درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

yasser2222

عضو جدید
نسخه standalone رو از سایتش اگه نگرفتین دانلود کنین. از نامش پیداست که جدا از هر نرم افزار دیگر مثل سالیدورکس یا اینونتور یا سالید اج کار می کنه. کلید سازش رو آپ می کنم. برای دریافت کلید در زمینه ی product، سالیدورکس 2013 رو انتخاب کنید.
این کلید ساز چجوری کار میکنه؟
تو سریال نامبر چی بزنم؟

yasser2222

عضو جدید
نسخه standalone رو از سایتش اگه نگرفتین دانلود کنین. از نامش پیداست که جدا از هر نرم افزار دیگر مثل سالیدورکس یا اینونتور یا سالید اج کار می کنه. کلید سازش رو آپ می کنم. برای دریافت کلید در زمینه ی product، سالیدورکس 2013 رو انتخاب کنید.
standalone رو که میزنم بازم وصل میشه که از چه نرم افزاری استفاده میکنید؟ سالیدورکز-سالیداج یا اینونتور! لینک جدا نداره که؟!!

AFROUZ-E

عضو جدید
موقع نصب create an id for this computer رو انتخاب کن. یه رشته عدد و حرف می ده. با رعایت فاصله و خط تیره یعنی عین همان چیزی که هست، توی کلید ساز کپی کن. در آخر نوع product رو سالیدورکس 2013 انتخاب کن.

[ویرایش]:
64bit برنامه:
کد:
https://dl.dropbox.com/s/hhse9h8lyr3awwa/CamTrax%20x64%20v2013.21.0.195.rar?token_hash=AAFixdASs33G4V7ODLUapyY5uNibAASRI2fEpT0MS7pupQ&dl=1

آخرین ویرایش:

yasser2222

عضو جدید
موقع نصب create an id for this computer رو انتخاب کن. یه رشته عدد و حرف می ده. با رعایت فاصله و خط تیره یعنی عین همان چیزی که هست، توی کلید ساز کپی کن. در آخر نوع product رو سالیدورکس 2013 انتخاب کن.

[ویرایش]:
برنامه:
کد:
https://dl.dropbox.com/s/hhse9h8lyr3awwa/CamTrax%20x64%20v2013.21.0.195.rar?token_hash=AAFixdASs33G4V7ODLUapyY5uNibAASRI2fEpT0MS7pupQ&dl=1
فک کنم درس شد!.قبلا می نوشت مثلا 5 روز مونده تا تریال تموم شه اما حالا مینویسه رجیستر ساکسزفول!. اما دکمه cad همچنان غیر فعاله!trax.jpg

آخرین ویرایش:

yasser2222

عضو جدید
فک کنم درس شد!.قبلا می نوشت مثلا 5 روز مونده تا تریال تموم شه اما حالا مینویسه رجیستر ساکسزفول!. اما دکمه cad همچنان غیر فعاله!مشاهده پیوست 144150
امیدوارم 13 بدر خوش گذشته باشه .دوستان کمک کنید مشکل من حل شه.منوی cad غیر فعاله و نمیتونم مدل رو بسازم

adgin

عضو جدید
سلام دوستان
من حجمی با زاویه های غیر قائم دارم و امکان اینکه برای مش زدن اونو به حجمهای کوچکتر تقسیم کنم نیست
برای مش زدن از cooper و map استفاده کردم اما موفق نشدم ممکنه راهنماییم کنید.ممنون

yasser2222

عضو جدید
تو اینترنت برای دانلود هستش. بنده داشتم ولی بکارم نیمود چون هرچی که میخواستم تو خود سالیدورک بودش و احتیاجی نبود از camtrax استفاده کنم.
سالید خطی و دایره ای داره. من سیلندری یا همون استوانه ای میخام
camtrax رو دانلودش کردم از سایتش.اما منوی cad غیر فعاله و نمیتونم مدلشو بسازم

آخرین ویرایش:

مرضیه 20

عضو جدید
با سلام.میخواستم اگه میشه اگر فرمول یا نرم افزاری برای محاسبه انرژی های مصرفی برای تهویه،الکتریسیته مصرفی(برای لامپ وتهویه و...)و دستگاه های سرمایشی و گرمایشی هستش در اختیار من قرار بدید تا بتونم در تحقیقاتم از اونا استفاده کنم.در ضمن من این اطلاعات رو برای ساختمان طیور لازم دارم.
ممنون میشم زودتر جواب منو بدین.با تشکر

mehdi_349

عضو جدید
درخواست نرم افزار INTEC SIMPACK

درخواست نرم افزار INTEC SIMPACK

سلام دوستان
منم دنبال نرم افزار مهندسی INTEC SIMPACK هستم جستجو م نتایج خوبی نداش
برام خیلی لازمه، لینک خرید هم باشه خوبه اگه لینک دانلود باشه چه بهتر
الان ورژن 9.3 ش اومده ولی اگه ورژن 8 به بالا هم باشه خوبه.
اینم لینک سایتش:
www.simpack.com
ممنون

