درخواست مقاله مهندسی نساجی

Eli*Memar

عضو جدید
سلام
من مقاله های در مورد روش فازی در رشته جنگلداری می خواستم . البته به صورت لاتین باشن.
با تشکر

Nedanino

عضو جدید
سلام . وقت همگی دوستان عزیزم بخیر . من به سه مقاله زیر نیاز دارم Electrodeposited Nanocomposite n–p Heterojunctions for Solid‐State Dye‐Sensitized Photovoltaics

Near-Infrared Sunlight Harvesting in Dye-Sensitized Solar Cells Via the Insertion of an Upconverter-TiO[SUB]2 Nanocomposite Layer[/SUB]
Adsorption of Methylene Blue Dye onto Carbon Nanotubes:  A Route to an Electrochemically Functional Nanostructure and Its Layer-by-Layer Assembled Nanocomposite
اگر راجع به رزنگرزی توسط نانو کامپوزیت ها هم کسی مقاله داره یک دنیا پیشاپیش ممنونم .

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام . وقت همگی دوستان عزیزم بخیر . من به سه مقاله زیر نیاز دارم Electrodeposited Nanocomposite n–p Heterojunctions for Solid‐State Dye‐Sensitized Photovoltaics

Near-Infrared Sunlight Harvesting in Dye-Sensitized Solar Cells Via the Insertion of an Upconverter-TiO[SUB]2 Nanocomposite Layer[/SUB]
Adsorption of Methylene Blue Dye onto Carbon Nanotubes:  A Route to an Electrochemically Functional Nanostructure and Its Layer-by-Layer Assembled Nanocomposite
اگر راجع به رزنگرزی توسط نانو کامپوزیت ها هم کسی مقاله داره یک دنیا پیشاپیش ممنونم .
wait...
http://www.uploder.ir/upload/on1j91csaonfulh0hj.pdf
http://www.uploder.ir/upload/rrz2o6aq5yn6fnulj7tu.pdf
http://www.uploder.ir/upload/7695bwsgqinjcdppjha.pdf

rezazareia bdar

عضو جدید
من سال اول دانشجوی تکنولوژی هستم برای اینکه دراین گرایش موفق باشم چیکار باید بکنم مرسی

ترم یک و دو سعی کن معدلت بالا باشه ! فعلا فقط همین کارو کن! در غیر اینصورت مث من میشی! من از ترم 3 فهمیدم که درس یعنی چی و شرو کردم به درس خوندن حالا هرچقد هم بخونم و معدل ترم 4-5-6-7-8 بالا 19 باشه باز چون ترم یک و دو رو وحشتناک خراب کردم معدل لیسانسم به 18 نمیرسه! الان ترم چارم و خ پشیمونم که چرا سال اول درس نخوندم!!!

rezazareia bdar

عضو جدید
سلام من سال اول دانشجوی تکنو لوژی نساجی هستم برای اینکه موفق بسم چیکار باید بکنم ؟

fariba n

عضو جدید
مقاله ای راجع به کاربرد نانوالیاف در ضد روغن کردن می خاستم ؟

ashkboos93

عضو جدید
سلام من راجع به بازیافت ضایعات یا مدیریت ضایعات در نساجی یک سری مقاله می خوام اگه کسی داره میشه کمکم کنه.
با سپاس فراوان از دوستان:smile:

sina a

عضو جدید
سلام دوستان عزیز لطفا این مقالات پتنت رو برای من میگیرید تشکر

1- High vacuum suction casting method and apparatus - Publication date: 2009-12-31 - Patent application number: 20090321036 - IPC8 Class: AB22D2702FI

2- Production methods of metallic glasses by a suction casting method - Publication date:Apr 21, 1998 - Application number: US 08/892,181 - US 5740854 A.

sina a

عضو جدید
سلام دوست عزیز واقعا ازت ممنون هستم اگه میشه 2 تا دیگه برات میزارم برام پیداشون کن پتنت هستن خیلی خیلی ممنون موفق باشی

1- High vacuum suction casting method and apparatus - Publication date: 2009-12-31 - Patent application number: 20090321036 - IPC8 Class: AB22D2702FI

2- Production methods of metallic glasses by a suction casting method - Publication date:Apr 21, 1998 - Application number: US 08/892,181 - US 5740854 A.

ANALYSIS

کاربر فعال
سلام دوستان عزیز لطفا این مقالات پتنت رو برای من میگیرید تشکر

سلام دوست عزیز واقعا ازت ممنون هستم اگه میشه 2 تا دیگه برات میزارم برام پیداشون کن پتنت هستن خیلی خیلی ممنون موفق باشی

مقاله ی اول خدمت شما:gol::gol:

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=dd276d6e5f6ae541989382249bc35301

sina a

عضو جدید
سلام واقعا ازت ممنونم نمیدونم چطور تشکرکنم امیدوارم بتونم جبران کنم موفق باشید .... راه گرفتن این مقالات آسونه میشه یاد گرفت ؟

raziebaqerian

عضو جدید
با سلام
من مقاله هایی در رابطه با بررسي تأثير ساختمان بافت و طول حلقه بر روي قابليت بخار آب پارچه هاي اينترلاک میخواستم.
با تشکر

leili67

عضو جدید
سلام مقاله در مورد خواص و کاربرد الیاف فلزی در منسوجات و پوشاک می خاستم

روشن جون

عضو جدید
سلام
لطفا یه مقاله جامع درمورد رنگرزی پارچه پلی استر - ویسکوز به من معرفی کنید. ممنونم

mohammadi.faride

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. با تشکر از کمک های علمی که در زمینه نساجی دارید.

من دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد تکنولوژی نساجیم و چون رشته فرش در دانشگاههای مختلف تدریس میشود و تعداد دانشگاههایی که این رشته را دارند بیشتر از رشته تکنولوژی است ، شانس استخدام بعد از فارغ التحصیلیم در این رشته بیشتر است برای همین موضوع، تصمیم دارم که پروژه ام را در زمینه فرش بر دارم ولی ظاهرا" زیاد موضوعاتی در این زمینه نیست اگر مقالاتی در این زمینه دارید و یا میتونید راهنماییم کنید ممنون میشوم .

45006006

عضو جدید
سلام مقاله ای میخوام در مورد بررسی اثر دوخت بر روی پارچه ها راستش خودم چیزی پیدا نکردم در این مورد
و برای پروژه پایانی لازم دارم خواهشا کمک کنید