درخواست راهنمایی

arak_2008

عضو
سلام دوستان
چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
1.کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی چند واحد هست.
2.کسی که کاردانی ناپیوسته خونده میتونه در کارشناسی پیوسته ادامه تحصیل بده.
3.من ترم اول را مشروط شده ام.:cry:حالا باید چطوری درس بخونم که توی چهار ترم درسم را تمام کنم.آخه بعضی ها میگند که 76 واحد هست و بعضی ها میگند 68 واحد،میخوام هر طور شده جبران کنم.دو ترم را اگه بتونم خوب درس بخونم و معدلم را 17 کنم 24 واحدی بردارم امکان دارد.واینکه باید درس هایی راکه افتادم برای این ترم بردارم یا نه البته میدانم که باید درس های پایه را بردارم منظورم درس های عمومی هست.
با تشکر

آخرین ویرایش:

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز

از آموزش دانشگاه بپرسی بهتره ، یا اینکه بری تو سایت دانشگاهتون و چارت درسی رو مرور کنی و ببینی چند واحد باید پاس کنی - دونستن اینکه چند واحد باید پاس کنی برا برنامه ریزی ای که در پیش داری کمکت میکنه .

وقتی کاردانی نا پیوسته میخونی باید کارشناسی رو هم ناپیوسته بخونی .
3.من ترم اول را مشروط شده ام.:cry:حالا باید چطوری درس بخونم که توی چهار ترم درسم را تمام کنم.آخه بعضی ها میگند که 76 واحد هست و بعضی ها میگند 68 واحد،میخوام هر طور شده جبران کنم.دو ترم را اگه بتونم خوب درس بخونم و معدلم را 17 کنم 24 واحدی بردارم امکان دارد.واینکه باید درس هایی راکه افتادم برای این ترم بردارم یا نه البته میدانم که باید درس های پایه را بردارم منظورم درس های عمومی هست.
اگه کل دروس کاردانی76 واحد باشه و 14 واحدش رو پاس کرده باشید : اگر 2 ترم 21 واحد پاس کنی و یک ترم 20 واحد در نتیجه 4 ترمه تموم می شی .

موفق باشی .

آخرین ویرایش:

arak_2008

عضو

از آموزش دانشگاه بپرسی بهتره ، یا اینکه بری تو سایت دانشگاهتون و چارت درسی رو مرور کنی و ببینی چند واحد باید پاس کنی - دونستن اینکه چند واحد باید پاس کنی برا برنامه ریزی ای که در پیش داری کمکت میکنه .

وقتی کاردانی نا پیوسته میخونی باید کارشناسی رو هم ناپیوسته بخونی .
اگه کل دروس کاردانی76 واحد باشه و 14 واحدش رو پاس کرده باشید : اگر 2 ترم 21 واحد پاس کنی و یک ترم 20 واحد در نتیجه 4 ترمه تموم می شی .

موفق باشی .

خیلی ممنون

بهونه

عضو جدید
سلام دوستان چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی فرمایید.1.کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی چند واحد هست.2.کسی که کاردانی ناپیوسته خونده میتونه در کارشناسی پیوسته ادامه تحصیل بده.3.من ترم اول را مشروط شده ام.:cry:حالا باید چطوری درس بخونم که توی چهار ترم درسم را تمام کنم.آخه بعضی ها میگند که 76 واحد هست و بعضی ها میگند 68 واحد،میخوام هر طور شده جبران کنم.دو ترم را اگه بتونم خوب درس بخونم و معدلم را 17 کنم 24 واحدی بردارم امکان دارد.واینکه باید درس هایی راکه افتادم برای این ترم بردارم یا نه البته میدانم که باید درس های پایه را بردارم منظورم درس های عمومی هست.با تشکر
من واقعا هدف این دانشگاه های علمی کاربردی رو ازین وضع آموزشی شون درک نمیکنممتاسفانه خیلی از کسایی که هنرستانی نیستن پس از وارد شدن به علمی کاربردی با مشکل شما مواجه میشناگر میتونی ترم تابستون برداردرضمن کتابهای هنرستان رو حتما بخونبه امید دانشگاه نمون اینطور که معلومه چیزی از اون دانشگاه دستگیرت نمیشهالبته ناگفته نمونه استاد خوب همه جا هستموفق باشی

بالا