درخواست راهنمايي از دوستان گل

archi&tini

عضو جدید
سلام دوستان....
راستش يه دوستي دارم كه براش يه مشكلي پيش اومده گفتم بيام از شماها راهنمايي بخوام..........

دوسته من بعد از 2 سال قطع رابطه با دوست پسر سابقش كه يكي از آشناها هست دوباره اونو ديده..........
اون قبلا هم دوسش داشته اما مجبور به قطع رابطه شده...اما الان دوباره با ديدن اون ميخواد باهاش باشه اما طرف ديگه علاقه ايي نداره......اگر هم داشته باشه فعلا كه چيزي نگفته....
دوست من مونده چي كار كنه...بهش بگه كه دوسش داره يا نه؟

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببینید اگه موضوع عشقه که من پیشنهاد میکنم که غرور خودشون رو بشکونن و برن جلو و بگن که دوسشون دارن.اگه عشقی در کار نیست پیشنهاد میکنم که نره جلو.
البته باید بدونن که اون پسره ارزشش رو داره یا نه؟
کلا ما پسرا تو این شرایط خیلی لوس میشیم.یعنی همچین جو گیر میشیم فک میکنیم خبریه.:surprised:
پس بش بگید که مراقب باشه.گفتم که بیشتر به شخصیت طرف مقابل بستگی داره:gol:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من بستگی به طرفه مقابلش داره که چه جور آدمی باشه.... اما پسرا زود جوگیر میشن گفته باشم....

sufia89

عضو جدید
هیچ وقت هیچ وقت کسی که برای دفعه اول ابراز علاقه میکنه نباید زن باشه

اینطوری که دیدم مردها از زن هایی که خودشون پاپیش میذارند جلو و ابراز علاقه میکنند بدشون میاد

hakhamaneshian

عضو جدید
ببینید اگه موضوع عشقه که من پیشنهاد میکنم که غرور خودشون رو بشکونن و برن جلو و بگن که دوسشون دارن.اگه عشقی در کار نیست پیشنهاد میکنم که نره جلو.
کلا ما پسرا تو این شرایط خیلی لوس میشیم.یعنی همچین جو گیر میشیم فک میکنیم خبریه.:surprised:

مراتب مورد تایید است.;)

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونقدر که یه خانوم از نه شنیدن ناراحت میشه یه آقا ناراحت نمی شه ، پس من پیشنهاد می کنم بهتره فعلا صبر کنه تا پسره یه چراغ سبزایی نشون بده!!!:w18::w02:

mehrshad53

اخراجی موقت
اونقدر که یه خانوم از نه شنیدن ناراحت میشه یه آقا ناراحت نمی شه ، پس من پیشنهاد می کنم بهتره فعلا صبر کنه تا پسره یه چراغ سبزایی نشون بده!!!:w18::w02:
تو الان چراغ سبز به من نشون دادی...
اون پایین عکست سمت راست..
یکم اونورتر...
آره همون چراغ سبزه!

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو الان چراغ سبز به من نشون دادی...
اون پایین عکست سمت راست..
یکم اونورتر...
آره همون چراغ سبزه!

اون چراغ خاموشارو میگی؟؟؟:w15::w15::w15:
اونا که اصلا سو ندارن!!!!!!!
بعدشم منظورم چراغ چشمک زن سبز بود
:surprised::lol:

archi&tini

عضو جدید

موضوع عشقه....يه دوست داشتن معمولي نيست...براي همين دوستم مونده چي كار كنه....
پسره پسر خوبي هست....يعني ميشه گفت ارزشش رو داره.....
خوب شما كه ميگي پسرا تو اين جور مواقع جو گير ميشن ميشه بگي چه برخوردي رو نشون ميدن؟....
اينم بگم كه پسره يه زماني عاشق دختره بوده....بعد از اين كه دختره بهم ميزنه خيلي برميگرده.....اما دوستم به علت هاي زياد نمي تونسته دوباره باهاش باشه

archi&tini

عضو جدید

ممنون سيندرلا جون اما اين دوستم از وقتي اون پسره رو ديده ديگه نميدوني..........آروم و قرار نداره
منم بهش ميگم صبر كن شايد پسره دوباره خودش اومد جلو:(

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون سيندرلا جون اما اين دوستم از وقتي اون پسره رو ديده ديگه نميدوني..........آروم و قرار نداره
منم بهش ميگم صبر كن شايد پسره دوباره خودش اومد جلو:(

شاعر میگه گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند!!!!!!!!!!:love:
عزیزم فقط صبر کارسازه :lol:منم خودم آدم عجولیم ولی چند بار که صبر کردم خیلی خوب نتیجه گرفتم!!!!!:w11:
منم از این موردا داشتم که پسره قبلا عاشقش بوده و خیلی التماسش کرده بوده ،دختره به هر دلیلی پا ندادش و پسره یه دفعه به کل قید دختره رو زدش :crying2: و ممکنه پسره دیگه اون پسر سابق نباشه ؟؟؟ منظورم اینه که شاید پسره دیگه اونقدر اونو دوست نداشته باشه!!؟؟؟به این امید نره جلو :whistle::whistle:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موضوع عشقه....يه دوست داشتن معمولي نيست...براي همين دوستم مونده چي كار كنه....
پسره پسر خوبي هست....يعني ميشه گفت ارزشش رو داره.....
خوب شما كه ميگي پسرا تو اين جور مواقع جو گير ميشن ميشه بگي چه برخوردي رو نشون ميدن؟....
اينم بگم كه پسره يه زماني عاشق دختره بوده....بعد از اين كه دختره بهم ميزنه خيلي برميگرده.....اما دوستم به علت هاي زياد نمي تونسته دوباره باهاش باشه

خب ببینید امیدوارم مسله به انتقام گیری نرسیده باشه.
یعنی یه زمانی دختره بی خیال شده رفته حالا که برگشته پسره بخواد قیف بیاد و یه جورایی تلافی کنه.
من میگم که باید الان یه شخصه سومی پیدا بشه و بره زیر زبونه پسره و نظرشو در مورد دختره بدونه.
اونموقع بهتر میشه تصمیم گرفت.

تو تشکر دونیمون هم هیچی تشکر ندارم. اینا مال شما:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی یه زمانی دختره بی خیال شده رفته حالا که برگشته پسره بخواد قیف بیاد و یه جورایی تلافی کنه.
من میگم که باید الان یه شخصه سومی پیدا بشه و بره زیر زبونه پسره و نظرشو در مورد دختره بدونه.

منم با این موافقم.

archi&tini

عضو جدید
شاعر میگه گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند!!!!!!!!!!:love:
عزیزم فقط صبر کارسازه :lol:منم خودم آدم عجولیم ولی چند بار که صبر کردم خیلی خوب نتیجه گرفتم!!!!!:w11:
منم از این موردا داشتم که پسره قبلا عاشقش بوده و خیلی التماسش کرده بوده ،دختره به هر دلیلی پا ندادش و پسره یه دفعه به کل قید دختره رو زدش :crying2: و ممکنه پسره دیگه اون پسر سابق نباشه ؟؟؟ منظورم اینه که شاید پسره دیگه اونقدر اونو دوست نداشته باشه!!؟؟؟به این امید نره جلو :whistle::whistle:
موافقم باهات كه ميگي شايد پسره اون پسر سابق نباشه.......نمي دونم....اما واقعا بسوزه پدر عشق:cry:

archi&tini

عضو جدید

درسته...منم با نظر شما موفقم يه نفر سوم خيلي خوبه....
ممنون از راهنماييتون:gol:

بالا