دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

• مجموع رای دهندگان
    239

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره موافقم!! ثروت بهتره ! منم خیلی بهش فکر می کنم ! آدم ثروت داشته باشه زندگی خوبی هم داره و طبیعتا اخلاقش هم خوب میشه!!

همه چی به هم ربط داره!ا

ز اون طرف حسابشو بکنی تحصیلات هم در نهایت واسه اینه که ثروت بیاره و تا حدودی هم فرهنگ و رضایت شغلی و گاها روانی و احترام اجتماعی!

sepehr2222

اخراجی موقت
به خدا اگه یه نفر از همینایی که گفتن اخلاق با یه پسری که پول نداشته باشه ازدواج کنن.فقط شعار یاد گرفتن این دخترا

4589

عضو جدید
شما پسرا انقد شعار دادین فک می کنید ما شعار میدیم
کافر همه را به کیش خود پندارد

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به خدا اگه یه نفر از همینایی که گفتن اخلاق با یه پسری که پول نداشته باشه ازدواج کنن.فقط شعار یاد گرفتن این دخترا
مشخصه كه نه!چون فاكتورها كنار هم به انتخاب معني ميدن نميشه كه فردا اخلاق رو باريم توسفره بخوريم كه!!!ولي نميشه سفره رنگي باشه و عين برج زهرمار بشينيم روبروي هم و لذت ببريم از غذا!
خود شما حاضري به صرف خوش تيپ بودن يه دخترباهاش ازدواج كني!؟فكرنميكنم

TELLI

عضو جدید
اخلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااق 100%

sepehr2222

اخراجی موقت
مشخصه كه نه!چون فاكتورها كنار هم به انتخاب معني ميدن نميشه كه فردا اخلاق رو باريم توسفره بخوريم كه!!!ولي نميشه سفره رنگي باشه و عين برج زهرمار بشينيم روبروي هم و لذت ببريم از غذا!
خود شما حاضري به صرف خوش تيپ بودن يه دخترباهاش ازدواج كني!؟فكرنميكنم

حرفت کاملا درسته پس اخلاق و ثروت و.. همه با هم مهمند.من نه .خوش تیپی شاید فاکتور خوبی واسه دوستی باشه ولی واسه ازدواج نه . ا من که واسه زن گرفتن فقط یه چیز برام مهمه که اونم دیگه تو این جامعه ی خراب کم شده.شایدم داره به صفر میل میکنه تعدادشون.خدا خودش کمک کنه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
حرفت کاملا درسته پس اخلاق و ثروت و.. همه با هم مهمند.من نه .خوش تیپی شاید فاکتور خوبی واسه دوستی باشه ولی واسه ازدواج نه . ا من که واسه زن گرفتن فقط یه چیز برام مهمه که اونم دیگه تو این جامعه ی خراب کم شده.شایدم داره به صفر میل میکنه تعدادشون.خدا خودش کمک کنه

خودتم که شعار دادی !!!

sepehr2222

اخراجی موقت
خودتم که شعار دادی !!!

نه باور کن راس میگم شاید الان واسه دوستی تیپ و قیافه و .. مهم باشه که هست. ولی متاسفانه الان یه شرایطی پیش اومده که پسرا(شایدم بعضی از پسرا) واسه ازدواج فقط به یه چیز فکر میکنن .اهمیت بقیه چیزا کم رنگه

4589

عضو جدید
پسرا هر کاری میخوان می کنن بعد میخوان زن بگیرن می گن افتاب و مهتابم ندیده باشه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نه باور کن راس میگم شاید الان واسه دوستی تیپ و قیافه و .. مهم باشه که هست. ولی متاسفانه الان یه شرایطی پیش اومده که پسرا(شایدم بعضی از پسرا) واسه ازدواج فقط به یه چیز فکر میکنن .اهمیت بقیه چیزا کم رنگه

شاید شما اینطوری باشی ولی الان اولین چیزی که باعث جذب پسر برای ازدواج میشه قیافه س و کاریشم نمیشه کرد ..

شما خودت حاضری با دختری که اون چیزیو که خودت میگی داشته باشه کامل ولی زشت باشه ازدواج کنی ؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دقيقا;)

آره !خوشتيپي و جيب بابايي واسه وستي و وقت گذروني شايد فاكتورباشن در حد تيم ملي چوگان كوروش ولي از نظر من تو ازدواج اولويتهاي آخرن
ايشالافردموردنظرتون رو پيدا كنين و خوشبخت باشين:gol:
چه دعایی کنمت بهتر از این:خنده ات از ته دل،گریه ات از سر شوق،روزگارت همه شاد،سفره ات رنگارنگ،و تنت سالم و شاد،که بخندی همه عمر.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها پست ها زیادن، نخوندمشون، شایدم نظرم تکراریه، اما اخلاق مهمترین فاکتوره، تحصیلات و خانواده هم بعدش.
راستی داشت یادم می رفت، سلام، شبتون بخیر

sepehr2222

اخراجی موقت
شاید شما اینطوری باشی ولی الان اولین چیزی که باعث جذب پسر برای ازدواج میشه قیافه س و کاریشم نمیشه کرد ..

شما خودت حاضری با دختری که اون چیزیو که خودت میگی داشته باشه کامل ولی زشت باشه ازدواج کنی ؟
ببین دوست من بزار اینجوری جوابتو بدم اگه 2 تا انتخاب داشته باشم که اولی موردیه که خودم میگم و زشت باشه و دومین گزینه زیبا ولی بدون در نظر گرفتن فاکتوری که برای من مهمه من اولی رو ترجیح میدم.البته این یه حالت تخیلیه ها که طرف خیلی زشت باشه در هر صورت با مثالم تفهیمت کردم.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا هر کاری میخوان می کنن بعد میخوان زن بگیرن می گن افتاب و مهتابم ندیده باشه
ای گفتی ای گفتی خود پسرا هر کاری خواستن بکنن ولی دختر حتی 1 ثانیه هم با پسری تلفنی بحرفه میگن جامعه خرابش کرده