درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

Samanta karioany

عضو جدید
سلام عزیز دل انگیز
بی زحمت حل المسایل شیمی فیزیک اتکینز رو میخوام ادیشن 8
دنیا رو زیر رو کردم اما نتونستم پیدا کنم اگه لطف کنین سند کنین برام ممنون میشم

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر امکان دارد کمی توضیح دهید همین یک کلمه اکتفا نمی کند.
در این مقاله روش سل - ژل رو توضیح داده است و مختصری بحث نموده است.
بررسي ساختاري و مورفولوژيکي نانوکامپوزيتهاي آلي- معدني بر پاية هيدروکسي اتيل متاکريلات و سيليکا تهيه شده به روش سل - ژل
دانلود

این روشها روشهای ساخت مواد می باشند که sol gel,همرسوبی و آلیازسازی مکانیکی هستند.

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام عزیز دل انگیز
بی زحمت حل المسایل شیمی فیزیک اتکینز رو میخوام ادیشن 8
دنیا رو زیر رو کردم اما نتونستم پیدا کنم اگه لطف کنین سند کنین برام ممنون میشم

دوست عزیز لطفا کتاب های درخواستی خود را فقط در همین تاپیک بیان کنید.
برای حل المسایل اتکینز به کلیه کتاب های ترمودینامیک و شیمی فیزیک
مراجعه کنید.

mpnu

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام کسی کتاب استخراج فاز جامد تجزیه ای رو برای فروش یا مرکزی این کتاب رو داره میتونه معرفی کنه
mer30

آخرین ویرایش:

naserkhalesi

عضو جدید
سلام كسي مطلب در مورد فصل شيش تريبال انتقال جرم (دستگاههاي مربوط به عمليات گاز-مايع)نداره يا لينك سايت خارجي چيزي نداره به من بده

naserkhalesi

عضو جدید
اره مهندس اين استاد ما گفته يه مطلب در مورد اين فصل برام بيارين اونم بصورت پاور پوينت و من هر چي سرچ كردم چيزي گيرمنيومد واسه همين مزاحم شما و دوستان شدم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مطالعه الكتروشيميايي مكانيزم نشست نانوكامپوزيت Ni-W-B از حمام هاي تارتراتي
در این مقاله به بررسی روش همرسوبی پرداخته است.
دانلود

pouya2007

عضو جدید
سلام به تمام استاد هاي خودم
اين جانب
دانشجو ترم 2 مهندسي پترو شيمي هستم دانشگاه شهرضا اصفهان
اقا دوشنبه امتحان موازنه انرژي و مواد رو دارم هر 4 فصل
هر چي خوندم نمي تونم سوال حل كنم
به نظرتون چيكار كنم ؟
مردونه كمك كنيد بد جوري گيرم
ترم 1 هم مشروط شدم
مي گيد چه كتابيا بخونم
كتاب فارسيش و حل شو دارم ولي از حل المسائلش چيزي نمي فهمم

ممنون

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
اين جانب
به نظرتون چيكار كنم ؟
ترم 1 هم مشروط شدم
مي گيد چه كتابيا بخونم

ممنون

موازنه همینطوریه. اگه یه استاد خوب نداشته باشین گیج میشن. البته تو درسای بعدی راحت موازنه جرم و انرژی میبندی.
ولی این موازانه لامصب یه جوریه.

اين جانب
به نظرتون چيكار كنم ؟
ترم 1 هم مشروط شدم
مي گيد چه كتابيا بخونم

ممنون

پویا جان، درس موازنه انرژی و مواد درس سختی نیست. سخت ترین قسمتش اینه که متوجه بشید سوال ازتون چی میخواد ! از قدیم گفتن فهمیدن سوال، نصف راه حل هست، اما در مورد موازنه به نظر من بیش از 70% درصد راه حل، درک سوال هست. سوال رو خیلی خوب و دقیق بخونید و ببینید و برای خودتون روی یک کاغذ جداگانه واضح و دقیق بنویسید که سوال از شما چی میخواد و چه اطلاعاتی رو بهتون داده. فرمول ها هم که همشون مشخص هستن و معلومه که برای استفاده از این فرمول ها داشتن چه اطلاعاتی لازم هست و نتیجه این فرمول ها چی هست. اینها رو کنار هم بزارین، میبینید که حل سوال اونطور که به نظر میاد سخت نیست ! ;)

pouya2007

عضو جدید
پویا جان، درس موازنه انرژی و مواد درس سختی نیست. سخت ترین قسمتش اینه که متوجه بشید سوال ازتون چی میخواد ! از قدیم گفتن فهمیدن سوال، نصف راه حل هست، اما در مورد موازنه به نظر من بیش از 70% درصد راه حل، درک سوال هست. سوال رو خیلی خوب و دقیق بخونید و ببینید و برای خودتون روی یک کاغذ جداگانه واضح و دقیق بنویسید که سوال از شما چی میخواد و چه اطلاعاتی رو بهتون داده. فرمول ها هم که همشون مشخص هستن و معلومه که برای استفاده از این فرمول ها داشتن چه اطلاعاتی لازم هست و نتیجه این فرمول ها چی هست. اینها رو کنار هم بزارین، میبینید که حل سوال اونطور که به نظر میاد سخت نیست ! ;)
ممنون بابت راهنمايي هاتون
يه دور ديگه مي خونم :):)
اما خدا به داد موازنه جرم برسه :cry:
بازم ممنون :gol:

