درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

• عالی

رای: 64 47.4%
  • خوب

رای: 53 39.3%
  • متوسط

رای: 10 7.4%
  • ضعیف

رای: 8 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    135

reza_bakhtar

عضو جدید
در خواست یک کتاب

در خواست یک کتاب

دنبال کتاب استاتیک مرییام برای دانشجوهای عمران میگردم با حل المسائلش .میتونید کمکم کنید :surprised: ممنون میشم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک به تالار مهندسی عمران منتقل شد

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehran7khat

عضو جدید
درخواست حل المسایل کتاب ریاضی مهندسی دکتر عبدالله شیدفر

درخواست حل المسایل کتاب ریاضی مهندسی دکتر عبدالله شیدفر

با سلام درخواست حل المسایل کتاب ریاضی مهندسی دکتر عبدالله شیدفر

reza2011

عضو جدید
با سلام درخواست حل المسایل کتاب ریاضی مهندسی دکتر عبدالله شیدفر

اينم خدمت دوست هفت خط خودم ... :D

کتاب ریاضیات مهندسی شیدفر یکی از شاخص ترین و معروف ترین کتاب ها در زمینه ریاضی مهندسی می باشد. همچنین نویسنده این کتاب جناب آقای دکتر شیدفر که از طراحان اصلی سوالات کنکور در چند سال اخیر هستند ارزش و اهمیت این کتاب را برای دانشجویان مهندسی دو چندان می کند. هدف این کتاب ارائه قسمتهایی از ریاضیات است که در بخشهای گوناگون فیزیک و مهندسی کاربرد دارند.

کتاب ریاضیات مهندسی شیدفر طوری تنظیم شده است که همه جنبه های اساسی موضوع چه از نظر کاربردی و چه از نظر تئوری را در بر گیرد و در ضمن طوری نباشد که خواننده را خسته کند. در انتها هر فصل مسائل حل شده ارائه شده اند و این مسائل طوری ارائه شده اند که حل مسائل ساده تا پیچیده هر بخش را در بر بگیرند. در تالیف این کتاب مولف حاصل سالها تجربه خود در امر تدریس ریاضیات مهندسی، معادلات با مشتقات جزئی و توابع مختلط به دانشجویان مهندسی و فیزیک و ریاضی را جمع آوری کرده است. لازم به ذکر است حل المسائل ریاضیات مهندسی شیدفر به صورت دست نویس است و تمرین های آخر فصل را که به صورت حل نشده هستند، پاسخ داده است.

دانلود کتاب ریاضیات مهندسی شیدفر به همراه حل المسائل

پسورد : www.mohandesyar.com

آخرین ویرایش:

kjoneyde

عضو جدید
moghavemat masaleh

moghavemat masaleh

Salam bacheha man daneshjoye omran hastam jozveye moghavemat masaleho mikhastam age lotf konido baram bezarid mamnon misham shayadam bashe vali man peyda nakardam akhe taze ozv shodam ziyad ba sharayet inja ashna nistam.
mamnon misham age komakam konid.:):heart:

..:: civil ::..

عضو جدید
Salam bacheha man daneshjoye omran hastam jozveye moghavemat masaleho mikhastam age lotf konido baram bezarid mamnon misham shayadam bashe vali man peyda nakardam akhe taze ozv shodam ziyad ba sharayet inja ashna nistam.
mamnon misham age komakam konid.:):heart:

سلام
خوش آمدین
[h=3]لینک جزوات درسی عمران![/h]3 خط پاییین تر از جایی که شما تاپیک زدین بود هااا
ضمنا تو گوگل یا بالای سایت هم سرچ کنی به نتیجه زودتری می رسید

موفق باشید
به امید فعالیت گستردتون:)

nader33

عضو جدید
درخواست کتاب دارم

درخواست کتاب دارم

دوستان عزیز من خیلی فوری به این کتاب نیاز دارم اگه میتونین کمکم کنید . optimization theory for large system 1970 از اقای W.S. Lasdon​

middbox

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز من خیلی فوری به این کتاب نیاز دارم اگه میتونین کمکم کنید . optimization theory for large system 1970 از اقای W.S. Lasdon​

