درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

hobab2007

اخراجی موقت
توی دانشگاه ازاد قبولیش راحته شما نگران نباشید یه خورده تلاش کنید موفق میشید نیاز نیست دنبال درصدها باشی راحت قبول میشی;)
اما به نظر من بی خیال دانشگاه ازاد بشو چون دارن روز به روز دانشگاه ازاد را بی اعتبار می کنند برای ادامه تحصیل اینده ات هم به مشکل می خوری فقط بفهمنند دانشگاه ازادی هستی دکترا را عمرا بذارند بری سراسری!!!
اگری همین دانشگاه ازاد بخواد بازم صلاح دست خودتو از می تونی تمسخرهای بعضی از افراد را تحمل کنی برو دانشگاه ازاد:smile:
اگر هم مثل من نتونی حرفای اونا را تحمل کنی بهتره که نری حداقل دیگه سرخورده نمی شی :(
من برادرانه گفتم همه چیز را:gol:

ثنا

عضو جدید
سلام.من دانشجوی سال آخر زراعت هستم.علاقه زیادی به رشته بیوتکنولوژی دارم و میخوام ارشد بیوتکنولوژی بدم ولی تو یه سایتی خوندم برای شرکت در ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی باید معدل هر نیمسال بالای 15 باشه ولی من معدل هر نیمسالم زیر 15 هست حتی معدل کل من 14 هستش.با این وجود یعنی من نمی تونم ارشد بیوتکنولوژی شرکت کنم.لطفا راهنماییم کنید و سریع جواب بدید چون وقت کمی دارم و میخوام هر چه زودتر شروع کنم به خوندن.مرسی

ثنا

عضو جدید
سلام. من دانشجوی سال آخر زراعت هستم.به بیوتکنولوژی خیلی علاقه دارم و میخوام تو ارشد توی رشته بیوتکنولوژی شرکت کنم ولی یه سایتی خوندم برای شرکت در این آزمون باید معدل هر نیمسال حداقل 15 باشه ولی من توی هر ترم معدلم زیر 15 بود حتی معدل کل من 14 هستش. یعنی من نمیتونم ارشد بیوتکنولوژی شرکت کنم؟لطفا راهنماییم کنید و سریع جوابمو بدید چون وقت کمه و میخوام شروع کنم به خوندن.مرسی

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من دانشجوی سال آخر زراعت هستم.به بیوتکنولوژی خیلی علاقه دارم و میخوام تو ارشد توی رشته بیوتکنولوژی شرکت کنم ولی یه سایتی خوندم برای شرکت در این آزمون باید معدل هر نیمسال حداقل 15 باشه ولی من توی هر ترم معدلم زیر 15 بود حتی معدل کل من 14 هستش. یعنی من نمیتونم ارشد بیوتکنولوژی شرکت کنم؟لطفا راهنماییم کنید و سریع جوابمو بدید چون وقت کمه و میخوام شروع کنم به خوندن.مرسی
شرط معدل فقط برا تاثیر 20درصدی کنکوره اونم در مرحله دوم.شما میتونی تو هر رشته ای شرکت کنی فقط اونایی که معدلشون از شما بالاتره یه امتیاز بیشتر دارن.

vahan

عضو جدید
کمک کنید

کمک کنید

:cry::cry:اگر از بچه های دانشگاه شاهد تهران کسی این جا هست لطفا خبر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یک سوال مهم و ضروری دارم:cry::cry::cry::cry:

nafiseh sh

عضو جدید
سلام لطفا راهنمایی کنید بازار کار کدام رشته برای ادامه بهتر است

primrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فکر میکنم این سومین بار که سوالامو تو قسمتهای مختلف تاپیک کشاورزی(مهندسی آب) میذارم و نتیجه نمیگیرم امیدوارم اینبار به سوالام جواب بدید

من یه تصمیم جدی گرفتم که امسال حتما ارشد ابیاری زهکشی با رتبه خوب قبول بشم ( ترم 7ام) از بین منابع زبان - طراحی سیستم ها و هیدرولیک و انهار رو برای تابستون انتخاب کردم به نظرتون خوبه ؟ یا از درسای دیگه شروع کنم؟

دیگه اینکه برای هیدرولیک کتاب دیباگران که خودش شامل خلاصه مطالب هست کافیه؟ یا نه؟ البته کتاب انهار ابریشمی رو هم دارم ؟؟
ممنون میشم اگه اینبار جواب بدید

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام فکر میکنم این سومین بار که سوالامو تو قسمتهای مختلف تاپیک کشاورزی(مهندسی آب) میذارم و نتیجه نمیگیرم امیدوارم اینبار به سوالام جواب بدید

من یه تصمیم جدی گرفتم که امسال حتما ارشد ابیاری زهکشی با رتبه خوب قبول بشم ( ترم 7ام) از بین منابع زبان - طراحی سیستم ها و هیدرولیک و انهار رو برای تابستون انتخاب کردم به نظرتون خوبه ؟ یا از درسای دیگه شروع کنم؟

دیگه اینکه برای هیدرولیک کتاب دیباگران که خودش شامل خلاصه مطالب هست کافیه؟ یا نه؟ البته کتاب انهار ابریشمی رو هم دارم ؟؟

برای آزاد می خوای بخونی یا سراسری؟

کتابای دیباگران تا اونجا که من میدونم و دوستام شرکت کردند برای آزاد کافیه.

primrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای آزاد می خوای بخونی یا سراسری؟

کتابای دیباگران تا اونجا که من میدونم و دوستام شرکت کردند برای آزاد کافیه.

حتما برای سراسری در غیر این صورت از تابستون شروع نمی کردم !! بازم مرسی

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حتما برای سراسری در غیر این صورت از تابستون شروع نمی کردم !! بازم مرسی

البته هیچ کسی جز خودت توانایی خودت و نمیدونه و نمیتونه کمکت بکنه
جزوه های پارسه با دیباگران خیلی خوبه

دوستم با اینا سراسری رتبه 70 آورد

درس ها هم که ضرایبشون یکیه

ولی درس هایی که ضعیف تری باید زود تر شروع بکنی

البته اینا که من میگم نظر خودمه اگه اشتباهی هم هست کمکم کنید ممنون میشم

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام من دارم برای سازه ابی میخونم
به نظر من تابستان از ریاضی و هیدرولیک شروع کن بعلاوه یک درس سخت و مهم تخصصیت
کتاب دیباگران پر از اشکاله ولی مجبوری باید بخونی ابریشمی 100% بشین بخون اگه سوال و کاری داشتی در خدمتم.
شاید بتونم بعضی از جزوات را هم برات گیر بیارم
من از تهران هستم

afroozz

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک جهت راهنمایی و کمک به شما دوستان عزیزی راه اندازی شده که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو دارید.پس لطفا هرگونه سوالی یا درخواستی در مورد کارشناسی ارشد دارین اینجا مطرح کنید و من وافسون عزیز سعی میکنیم در اسرع وقت پاسخ شما رو همینجا بگذاریم .
خواهشمندیم سخنانی رو که مربوط به مبحث این تاپیک نیستن رو اینجا مطرح نکنید .
با تشکر از همکاری یکایک شما دوستان عزیز
سلام بچه ها من جزوه های ارشد صنایع غذایی رو میخام کسی هست که بتونه واسم بفرسته؟؟؟

شیرین بانو

عضو جدید
درخواست منبع گیاهشناسی و خاکشناسی

درخواست منبع گیاهشناسی و خاکشناسی

سلام بچه ها
من سیستماتیک گیاهشناسی منبعی ندارم خیلی گشتم و پیدا نکردم.
هرکسی اگه فایلی داره برای من و همه کسایی که احتیاج دارن ارسال کنه یک دنیا ممنون.
در مورد خاکشناسی هم همین طور من واقعا هیچ منبعی ندارم اگر کسی داره خواهش می کنم در یک فایل برای من ارسال کنه.
هم اکنون نیازمند یاری گرم شما هستم .:w10:
یک دنیا ممنون:)

noom

عضو جدید
منبع کنکور کاردانی به کارشناسی مرتعداری

منبع کنکور کاردانی به کارشناسی مرتعداری

من منبع کنکور کاردانی به کارشناسی مرتعداری رو میخوام..برای دانشگاه علمی کاربردی..

چه کتابهایی باید بخونم؟ممنون اگه کمکم کنید

delia poly

عضو جدید
سلام من امسال كنكور دادم و رتبه ام به مهندسي كشاورزي ميخوره تمام گرايش ها !! ميخواستم شماها كه تا ارشد و دكتراش رفتيد راهنماييم كنيد كه آيا از رشته اي كه ميخونين راضي هستين؟ آينده ي اين رشته چطوره؟
در ضمن من دخترم آيا جنسيت تو اين رشته مثله مكانيك كه بيشتر مردونس مهمه يا نه؟

عادلی

عضو جدید
یه درخواست

یه درخواست

با سلام

تشکر بسیار از کار خوبتون

من امسال ارشد حشره شناسی رتبه اوردم

و اگه خدا بخواد از اول مهر سر کلاس ارشدم:)

تعداد واحدای ارشد این رشته و اسم دروس

رو اگه لطف کنین ممنون میشم:surprised:

samane.k

عضو جدید
سلام. بچه هایی که میخوان تازه کنکور بدن واسه درس زبان ( حتی اگه قصد ندارید به سوالای زبان پاسخ دهید) حتما به این سایت یه سری بزنین.
من که حالیدم.
www.gozineakhar.com

kiama

عضو جدید
من امسال بيوتكنولوژي كشاورزي دادم رتبه 218 آوردم
درصدام هم اينجوريه:
‍ژنتيك 77.78
اصلاح نباتات 54.44
فيزيولوژي 22.22
بيوشيمي33.33
آفات 24.44
معدلم هم 15.23 بود البته معدل موثرم 16.25 بود

hexasystem

عضو جدید
قابل توجه دانش آموزان و دانشویان رشته کامپیوتر

زندگی ما انسان ها پر است از لحظات سرنوشت سازی که در طول عمر ما فقط یک یا چند بار بیشتر تکرار نخواهند شد. یکی از این لحظات و مراحل سرنوشت ساز برای دانش آموزان و دانشجویان، کنکور است. کنکور سراسری، کنکور کاردانی به کارشناسی ، کنکور کارشناسی به کارشناسی ارشد ، کنکور کارشناسی ارشد به دکتری و ...
ما پذیرفته ایم که در جامعه ما دیگر سرنوشت ها و آینده شخصی،کاری و شغلی تمام کسانی که قصد تحصیل علم و دانش را دارند به موفقیت در آزمون ها ی تخصصی و کنکور بستگی دارد و شاید ذکر این نکته که دیگر کنکور فقط یک امتحان چهارگزینه ایی ساده نیست و بیشتر کسانی در آن موفق اند که به قول معروف در رشته خود در تست زنی حرفه ایی و متخصص شده باشند، تکرار مکررات باشد.
کافی است نگاهی به تقویم تان بیاندازید تا متوجه شوید با گذشت روزها، هفته ها و ماه ها، هر لحظه به امتحان و آزمونی دیگر نزدیک تر می شویم و زمان برای آمادگی و خواندن دروس و جمع بندی مطالب و تست زنی و خلاصه بررسی عملکرد کم تر می شود؛ ولی هیچ جای نگرانی نیست . شما فقط کافی است تصمیم بگیرید و با در اختیار داشتن تمام منابع شامل کتاب های مرجع و جزوات دانشگاهی به تفکیک دروس ، خلاصه دروس به صورت اسلاید آموزشی، تست هایی که با مرور آنها هم مطالب درس ها را یاد آوری می کنید و هم سرعت پاسخگویی به تست ها را افزایش می دهید و با بررسی کارنامه های سال گذشته، خودتان را برای موفقیت در کنکور آماده کنید.
این یک فرصت است و استفاده از فرصت ها موفقیت شما را در پی خواهد داشت. شکی نیست که کنکور یک رقابت است که حتی صدم درصدها می تواند سرنوشت ساز باشد و قبولی و یا عدم قبولی شما را در رشته شهر مورد علاقه تان رقم بزند و این مسلئه که هر یک از ما فقط چند بار و نه زیاد، فرصت آزمایش و شرکت در این کنکور را داریم و شاید هر بار شکست چیزی نباشد که به راحتی بتوان خسارات مالی و زمانی آن را به راحتی جبران کرد؛ اهمیت استفاده از این فرصت را بیشتر نشان خواهد داد؛ پس می بینید که شما برای موفقیت راهی جز یک برنامه ریزی صحیح و اصولی و استفاده حداکثری از منابع آموزشی و زمان نخواهید داشت و جز با داشتن منابع کامل نیز برنامه ریزی هم معنایی نخواهد داشت. اما جای هیچ نگرانی نیست شما با تهیه دی وی منابع درسی رشته کامپیوتر، مشکل منابع درسی مورد نیاز خود را حل خواهید کرد و با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق بدون اینکه اصلا خسته شوید و انرژی و وقتتان را هدر دهید، در بهترین زمان ممکن به اوج آمادگی خواهید رسید و خواهید توانست در این رقابت حساس و سرنوشت ساز که مطمئنا آینده شغلی و زندگی تان را تحت الشعاع قرار خواهد داد، سربلند و پیروز بیرون بیایید.

این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که تعیین خواهید کرد که در چند سال آینده شما یک فارغ التحصیل موفق رشته کامپیوتر با درآمد مکفی و شغل مورد نظر خود باشید و یا خیر.

درنهایت آرزوی ما موفقیت و سربلندی شماست.

با توجه به حجم و قیمت بسیار بالای منابع و کتابهای کنکور کارشناسی ارشد، با جمع آوری این منابع و ارائه آنها در قالب ” بسته کنکور کارشناسی ارشد ” زمینه را جهت رقابت و مطالعه برای کسانی که توان پرداخت هزینه های بالا را ندارند فراهم آورده است. از جزوات این بسته می توان به عنوان منبع دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در گرایش های نرم افزار، معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات استفاده شود. محتویات این بسته شامل جزوات پارسه، جزوات مکمل و مفید از اساتید برتر دانشگاههای بزرگ کشور، نمونه سوالات و تست های تالیفی، آزمون های آزمایشی موسسه پارسه و نصیر در سالهای قبل، سوالات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های84،83، 85 ، 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید، سوالات کنکور کارشناسی ارشد IT در سالهای 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ، نمونه سوالات پایانی دانشگاه پیام نور، دفترچه های ثبت نام و اطلاعات و جامع پیرامون کنکور کارشناسی ارشد، کارنامه رتبه های مختلف مهندسی کامپیوتر و IT و … اطلاعات مفید دیگر که برای داوطلبان این کنکور بسیار با ارزش است.

جزوات موجودر در این بسته :

مدارهای الکتریکی ( پارسه )
مدارهای منطقی ( پارسه )
معدلات دیفرانسیل ( پارسه )
نظریه زبانها و ماشین ها ( پارسه )
ریاضیات مهندسی ( پارسه )
ساختمان داده ها ( پارسه )
ساختمان گسسته ( پارسه )
سیستم عامل ( پارسه )
زبان عمومی ( پارسه )
زبان تخصصی ( پارسه )
هوش مصنوعی ( پارسه )
طراحی الگوریتم ( پارسه ) محاسبات عددی ( پارسه )
معماری کامپیوتر ( پارسه )
جزوه آمار و احتمالات : دکتر پرویز نصیری
جزوه اصول طراحی کامپایلر : مهندس فاطمه نورانی
جزوه کامپایلر ها : مهندس باقری نیا
جزوه طراحی و ساخت کامپایلر ها : دکتر قاسم جابری پور
جزوه هوش مصنوعی : سهراب جلوه گر
جزوه هوش مصنوعی : حسن عسکر زاده
جزوه هوش مصنوعی : مجتبی پور محقق
جزوه هوش مصنوعی : سید ناصر رضوی جزوه مدارهای منطقی : پروفسور موریس مانو
جزوه مدارهای منطقی : مجتبی پور محقق
جزوه مدارهای منطقی : داوود کریم زادگان
جزوه مدارهای منطقی : رحیم اف
جزوه معماری کامپیوتر : مجتبی پور محقق
جزوه نظریه زبانها و ماشینها : سیده فاطمه نورانی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها : علی اصغر پور حاجی کاظم
جزوه نظریه زبانها و ماشینها : مرتضی سر گلزائی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها : دکتر همتی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها : استاد صفایی
جزوه ساختمان داده ها : سیده فاطمه نورانی
جزوه ساختمان داده ها : ناصر آیت
جزوه ساختمان داده ها : نیک محمد بلوچ زهی
جزوه ساختمان گسسته : دکتر بهروز قلی زاده
جزوه سیستم عامل : استاد زیاری
جزوه سیستم عامل : ناصر آیت
جزوه سیستم عامل : استاد محمد جواد قاسمی
جزوه سیستم عامل : استاد همتی
جزوه طراحی الگوریتم : مهندس مهدی دادبخش
جزوه طراحی الگوریتم : دکتر سید حمید حاج سید جوادی
جزوه طراحی الگوریتم : استاد جعفرنژاد قمی
جزوه طراحی الگوریتم : علی نورالله
جزوه ریاضیات مهندسی : دکتر تقی پور
جزوه معادلات دیفرانسیل : جمال صفار اردبیلی
جزوه معادلات دیفرانسیل : دستنویس + فرمولها
جزوه پایگاه داده ها : سید ناصر آیت و دکتر احمد فراهانی
جزوه پایگاه داده ها : شهریار پیر نیا
جزوه مدارهای الکتریکی : امین شیخ نجدی
جزوه مدارهای الکتریکی : استاد علیپور

جزواتی که به صورت اسکن شده هستند با بهترین کیفیت ممکن اسکن شده اند و به راحتی قابل پرینت می باشند علاوه بر لیست فوق جزوات دیگری نیز وجود دارد که از نام بردن آن خودداری شده است. جهت ثبت نام و دریافت این بسته که در قالب DVD ارائه شده است می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام در صورتی که مشخصات شما کامل باشد ظرف مدت 24 ساعت بسته به آدرس پستی شما ارسال می گردد.

قیمت: 5,000 تومان
(ارسال به تمام نقاط ایران )

سلام دوست عزيز من رشته ام كارشناسى گياهان دارويى ميخوام ارشد شركت كنم ولى نميدونم چه رشته اى بهتر و سودمندتر و كارايش بيشتر، لطف كنيد منابع آن را هم برايم قيد كنيد ممنون ميشم.

سلامدوست عزيز من خيلى خوشحالم كه موفق شدى دست راستت تو سرم، براى ما هم دعا كن
من كه ارشدو براى خودم غول ميبينم.

ghacedak

عضو جدید
سلام با تشکر از تاپیک خوبتون،من سال آخر منابع طبیعی-محیط زیست درس میخونم و تصمیم دارم برای امتحان ارشد شرکت کنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه وقت کردید به سوالاتم پاسخ دهید: قبول شدن واسه ارشد سخته؟
من در رشته ی خودم چه گرایشهایی رو میتونم انتخاب کنم و کدومشون از بقیه بهتره؟
چه جوری درس بخونم که قبول شم (با توجه به اینکه من هنوز مشغول تحصیل هستم)؟

goleyas

عضو جدید
منابع مهندسی کشاورزی علوم خاک شیمی

منابع مهندسی کشاورزی علوم خاک شیمی

با سلام:
برای کنکور ارشد مهندسی کشاورزی علوم خاک شیمی ازچه منابعی جهت مطالعه استفاده کنم .
مد نظر من دانشکده ازاد کشاورزی کرج.
ایا قبولی در این دانشگاه سخته ؟

goleyas

عضو جدید
دانلود سوالات ارشد کشاورزی شیمی خاک

دانلود سوالات ارشد کشاورزی شیمی خاک

امکان دانلود سوالا ت ارشد شیمی خاک وجود دارد؟

ارشد تغذیه

ارشد تغذیه

سلام درمورد رشته تغذیه میخواستم بدونم ارشد جند نفر میگیره هم آزاد وبگیدهم سراسری.واینکه منابع آزمون ارشد تغذیه باضرایبش و میخوام.مرسی:(

silverman24

عضو جدید
درخواست کمک بسیار فوری (فرم معدل)

درخواست کمک بسیار فوری (فرم معدل)

دوستان، کسی میدونه این فرم معدل برای ثبت نام کارشناسی ارشد رو باید از کجا گیر آورد؟

بالا