درخواست راهنمايي

setayesh 88

عضو جدید
سلام. راستش من دارم اتاقمو تغيير دكوراسيون ميدم، يه ديوارو طوسي كردم البته نه خيلي روشنه ونه خيلي تيره...اما حس ميكنم اتاقم يه جوري شده....بقيه ي ديوارا هم سفيده. ازتون چندتا سوال داشتم: 1. سرويس چوب رو چه رنگي انتخاب كنم كه اتاقم از اين حالت سرد خارج بشه؟ 2.كف اتاق خواب بهتره كف پوش بشه يا موكت؟ چرا؟ 3.رنگ كمد ديواري چه طور؟ 3. براي طراحي هاي مشابه استيكرها روي ديوار طوسي يه رنگ گرم خوبه يا سفيد؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
كمك كمك

كمك كمك

سلام بچه ها استاد ما براي درس تمرينهاي معماري گفته يه اتاق خوابگاه طراحي كنيم كه ويژگيهاش اينا باشه
ابعادش 3*2به ارتفاع 3 متر.اتاق 3 نفره باشه.براي هر نفر يه ميز مطالعه وميز كامپيوتر تو اتاق باشه .گفت ميخواييم با اين تمرين طراحي براي فضا هاي كوچيك با ابزار چند منظوره تمرين كنيم.من چيز خاصي به ذهنم نميرسه كسي در اين مورد كار كرده؟يا ايده اي داره.ممنون ميشم كمكم كنين.:gol::gol::gol::gol:

akhoondzadeh

اخراجی موقت
سلام. راستش من دارم اتاقمو تغيير دكوراسيون ميدم، يه ديوارو طوسي كردم البته نه خيلي روشنه ونه خيلي تيره...اما حس ميكنم اتاقم يه جوري شده....بقيه ي ديوارا هم سفيده. ازتون چندتا سوال داشتم: 1. سرويس چوب رو چه رنگي انتخاب كنم كه اتاقم از اين حالت سرد خارج بشه؟ 2.كف اتاق خواب بهتره كف پوش بشه يا موكت؟ چرا؟ 3.رنگ كمد ديواري چه طور؟ 3. براي طراحي هاي مشابه استيكرها روي ديوار طوسي يه رنگ گرم خوبه يا سفيد؟
ببین دوست عزیز 2 طرف اتاقو زرشکی کن اون 2 طرف دیگه کاغذ دیواری پوست پیازی کف اتاق هم لمینت ضد اب پرده لازم نیست اگه پول داری کرکره بذار واسه کمد هم یه طرفش زرشکی یه طرفش پوست پیازی این نظره من بود بازم میله خودت

setayesh 88

عضو جدید
ببین دوست عزیز 2 طرف اتاقو زرشکی کن اون 2 طرف دیگه کاغذ دیواری پوست پیازی کف اتاق هم لمینت ضد اب پرده لازم نیست اگه پول داری کرکره بذار واسه کمد هم یه طرفش زرشکی یه طرفش پوست پیازی این نظره من بود بازم میله خودت

مرسي .....
ولي من از رنگ زرشكي متنفرم:hate::hate::hate::hate:

m.sepahizadeh

عضو جدید
سلام دوستان
باید یه مجموعه رو طوری طراحی کنم که به عنوان مثال وقتی یه شخص وارد یه مجتمع تجاری و بازار میشه از همه ی قسمت ها دیدن کنه و در اخر خارج بشه این بحثو تو یه باکس به وسیله ی دوران نشون میدن من دیدم اینو به صورت پله پله و حالت دورانی که تا کف باکس ادامه داره میسازن و یه تیله رو از اولین پله از بالای باکس رها میکنن باید طوری سرعت گیر گذاشت که تیله توقف نکنه و در بیشترین زمان ممکن این مسیرو طی کنه! حالا مشکل من اینه که از چه مصالحی استفاده کنم (چون استادمون یه راهنمایی کرد و گفت که باید از مصالح مختلفی استفاده بشه واسه ساخت این مسیر پله مانند)که باعث اصطکاک بشه ولی تیله رو متوقف نکنه.کسی بالاترین نمره رو میگیره و برندست که بیشترین زمانو داشته باشه!
لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعات داره راهنمایی کنه! ویا اگه منبعی میشناسید که در مورد مصالح در این زمینه چیزی گفته و به دردم میخوره!:(

بالا