zohair

عضو جدید
مخلص مهندسا
دوستان کسی در مورد اتو فرم اطلاعاتی داره یعنی از کجا برنامش رو بگیریم و همینطور اموزش ممنون

rahim raki

عضو جدید
سلام دوستان . راستش من نمیدونم باید به کدوم بخش سایت رجوع کنم ولی من احتیاج شدید به یک نرم افزار پزشکی دارم کسی از دوستان میتونه اونو واسم بگیره ؟ واقعا لطف بزرگی میکنید ممنون

http://ibidi.com/xtproducts/en/Soft...llantoic-Membrane-Assay-Image-Analysis-WimCAM

سلام باید درخواستتونو تو قسمت مهندسی پزشکی مطرح کنید. اونجا بهتر میتونن کمکتون کنن

MAHVASH-4

عضو جدید
سلام بچها من نرم افزار ساليد وورك برا ويندوز 64 بيتو ميخوام اگر كسي داردش لطفا برام بفرسته مرسي

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من میخوام مطلب یاد بگیرم

کتاب آموزشی خوب و یا فیلمهای آموزشی خوب که خودتون تاییدش میکنید رو سراغ دارید

میشه اسم کتاب و یا فیلمهای آموزشی رو بهم بگید

واسه یادگیریش باید چیکار کنم؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من میخوام مطلب یاد بگیرم

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
download solidworks 2013

download solidworks 2013

سلام بچها من نرم افزار ساليد وورك برا ويندوز 64 بيتو ميخوام اگر كسي داردش لطفا برام بفرسته مرسي

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-Solid-Works?p=6230130&viewfull=1#post6230130

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام

من میخوام مطلب یاد بگیرم

کتاب های زیر مراجع خوبی هستند. البته برای تسلط کامل باید پروژه های مختلف انجام بدید.

MohammadAli.E

عضو جدید
خوب کتاب اول از پایه شروع میکنه و مرجع تقریبا کامل هستش و مباحث پیشرفته ریاضیات هم توش هست. البته تقریبا 1/3 کتاب شاید بکارتون بیاد چون جزییات زیادی داره و برای نوشتن برنامه ها و پروژه های درسی احتیاج نیست همشو خوند.
کتاب 24 فصل داره که تا فصل 8 تقریبا برای انجام پروژه کفایت میکنه. بقیه اش مربوط میشه به مسائل ریاضی مثل محاسبات عددی ، معادلات دیفرانسیل ، انتگرال ها میدانی و روی سطوح و ...
البته میگم مرجع خوبی هست و اگه روزی به مسائل پیشرفته نیاز داشتید میتونید بهش مراجعه کنید.
بنده خودم متلب رو در حین انجام پروژه های ساده درسی به مرور یاد گرفتم و هنوز این کتاب رو نخوندم ولی خریدمش تا یه منبع داشته باشم تا هر وقت به مشکل برخوردم ازش استفاده کنم.

tina20111

عضو جدید
سلام

برای برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری کارخانه نیاز مبرم به برنامه تعمیرات و نگهداری PM دارم...از دوستان عزیز تقاضا دارم در این زمینه کمکم کنند

سپاس

shahrameng

کاربر فعال
سلام

برای برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری کارخانه نیاز مبرم به برنامه تعمیرات و نگهداری PM دارم...از دوستان عزیز تقاضا دارم در این زمینه کمکم کنند

سپاس

دوست من این برنامه ها به دلیل تنوع نوع کار تعمیرات معمولا خیلی با هم متفاوتند من چند سال پیش یه نرم افزار استفاده می کردم به اسم تیمار که اگه تو نت بگردی نسخه هایی ازش گیرت میاد

tina20111

عضو جدید
دوست من این برنامه ها به دلیل تنوع نوع کار تعمیرات معمولا خیلی با هم متفاوتند من چند سال پیش یه نرم افزار استفاده می کردم به اسم تیمار که اگه تو نت بگردی نسخه هایی ازش گیرت میاد
دوست عزیز اگه لطف کنی این برنامه تیمار یا نمونه مشابه را لینک بدی که دانلود کنم ممنون میشم
تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم
نیاز مبرم به این برنامه دارم

مرسی

shahrameng

کاربر فعال
دوست عزیز اگه لطف کنی این برنامه تیمار یا نمونه مشابه را لینک بدی که دانلود کنم ممنون میشم
تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم
نیاز مبرم به این برنامه دارم

مرسی

دوست من الان که درگیر پروپوزالم و فرصت نمیشه اگه تهرانی از بچه های ایران خودرو و سایپا هم میتونی بگیری