درخواست های مرتبط با:پایانه های مسافربری

reza2011

عضو جدید
يك منبع خيلي خوبي هم واست پيدا كردم ... :)
دانلود استانداردهاي 102 /103 / 104 / 105 / 111 / 114 / 115 با فرمت PDF از سايت سازمان هواپيمايي كشور ...
دانلود كليه دستور العملهاي پرواز از سازمان هواپيمايي كشور ...

ديگه اين 2 منبع كه من بهت معرفي كردم كاملا بي نيازت ميكنه . تمام قوانين و دستورالعملهاي فرودگاه و پرواز رو در اين 2 لينك پيدا خواهي كرد .
;):)

Bgham

عضو جدید
برنامه فيزيكي فرودگاه

برنامه فيزيكي فرودگاه

با سلام و خسته نباشيد
می خواستم بپرسم که کسی در مورد در مورد نقد و تحلیل فرودگاه و بررسی نمونه (چه داخلی و چه خارجی ) یا در مورد روند طراحی فرودگاه مطلبی یا چیزی داره ؟
البته اين تاپيك هم در تالار پيدا كردم ولي خيلي نتونست كمكي بهم بكنه
ممنون ميشم اگه اطلاعاتي در زمينه فرودگاه داريد در اختيار بزاريد.
با سپاس:gol:

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
نام فایل : مجموعه عکس های پایان نامه معماری طراحی فرودگاه بین المللی شیراز

حجم : 1.32 مگابایت

دانلود

sahelmir

عضو جدید
بچه ها من به یه رساله درباره طراحی پایانه مسافربری نیاز دارم.کمکککککککککککم کنییییییییییییییییید :(

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

zohreh110

عضو جدید
نیاز به نمونه های خارجی ترمینال مسافربری دارم لطفا کمکم کنید

نیاز به نمونه های خارجی ترمینال مسافربری دارم لطفا کمکم کنید

نیاز به نمونه های خارجی ترمینال مسافر بری دارم لطفا کمکم کنید این نمونه ها اصلا پیدا نمیشه

setareharchitect

عضو جدید
دوستان این اپیک برای پایانه مسافربری زده شده لطفا ترمینال و قطار و این قبیل موضوعات رو به این تاپیک نیارید

memari13724

عضو جدید
سلام دوستان من چندتا طرح ایستگاه اتوبوس شهری نه ترمینال
میخوام...........باتشکر:w32:

الهه رحمانی

عضو جدید
سلام نمونه کار من تحلیل ترمینال کاوه اصفهان است اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنهههههههههههههههه!!! تو را خدا!!!!!!!!111:confused::(:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخوست های مرتبط با:فرودگاه

سلام دوستان راستش دوست من این ترم توی طراحی 4 استادشون طراحی فرودگاه بین المللی ازشون خواسته و از من کمک خواست من هم تصمیم گرفتم که از شما دوستای خوبم کمک بخوام که اگه اطلاعاتی ، نمونه ای ،مطالعاتی یا راهنمایی هر چی که بتونه بهشون کمک کنه دارید بزارید اینجا ممنون میشم .
(دوستم خودش با باشگاه اشنا نیست که من تایپک زدم براش شفانشاله به زودی خودم یادش میدم که اون هم به جمع معمارهای باشگاه اضافه شه )
پیش ا پیش از همه دوستایی که کمک میکنن ممنونم

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان راستش دوست من این ترم توی طراحی 4 استادشون طراحی فرودگاه بین المللی ازشون خواسته و از من کمک خواست من هم تصمیم گرفتم که از شما دوستای خوبم کمک بخوام که اگه اطلاعاتی ، نمونه ای ،مطالعاتی یا راهنمایی هر چی که بتونه بهشون کمک کنه دارید بزارید اینجا ممنون میشم .
(دوستم خودش با باشگاه اشنا نیست که من تایپک زدم براش شفانشاله به زودی خودم یادش میدم که اون هم به جمع معمارهای باشگاه اضافه شه )
پیش ا پیش از همه دوستایی که کمک میکنن ممنونم
سلام دوست خوبم امیدوارم لینک های زیر کمکشون کنه..:gol:
ضوابط و نمونه های طراحی: فرودگاه
دانلود کتاب معماری : طراحی و مدیریت فرودگاه
معماری طراحی و عملکرد فرودگاه ها

[ دانلود ] پایان نامه معماری طراحی فرودگاه بین المللی شیراز – پلان ها و عکس های سه بعدی

aida farazmand

عضو جدید

لطفا اگه اطلاعاتی در مورد فرودگاه دارید مثل تحلیل پلان ، تحلیل نیرو های سازه ، تاسیسات فرودگاهی و... در اختیارم بذارید
ممنون میشم:(

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
لطفا اگه اطلاعاتی در مورد فرودگاه دارید مثل تحلیل پلان ، تحلیل نیرو های سازه ، تاسیسات فرودگاهی و... در اختیارم بذارید

به كتاب درك رفتار سازه ها -ترجمه دكتر گلابچي مراجعه كنين نمونه موردي توش هست

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سلام دوست خوبم امیدوارم لینک های زیر کمکت کنه..:gol:
ضوابط و نمونه های طراحی: فرودگاه
دانلود کتاب معماری : طراحی و مدیریت فرودگاه
معماری طراحی و عملکرد فرودگاه ها

[ دانلود ] پایان نامه معماری طراحی فرودگاه بین المللی شیراز – پلان ها و عکس های سه بعدی

Fatimba

عضو جدید

دوست عزیز جزئیات بیشتری از این طرح داری ؟

adambarfi

عضو جدید
ترمینال در اقلیم گرم و خشک

ترمینال در اقلیم گرم و خشک

با سلام دوستان نیازشدیدی دارم به مطالعات موردی ترمینال که با اقلیم گرم و خشک سازگار باشه خیلی ممنون میشم :(

فطریس

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزیز
برای کار طرح1 بای چندتا پایانه مسافربری اتوبوس(چه داخلی چه خارجی/فرقی نمیکنه فقط باید وجود خارجی داشته باشه) رو تحلیل کنم و تا روز سه شنبه(20/12/1392)تحویل بدم
اگه یکی از شما مهندسان عزیز پلان و سایت پلان و نما و مقطع و....یه پایانه رو داره و در اختیارم بداره ووووووواقعا در حقم لطف بزرگی میکنه
فقط لطفا اتوکد و3Dنباشه
ممممممممممنون

فطریس

عضو جدید
مهندسای عزیز یه سوال دیگه داشتم!
کسی از شما میدونه مصالح استفاده شده در پایانه مسافربری تبریز(ترمینال مرکزی)چیا هستش؟
کسی از شما ریز فضاهای(پلان)این پایانه در حال ساخت رو داره؟

analog

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
من نیاز شدیدی به پلان چند فرودگاه خارجی تر جیحا تازه مثلا 2009 تا 2014 دارم تا آنالیز و بررسی و مقایسشون کنم .... هر جارو گشتم چیز به درد بخوری نیافتم ... مخصوصا پلان که واقعا تنها نیاز حیاتیمه ...که بتونم آنالیز و بررسی کنم ... لطفا کمک کنید.
کلی مطلب راجع به فرودگاه دارم چه انگلیسی و چه فارسی فقط پلان فرودگاه می خوام .... ضمنا اگر کسی احیانا پلان فرودگاه مهر آباد تهران یا امام خمینی هم داشت حتما خبر بده ... در کل هزینه و شیرینیم خواستین تماما قبوله فقط کمک برسونین ...خواهشا
در واقع پلان باند و ... مهم نیست بیشتر پلان ترمینال مسافری فرودگاه مهمه که بتونم چینش فضاها و روابط درونی فضاهای پلان رو بررسی کنم ... همچنین ابعاد و اندازه فضاهای پلان جهت سنجش با استاندارد ها در صورت امکان - ولی تحلیل و بررسی و آنالیز روابط فضایی و شکل و رنگ اون فضاها در پلان مهمه ... که از بابت روانشناسی رنگ و فضا هم در کنار روابط و ... بررسی بشه ...
یه تحقیق چرت و سنگینیه کمکم کنین....