درخواست تغيير نام كاربري

ali0261

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.اگه ممکنه نام کاربری منو به ali0261 تغییر دهید.ممنونم

13gomnam71

عضو جدید
نام

نام

سلام اگر میشه لطف کنید نام کاربری من را به z.tanha تغییر دهید با تشکر

paria..

عضو جدید
سلام
اقا افشین خیلی بدی نه جواب میدی میگی اسمت هست نه تغییرش میدی میدونی چند وقت گفتم :cry:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام نه فقط nadiyaباشه زارع دیگه نباشه .mer30

سلام :gol:

همون طور که قبلاً هم گفتم ، نام کاربری nadiya قبلاً ثبت شده و شما نمی تونید اسمتون رو به nadiya تغییر بدید !

در صورت تمایل میتونید اسم دیگه ای انتخاب کنید

سلام
اقا افشین خیلی بدی نه جواب میدی میگی اسمت هست نه تغییرش میدی میدونی چند وقت گفتم :cry:

درخواست های بدون پاسخ و بدون اعمال تغییر نام در پایان هفته ، درخواست های فاقد شرایط برای تغییر نام هستن

قوانین تغییر نام رو میتونید در اولین پست همین تاپیک ببینید

:gol:

varyans

عضو جدید
اسم منو به JURANT تغییر بدین.

(اول تاپیک نوشته که با حداقل 300 امتیاز میشه درخواست داد ، خب واسه من 320 تاست !:دی)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ببخشید بس چرا باز توی تابیکم زده nadiya zare اینکه نادیای خالی نیست.تشکر

ببینید ، اسم کاربری شما الان nadiya zare هست و شما میتونید اون رو تغییر بدید اما نام nadiya که درخواست داده بودید قبلاً توسط فرد دیگه ای انتخاب شده و امکان تغییر نامتون به nadiya وجود نداره

شما میتونید اسم دیگه ای انتخاب کنید

13gomnam71

عضو جدید
تغییر نام کاربری

تغییر نام کاربری

سلام ممنون میشم اگر یکبار دیگر نام کاربری من رو به z.tanha تغییر دهید با تشکر :w27:

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي درخواست تغيير نام كاربري:

1- ابتدا چك كنيد كه نام كاربري مورد نظر شما قبلا ثبت نشده باشه و اگه نام مورد نظرتون قبلا رزرو نشده بود امكان تغيير نام هست.
ضمنا توجه كنيد در صورتي كه نام كاربري مورد نظرتون فارسي باشه و حرف ي و ك رو داشته باشه بايد توجه كنيد كه دو نوع حرف ي و ك داريم. موقع ورود به سايت به تفاوت «ي» و «ی» و همچنين تفاوت «ك» و «ک» توجه كنيد تا با مشكل مواجه نشيد.

2- درخواستتون رو همينجا اعلام كنيد. در صورتي كه درخواست داديد و درخواست شما تاييد شد (همين جا اعلام ميشه) بعد از يك يا دو روز نام كاربريتون تغيير داده ميشه و براي ورود به سايت بايد از اسم كابري جديد استفاده كنيد.

بعد از تغيير نام كاربري شما، همين جا اعلام ميشه كه نام كاربري تغيير كرد.

:warn: قانون فعلی تاپیک:

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
شماره تلفن همراه
نام کاربری نامناسب
شماره دانشجویی
شماره ملی
به غیر از اینها چه فامیل خالی باشه چه اسم خالی باشه امکان پذیر نیست.

:warn: قانون جدید تاپیک ( مورخ 30 آبان 90):

با توجه به درخواست های مکرر کاربران و اینکه الان امکان رسیدگی به درخواست ها بیشتر هست موارد زیر رو برای کاربرانی در نظر گرفتیم که شامل موارد فوق نمی شوند:

کاربرانی می توانند درخواست تغییر نام کاربری دهند که یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

- حداقل 300 امتیاز داشته باشند.
- حداقل 1000 پست و 200 امتیاز تواما داشته باشند.

:warn: تبصره :
به منظور قدردانی از زحمات کاربران فعال و ممتازی که در تالارهای تخصصی خودشون به طور مستمر فعالیت دارن ( با عنوان های ابی و سبز) به درخواست های تغییر اسمشون بدون توجه به موارد بالا رسیدگی خواهد شد.

:warn: توجه:
1- در پایان هر هفته به کلیه درخواست هایی که در طول هفته میشه رسیدگی خواهد شد.
2-بدیهی است هر کاربر تنها میتونه یکبار درخواست تغییر اسم بده در نتیجه در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید.

ممنون و پیروز باشيد.
نام کاربری مورد در خواست Antazar

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام کاربری ماریا جمشیدی فرد به ماریا جمشیدی تغییر یافت.

نام کاربری پروین دهموبد به پیام شادی تغییر یافت.
نام کاربری زهرافخاری به zahra368 تغییر یافت.

چی شد اقا پیر جو نام کاربریمو تغیر ندادید به Antazar

Schneider

مدیر بازنشسته
چی شد اقا پیر جو نام کاربریمو تغیر ندادید به Antazar

در پست قبل گفتن که نام کاربری شما موجوده
ینی چی؟
ینی اینکه قبلا کسی نامی که الان میخواید انتخاب کنید رو انتخاب کرده و تکرار نام کاربری عملی نیست

shokraneh.28

عضو جدید
با عرض سلام مجدد، اگر ممکنه به درخواست من هم جواب بدید! پیش از این گفته بودم نام من رو به shokraneh.28تغییر بدید، می دونیم که این نام موجود نیست و مجاز به استفاده از آن هستم. ممنون!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا درخواست من چی؟

با عرض سلام مجدد، اگر ممکنه به درخواست من هم جواب بدید! پیش از این گفته بودم نام من رو به shokraneh.28تغییر بدید، می دونیم که این نام موجود نیست و مجاز به استفاده از آن هستم. ممنون!

درخواست های شما مشکلی نداره و در دور جدید تغییر نام ها اعمال میشه

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
سلام. لطفا نام کاربری من رو به sajad 3000 تغییر بدید

3731961733

عضو جدید
لطفا" نام بنده را از 3731961733 به شهرام تغییر دهید در سایت ایران اینجینیر در ابتدا اشتباها" عدد نوشته ام