دختر که نمی رسد به بیست!

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
کی گفته طراحی و نشر جمله معروف" دختر که رسید به بیست، باید به حالش گریست"، یک توطئه بی شرمانه استکباری نیست؟!
احتمالا این جمله را جوانی ساخته که می خواسته محبوب نوزده ساله را به ازدواج با خودش ترغیب کند، یا زن بابایی که می خواسته متلکی به دختر شوهرش بیندازد، چون اگر واقعا از روی دلسوزی می خواسته برای او بگرید، آیا سزاوارتر نبود به جای انداختن متلک، خود دختر را بیندازد به کسی؟!
بی تردید، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، بنابراین ما هم ورژن خودمان را ارائه می دهیم تا با به کارگیری آن توسط دوستان، کم کم آن را جایگزین جمله توطئه آمیز فوق گردانیم.
ممکن است شما با هرکدام از این جملات به شدت مخالف باشید، اما گفتم که، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، شما هم بروید ورژن خودتان را بسازید!

دختر که رسید به بیست ، هنوز وقت ازدواجش نیست!
دختر که رسید به بیست و یک، کم کم دور و برش بپلک!
دختر که رسید به بیست و دو ، دیگه دنبالش بدو!
دختر که رسید به بیست و سه، منتظر مهندسه!
دختر که رسید به بیست و چار، دست مامانت رو بگیر و بیار!
دختر که رسید به بیست و پنج، درست شده شبیه گنج!
دختر که رسید به بیست و شش، بیشتر بهش داری کشش!
دختر که رسید به بیست و هفت، یه وقت دیدی از کفت رفت!
دختر که رسید به بیست و هشت، نباید دنبال case دیگه ای گشت!
دختر که رسید به بیست و نه، هنوز نگرفتیش بی عرضهء ...؟!!
دختر که رسید به سی، شاید بهش برسی!
دختر که رسید به سی و یک، خر نمی شه با پول و چک!
دختر که رسید به سی و دو، به این راحتی ها نمی شه همسر تو!
دختر که رسید به سی وسه، دیگه دستت بهش نمی رسه!
چون اگر می خواست،‌ تا الان ازدواج کرده بود!...

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون افسون جان
مثل همیشه جالب بود
دختر که رسد به بیست خب رسیده دیگه:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين دخترا برا اينكه خودشونو به پسرا قالب كنن چه كارا كه نميكنن:biggrin::biggrin:
فقط جون والكانو نري اين حرفمو بزاري كف دست همكلاسي عزيزم:D:biggrin:

neamat53

عضو جدید
چه شده به دختراي بيست گير دادين.......قبلا" ها بحث دختراي چارده ساله بود:cool:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم
حرفات واقعا جالب بود
همینه واسه رسیدن به چیزی که می خوایم خودمون باید تلاش کنیم پس ما خودمون تعیین می کنیم که چی بگیم
ولی من که هنوز به بیست نرسیده رسیدم به کسی که دوسش دارم به کسی که دوستم داره
چقدر خوشبختم من
مگه نه؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایول افسون... خیلی جالب بود...
یه امتیاز کمه برا تو...

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
تا 27 قبول ..............:w01:
..............................

دختر که رسید به 28 : باید به دنبال یک خمره گشت :child:

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
دختر که رسید به بیست،دوست پسر داشته دویست!
دختر که رسید به بیست و پنج،کم کم میره دنبال گنج
دختر که رسید به بیست وهفت،هر چی پسر این حوالی بود در رفت!
دختر که رسید به سی،بدون به شوهر نمیرسی!
اینا رو محض شوخی گفتم ولی واقعیت اینه که دختر خانما از سن خیلی کم مورد توجه واقع میشن و آقا پسرا خیلیاشون هیچوقت مورد توجه واقع نمیشن!اینه که دخترا تا بیست و پنچ وحالا بالاتر پایینتر وقت برای شوهر کردن ندارند و بعدش هم کم کم دیگه دیر میشه!یه کوری کچلی یا کم عقلی( همون جریان دل شیر و کله ی خر) بالاخره پیدا میشه!اینجایی ها میگن هر روز صبح یه عالمه احمق از خواب بیدار میشه و ما هم آخرینش نیستیم!
البته همه اینا رو گفتم اما خواهش میکنم علم شنگه و داد وبیداد و دعوا راه نندازید تورو خدا.از این بحثا زیاد شده و یه جورایی حال و حوصله شر ندارم!دوستمون برای شوخی تاپیک رو زد. منم یه شوخی کردم.
بابا ولم کنید .اهه.اصلا ما نبودیم بابا خر ما از کره گی دم نداشت.!!!!

r.kh

عضو جدید
اینا رو محض شوخی گفتم ولی واقعیت اینه که دختر خانما از سن خیلی کم مورد توجه واقع میشن و آقا پسرا خیلیاشون هیچوقت مورد توجه واقع نمیشن!اینه که دخترا تا بیست و پنچ وحالا بالاتر پایینتر وقت برای شوهر کردن ندارند و بعدش هم کم کم دیگه دیر میشه!یه کوری کچلی یا کم عقلی( همون جریان دل شیر و کله ی خر) بالاخره پیدا میشه!اینجایی ها میگن هر روز صبح یه عالمه احمق از خواب بیدار میشه و ما هم آخرینش نیستیم!
البته همه اینا رو گفتم اما خواهش میکنم علم شنگه و داد وبیداد و دعوا راه نندازید تورو خدا.از این بحثا زیاد شده و یه جورایی حال و حوصله شر ندارم!دوستمون برای شوخی تاپیک رو زد. منم یه شوخی کردم.

یاد اون جوکه افتادم که یه نفر میره خیاطی میگه این پارچه هارو بگیر ولی نیام بگی وقت نداشتم برو فردا بیا ، پارچه کم بود نشد بدوزم و ... اصلا نخواستم پارچه رو بده نمیخوام بدوزی:D

April_girl

عضو جدید
من هميشه گفتم:sweatdrop: افسون جون واقعا خيلي با فهم و كمالات دستت درد نكنه عالي بود

computrenginneer

عضو جدید
خانم‌ها در سن ...:biggrin:

... هيجده تا بيست و يك سالگى، مانند آفريقا يا استراليا هستند: نيمه كشف شده، وحشى، با زيبايىهاى افسون كننده‌ى طبيعى.
... 21 تا سى سالگى، مثل امريكا يا ژاپن هستند: كاملا كشف شده، بسيار توسعه يافته، آماده براى معامله، مخصوصا معامله با پول نقد يا اتومبيل!
... 30 تا سى و پنج سالگى، مانند هند يا اسپانيا هستند: بسيار داغ، آسوده خاطر و آرام، و آگاه به زيبايىهاى خود.
... 35 تا چهل سالگى، مانند فرانسه يا آرژانتين هستند: بدين معنا كه اگر چه ممكن است در جريان جنگ نيمه ويران شده باشند، اما هنوز جاهاى بسيارى براى تماشا دارند!
... 40 تا پنجاه سالگى، مثل يوگسلاوى يا عراق هستند: جنگ را باخته‌اند. هنوز گرفتار اشتباهات پيشين‌اند و به بازسازى كامل نياز دارند.
... 50 تا شصت سالگى، مانند روسيه يا كانادا هستند: بسيار پهناور، آرام و مرزهاي بدون مرزبان، اما سرماى زياد، خلايق را از آنان مىرماند.
... 60 تا هفتاد سالگى، مانند انگلستان يا مغولستان‌اند: با يك گذشته‌ى درخشان و بدون آينده!
بعد از هفتاد سالگى، شبيه آلبانى يا افغانستان‌اند: همگان ميدانند كه در كجايند، اما هيچكس به سراغ‌شان نمىرود!

computrenginneer

عضو جدید
شـوهر مورد علاقه یک دختـر در سنین متفاوت!:biggrin:

دختر 18 ساله : به قول خودش انقدر خواستگار داره که نمی دونه کدومش رو انتخاب کنه فعلا قصد ازدواج نداره می خواد درس بخونه

دختر 22 ساله : او یک شاهزاده با یک قصر می خواد ادعا می کنه که خیلی واقع بینه ولی ؟؟؟؟؟مرد ایده آل او باید پول دار خوش قیافه مشهور همیشه در حسابش پول به اندازه کافی باشه وسخاوت مند او بايد شوخ طبع، ورزشكار، شيك پوش، رمانتيك و شـنونده خوبي باشد. بله خصوصيات و صفات آن مرد بسيار طولاني است. دخـتر مـردي را ميخواهد كه او را بپرستد و او را با گذاشتن گلها، هدايا و دادن وعده عشق ابدي و جاويدان تـبديل به الهه گرداند.

دختر 32 ساله : کم کم داره بوی ترشی می یاد دیگه فقط یه مرد خوب می خواد لازم نیست ورزشکار و خوش تیپ و.. باشه یه کار خوب با حقوق مکفی خونه ماشین و حساب بانکی داشته باشه و غذاهایی که دختر درست می کنه رو تحمل کنه کافیه

دختر 42 ساله : تنها یه مرد می خواد (بیچاره ترشید )یه مرد معمولی که ستاره سینما نباشه ورزشکار نباشه اگه یه شکم گنده هم داشت عیب نداره کچل هم بود عیبی نداره فقط یه شوهر باشه

دختر 52 ساله : او فقط مي خواهد... هر چی بود باشه دختر باید خیلی شانس بیاره که مردش انقدر ترسناک نباشه که نوه هاش رو بترسونه راه توالت رو هنوز به یاد داشته باشه دندون مصنوعی هاش رو یادش باشه کجا گذاشته

دختر 72 ساله : تعجب نکنید بعضی دخترا تا این سن هم عمر می کنن ولی مطمئن نیستم مردمورد علاقش هنوز نفس بکشه

سمیه نوروزی

عضو جدید

تا آخر پست حداقل آرامشتون و حفظ مي کردين:biggrin:
افسون جان دستت درد نکنه.مي دوني بايد همه ي اين شعارا رو بشينيم خودمون از اول اصلاحشون و اکثرا رو بازنويسي کنيم.;):biggrin:

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اصل جنس رو پیدا کنین بعد سر چه جوری بودنش با هم کنار میایم .کو حالا مرد که بخواد زن بگیره.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشمان اومد مرسییییییییییییییییییییییییییییییی ببخشد از تاریخ گذشته نمیشه شکر کرد