دوست عزیز نتونستم لینک دانلود پیدا کنم اما گوگل کتاب رو بصورت آنلاین گذاشته میتونیداستفاده کنید

لینک

reza2011

عضو جدید

اين كتاب فروشي هست دوست من . قيمتش 105 دلاره و در سايت آمازون يا گوگل اي بوك براي فروش هست . لينكي هم كه دوستمون گذاشتن فقط اجازه مرور بخش هايي از كتاب رو ميده و نه كل كتاب .

middbox

کاربر بیش فعال
اين كتاب فروشي هست دوست من . قيمتش 105 دلاره و در سايت آمازون يا گوگل اي بوك براي فروش هست . لينكي هم كه دوستمون گذاشتن فقط اجازه مرور بخش هايي از كتاب رو ميده و نه كل كتاب .

من چند تا از صفحاتشو بررسی کردم همش بود ....
از این خبر داشتمکه گوگل همچین کاری میکنه

ولی آقا رضا مثل اینکه دقیقتر برسی کردن.... درست میگن ایشون

آره برای فروشه ، ولی مثل اینکه قبلا لینکش بوده الان حذف شده بدلیل حق کپی رایت

solmaz hoseiny

عضو جدید
در خواست گزارش کار برای اجزا ساختمان

در خواست گزارش کار برای اجزا ساختمان

سلام ، واقعا اعصابم خورد شد فکر کنید ما با داشتن درسهای مهمی مثل استاتیک و مقاومت مصالح دنبال گزارش کار برای دیوار چینی باشیم. اگه می تونید انواع پیوندها(بلوکی ، صلیبی.....) با عکس و جزییات برای دیوار 20 و 35 سانتی رو برام بفرستید . با تشکر فراوان.

A.shafiee

عضو جدید
salam dost man shoma mitoni be ketab kargah reshte sakhteman (honarestan) morajeh konid mofide
movafagh bashii

alimohamadpoor

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام به جمیع مهندسین ایران سلام ویژه به مهندسین آذری اگر کسی جزوه تحلیل 2 و محاسبات بتنی دارد لطفا ارسال کند با تشکر

amir.no

عضو جدید
درخواست مطلب در رابطه با تصفیه فاضلاب صنایع داروسازی

درخواست مطلب در رابطه با تصفیه فاضلاب صنایع داروسازی

سلام به همه دوستان عزیز
با سرچ کردن که نتونستم مطلب بدرد بخوری پیدا کنم!!!
خواهشن مطلب، مقاله یا اگه پروژه در رابطه با فاضلاب صنایع داروسازی و نحوه تصفیه فاضلاب صنایع داروسازی داریم برام بفرستید
خیلی خیلی ممنون و سپاس گذارم

khashayar1370

عضو جدید
حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 5

حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 5

سلام
حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 5 رو میخواستم
کسی داره؟
ممنون میشم

khashayar1370

عضو جدید
حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش

حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش

سلام
حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 5 رو کسی داره ممنون میشم

reza2011

عضو جدید
سلام
حل المسایل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 5 رو میخواستم
کسی داره؟
ممنون میشم

دوست عزيز لطفا يك جا فقط تاپيك بزن .... حل المسائلي كه شما ميخوايد ويرايش سوم و چهارمش هست ولي ويرايش پنجمش رو توي اينترنت پيدا نكردم . اگر خواستي اون ويرايش ها رو در تاپيك اصليت ميزارم .

amir.no

عضو جدید
ممنون از لطف شما ولی فیل دانلود شده مشکل داره متاسفانه باز نمیشه!!!!!!!!!!:(

agriboy

عضو جدید
مکانیک خاک

مکانیک خاک

سلام مهندسای عزیز.این کتاب مکانیک خاک ابن جلال حلل مسائل نداره ؟؟؟؟ کسی خبر داره کمکم کنید خیلی نیاز دارم خواااااااااااااااااااااااهش