درآمد و آینده رشته های مهندسی در دولت جدید

weroralpha

عضو جدید
سلام راستش من 4 دبیرستان و سال دیگه کنکور دارم راستش به نظر خودمن آینده رشته های پزشکی خیلی بهتره تا مهندسی ولی الان دیگه اومدم ریاضی چون اصلا علاقه ای به پزشکی ندارم راستش می خواستم بدونم با روی کار اومدن دولت جدید ممکنه تغییری در رشته های مهندسی بشه و قضیه برعکس بشه ریاضی و تجربی ؟ بعد یک سوال دیگه داشتم می خواستم بدونم از بین رشته مهندسی عمران و مهندسی نفت کدومشون آینده و درآمد بهتری داره ؟ راستش خودم به این 2 تا علاقه دارم ؟ اگر می شه یکی از مهندس ها بیاد برای من کمی توضیح بده

mohammad sabri

کاربر بیش فعال
سلام راستش من 4 دبیرستان و سال دیگه کنکور دارم راستش به نظر خودمن آینده رشته های پزشکی خیلی بهتره تا مهندسی ولی الان دیگه اومدم ریاضی چون اصلا علاقه ای به پزشکی ندارم راستش می خواستم بدونم با روی کار اومدن دولت جدید ممکنه تغییری در رشته های مهندسی بشه و قضیه برعکس بشه ریاضی و تجربی ؟ بعد یک سوال دیگه داشتم می خواستم بدونم از بین رشته مهندسی عمران و مهندسی نفت کدومشون آینده و درآمد بهتری داره ؟ راستش خودم به این 2 تا علاقه دارم ؟ اگر می شه یکی از مهندس ها بیاد برای من کمی توضیح بده
سلام دوست عزیزم فعلا به درآمدش زیاد فکر نکن رشته هایی که گفتی هر 2 تاشون هم خوبن . ولی خوب به نظر من عمران بهتره اگر سعی کنی تو دانشگاهای خوب بخونی - موفق باشی

Terminator-3

عضو جدید
به نظر میاد پزشکی ها از همه لحاظ بهتر از دکترا و فوق لیسانس های فنی درامد دارن. نمیدونم چرا. واقعا منصفانه نیست. مگر نه اینه که فنی ها چیزای سخت تر و با ارزش تری میخونن؟ این همه معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی میشه هیچ و پوچ؟

چرا باید کنکور سراسری بهش بیشترین توجه بشه ولی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته رو اصلا حساب هم نکنن؟؟ مگه مهندس ها بی ارزشتر یا کم ارزش تر هستن؟؟ خیلی ناراحت و نگرانیم:cry:

بالا