دختری باهوشتر از انیشتین

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک دانش آموز دوازده ساله انگلیسی موفق شد تا بالاترین نمره در تست آی کیو را نسبت به باهوش ترین های دنیا یعنی استفان هاوکینگ و آلبرت انیشتین بدست آورد و از این رو می توان او را باهوش ترین انسان زمین دانست.

نیکول بار 12 ساله از انگلیس توانست به نمره 162 در تست آی کیو دست پیدا کند که این نمره از امتیاز آلبرت انیشتین و استفان هاوکینگ دو نمره بالاتر است.

پدر و مادر این دختر نوجوان به داشتن فرزندی سخت کوش و باهوش افتخار میکنند و قابل ذکر است که نمره 100 در تست آی کی نشان دهنده هوش متوسط است و از نمره 140 به بالا در دسته بندی افراد باهوش قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های قابل تحسین نیکول از دید والدین او پشتکار و سخت کوش بودن او و بزرگترین آرزوی او برای شغل آینده اش پزشک شدن است.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو خود عکس ادرسش هستآ. اون IQ اوت رو بکار بنداز ، نیگا کن ادرسشو :D

نه واقعا میگم، کجا باید رفت واسه یه تست آی کیو؟ من هرجا تست آی کیو دادم نمره کامل رو گرفتم ولی هیچ جا نمره مثلا مثه 140 یا 160 و اینجوری نبود

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه واقعا میگم، کجا باید رفت واسه یه تست آی کیو؟ من هرجا تست آی کیو دادم نمره کامل رو گرفتم ولی هیچ جا نمره مثلا مثه 140 یا 160 و اینجوری نبود

آدرسشو پیدا کردین منم خبر کنین تا دفعه بعد عکس خودمو بزارم.:D

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لدفن اسپم نکنید !!!
من باهوشم ولی حوصله تست دادن ندارم!:hypocrite:

من اکثر جاهایی ک شنیدم مراکز روان شناسیه ک همچین تستایی میگیرن ولی از نکات دیگش اطلاعی ندارم ولی فک کنم ی سرچی کنی ی چیزایی دستگیرت شه پیرامون همین سوالت

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
لدفن اسپم نکنید !!!

من اکثر جاهایی ک شنیدم مراکز روان شناسیه ک همچین تستایی میگیرن ولی از نکات دیگش اطلاعی ندارم ولی فک کنم ی سرچی کنی ی چیزایی دستگیرت شه پیرامون همین سوالت

واااا!اسپم چیه خو حوصله تست دادن ندارم.
اصلن تاپیک مال بارانه میخام اسپم کنم.:D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما نمره ت تو تست IQ مدرسه چند شد؟ :D

سایت منسا تو خیلی کشورها هر سال آزمون برگزار میکنه و کلا فک کنم 150000 تا عضو داره
کشور ما هم تو لیستش نیست :D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نمره ت تو تست IQ مدرسه چند شد؟ :D

سایت منسا تو خیلی کشورها هر سال آزمون برگزار میکنه و کلا فک کنم 150000 تا عضو داره
کشور ما هم تو لیستش نیست :D

همونی که از 60 بود؟ یه دفترچه داده بودن توش 60 تا صفحه بود تو هر صفحه 5 تا شکل بود باید شکل ششم رو از بین گزینه ها انتخاب میکردیم 60 شدم اونو.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
همونی که از 60 بود؟ یه دفترچه داده بودن توش 60 تا صفحه بود تو هر صفحه 5 تا شکل بود باید شکل ششم رو از بین گزینه ها انتخاب میکردیم 60 شدم اونو.
از 60 نبود :|
نمره باس میدادن ، مثلا 128