درخواست های مرتبط با:انواع فضاهای اموزشی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عکسا رو دارم میبینم...ولی با این حال اگه دیده نمیشه تشریف ببرید پروفایلم تو آلبوم تصاویرم سری کاملش هست....

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم . کودومش ؟ سعی میکنم ولی قول نمیدم

هر كدومش كه پيدا شد. البته من منظورم نبود كه شما بريد نقشه ها رو زحمت بكشيد پيدا كنيد. ولي اگه كمكم كنيد ممنون ميشم:D. راستش واسه طرح 2 موضوعش طراحي دانشكده هنر هست بايد يه نمونه موردي ببرم.

اسبق

عضو جدید
هر كدومش كه پيدا شد. البته من منظورم نبود كه شما بريد نقشه ها رو زحمت بكشيد پيدا كنيد. ولي اگه كمكم كنيد ممنون ميشم:D. راستش واسه طرح 2 موضوعش طراحي دانشكده هنر هست بايد يه نمونه موردي ببرم.

سلام . یه سری به سایت زیر تو parsi gold در گوگل بزنید نمونه کار ونقشه های اماده اونجا هست

پلان دانشکده هنر

این مجموعه یک دانشکده هنر می باشد که شامل رشته های موسیقی،گرافیک و معماری است ، در جانمایی این مجموعه تمامی فضاهای مورد نیاز دروس این رشته ها تعبیه شده و ارتباط بین این فضاها به گونه ای می باشد که حداکثر استاندارد را به ارمغان آورده است.

اسبق

عضو جدید

البته میتونید فایل اتوکدشم از قسمت زیر عکس دانلود کنید

sahragol

عضو جدید
بابا ای ول... دست مریزاد....
حالا ..من اومده بودم تو...به یکی از دانشگاههای آزاد یا سراسری خودمون یا رای بدم یا معرفی کنم.... دمت گرم!

کم آوردم...

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . یه سری به سایت زیر تو parsi gold در گوگل بزنید نمونه کار ونقشه های اماده اونجا هست

پلان دانشکده هنر

این مجموعه یک دانشکده هنر می باشد که شامل رشته های موسیقی،گرافیک و معماری است ، در جانمایی این مجموعه تمامی فضاهای مورد نیاز دروس این رشته ها تعبیه شده و ارتباط بین این فضاها به گونه ای می باشد که حداکثر استاندارد را به ارمغان آورده است.

واقعا ممنون خيلي لطف كردين .:gol: فقط مي شه اسم اين دانشگاه بگيد ؟من نفهميدم اين دانشگاه اسمش چي هست مهندس.

Azade-TFT

عضو جدید
مهندس کارت حرف نداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.

Azade-TFT

عضو جدید
سلام دوستای گلم
از اونجایی که شدیدا به مشکل برخوردم
و از اونجایی که کلا هم تو دانشگاه و هم بین آشنایان کسی رو نمیشناسم
عاجزانه از شما تقاضای کمک دارم
مطمئنا همتون درس 4 واحدی آشنایی با طراحی معماری رو پگذروندین و یا اینکه این ترم به امید خدا پاس میکنین
من هم مثل شما این ترم این درس رو برداشتم
اما تا الان فقط یک بار استادم رو دیدم و دیگه ندیدم
تو همون یه جلسه هم فقط یه چیز از ما خواستن
اون هم : طراحی یه فضایی که جز طرح های مسکونی
من یکی خودم مهد کودک رو خیلی دوس دارم
در همین زمینه هم چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

1)اصلا طراحی مهد کودک واسه درس خوبه؟؟؟

2)برای طراحی به چه نکاتی باید توجه کنم؟ (دنیال چه اطلاعاتی باشم؟)

3)کسی هست که پلان و طرحی از یه مهد کودک داشته باشه؟(جهت آشنایی بیشتر)

4)دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه:redface:

خواهش میکنم راهناییم کنید:gol:
سلام فکر نمی کنی که این موضوع یه خورده واسه ی آشنایی با طراحی معماری سنگینه آخه خیلی از بچه ها این موضوع رو واسه پایان نامه شون انتخاب می کنن.این موضوع بر خلاف ظاهرش که خیلی ساده به نظر میاد مبانی خاص خودشو داره.تا اونجایی که من می دنم واسه طراحی مهد کودک شما حتی باید کتاب روانشناسی رنگ رو هم بخونید.

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
از اونجایی که شدیدا به مشکل برخوردم
و از اونجایی که کلا هم تو دانشگاه و هم بین آشنایان کسی رو نمیشناسم
عاجزانه از شما تقاضای کمک دارم
مطمئنا همتون درس 4 واحدی آشنایی با طراحی معماری رو پگذروندین و یا اینکه این ترم به امید خدا پاس میکنین
من هم مثل شما این ترم این درس رو برداشتم
اما تا الان فقط یک بار استادم رو دیدم و دیگه ندیدم
تو همون یه جلسه هم فقط یه چیز از ما خواستن
اون هم : طراحی یه فضایی که جز طرح های مسکونی
من یکی خودم مهد کودک رو خیلی دوس دارم
در همین زمینه هم چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

1)اصلا طراحی مهد کودک واسه درس خوبه؟؟؟

2)برای طراحی به چه نکاتی باید توجه کنم؟ (دنیال چه اطلاعاتی باشم؟)

