درخواست های مرتبط با: سازه,دیتیل و جزئیات ساختمان

milad.ebadi

عضو جدید
یونوبتن

یونوبتن

سلام.دوستان عزیز اطلاعاتی راجع به یونوبتن ها میخوام.اگه در اختیارم قرار بدید ممنون میشم:gol:

saeedr

عضو جدید
تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان

سلام

سیستم تاسیسات، در آپارتمان 5 طبقه دو واحدی به چه صورت باشه که آب به همه طبقات برسه و افت فشار در آن کم باشد.

ارسن

عضو جدید
اطلاعات مصالح

اطلاعات مصالح

یلام
من دنبال اطلاعاتی در مورد مصالح جدید ساختمانی ( خیلی هم جدید نباشن مهم نیست :D) هستم مثل رومالین یا :confused::confused:

ارسن

عضو جدید
مصالح جدید

مصالح جدید

سلام
میتونین یه سایت معرفی کنین که در مورد مصالح ساختمانی مقاله داشته باشه :que::cool::confused:

• Like
واکنش ها: HR00

azam

عضو جدید
سلام

سیستم تاسیسات، در آپارتمان 5 طبقه دو واحدی به چه صورت باشه که آب به همه طبقات برسه و افت فشار در آن کم باشد.

سیستم آبرسانی در این ساختمان ها باید کالکتوری باشه...دو نوع سیستم داریم :
1.سیستم رایزری (سیستم قدیمی )

2. سیستم کالکتوری ( هر مصرف کننده لوله مخصوص به خود را دارد...فشار آب در این سیستم بهتر است و برای ساکنین فشار آب یکسان است ولی هزینه آن بیشتر است.)

• Like
واکنش ها: HR00

HR00

عضو جدید
من به مبلمان(DWG ) سه بعدی و دو بعدی بیمارستان احتیاج دارم.مرسی

F-khorsand

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز شدید به یک سری عکس از مراحل ساخت ساختمان فلزی دارم.لطفا کمکم کنید.

m6rry

عضو جدید
سلام کسی درباره طراحی بیمارستان مطلبی نداره؟ یا یه مطلبیدر مورد بیمارستان که کار معمارای معروف باشه:wallbash::w09:یا حداقل اسمش کمکم کنید:crying:

E.s.m.m

عضو جدید
درخواست از کاربران

درخواست از کاربران

این ترم درس مصالح1 گرفتم اگه جزوه خوب دارید برام بذارید ممنونم:cry::cool::mad:

E.s.m.m

عضو جدید
بله دینامیک از درسهایی است که جز لاینفک رشته عمران به حساب می اید زیرا علم دینامیک به محاسبه نیروهای وارد بر اجزای متحرک میپردازد ودر علم عمران برای محاسبه حداقل یا حداکثر نیروی وارد به سازه که از جابجایی سازه جلوگیری کند به این درس احتیاج پیدا می کند

khorzo

عضو جدید
سلام
درصورت امكان دوستان اگه به پلان يه هنرستان دسترسي دارند لطف كنند و اينجا بزارن
پيشاپيش از لطف دوستان سپاسگذارم

hendeh

عضو جدید
لطفا سئوالات و درخواستهای خودتون رو در مورد سازه و مصالح و ... در این تاپیک مطرح کنید .
salam omidvaram khob bashin man ye seri ax mikham dar morede sakhtemoni ke farsodas shore zade avamele javi baese kharabish shode vase darse tamiro negahdari mamnon misham komakam konim nabaram ostadam hazfam mikone:cry::(

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 جواب براي همه دوستانی که در مورد بیمارستان مطلب خواسته بودن:
من چون خودم بیمارستان طراحی کردم و مطالعات و طرح هام تقریبا کامل هست، برای همین شماره تماسم را میذارم تا هر کسی سئوالی داشت بهم دسترسی داشته باشه.
اگرم میبینید که اینجا نمیذارم چون به تاریخای ارسال که نگاه میکنم قدیمی شدن و شاید...

انشاالله همتون موفق باشید.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
من احتیاج به یه مقدار اطلاعات در رابطه با مصالح جدیدی دارم که تو "پیش ساخته سازی ساختمان" (prefabrication ) استفاده می شن. ممنون می شم اگر کسی مطلبی داره یا اگر این مصالح رو می شناسه اسمشون رو بگه.
مرسی.

fire13591359

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من دانشجو رشته ایمنی ساختمان بلند هستم .من احتیاج به یه مقدار اطلاعات در رابطه داکت یا شوفاژخانه و انواع دیگاهای شوفاژخانه ها دارم.پیشاپش از همکارتون متشکرم.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای خوبم
من یه سری مطالب درباره سازه های کابلی می خوام کسی می تونه کمکم کنه؟ اگه سایتی میشناسین یا خودتون مطالبی دارین ممنون میشم کمک کنید

mahliya

عضو جدید
جزييات

جزييات

سلام دوستان عزيزم
من يكسري ديتيل هاي خاص در رابطه با نحوه ارماتورگذاري بالكن - جزييات اجرايي تراس- جزييات اجرايي پيشاني ساختمان -جزييات اجرايي ابرو- درز انبساط در كف- درز انبساط در سقف- درز انبساط در خرپا ،ستون،تيرچه،سقف كاذب- جزييات پوشش انواع سقفها
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:gol::gol::gol::gol:

ImI-Pro

عضو جدید
درخواست : دتايل اتصال ستون به فنداسيون به صورت مفصلي پيچ و مهره

درخواست : دتايل اتصال ستون به فنداسيون به صورت مفصلي پيچ و مهره

دتايل اتصال ستون به فنداسيون به صورت مفصلي پيچ و مهره خيلي فوري لازم دارم

zahra.gh

عضو جدید
سلام.دانشجوی ترم 7 معماری هستم.در مورد "گنبدهای ژئودزیک"و"سازه ی نمایشگاه های گل و گیاه"برای درس طراحی فنی نیاز به کمک دارم.اگه بتونید مطلب یا منبعی معرفی کنید ممنون میشم!

nazaninn

عضو جدید
كمك كنيد

كمك كنيد

سلام.من اطلاعاتي در مورد طراحي كلينيك قلب ميخوام و پلاني از مصاديق ذاخلي و خارجي..help me help mee p:cry: :cry::cry::smile::cry:

بالا