دخترا و پسرای دم بخت بفرمایید داخل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا و پسرای دم بخت دوست دارید با کی ازدواج کنید؟
در اینجا ایا دختر یا پسر مناسب پیدا کردید ؟
حالا شوما خودت پیدا کردی؟:whistle:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا انگیزم از دست دادم. قبلا فکر میکردم میتونم زندگی متنوعی داشته باشم اما فهمیدم زندگی پیچیده تر از اون چیزی بوده که تصور میکردم..فرقی نداره کجا دنبال ایده آلتون میگردین هرجا پیداش کردید سعی کنید نگهش دارید.....دوست داشتن واقعا پیجیده است...توروخدا فقط عشق را و دوست داشتن رو با چیز دیگه اشتباه نگیرید..چون اگه هدفتون را درست مشخص نکنید در طولانی مدت از هم خسته میشین..
تا حالا دیدید دو نفر از ترس از هم جدا بشن؟؟!!از ترس تکراری شدن یا اشتباه کردن؟؟؟!!!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه یه لطفی کنید و هرکس صادقانه بگه ایده آلش چیه؟؟!!!یعنی به نظرش پسر یا دختر ایده آلش بلید چه ویژگی هایی داشته باشه...
زیبایی چهره..تناسب قد و وزن ...ایمان..اخلاق ..خانواده..یا هرچی دیگه...فقط اگه میگین دقیقا اونی که تو ذهنتون بگید چون واقعا دارم دیوانه میشم..و این نظر سنجی برام حیاتی شده...

پرندیس

کاربر بیش فعال
دخترا و پسرای دم بخت دوست دارید با کی ازدواج کنید؟
در اینجا ایا دختر یا پسر مناسب پیدا کردید ؟

سلام عزیزم...
جواب سوال اول:با کسی که ارزش دوست داشتنو داشته باشه ...این از غرور نیست ...از شناخت خودمه...آدم منطقی و شاید کمی سخت سنجیده ام....مطمئنا کسی که ارزششو پیدا کرده باشه تا جایی دوسش خواهم داشت که حتی از لیاقتش هم بیشتر باشه....مهم اول راهه....خوشبختانه قدرت تشخیص رو دارم....ولی چنین کسی هنوز یافت نشده...

پرندیس

کاربر بیش فعال
بچه ها میشه یه لطفی کنید و هرکس صادقانه بگه ایده آلش چیه؟؟!!!یعنی به نظرش پسر یا دختر ایده آلش بلید چه ویژگی هایی داشته باشه...
زیبایی چهره..تناسب قد و وزن ...ایمان..اخلاق ..خانواده..یا هرچی دیگه...فقط اگه میگین دقیقا اونی که تو ذهنتون بگید چون واقعا دارم دیوانه میشم..و این نظر سنجی برام حیاتی شده...

درجه اول و اصلی ترین چیز ایمان یعنی بدونه خدا کیه نه این چیزایی که تو کتابا خونده ....باورش....
ایمان اخلاق میاره....عقایدش...طرز تفکرات....صداقتش...و وفاداریش...اینا عمومی بود یه سری چیزا جزئی و مخصوص هر شخصیه....

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
به قول یه دوستی هر وقت موقش باشه خودش جوری میاد که اصلا انتظارشو ندارین:w16:
تا بخواین بفهمین کی بوده و چه موقع اومده همه چی تموم شده و میبینین که شما هم متاهل شدین:w12:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
درجه اول و اصلی ترین چیز ایمان یعنی بدونه خدا کیه نه این چیزایی که تو کتابا خونده ....باورش....
ایمان اخلاق میاره....عقایدش...طرز تفکرات....صداقتش...و وفاداریش...اینا عمومی بود یه سری چیزا جزئی و مخصوص هر شخصیه....

میدونی پرندیس جون که اساس زندگی را جزییات میسازه؟؟!!یعنی چهره و تناسب اندام فرد ایده آلت مهم نیست برات..؟؟میزان تحصیلات فرد یا نزدیک بودن خانواده ی دو طرف...؟اینا همه معضل سازه بعد ازدواج...ایمان کسی که قابل سنجیدن نیست..میشه سنجید که چقد به تئوریهای دینی پایبنده فقط از نظر من البته.

