درخواست راهمایی برای خرید گوشی

عسل خانوم

عضو جدید
سلام
من میخوام یه گوشی لمسی بگیرم ... تا الان هر چی گوشی داشتم نوکیا بوده کلآ نوکیا بازم اما همه میگن گوشیهای تاچ نوکیا نسبت به سایر برندها بی کیفیته؟‌آیا این درسته؟؟

خب اگر درسته لطف کنید چند تا گوشی به من معرفی کنید که مشخصات زیر رو داشته باشه

اول : قیمت بالاتر از 700 و نهایتآ 800 نباشه
دوم :‌سامسونگ نباشه ... من از طرح ظاهری گوشیهای سامسونگ خوشم نمیاد
سوم :دوربین حتمآ 8 مگا پیکسل یا بالاتر باشه ... کیفیت عکس هاش خیلی خیلی برام مهمه
چهارم : صفحه حداقل 4 اینچ باشه ... من خیلی اس ام اس بازم پس اگر صفحه کوچیک باشه اذیت میشم ... هر چی صفحه بزرگتر باشه برام مطلوبتره
پنجم: باطریش زود خالی نشه
ششم‌: سیستم عامل فرقی نداره چی باشه اما قابل ارتقا به ورژنهای جدید باشه چون من گوشی رو میخوام چند سالی استفاده کنم .... خب ترجیحآ اندروید باشه که تو بورسه
هفتم : زیاد گوشی ناز نازی ای نباشه که مثلآ اگر ضربه خورد از بین بره ... صفحه مقاوم و ضد خش داشته باشه
هشتم : سرعتش هم بالا باشه

با تشکر :gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با تشکر از شما ولی من که عرض کردم سامسونگ نباشه
درسته . میدونم گفتین سامسونگ نباشه . ولی دیزاین این گوشی با گوشیهای دیگه ی سامسونگ فرق میکنه . فوق العاده زیباست
باید از نزدیک ببینینش تا متوجه زیباییش بشین . با این بودجه بهترین گوشیهای رو سامسونگ داره . HTC و سونی گوشیهای به درد نخوری دارن توی این رنج قیمت که واقعا یه آشغال به تمام معنا هستن . ( ببخشید رک گفتم )

عسل خانوم

عضو جدید
خواهش میکنم من که هیچ نسبتی با سونی یا htc ندارم که بخواد بهم بر بخوره ... اما کلآ ظاهر گوشیهای سامسونگ به نظر من لوسه
ضمن اینکه این گوشی دوربینش 5 هستش ...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خواهش میکنم من که هیچ نسبتی با سونی یا htc ندارم که بخواد بهم بر بخوره ... اما کلآ ظاهر گوشیهای سامسونگ به نظر من لوسه
ضمن اینکه این گوشی دوربینش 5 هستش ...
دوست گلم دوربین این گوشی پنج هست ولی پردازش عکساش واقعا عالیه ! هیچوقت به مگاپیکسل توجه نکنین . مگاپیکسل فقط سایز عکسه نه کیفیت . من خودم 1 ماه این گوشی رو داشتم . از همه نظر فوق العادس
از صفحه نمایش بی نظیرش گرفته تا باتری فوق العاده عالی و ساپورت عالیتر

اگه بازم خوشتون نمیاد که بگین تا برم سراغ برندهای سونی و HTC . ولی بازم میگم توی این رنج قیمت خرید سونی و HTC یعنی ریختن پول در جوب آب ! سونی رو که اصلا پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه ...

عسل خانوم

عضو جدید
خب مشخصات دیگش چیه؟ سایز صفحه که خیلی برام مهمه ؟ .... گوشی های سونی اریکسون که ظاهرآ خیلی پر فروشن توی ایران چیزی ندارن با این مشخصات؟

ضمن اینکه لطفا بگین آیا چیزی که در مورد گوشیهای تاچ نوکیا میگن درسته یا نه؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خب مشخصات دیگش چیه؟ سایز صفحه که خیلی برام مهمه ؟ .... گوشی های سونی اریکسون که ظاهرآ خیلی پر فروشن توی ایران چیزی ندارن با این مشخصات؟

ضمن اینکه لطفا بگین آیا چیزی که در مورد گوشیهای تاچ نوکیا میگن درسته یا نه؟
خب از مشخصاتش میشه به موارد زیر اشاره کرد :
1 - دیزاین فوق العاده زیبا ( صفحه نمایشش انحنا داره )
2 - پردازنده دو هسته ای با هسته Cortex A9
3 - فیلمبرداری Full HD با کیفیت عالی
4 - بلوتوث ورژن 3 ( گوشیهای جدید سونی که همچنان 2 هستن )
5 - صفحه نمایش خارق العاده Super Amoled با رزولوشن HD و اندازه 4.65 اینچ
6 - دوام باتری بسیار خوب
7 - قابلیت وای فای دایرکت
8 - از همه مهمتر دیوایس گوگل بودن
9 - سرعت بسیار عالی . به دلیل اینکه اندروید خام هستش اصلا هنگ تو کارش نیست
10 - قابلیت USB OTG
و ...
سونی اریکسون که باید بره غاز بچرونه :D هیچی نداره توی این رنج . تازه سونی اریکسون که دیگه تموم شد . الان شده سونی خالی
----------------------------------------------------
و اما گوشیهای تاچ نوکیا
دوست گلم بنده بلاگر نوکیا تو ایران هستم و قائدتا نباید از گوشیهاش بد بگم . من خودم الان هم سامسونگ دارم هم نوکیا
نوکیا تاچش بد نیست . تاچ استفاده شده در گوشیهای سامسونگ فوق العادس
سامسونگ در گوشیهای های اندش از تاچ atmel استفاده میکنه . این تاچ فوق العاده حساسه و میتونه تا ده تا انگشت همزمان رو ساپورت کنه . اما تاچ نوکیا حساسیتش کمتره و فقط دوتا انگشت رو هم میتونه ساپورت کنه !

عسل خانوم

عضو جدید
در مورد ظاهرش که باید حتما برم از نزدیک ببینم تا مطمئن بشم مثل گوشیهای دیگه سامسونگ نباشه

در مورد شماره 7 من نفهمیدم قابلیت وای فای دایرکت یعنی چی؟

این گوشی اگر بخوره زمین اتفاقی براش نمی افته؟ ... من در این زمینه بد سابق هستم آخه

من چون از وقتی یادم میاد نوکیا داشتم طبیعتآ کار با نوکیا برام راحت تره و تعلق خاطر زیادی هم در خلال این همه سال بهش پیدا کردم ... اگر بخواید یه گوشی نوکیا بهم معرفی کنید اون چیه؟

aphrodait

عضو جدید
دوست عزیز شما به سایت زیر مراجعه کنید.توی اون همه برند گوشی ها با ویژگی ها و قیمت و عکس اون ها موجود هست.کافیه برندی رو که می خواید انتخاب کنید.و گوشی رو انتخاب کنید.www.gsm.ir

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما به سایت زیر مراجعه کنید.توی اون همه برند گوشی ها با ویژگی ها و قیمت و عکس اون ها موجود هست.کافیه برندی رو که می خواید انتخاب کنید.و گوشی رو انتخاب کنید.www.gsm.ir
سلام . دوست گلم بنده اینجا هستم که دوستمون به اون سایت مراجعه نکنه . ضمن اینکه سایت GSM کلی غلط اطلاعاتی داره !
در مورد ظاهرش که باید حتما برم از نزدیک ببینم تا مطمئن بشم مثل گوشیهای دیگه سامسونگ نباشه

در مورد شماره 7 من نفهمیدم قابلیت وای فای دایرکت یعنی چی؟

این گوشی اگر بخوره زمین اتفاقی براش نمی افته؟ ... من در این زمینه بد سابق هستم آخه

من چون از وقتی یادم میاد نوکیا داشتم طبیعتآ کار با نوکیا برام راحت تره و تعلق خاطر زیادی هم در خلال این همه سال بهش پیدا کردم ... اگر بخواید یه گوشی نوکیا بهم معرفی کنید اون چیه؟
وای فای دایرکت یه قابلیته که شما میتونین فایل هاتون رو با سرعت خیلی خیلی خیلی بیشتر بلوتوث انتقال بدین .
ببینید هرچیزی زمین بخوره خراب میشه . منتها شما با خرید یه گارد میتونین خطر آسیب دیدن رو کم کنین .
نوکیا توی این رنج قیمت N9 رو داره که خریدش کاملا غیر عاقلانس
نوکیا این گوشی رو تولید کرد و بعد از 1 سال کاملا رهاش کرد . با اینکه گوشیه خوبیه ولی ارزش خرید نداره ! بقیه گوشیهاشم که زیر بودجه شما هستن و چیز خاصی ندارن گوشیهاشو . به نظر من یا باید وارد دنیای اندروید بشین و چیزای جدید رو تجربه کنین که این خودش یه سری دردسر هارو مطلبه . یا اینکه با همون سیمبین کار کنین و هیچ ترقی نداشته باشین .

عسل خانوم

عضو جدید

با تشکر از شما
من به این سایت رفتم ... اولا که خیلی از گوشیها رو نداره ... دومآ مشکل من اینه که نمیدونم چه برندی میخوام ؟ ممکنه چند تا گوشی با مشخصاتی که میخوام پیدا کنم ولی در نهایت نمیدونم کدوم بهتره واقعآ

عسل خانوم

عضو جدید
سلام . دوست گلم بنده اینجا هستم که دوستمون به اون سایت مراجعه نکنه . ضمن اینکه سایت GSM کلی غلط اطلاعاتی داره !

وای فای دایرکت یه قابلیته که شما میتونین فایل هاتون رو با سرعت خیلی خیلی خیلی بیشتر بلوتوث انتقال بدین .
ببینید هرچیزی زمین بخوره خراب میشه . منتها شما با خرید یه گارد میتونین خطر آسیب دیدن رو کم کنین .
نوکیا توی این رنج قیمت N9 رو داره که خریدش کاملا غیر عاقلانس
نوکیا این گوشی رو تولید کرد و بعد از 1 سال کاملا رهاش کرد . با اینکه گوشیه خوبیه ولی ارزش خرید نداره ! بقیه گوشیهاشم که زیر بودجه شما هستن و چیز خاصی ندارن گوشیهاشو . به نظر من یا باید وارد دنیای اندروید بشین و چیزای جدید رو تجربه کنین که این خودش یه سری دردسر هارو مطلبه . یا اینکه با همون سیمبین کار کنین و هیچ ترقی نداشته باشین .

مرسی از اطلاعاتتون
خب اگز بخوام یه کم بودجه بیشتری بذارم مثلآ تا 1 .... چیز بهتزی میتونم پیدا کنم که به کارم بیاد ؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مرسی از اطلاعاتتون
خب اگز بخوام یه کم بودجه بیشتری بذارم مثلآ تا 1 .... چیز بهتزی میتونم پیدا کنم که به کارم بیاد ؟
اگه منظورتون نوکیاس که باید بگم خیر
نوکیا پرداخت 600 تومن بیشتر واسش اشتباه محضه
من الان باید برم . ولی فردا تا 1 تومن هم کامل راهنماییتون میکنم .
فعلا شب بخیر ... ;)

عسل خانوم

عضو جدید
نه منظورم نوکیا نبود ... از برندهای دیگه ... مرسی از وقتی که گذاشتین و منتظرم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . خب تا یک میلیون تو من علاوه بر همین گلکسی نکسوس میتونین به HTC وان اس هم فکر کنین . این گوشی به شدت قویه و قیمتش هم الان 930 تومنه . پردازنده این گوشی دو هسته ای هستش و بسیار قویتر از گلکسی نکسوس هست .
مزایاش نسبت به گلکسی نکسوس :
1 - پردازنده بسیار قویتره
2 - چیپ گرافیکی بسیار قویتر
3 - بلوتوث ورژن 4
4 - کمتر داغ میشه
5 - تکنولوژی بیتس
6 - محافظ گوریلا گلس بر روی صفحه نمایش
و ...
اینم تصاویرش : http://www.gsmarena.com/htc_one_s-pictures-4574.php

مزایای گلکسی نکسوس نسبت به وان اس :
1 - صفحه نمایش بزرگتر
2 - صفحه نمایش بسیار با کیفیت تر
3 - دیوایس گوگل بودن ( حالا حالاها واسش آپدیت میاد )
4 - داشتن وای فای دایرکت
5 - باتری قویتر
6 - دیزاین خیلی زیباتر
و ...

عسل خانوم

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردین ... به عنوان آخرین سوال ... میشه لطفآ بگین کدوم یکی از این دو گوشی کیفیت عکسش بهتره؟ و یه چیزی من در مورد این گوشی HTC که شما معرفی کردین توی بعضی سایتها خوندم کاربرا نظر داده بودن که رنگش میره؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . خواهش میکنم . من وان اس رو چک نکردم ببینم دوربینش چطوریاس ولی فیلمبرداری گوشیهای اچ تی سی افتضاحه .
رنگ بدنه وان اس هم بله میرفت . توی تولیدات اول این مشکل وجود داشت . ولی الان برطرف شده مشکلش . البته باید حواستون باشه سری جدید بگیرین .

عسل خانوم

عضو جدید
به خود فروشنده بگم سری جدید میخوام؟‌ یا مشخصه ای داره که متوجه بشم سری جدیده؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
به خود فروشنده بگم سری جدید میخوام؟‌ یا مشخصه ای داره که متوجه بشم سری جدیده؟
به فروشنده بگین سری جدید میخوام میگه ، ها ؟! :D
عمرا کسی بدونه ! یه کد خاص روش هست که سری جدید و قدیم رو نشون میده . اون کد رو میپرسم بهتون میگم .

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خب متاسفانه سری جدید هم مشکلشون برطرف نشده و دوستانی که سری جدید گرفتن بازم همین مشکل رو دارن . البته این مشکل وقتی خودشو نشون میده که گوشی ضربه خفیف بخوره ! پیشنهاد میکنم اگه میخواین وان اس بگیرین یه گارد مقاوم هم براش بگیرین تا خیالتون راحت باشه !

hadise70

عضو جدید
با اجازه استارتر (عسل خانوم) :smile:

راهنمایی میخواستم برای خرید گوشی تا200 تومن که پسرونه باشه ودوربینش 3 باشه و بشه pdf و آفیس رو بخونه ودر مقابل ضربه مقاوم (مصرف کنندش پسر وکمی دست وپا چلفتی :w29::w28::w35: ) و اگه شد بره نت در حد نصب چت

ویه گوشی هم تا300 تومن که تقریبا مواردی که بالا گفتم رو داشته باشه واگرم مقاومتش زیاد نبود مشکلی نیست

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با اجازه استارتر (عسل خانوم) :smile:

راهنمایی میخواستم برای خرید گوشی تا200 تومن که پسرونه باشه ودوربینش 3 باشه و بشه pdf و آفیس رو بخونه ودر مقابل ضربه مقاوم (مصرف کنندش پسر وکمی دست وپا چلفتی :w29::w28::w35: ) و اگه شد بره نت در حد نصب چت

ویه گوشی هم تا300 تومن که تقریبا مواردی که بالا گفتم رو داشته باشه واگرم مقاومتش زیاد نبود مشکلی نیست
سلام . دوست گلم بی زحمت تاپیک جداگانه بزنین و مثل همین الان انتظارات و بودجه رو هم توش بگین .

عسل خانوم

عضو جدید
خب متاسفانه سری جدید هم مشکلشون برطرف نشده و دوستانی که سری جدید گرفتن بازم همین مشکل رو دارن . البته این مشکل وقتی خودشو نشون میده که گوشی ضربه خفیف بخوره ! پیشنهاد میکنم اگه میخواین وان اس بگیرین یه گارد مقاوم هم براش بگیرین تا خیالتون راحت باشه !

پس با این حساب از فکرش میام بیرون ... چون من کلآ با گوشیهام خشن رفتار میکنم اینم اگر قراره رنگش بره با زمین خوردن و دلمو بزنه اصلا بی خیالش میشم
امروز رفتم هر دو گوشی رو دیدم باید اعتراف کنم شکل نکسوس خیلی زیبا بود و نظرم رو نسبت به گوشیهای سامسونگ که معمولا ظاهر دلچسبی ندارن عوض کرد.... فقط یه چیزی فروشنده گفت که من خواستم ازتون در موردش بپرسم ... فروشنده میگفت معمولآ نمیتونه بلوتوث ها رو بگیره ... درسته؟؟

milad93

عضو جدید
دوست عزیز هر چیز که میخری نوکیا نخر که کیفیت تاچش افتضاحه . بسته به قیمت تا رنج مالی 500 تومن سامسونگ مدل ACE رو که امکانات پیشرفته ای داره رو توصیه میکنم بهت با دوربین 5 و سیستم عامل اندروید و صفحه نمایش AMOLED

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ﭘﺲ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺍﺯ ﻓﮑﺮﺵ ﻣﯿﺎﻡ ﺑﯿﺮﻭﻥ ... ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﮐﻶ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯿﻬﺎﻡ ﺧﺸﻦ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﯾﻨﻢ ﺍﮔﺮ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺭﻧﮕﺶ ﺑﺮﻩ ﺑﺎ ﺯﻣﯿﻦ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻭ ﺩﻟﻤﻮ ﺑﺰﻧﻪ ﺍﺻﻼ ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻟﺶ ﻣﯿﺸﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﻢ ﻫﺮ ﺩﻭ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﮐﻨﻢ ﺷﮑﻞ ﻧﮑﺴﻮﺱ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻈﺮﻡ ﺭﻭ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯿﻬﺎﯼ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﻇﺎﻫﺮ ﺩﻟﭽﺴﺒﯽ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩ.... ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﺯﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﺵ ﺑﭙﺮﺳﻢ ... ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﻣﻌﻤﻮﻵ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﻩ ... ﺩﺭﺳﺘﻪ؟؟
ﺧﯿﺮ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﭼﺮﺕ ﮔﻔﺘﻪﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖﻫﺮﺩﯾﻮﺍﯾﺴﯽ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﻧﺘﻮﻧﻪ ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﮐﻪ ﺑﺎ pair ﮐﺮﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺣﻞ ﻣﯿﺸﻪﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺭﻭ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻣﯿﺎﺭﻥ

عسل خانوم

عضو جدید
خیلی از راهنماییهاتون ممنون .... احتمال قوی تا چند روز دیگه نکسوس بگیرم .... البته یک دوستی بهم میگه با این هزینه ای که میخوام بکنم برام یه آی فون 4 کم کارکرده سراغ داره در حد نو ... ولی صفحش کوچیکه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آیفون 4 بگیرین خودتون رو وارد زندان کردین .
ضمن اینکه انتظارات شما رو هم برآورده نمیکنه !