3)کسی هست که پلان و طرحی از یه مهد کودک داشته باشه؟(جهت آشنایی بیشتر)

4)دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه:redface:

خواهش میکنم راهناییم کنید:gol:
ببین اگه پایین صفحه رو ببینی یه بخشی وجود داره به اسم تاپیک های مشابه که یعنی اگه کسی درخواست مشابه تو رو داشته دیگه مجبور نباشی دنبال جوابت بگردی ببین حتما اونجارو تا جوابتو بگیری

ناز معمار

عضو جدید
سلام فکر نمی کنی که این موضوع یه خورده واسه ی آشنایی با طراحی معماری سنگینه آخه خیلی از بچه ها این موضوع رو واسه پایان نامه شون انتخاب می کنن.این موضوع بر خلاف ظاهرش که خیلی ساده به نظر میاد مبانی خاص خودشو داره.تا اونجایی که من می دنم واسه طراحی مهد کودک شما حتی باید کتاب روانشناسی رنگ رو هم بخونید.
سلام
دقیقا همین طوره
وقتی این پروژه رو برداشتم فکر میکردم برد کردم
اما بعد از کمی تحقیق تازه متوجه شدم چه بلایی به سرم اومده
الان دیگه نمیدونم چی کار کنم
تورو خدا هرکی پلان یا چیزی در مورد مهد کورک داره واسم بذاره
بدجوری کارم گیر کرده
ببین اگه پایین صفحه رو ببینی یه بخشی وجود داره به اسم تاپیک های مشابه که یعنی اگه کسی درخواست مشابه تو رو داشته دیگه مجبور نباشی دنبال جوابت بگردی ببین حتما اونجارو تا جوابتو بگیری
بله ممنونم اتفاقا به همون تاپیک ها سر زدم و یکم کمک گرفتم

my_silent_is_cry

عضو جدید
سلام .
طراحی 2 بچه های دانشگاه ما مهد کودک داشتند . البته من خوابگاه داشتم . اگه بتونم پیداشون کنم برات می گیرم پلاناشونو .

zahra-FARZIN

عضو جدید
سلام دوسته عزیز.منم واسه ی تمرین معماری 2 مهد کودک باید طراحی کنم.
مهندس تی تی یه سری قوانین واسه طراحیه مهدکودک زده تو سایت از گوگل سرچ کن.و بهتره که به چندتا مهد کودک هم سر بزنی و از نزدیک ببینی که دقیقا چه فضاهایی واسه مهد نیازه.و باید به اینم توجه کنی که مهد رو واسه چه جمعیتی میسازی...

nasim1361

عضو جدید
پلان دانشگاه

پلان دانشگاه

سلام من به یه پلان ازطرح داشکده هنر و معماری خیلی فوری نیاز دارم :)لطفا کمکم کنید فقط پلان و سایت.مرسی

اسبق

عضو جدید
سلام
دقیقا همین طوره
وقتی این پروژه رو برداشتم فکر میکردم برد کردم
اما بعد از کمی تحقیق تازه متوجه شدم چه بلایی به سرم اومده
الان دیگه نمیدونم چی کار کنم
تورو خدا هرکی پلان یا چیزی در مورد مهد کورک داره واسم بذاره
بدجوری کارم گیر کرده

بله ممنونم اتفاقا به همون تاپیک ها سر زدم و یکم کمک گرفتم

سلام . ایمیلتون رو بدید نقشه های کاملش رو براتون ایمیل کنم . خودم واسه طرح 3 طراحی کردم . البته مال ما شامل مهد کودک - مدارس ابتدایی- راهنمایی و دبیرستان بود .

ناز معمار

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم ازتون ممنونم :redface:
متاسفانه حرفی زدم که حداقل تا احتمال 90 % نمیتونم پسش بگیرم
خواهش میکنم هرکی هرچی داره برام بذاره
یه دنیا ممنونش میشم:gol:
و اینکه به نظر شما به جای مهد کودک چی بذارم (البته اگه استاد محترم قبول کردن)؟؟؟؟

bi.ta

عضو جدید
سلام. منم به پلان های دانشگاه های آکسفورد و هاروارد نیاز دارم. ممنون میشم

Svevs

عضو جدید
سلام , منم نیاز فوری به پلان و ماکت یه دانشکده معماری دارم.. اگه کسی داره لطف کنه بذاره ممنون میشم..:)

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام , منم نیاز فوری به پلان و ماکت یه دانشکده معماری دارم.. اگه کسی داره لطف کنه بذاره ممنون میشم..:)

سلام من به یه پلان ازطرح داشکده هنر و معماری خیلی فوری نیاز دارم :)لطفا کمکم کنید فقط پلان و سایت.مرسی
http://www.treehugger.com/files/2009/06/green-roof-tries-to-make-building-disappear.php
http://www.inhabitat.com/2008/01/23/amazing-green-roof-art-school-in-singapore/

درخواست کمک برای حجم دانشکده معماری

درخواست کمک برای حجم دانشکده معماری

درخواست کمک برای حجم دانشکده معماری تو رو خدا من تا فردا یعنی جمعه میخوام کمک کنید

آخرین ویرایش: