط خواستم تجربه مو بگم و اصراری به اثبات درست بودنش ندارم چون از ما که گذشت. اما جامعه آماری 1200 نفر یعنی اینکه از 2000 نفری که جدی میخونن برای کنکور تو 8 بار خودتو و جایگاهتو بین اون 1200 نفر میفهمی اما بین 400 نفر اگه رتبه 1 هم بشی معلوم نیست کجای کاری . البته تو کنکور امسال هم من واقعا تفاوت سطح سوال با پارسه رو زیاد ندیدم. امیدوارم موفق باشید.

mohandes-87

عضو جدید
دوست عزیز تو پاسخ تشریحی آزمون های آزمایشی ویژه داوطلبان کارشناسی ارشد خبری از مهندسی شیمی نیست فکر نمیکنم برای مهندسی شیمی آزمون بزگذار کنن خب اگر بود باید پاسخ آزمونهاش هم باشه که نیست حالا چی کنیم؟

راست میگی .حالا بازم چک میکنم اگه نبود اونوقت روی پارسه مانورمیدم .برای پارسه هم ازمون اولوثبت نام میکنم اگه راضی بودم بقیه روثبت نام میکنم

معتمدد

عضو جدید
راست میگی .حالا بازم چک میکنم اگه نبود اونوقت روی پارسه مانورمیدم .برای پارسه هم ازمون اولوثبت نام میکنم اگه راضی بودم بقیه روثبت نام میکنم
پارسه نمیشه جدا جدا ثبت نام کرد بعدشم اگه تا 23اردیبهشت ثبت نام کنی به قیمت پارسال وگرنه باید قیمت جدیدشو بدی در هر صورت من نمیتونم آزموناش شرکت کنم

معتمدد

عضو جدید
من فقط خواستم تجربه مو بگم و اصراری به اثبات درست بودنش ندارم چون از ما که گذشت. اما جامعه آماری 1200 نفر یعنی اینکه از 2000 نفری که جدی میخونن برای کنکور تو 8 بار خودتو و جایگاهتو بین اون 1200 نفر میفهمی اما بین 400 نفر اگه رتبه 1 هم بشی معلوم نیست کجای کاری . البته تو کنکور امسال هم من واقعا تفاوت سطح سوال با پارسه رو زیاد ندیدم. امیدوارم موفق باشید.
جزوه هاش خوب بود؟جدا جزوه هاشو میده یا اینکه حتما باید آزموناش شرکت کرد تا جزوه هاشو بده؟
از لطفتون خیلی خیلی ممنونم

alireza_hadi

عضو جدید
جزوه هاش خوب بود؟جدا جزوه هاشو میده یا اینکه حتما باید آزموناش شرکت کرد تا جزوه هاشو بده؟
از لطفتون خیلی خیلی ممنونم

خواهش میکنم. من از جزوه هاش استفاده نکردم اما فکر میکنم منظور شما از جزوه کتابهاش هست چون همراه آزمون میتونید کتابهاشو هم با مبلغ حدود 30 تومن بخریداما من بنظرم بهترین کار خوندن راهیان ارشد و آزمون دادن تو پارسه هست.

معتمدد

عضو جدید
خواهش میکنم. من از جزوه هاش استفاده نکردم اما فکر میکنم منظور شما از جزوه کتابهاش هست چون همراه آزمون میتونید کتابهاشو هم با مبلغ حدود 30 تومن بخریداما من بنظرم بهترین کار خوندن راهیان ارشد و آزمون دادن تو پارسه هست.
به نظر شما اگه آزمون ندم خیلی برام مشکل ایجاد میشه؟آخه ما بیشتر روزهای آخر هفته کلاس داریم اون وقت صبح جمعه اوج خستگی و روزای 4شنبه و5شنبه دیگه نمیرسم بخونم حالا با این اوضاع برای من اصلا بازدهی داره؟

alireza_hadi

عضو جدید
به نظر شما اگه آزمون ندم خیلی برام مشکل ایجاد میشه؟آخه ما بیشتر روزهای آخر هفته کلاس داریم اون وقت صبح جمعه اوج خستگی و روزای 4شنبه و5شنبه دیگه نمیرسم بخونم حالا با این اوضاع برای من اصلا بازدهی داره؟

اگه واقعا میخوای جای خوب قبول بشی باید ساعت مطالعه بالا داشته باشین و از نظر من آزمون واجبه به 3 دلیل :1 . اینکه با شرایط کنکور و زمانبندیش آشنا میشی که سر جلسه کنکور استرست خیلی کمتره 2. وقتی آزمون میدی به هر زوری شده خودتو میرسونی به بودجه بندی پس برنامه ریزیت آسونتر میشه 3.کیفیت خوندنتو محک میزنی

معتمدد

عضو جدید
اگه واقعا میخوای جای خوب قبول بشی باید ساعت مطالعه بالا داشته باشین و از نظر من آزمون واجبه به 3 دلیل :1 . اینکه با شرایط کنکور و زمانبندیش آشنا میشی که سر جلسه کنکور استرست خیلی کمتره 2. وقتی آزمون میدی به هر زوری شده خودتو میرسونی به بودجه بندی پس برنامه ریزیت آسونتر میشه 3.کیفیت خوندنتو محک میزنی
واقعا از کمکاتون ممنونم امیدوارم همیشه تو هر زمینه ای که وارد میشید موفق باشید

max2007

عضو جدید
سلام
گرایش های فوق لیسانس مهندسی شیمی از نظر بازار کار به ترتیب کدومن؟​

Nazanin ss

عضو جدید
سلام
در اینجا تاپیک هست که در مورد phonchon savarit model توضیح داده باشه ؟؟؟؟؟
اگه کتابی هم میشناسین بی زحمت معرفی کنید

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کتاب انتقال جرم و عملیات واحد رابرت تری بال

http://www.4shared.com/office/Yg5uEGTc/Mass-Transfer-Operations-Rober.html

دو روش محاسبه تعداد سینی وبار حرارتی ریبویلر در برج تقطیر داریم

روش مک کیب
روش پانچون

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کتاب انتقال جرم و عملیات واحد رابرت تری بال که ترجمه شده

http://www.4shared.com/office/Yg5uEGTc/Mass-Transfer-Operations-Rober.html

یا
http://www.4shared.com/office/gBKvaa5Z/Mass-Transfer-Operations-Rober.html

دو روش محاسبه تعداد سینی و محاسبه ی بار حرارتی ریبویلر در برج تقطیر داریم
روش مک کیب
روش پانچون که دقیق تر هم هست(فکر کنم چون آنتالپی های ردو بدل شده در پایین برج و بالای برج را یکسان در نظر نمی گیره )

1.در روش پانچون بر خلاف مک کیب شدت جریان بخار و ریزش مایع در هر سینی با هم برابر در نظر گرفته نمی شود.
2. ذر پانچون بر خلاف مک کیب گرمای نهان تبخیر متغییر است.
3. در پانچون از نمودار آنتالپی-غلظت استفاده می شود ولی در مک کیب اساس بر داده های تعادلی می باشد.

آخرین ویرایش:

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
راجع به کاویتاسیون و ضربه قوچ (واتر همرینگ )یه توضیح درست و مختصر می خوام.
کاویتاسیون مال پمپ ها هست و ضربه قوچ مال شیرها؟؟؟؟

راه های جلو گیریشم مختصر و مفید و هضم شده بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راجع به کاویتاسیون و ضربه قوچ و واتر همرینگ یه توضیح درست و مختصر می خوام.

خدمت لرد عزيز
مقاله آقاي غلام زاده در مورد ضربه قوچ

پیوست ها

• مقاله ضربه قوچ.pdf
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 0

icegirl

عضو
سلام
همگی موفق باشید
من تازه می خوام شروع کنم، شاغل هم هستم. فکر می کنید می تونم خودمو برسونم؟؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راجع به کاویتاسیون و ضربه قوچ (واتر همرینگ )یه توضیح درست و مختصر می خوام.
کاویتاسیون مال پمپ ها هست و ضربه قوچ مال شیرها؟؟؟؟

لرد جان اينم در مورد كاويتاسيون.اتفاقي ديدم;)

[h=1]کاویتاسیون Cavitation[/h]

engineer84

عضو جدید
با سلام
دوستان لطفا این کتاب را برای دانلود قرار دهید. خیلی فوری و حیاتی لازم دارد. لطفا خواهش :cry:
Catalysts for Fine Chemical Synthesis, Catalysis by Polyoxometalates (Catalysts For Fine Chemicals Synthesis) (Volume 2)

Ivan Kozhevnikov(Author)

لطفا یک نفر هم این کتاب را برای من پیدا کند. من که هرچقدر گشتم نتونستم دانلودش کنم.

mohandes-87

عضو جدید
سلام
همگی موفق باشید
من تازه می خوام شروع کنم، شاغل هم هستم. فکر می کنید می تونم خودمو برسونم؟؟؟
اره الان برای شما که شاغلیدوضعیت مثل کسایی هست که دارن میرن دانشگاه ماهم بهتون کمک میکنیم که موفق بشید

pedram7

عضو جدید
چرا مقاله ی ساده تو سایت پیدا نمیشه!؟؟
مقاله ای در مورد مکانیسم کنترلی برای یک سیستم میخواستم!
همچنین در مورد راکتورهای plug and mixed

اگه کسی کمک کرد زحمت بکشه لینکه دانلود رو بفرسته! : p.zamanirad@gmail.com

بالا