pouya2007

عضو جدید
موازنه همینطوریه. اگه یه استاد خوب نداشته باشین گیج میشن. البته تو درسای بعدی راحت موازنه جرم و انرژی میبندی.
ولی این موازانه لامصب یه جوریه.
مرسي اقا ولي حذفش مي كنم
با مشروطي ترم پيش اين ترم با وصايا و روخواني قران 16 برداشتم
كسي مي دونه اگه 6 واحد حذف كنم كل ترمم حذف مي شه ؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مرسي اقا ولي حذفش مي كنم
با مشروطي ترم پيش اين ترم با وصايا و روخواني قران 16 برداشتم
كسي مي دونه اگه 6 واحد حذف كنم كل ترمم حذف مي شه ؟

شما اگر 20 واحد در ترم معمولی بردارید و همه ا حذف نمایید و فقط دو واحد پاس کنید هیچ مشکلی ایجاد نمی شود، اما اگر در هنگام انتخاب واحد زیر 8 واحد بردارید حذف ترم صورت گرفته است.

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:سلام دوستان من اولین بار هستش که به این سایت جالب وارد شدم . من یک مقاله راجع به تله های بخار نیاز دارم . امیدوارم یک دوست خوب به من کمک کنه . هر کس به من کمک کنه یه عالمه واسش دعا میکنم:gol::w30:

بفرمایید:smile:

شما اگر 20 واحد در ترم معمولی بردارید و همه ا حذف نمایید و فقط دو واحد پاس کنید هیچ مشکلی ایجاد نمی شود، اما اگر در هنگام انتخاب واحد زیر 8 واحد بردارید حذف ترم صورت گرفته است.

ما فقط می تونستیم تنها و تنها یک درس رو حذف اضطراری کنیم، اونم به شرط اینکه تعداد واحد های باقی مونده، کمتر از 12 نشه. اگر که تعداد واحد ها به زیر 12 میرسید که اصلاً نمیشد هیچ درسی رو حذف اضطراری کرد !:redface:
حذف پزشکی رو هم که دیگه نگو ! تا خود جنازه رو خودشون توی قبر نمی زاشتن و پایین گواهی فوت رو امضا نمی کردن، حذف پزشکی رو قبول نمی کردن ! :surprised:

persianz

عضو جدید
سلام
من کتاب شیمی فیزیک IRA.N.LEVINE ویرایش 4 رو می خواستم.( نمیدونم این کتاب اصلا با این اسم هست یا اسم دیگه داره)
لطفا لینک دانلودش رو واسم بزارید

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ما فقط می تونستیم تنها و تنها یک درس رو حذف اضطراری کنیم، اونم به شرط اینکه تعداد واحد های باقی مونده، کمتر از 12 نشه. اگر که تعداد واحد ها به زیر 12 میرسید که اصلاً نمیشد هیچ درسی رو حذف اضطراری کرد !:redface:
حذف پزشکی رو هم که دیگه نگو ! تا خود جنازه رو خودشون توی قبر نمی زاشتن و پایین گواهی فوت رو امضا نمی کردن، حذف پزشکی رو قبول نمی کردن ! :surprised:

بله، قبلا این طوری بود، اما الان نه دیگه، قانون جدید شده تا سفق 8 واحد ..به زودی قوانین جدیدی هم میذارن تا سفق 1- واحد هم مجازه:D

aminhatami

عضو جدید
با تشکر از شما
من این کتاب را دارم اما کاربرد اصلیش در صنایع داروییست. کتاب دیگری هم دارید؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
ای با با mr.پیرجو من چی کار باید کنم که دیگه تازه وارد نباشم؟!

شما اگر به فعالیتتون تو باشگاه ادامه بدید میتونید از اعضای فعال باشگاه بشید. همه چیز به تلاش خودتون بستگی داره.

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
بله، قبلا این طوری بود، اما الان نه دیگه، قانون جدید شده تا سفق 8 واحد ..به زودی قوانین جدیدی هم میذارن تا سفق 1- واحد هم مجازه:D

والا ما هم در حال حاضر همین قانونی که آقای برقی گفتن برامون صادق هست نمیدونم شماها کجا خوندین که اینجوریه خوشبحالتون!!!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
والا ما هم در حال حاضر همین قانونی که آقای برقی گفتن برامون صادق هست نمیدونم شماها کجا خوندین که اینجوریه خوشبحالتون!!!

نه قانون جدید هستش که راه افتاده یه سوالی از بخش آموزش دانشگاهتون یا دفترچه جدید قوانین دانشگاهیتون رو مطالعه کنید.

zari56

عضو جدید
:w30:سلام به همه دوستان عزيزم
كتاب يا مقاله اي رو كه مد نظر داريد و نمي تونيد بيابيد، نام كتاب و مولفش رو بهم بديد تا براتون بذارم.
هر چي خدا بخواد...
يا علي
با سلام و خسته نباشيد.
لطفا اگر كتابي در زمينه GIS مي شناسيد معرفي كنيد .
باتشكر:gol:

بالا