//// درخواست اطلاعاتی راجع به drain cooler \\\\

Amirhamze2013

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین محترم
راجع به Drain cooler یا همون درین کولر می خواستم اطلاعاتی نظیر سیستم عملکرد،نکات مثبت و منفی،فواید و معایب و چگونگیه کاربرد آن پیدا کنم متاسفانه هرچه در اینترنت جست و جو کردم چیزی نیافتم . از استادی شنیدم که بخشی از کندانسور است (دی سوپر هیتر ، کندانسور و Drain cooler) . از عزیزان اگر کسی لینک یا اطلاعاتی دارند لطفا به بنده اطلاع بدند .
بسیار متشکرم .

arminrambod

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین محترم
راجع به Drain cooler یا همون درین کولر می خواستم اطلاعاتی نظیر سیستم عملکرد،نکات مثبت و منفی،فواید و معایب و چگونگیه کاربرد آن پیدا کنم متاسفانه هرچه در اینترنت جست و جو کردم چیزی نیافتم . از استادی شنیدم که بخشی از کندانسور است (دی سوپر هیتر ، کندانسور و Drain cooler) . از عزیزان اگر کسی لینک یا اطلاعاتی دارند لطفا به بنده اطلاع بدند .
بسیار متشکرم .
باید دقیق تر بگی که منظورت از درین کولر چیه ؟؟؟ آیا ی سیستم تاسیاتیه یا فقط ی اصطلاح هستش ؟؟؟؟ و از کی و از کجا این واژه رو شنیدی ؟

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رطوبت هوا در اثر بر خورد با بدنه سرد اواپراتور يا كويل هاي سرمايي مانند فن كوئل يا هوا ساز تبديل به اب مي شود كه اصطلاحا به ان كنداس هم ميگويند كه اين اب به وسيله درين يا همون تخليه به لوله هاي درين هدايت ميشود كه اكثرا به صورت ثقلي هست و در بعضي موارد با پمپ تخليه ميشوند كلا معني درين كولر ميشود تخليه كولر ... حالا اگه مبحث جديدي هست من ديگر اطلاعات ندارم