پرندیس

کاربر بیش فعال
میدونی پرندیس جون که اساس زندگی را جزییات میسازه؟؟!!یعنی چهره و تناسب اندام فرد ایده آلت مهم نیست برات..؟؟میزان تحصیلات فرد یا نزدیک بودن خانواده ی دو طرف...؟اینا همه معضل سازه بعد ازدواج...ایمان کسی که قابل سنجیدن نیست..میشه سنجید که چقد به تئوریهای دینی پایبنده فقط از نظر من البته.

خوب جزییاتی که تو گفتی عزیزم برام زیاد ملاک نیست شاید هر کدوم تا اندازه ای...تناسب اندام برا من شعور نمیاره نه اینکه مهم نباشه...نه اصل نیست فرعه یعنی میتونه فدای بعضی چیزا بشه.......میزان تحصیلات مهمه و جز اون جزئیاتیه که گفتم...راستی تئوریهای دینی رو من قبول ندارم این حرفا رو هجی کردن تو مدرسه و دانشگاه...منظورم باور دینی و قلبی هستش....من میتونم بفهمم کی دوروغ میگه کی راست....

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
در سایت ها خیلی کم میشه هم دیگر را شناخت
مثلا" من 80% مطالبی که می نویسم از سایت های دیگه کپی می کنم پس از این مطالب نمی شود من را شناخت.
از طرفی دیگر ما اینجا سن یا وضعیت تاهل همدیگر را نمیدانیم ممکنه من از یکی خوشم بیاد یکدفعه ببینم شوهر داره یا اینکه سنش زیاد یا جای بچه منه :cry:
من پیشنهاد میدم هر کسی درباره خودش بنویسه تا بشود با خوندن اون نوشته ها وضعیت انتخاب یکم بهترشه بعد اگر از کسی خوشمون اومد باهاش یکم رابطه بیشتر برقرار می کنیم مثلا ایمیل میدیم یا چت می کنیم تا همدیکر را بهتر بشناسیم;)

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز شخص مورد نظرمو پیدا نکردم.
شخصی که میخوام باهاش ازدواج کنم اول از همه باید صادق باشه و دوم اینکه
وفادار وفادار وفادار وفادار باشه!!!!
چیزی که این روزا کمیاب شده!!
وفا دار بودن خوبه وفادار شدن....

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کس با پیشهاد من موافق است علام کنه که از فردا شروع کنیم
(من عجله دارم می خوام زود زن بگیرم):biggrin:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه دختر باشه

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اولیه برام مفهوم نبود:surprised:
دلیلتونو می خوام بدونم چرا اینو گفتین:w16:
سوم داره جالب میشه
:biggrin:
خب دختر باشه دیگه! پسر باشه که نمیشه:surprised:

چهارم خیلی گیر نباشه

بعدشم یا مدیر باشه یا همکار!
نه مدیر همکار یا همکاره مدیر:surprised:

afsoon6282

مدیر تالار
خب دختر باشه دیگه! پسر باشه که نمیشه:surprised:

چهارم خیلی گیر نباشه

بعدشم یا مدیر باشه یا همکار!
نه مدیر همکار یا همکاره مدیر:surprised:
بله اولی رو فهمیدم:biggrin:
گیر نه برای خانوما مهمه چه اتفاقاتی میفته:w12:

مگه همکار مدیر چشه؟:cry:
امیررررررررررررررر کجایی؟ببین چی میگه؟:cry:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم دمه بختم یا نه ولی میدونم از یکی که اون شاید به احتمال زیاد دمه بخت باشه خوشم میاد:w02:

afsoon6282

مدیر تالار
من نمیدونم دمه بختم یا نه ولی میدونم از یکی که اون شاید به احتمال زیاد دمه بخت باشه خوشم میاد:w02:
تا یادمه شما قرار بود برین باهاش حرف بزنین:w16:
چی شد؟خوب هر دوتون دم بختین دیگه
:w16:

وضعیت
موضوع بسته شده است.