دخترونه دخترونه

دخترونه دخترونه

• مجموع رای دهندگان
    18
  • نظرسنجی بسته .

EH_S

عضو جدید
قضیه گذشت نیس نمیشه یه خورده فک کنی میفهمین که نمیشه.

قبول که نمیشه
بیایید موضوع را از یک زاویه دیگه نگاه کنیم .فرض کنیم خونه جدا گرفتن .در حالی که در ابتدا دختر خانم به هیچ وجه حاضر نمیشده در خانه مادر شوهر باشن .بعد کمکم اقا پسر انتظار پیدا میکنه که هر روز شما نباید بری خونه مادرتون((کلا همه از این فکرا رو دارن قبول که واسه خانم ها یه کم سخت تر هست و به خانواده بسیار وابسته هستند )) .یکی از مشکلات هم همینه .چون به شدت این باعث میشود که خانواده دختر از زندگی ادم سر در بیاره.شما اگر میگویید زندگی در خانواده شوهر باعث دخالت هایی میشود که این مستقیم هست .اگر هم هر روز دختر بخواهد برودشاید مسئله سر هر روزش هم نباشه مسئله سر اطلاع رسانی مسائل شخصی هست البته با یک تلفن هم میشه .(البته سر زدن اشکال نداره)یک همیچین مشکلاتی پیش خواهد امد البته یه کم غیر مستقیم تر از اون زندگی مشترک زیره یک سقف هستولی بنظر من باز هم همونه که خیلی غیر مستقیم این اتفاق می افته خواهی یا نخواهی اگر هم هر چی جلوه خودمونو بگیریم بازم پیش می یاد
منم قبول دارم که نمیشه و کلا باهاش مخالفم .ولی بحث من سره اینه کاش همه جیز دو طرفه بود .تا کمتر بعدا دعواشون بشه!

3252982

کاربر فعال
چیز غیرعادی نیست:surprised:
نه اصلا دقیقا یه آقا پسر مهندس به من گفت که اگه ازدواج کنیم باید توخونه بابام زندگی کنیم
منم گفتم نه خاستم ببینم دخترای دیگه هم با من موافقن یا نه;)

• Like
واکنش ها: A&S

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:
نه اصلا دقیقا یه آقا پسر مهندس به من گفت که اگه ازدواج کنیم باید توخونه بابام زندگی کنیم
منم گفتم نه خاستم ببینم دخترای دیگه هم با من موافقن یا نه;)
اگه کسی باشه که خودم میخوام ، این موضوع زیاد برام مهم نیست چون اخلاقم جوریه که خودمو با هر شرایطی به راحتی وفق میدم:gol:

sahar.tt

عضو جدید
وای نه اصلا به هیچ وجه حاضر نیستم همچین کاری بکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3252982

کاربر فعال
:gol:
اگه کسی باشه که خودم میخوام ، این موضوع زیاد برام مهم نیست چون اخلاقم جوریه که خودمو با هر شرایطی به راحتی وفق میدم:gol:
تنها دوس داشتن نیس فانتزی فک میکنی ببین تصور کن تویه خونه مادر شوهر پدر شوهر وشوهرت یه روزی دوس داری زیاد بخابی نمیشه لباس پوشیدن .......خیلی چیزا دیگه 2تایی نیستی که............................

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها دوس داشتن نیس فانتزی فک میکنی ببین تصور کن تویه خونه مادر شوهر پدر شوهر وشوهرت یه روزی دوس داری زیاد بخابی نمیشه لباس پوشیدن .......خیلی چیزا دیگه 2تایی نیستی که............................
نه فانتزی نگفتم
اخلاقمو گفتم
بلدم چه جوری با آدمها رفتار کنم و کار دلخواه خودمو بکنم...

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول که نمیشه
بیایید موضوع را از یک زاویه دیگه نگاه کنیم .فرض کنیم خونه جدا گرفتن .در حالی که در ابتدا دختر خانم به هیچ وجه حاضر نمیشده در خانه مادر شوهر باشن .بعد کمکم اقا پسر انتظار پیدا میکنه که هر روز شما نباید بری خونه مادرتون((کلا همه از این فکرا رو دارن قبول که واسه خانم ها یه کم سخت تر هست و به خانواده بسیار وابسته هستند )) .یکی از مشکلات هم همینه .چون به شدت این باعث میشود که خانواده دختر از زندگی ادم سر در بیاره.شما اگر میگویید زندگی در خانواده شوهر باعث دخالت هایی میشود که این مستقیم هست .اگر هم هر روز دختر بخواهد برودشاید مسئله سر هر روزش هم نباشه مسئله سر اطلاع رسانی مسائل شخصی هست البته با یک تلفن هم میشه .(البته سر زدن اشکال نداره)یک همیچین مشکلاتی پیش خواهد امد البته یه کم غیر مستقیم تر از اون زندگی مشترک زیره یک سقف هستولی بنظر من باز هم همونه که خیلی غیر مستقیم این اتفاق می افته خواهی یا نخواهی اگر هم هر چی جلوه خودمونو بگیریم بازم پیش می یاد
منم قبول دارم که نمیشه و کلا باهاش مخالفم .ولی بحث من سره اینه کاش همه جیز دو طرفه بود .تا کمتر بعدا دعواشون بشه!
به نظر من اينم درسته .هرچند كه سخته ولي همه چي بايد 2 طرفه باشه.

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جوری میشه بیشتر توضیح بدی:eek::eek:
خوب آخه چه جوری بگم
ببنینید تا حالا نشده کسی با من ساز مخالف بزنه یا از من خوشش نیاد یعنی اگه خودم بخوام اینجوریه
کلا بلدم با بدترین اخلاقها کنار بیام و حرف خودم رو با رضایت کامل طرف به کرسی بنشونم
همه میگن یه استعداد الهی
نمیدونم خوب هرکس یه جوریه
من آدمها رو زود میشناسم و میدونم با هر کسی چه جوری رفتار کنم
همین:gol:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خوب باشن شاید وگرنه مگه بیکارم خودمو عذاب بدم:w12::huh:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تایپیک اگه نظرسنجی هم داشت ، بالای 90 درصد خانوما بهش رای منفی میدادند !!

پسرا هم حق دارند که از ازدواج میترسند دیگه !!
خونه الان متری بالاغی یه میلیون حداقلش !!

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه

بابا حالا چرا عصبانی میشین ؟

صبر میکنید پس یه پسر که خونه هم داره بیاد خواستگاریتون :D

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خوب دوستی اگه آدم بتونه خونه بخره چرا بره با خانواده همسر زندگی کنه؟

شما لقمه رو میپیچونی موقع غذا خوردن مگه؟

رامین مرادی

عضو جدید
از من به شما نصیحت همیشه با شرایط پیش برید و طرف مقابل رو درک کنید
شاید بیچاره نمیتونه تا یه مدتی خونه فراهم کنه
خدا کنه یه شوهر خوب گیرتون بیاد
الهی آمین

3252982

کاربر فعال
پسر بد

پسر بد

از من به شما نصیحت همیشه با شرایط پیش برید و طرف مقابل رو درک کنید
شاید بیچاره نمیتونه تا یه مدتی خونه فراهم کنه
خدا کنه یه شوهر خوب گیرتون بیاد
الهی آمین
آخه پسر خوب سوالو از دخترا پرسیدم از شما نه که این سوال وجوابایی که دخترا میدن یه دید کلی بهتون میده واسه آینده آموزنده است.:cool: