درخواست راهنمایی برای باز کردن یک مغازه

hosseingrami90

عضو جدید
سلام به همگی دوستان و هموطنان گل گلاب.
من به دلیل داشتن مشکل مالی باید یه مغازه برا خودم دست و پا کنم ولی واقعا نمیدونم باید چه کار کنم.هیچ مدرک و هیچ تجربه ای هم ندارم ولی میخوام با کمک و راهنمایی شما چیزای مورد نیاز رو تهیه و عملی کنم.
حتما میپرسید که مغازه چی میخوای بزنی!و میخوای چه کار کنی؟و هدفت چیه؟
راستش خودمم هم دقیق نمیدونم که نون تو چه چیزیه.ولی بین خدمات کامپیوتری و کافی نت و گیم نت و تایپ و تکثیری موندم که خودمم به کافی نت بیشتر فکر میکنم چون دردسرش کمتر و پولش بیشتره.البته اگه به من باشه که همه اینها رو میخوام.
یه نکته جالب اینکه که تو خانواده ما تقریبا هر نوع تخصصی در زمینه های رایانه هست مثلا خودم تو کل رایانه فعالیت دارم و هم تو موبایل نزدیکان دیگه هم یکی فوتوشاپیست یکی تایپیست و خلاصه هممون این کاره ایم و فقط یه مغازه کم داریم.
از شما دوستان میخوام که شرایط و تجربتون رو هم علاوه بر راهنمایی که می کنید بگید.
راستی آیا واقعا با توجه به شرایط کلی جامعه و وضعیت رایانه ها و یارانه ها و همه چی میشه به داشتن یه مغازه برا درآوردن هزینه یک یا چند شخص امیدوار بود؟چون من خودم واقعا داره بهم فشار مالی میاد از دانشگاه گرفته تا کلیه امور زندگی.
راستی من رشته فناوری اطلاعات در مقطع کاردانی درس میخونم و مغازه رو هم قصد دارم تو بیرجند، شهری که توش زندگی میکنم بزنم.
ببخشید اگه بی مقدمه بود و سرتون رو هم درد آوردم...

جایی برا زدن این تاپیک پیدا نکردم و اینجا رو مناسب دیدم.اگه اشتباه کردم ببخشید.

نقره بارون

عضو جدید
به نظر من همه این کارا رو با هم میشه کرد مخصوصاً که شما درتمام این موارد آشنا دارید
اینطوری درآمد هم بیشتر میشه
یه مغازه که هم کاف ینت باشه هم تکثیری هم کارا ی تایپی حتی کارا ی دیگه هم میشه در این مغازه انجام داد

hosseingrami90

عضو جدید
به نظر من همه این کارا رو با هم میشه کرد مخصوصاً که شما درتمام این موارد آشنا دارید
اینطوری درآمد هم بیشتر میشه
یه مغازه که هم کاف ینت باشه هم تکثیری هم کارا ی تایپی حتی کارا ی دیگه هم میشه در این مغازه انجام داد

سلام خوب مدرک چی میشه؟گیر نمیدن؟

$ Vilsoon

عضو جدید
باسلام به همه دوستان. به نظر من شما میتوانید علاوه بر مواردی که دوستان گفتند،از تجهیزات وابزارهای که در این زمینه به کار می آیداستفاده کنید. تا یک قطب کامل شوید. البته نکات خیلی مهمی در نوع کار شما وجود دارد، مثال: مکان شما میباشد، که باید در یک خیایان اصلی و در دسترس مشتریان مربوط به شغلتان باشد.

بالا